Recenzja MidPhase: Awesome Uptime (99,99%), ale trochę wolniej …

Strona główna MidPhase

MidPhase jest tani.

Na przykład cztery dolary miesięcznie tanie.

Jeśli życie nas czegoś nauczyło, to dlatego, że coś taniego często nie jest dobre.

Mamy na myśli, że MidPhase musi mieć straszne przestoje lub nieregularne usługi dla klientów, takie jak Web Hosting Pad lub HostMetro. Dobrze?

Cztery dolary nawet dziś nie pokrywają filiżanki kawy. Jak, u licha, pokrywa niesamowicie wysokie koszty zakupu i uruchomienia serwerów hostingowych. Nie wspominając o czynszu i pracownikach dla ich centrali w pięknym Salt Lake City w stanie Utah.

Ale MidPhase nie jest operacją latania nocą. Są tam od 98 roku, mają zespoły w Wielkiej Brytanii, na Ukrainie i w Indiach. Od tego czasu połączyli się z grupą UK2 w 2007 (która jest także właścicielem WestHost).

Chodzi o to: to nie jest ich pierwsze rodeo.

W czerwcu 2015 r. Założyliśmy podstawową witrynę WordPress w „osobistym planie hostingu” MidPhase, aby przeanalizować ich wydajność i sprawdzić, czy wspaniałe rzeczy naprawdę mogą się pojawić w tanich pakietach.

Możesz sprawdzić statystyki wydajności, takie jak czas pracy & prędkość, klikając „Historia”, aby wejść głębiej.

Zalety korzystania z hostingu MidPhase

Pierwszą rzeczą, jaka przychodzi mi na myśl za hosting za 4 USD, jest rozmowa przez telefon z kimś, kto nie mówi w twoim języku przez trzy godziny, podczas gdy ty próbujesz ustalić, dlaczego Twoja witryna nie działa. Na szczęście nie jest to nawet bliskie dokładności.

Oto wyniki MidPhase w naszym 24-miesięcznym procesie sprawdzania.

1. 99,99% czasu przestoju w ciągu 24 miesięcy (to naprawdę dobre)

Wbrew wszystkiemu, MidPhase zapewnił 99,99% czasu sprawności przez 24 miesiące. To nie tylko dobre, to fenomenalne (jedno z Najlepsza widzieliśmy po sprawdzeniu do tej pory ponad trzydziestu hostów internetowych). Tylko Bluehost i SiteGround są obecnie na tym samym poziomie.

Spójrz:

Średni czas nieprzerwanej pracy z ostatnich 12 miesięcy:

 • Średni czas pracy w styczniu 2020 r .: 100%
 • Średni czas pracy w grudniu 2019 r .: 100%
 • Średni czas pracy w listopadzie 2019: 100%
 • Średni czas pracy w październiku 2019: 100%
 • Średni czas pracy we wrześniu 2019: 99,98%
 • Średni czas pracy w sierpniu 2019: 100%
 • Średni czas pracy w lipcu 2019: 100%
 • Średni czas pracy w czerwcu 2019 r .: 99,99%
 • Średni czas pracy w maju 2019: 100%
 • Średni czas pracy w kwietniu 2019: 100%
 • Średni czas pracy w marcu 2019: 100%
 • Średni czas pracy w lutym 2019: 100%

Statystyki MidPhase z ostatnich 24 miesięcyŚredni czas pracy w fazie pośredniej | Zobacz statystyki

2. Szybkie odpowiedzi na zgłoszenia dotyczące pomocy technicznej

OK, czas pracy jest świetny. To musi oznaczać, że obsługa klienta to koszmar z zewnątrz. Jak inaczej możesz zarobić na 4 USD miesięcznie?

Przetestowaliśmy ich system sprzedaży biletów i otrzymaliśmy szczegółową odpowiedź od Brittona (technika wsparcia) w ciągu 40 minut od ich obsługi klienta. Oto jak wyglądała rozmowa:

Wsparcie MidPhase

Agent obsługi klienta w MidPhase

W przeciwieństwie do innych hostów zapewniają wsparcie telefoniczne zarówno z numerami bezpłatnymi, jak i międzynarodowymi.

Na razie w porządku!

3. BARDZO niedrogi

Czy wspominaliśmy, że MidPhase jest tani?

Pojawia się plan długoterminowy z najtańszą opcją wspólnego hostingu 3,95 USD miesięcznie.

Haczyk? To co najmniej roczne zobowiązanie (co niestety jest standardową sztuczką branżową).

Oferują prawdziwy plan miesięczny, który zaczyna się od 7,95 USD miesięcznie (warto zauważyć, że niektórzy inni gospodarze wymagają co najmniej 12-miesięcznej rejestracji, więc jest to przyzwoita opcja krótkoterminowa).

Ceny w środkowej fazie

4. Bezpłatne migracje & Transfery

MidPhase zanosi wspólny trend w branży, oferując bezpłatne usługi migracji witryn dla wszystkich kont cPanel.

Szczerze mówiąc, zabrzmiało to zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe. Wielu hostów może zapewnić pojedynczy transfer witryny za zero dolarów. Ale wtedy będą cię drogo obciążać za więcej.

Inni obciążą Cię nawet 150 USD za przeniesienie czegokolwiek.

Jednak nie w środkowej fazie. Miło jest widzieć, że pomimo ich niedrogiego podejścia, nie są nikczemnymi klientami, aby to nadrobić.

Skontaktowaliśmy się z przedstawicielami działu obsługi klienta, aby wszystko potwierdzić. Z przyjemnością informujemy, że nie będą pobierać więcej opłat za dodatkowe witryny, o ile konta zapewniają dostęp do cPanel.

5. Gwarancja 99,9% czasu sprawności

Nasz test MidPhase wykazał doskonałą dyspozycyjność w ciągu ostatnich kilku lat.

Nie jest to zaskoczeniem, biorąc pod uwagę ich zaangażowanie w bezawaryjność.

Mają na swojej stronie stronę Stan, która zawiera aktualizacje w czasie rzeczywistym, a także wszelkie wcześniejsze raporty lub incydenty.

Ale to nie najlepsza część.

Mają także „99,9% gwarancji dostępności” dla swoich pakietów hostingowych.

Zejdź poniżej tego progu i możesz poprosić o kredyt na koncie.

Jednak na podstawie naszych dotychczasowych doświadczeń na szczęście nie musisz pytać ich o to zbyt często.

Najniższy miesięczny wskaźnik przestojów, jaki widzieliśmy, wynosi 99,98%. A to znacznie powyżej minimum 99,9%, które utrzymują.

Wady korzystania z hostingu MidPhase

Hosting za cztery dolary nie może być idealny. Istnieje kilka wad, które należy wziąć pod uwagę, jeśli cenisz inne funkcje hostingu oprócz oszczędności.

1. Wolna średnia prędkość

Czas pracy MidPhase jest świetny. Ich obsługa klienta jest uprzejma.

Niestety, tego samego nie można powiedzieć o czasach i szybkości ładowania strony. Nasza ostatnia 24-miesięczna analiza wykazała średnia prędkość 1,135 ms.

Nie straszne, też nie świetne.

Ale tanie! I prawie najszybszy w tym przedziale cenowym.

Jeśli szybkość jest najwyższym priorytetem (co powinno być dla witryn komercyjnych, ponieważ wpływa na użyteczność, konwersje i rankingi wyszukiwania), możesz w tym momencie zważyć koszty i korzyści.

Średni czas ładowania w ciągu ostatnich 12 miesięcy

MidPhase z ostatnich 12 miesięcy szczegółowych statystykŚrednia prędkość w fazie środkowej 2019-2020 | Zobacz statystyki

Podsumowując: Tego rodzaju czasy ładowania niekoniecznie są złe. Na przykład o wiele bardziej popularni i drożsi dostawcy hostingu nie sprawili, że strona ładowała się szybciej niż 1 sekunda.

2. Niejasna gwarancja zwrotu pieniędzy

Wielu hostów internetowych oferuje standardową 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Niektórzy posunęli się nawet do tego, aby wydłużyć ten okres do 90 (lub 97!) Dni, aby upewnić się, że jesteś zadowolony z ich usług, zanim zmusisz cię do popełnienia.

DID znaleźliśmy wzmianki o 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy za opcje WordPress i dzielonego planu hostingowego. Pamiętaj, że nie znaleźliśmy takich samych gwarancji dla wielu innych usług.

Istnieje również mnóstwo odpowiedzi na pomoc techniczną (takich jak ta), potwierdzających, że istnieje jakiś 30-dniowy zwrot pieniędzy.

Zalecają przeczytanie warunków, aby uzyskać więcej informacji, ale to część problemu: nie ma tam też zbyt wielu informacji.

Uważamy więc, że powinieneś być dobry po 30 dniach.

Coś do rozważenia i ewentualnie pytania o to, czy próbujesz skorzystać z tej niskiej, długoterminowej stawki.

3. Bezpieczeństwo? Ktoś, ktoś Bueller?

Wielu hostów udostępni długą listę aplikacji zabezpieczających dostępnych za pomocą kilku prostych kliknięć, aby zablokować witrynę i zabezpieczyć się przed niefortunnymi próbami. Niektórzy nawet wykraczają poza to, wykonując usługi konserwacji zapobiegawczej, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku.

Nie mogliśmy znaleźć takich samych opcji pomocy technicznej w przypadku MidPhase. Inna możliwość rozważenia lub zapytania podczas rejestracji.

4.Wysokie ceny odnowienia (wszystkie produkty)

Cena naklejki MidPhase 3,95 USD / miesiąc za pakiet Personal Web Hosting wygląda na pozór całkiem nieźle.

Jeśli jednak grasz tak długo, jak my, będziesz wiedział, że reklamowane ceny zwykle zawierają kilka „gotchas”, które mogą cię prześladować, jeśli nie będziesz ostrożny.

Niestety, MidPhase nie różni się w tym przypadku.

W tym przypadku największym haczykiem jest wysoki koszt odnowienia po wygaśnięciu pierwszego planu. Twoja cena zasadniczo się podwoi, niezależnie od wybranych planów.

Na przykład Web Hosting Personal kosztuje od 3,95 USD / miesiąc do 6,95 USD / miesiąc. Plan Professional wynosi od 4,95 USD / miesiąc do 8,95 USD / miesiąc, podczas gdy abonament biznesowy również wzrasta z 5,95 USD / miesiąc do 10,95 USD / miesiąc.

Ceny przedłużania MidPhase szybko rosną.

Bummer, prawda?

Z wyjątkiem tego, że jest to:

To nie jest nawet najgorszy wzrost cen, jaki znaleźliśmy.

Nie, ten luksus jest zarezerwowany dla rejestracji domen. Pierwszy rok będzie kosztował 15,99 USD. Jest trochę wysoki, ale niezły w wielkim schemacie rzeczy.

Problem pojawia się, gdy nadchodzi czas odnowienia ceny domeny. Wyższe niż zwykle ceny odnowienia są dość powszechne w przestrzeni hostingowej. Ale nie ma go w domenach. Płacisz roczną opłatę i prawie nigdy się nie zmienia, bez względu na to, jak długo ją masz.

Natomiast MidPhase zwiększy cenę domeny z 15,99 USD rocznie do 45,99 USD rocznie! To absurdalne, jeśli jesteśmy szczerzy.

Zasadniczo żerują na klientach, wiedząc doskonale, że prawdopodobieństwo przeniesienia domeny lub hostingu po pierwszym roku jest niewielkie. Wykorzystują więc „koszty zmiany”, aby wycenić Cię.

Nazywaj nas wariatami, ale nie jesteśmy wielkimi fanami praktyk biznesowych, które zostały zaprojektowane specjalnie w celu karania dobrych, lojalnych klientów.

Cennik MidPhase, plany hostingowe & Szybkie fakty

Oto krótki przegląd planów hostingowych MidPhase, aby ustalić, czy są dla Ciebie odpowiednie:

Ceny i plany MidPhase

Wspólne plany hostingowe:

 • „Osobisty hosting” plan zaczyna się od 3,95 $ miesięcznie (za zobowiązanie roczne). Umożliwia 1 stronę internetową, 1 subdomenę, 1 bazę danych i nieograniczoną liczbę e-maili.
 • Ich plan „Profesjonalnego hostingu” zaczyna się od 4,95 USD miesięcznie (to samo zobowiązanie na okres od jednego do trzech lat). Pozwala na maksymalnie 3 strony internetowe i 3 bazy danych oraz maksymalnie 5 subdomen. Zawiera również nieograniczoną liczbę e-maili, a za dodatkową opłatą możesz mieć dodatki, takie jak dedykowany adres IP, certyfikat SSL i analityka internetowa..
 • Ich plan „Business Hosting” zaczyna się od 5,95 USD miesięcznie (zobowiązanie na okres od jednego do trzech lat). Zawiera nieograniczoną liczbę stron internetowych, nieograniczoną liczbę baz danych, nieograniczoną liczbę subdomen i nieograniczoną liczbę e-maili. Zapewnia również bezpłatny dedykowany adres IP, bezpłatny certyfikat SSL i bezpłatną analitykę internetową.

Wszystkie wspólne hostingi mają nieograniczoną przestrzeń internetową, nieograniczoną przepustowość i bezpłatną nazwę domeny.

 • Darmowa domena: Tak.
 • Łatwość rejestracji: Przyjazny i łatwy w użyciu trzyetapowy proces rejestracji.
 • Metody Płatności: Karta kredytowa, PayPal.
 • Ukryte opłaty i klauzule: Na wszystkich współużytkowanych kontach hostingowych obowiązuje limit 200 000 plików i łączny rozmiar bazy danych 10 GB. Przekroczenie tego limitu może spowodować zamknięcie konta.
 • Upsells: Wiele wyprzedaży. Nie śmieszne.
 • Aktywacja konta: Szybka aktywacja konta.
 • Panel sterowania i pulpit nawigacyjny: cPanel.
 • Instalacja aplikacji i CMS-ów (WordPress, Joomla itp.): Szybka i łatwa instalacja popularnych aplikacji i CMSów za pomocą Softaculous.

Czy polecamy MidPhase?

Przed zarejestrowaniem się w MidPhase należy rozważyć poważne pytania. Przede wszystkim – prędkość. Ale także gwarancja zwrotu pieniędzy i funkcje bezpieczeństwa.

Mimo to, jeśli szukasz szybkiej, taniej opcji z dobrym czasem działania i wsparciem, MidPhase może być wart rzutu kostką. W tym przypadku, polecamy im.

P.S. Jeśli chcesz zobaczyć dostawców hostingu, którzy znaleźli się powyżej MidPhase, sprawdź nasze najlepiej działające hosty tutaj.

Czy używałeś MidPhase? Zostaw swoją recenzję MidPhase na podstawie swoich doświadczeń – pozytywną lub negatywną – aby pomóc nam w zapewnianiu uczciwych i przejrzystych recenzji.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author