Recenzja Krystal

Ogólna ocena

Najtańszy plan
3,99 £ / mies

Krystal: Szybkie podsumowanie dla ludzi bez czasu (prawie wszyscy)

W skrócie, zdecydowanie polecamy Krystal! Oferują bardzo niezawodny hosting, mają błyskawiczne centrum danych w Wielkiej Brytanii, oferują wiele bezpłatnych funkcji, takich jak bezpłatne certyfikaty SSL (zapewnij bezpieczeństwo Twojej witrynie dzięki https), bezpłatne migracje, jeśli pochodzisz od innego dostawcy, bezpłatne kopie zapasowe i wiele innych.

Oto krótki przegląd ich najlepszych funkcji:

Wsparcie: Jesteśmy pod wrażeniem całodobowej pomocy technicznej w Wielkiej Brytanii na wyciągnięcie ręki, a w czasach, gdy wszyscy zlecają pomoc zewnętrzną w celu zaoszczędzenia pieniędzy, jesteśmy pod wrażeniem!

Bezpieczeństwo: Darmowe certyfikaty SSL, ochrona DDOS i zwykły wirus & Skanuje złośliwe oprogramowanie, aby wszystko było super czyste.

Zielony hosting: Ich londyńskie centrum danych jest całkowicie zasilane energią odnawialną / czystą!

60-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy: Dość oczywiste, na wypadek, gdybyś nie był szczęśliwy.

Prędkość: Dzięki połączeniu dysków SSD i pamięci podręcznej LiteSpeed ​​ich serwery są bardzo szybkie!

Szczerze mówiąc, bardzo je lubimy, w naszej książce nie ma wątpliwości. Ich główne plany hostingowe w chmurze zaczynają się już od 3,99 GBP / mies.

Badania Krystal

Krystal Review – brytyjska firma hostingowa, która dobrze to zrobiła.

Simon Blackler założył Krystal w 2002 roku, ponieważ był sfrustrowany złymi usługami i złymi praktykami biznesowymi. Obecnie hostują ponad 190 000 stron internetowych i mają ponad 23 000 klientów. Obecnie firma jest największą niezależną firmą hostingową w Wielkiej Brytanii.

Firma zapewnia różnorodne produkty i / lub usługi, w tym między innymi hosting w Wielkiej Brytanii, hosting dla sprzedawców, hosting WordPress w Wielkiej Brytanii, Cloud VPS i serwery dedykowane. Mają ponad 15 lat doświadczenia w branży i zdobyli sobie miejsce na naszej liście najlepszych hostingu.

Krystal jest dumny z odpowiedzialności za środowisko. Wykorzystują 100% energii odnawialnej we wszystkich swoich lokalizacjach. Wierzą, że są uczciwi, odpowiedzialni i rzetelni wobec swoich klientów, stawiając ich na czele wszystkiego, w tym zysków.

Organizowali wiele organizacji charytatywnych za darmo i do tej pory wsparli w sumie 167. Są dni, w których przekazali nawet każdy grosz, który zarobili na wsparcie takich celów, jak Comic Relief.

cennik

Krystal oferuje trzy rodzaje usług hostingu w chmurze. Te pakiety noszą nazwy Amethyst, Topaz i Ruby.

Ceny Krystal Hosting

Najtańszy plan Krystal nazywa się Amethyst i kosztuje 3,99 GBP miesięcznie wył. FAKTURA VAT. Jeśli wybierzesz roczny tryb płatności, możesz otrzymać usługi hostingowe o wartości 2 miesięcy za darmo. Ponadto, jeśli cykl rozliczeniowy odbywa się co 3 lata, możesz uzyskać roczne usługi hostingowe za darmo.

Podstawowy plan zapewnia łączne miejsce na dysku wynoszące 5 GB. Wykorzystuje dyski półprzewodnikowe, co oznacza, że ​​twoja strona ładuje się szybciej niż tradycyjne dyski.

Dzięki pakietowi Amethyst możesz mieć 2 strony internetowe na 1 koncie hostingowym. Możesz także mieć nieograniczoną liczbę subdomen. Otrzymujesz również nieograniczoną przepustowość, dzięki czemu możesz zaspokoić tysiące lub miliony widzów dziennie. Nie naliczamy dodatkowej opłaty, jeśli zbyt wielu użytkowników korzysta z twoich stron internetowych w jednym momencie.

Skrzynki pocztowe są również nieograniczone. W ten sposób możesz mieć wiele kont e-mail dla wielu osób lub działów witryny. Funkcje e-mail obejmują nieograniczoną liczbę spedytorów i wiadomości typu catch-all. Ponadto masz usługę antyspamową od SpamExperts. Obsługiwane są również listy mailingowe i autorespondery. Dozwolony jest limit wysyłania maksymalnie 500 e-maili na godzinę.

Plan Amethyst jest zoptymalizowany dla różnych aplikacji internetowych. Należą do nich WordPress, Joomla! Drupal, OpenCart, PrestaShop, Concrete5 i phpBB. Podejmowane są również środki bezpieczeństwa w celu ochrony Twojej witryny przed cyberprzestępczością. Środki te obejmują między innymi cotygodniowe skanowanie zabezpieczeń, uwierzytelnianie dwuskładnikowe i kompleksową zaporę ogniową. Blokowanie adresów IP pozwala uniemożliwić niektórym adresom IP dostęp do treści.

Jeśli chodzi o programowanie, obsługiwane są PHP, Perl i Python. Kopie zapasowe są wykonywane co tydzień i co miesiąc i są przechowywane poza serwerem. Ponadto otrzymasz bezpłatne nieograniczone certyfikaty SSL. Oznacza to, że możesz zabezpieczyć swoją stronę internetową oraz poufne informacje, które ona zawiera i / lub obsługuje.

Możesz także utworzyć niestandardowe strony błędów 404 i 500. Może to być przydatne dla SEO i konwersji, ponieważ możesz utworzyć niestandardową stronę, która przekieruje widzów na odpowiednią stronę w Twojej witrynie. Zamiast naciskać przycisk Wstecz i całkowicie opuszczać witrynę, widzowie będą bardziej zmuszeni do odwiedzania innych stron witryny i pozostania dłużej.

Gwarancja dostępności wynosi 99,99%. Oznacza to, że w Twojej witrynie w większości przypadków nie występują przestoje. Nie ma opłaty instalacyjnej i masz 60-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Opcje pomocy technicznej

Firma oferuje wiele opcji obsługi klienta. Należą do nich:

  • Strona statusu usługi,
  • Przewodniki samopomocy,
  • Czat online na żywo,
  • Zgłoszenia biletów i
  • Wsparcie telefoniczne

Strona stanu usługi zawiera szczegółowe informacje o stanie bieżącej sieci. Uwzględniono również status serwera usług podstawowych, hostingu w chmurze, hostingu dla firm i hostingu dla sprzedawców. Aby dowiedzieć się, czy systemy działają, czy nie, jest to strona, którą musisz odwiedzić.

Przewodniki samopomocy są podobne do bazy wiedzy, w której znajdziesz samouczki, które pomogą Ci zarządzać produktami i / lub usługami, z których korzystałeś. Wsparcie online na czacie na żywo jest dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a wsparcie telefoniczne jest dostępne od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 20:00.

Recenzje systemu obsługi klienta Krystal są zdumiewająco pozytywne. Większość ludzi mówi, że wykraczają poza obowiązek, aby pomagać swoim klientom. Są bardzo wydajni, jeśli chodzi o zaspokajanie potrzeb swoich klientów. Obsługa jest postrzegana jako konsekwentnie szybka i użyteczna.

Krystal szczyci się tym, że jest niezależną firmą inną niż inni znani dostawcy hostingu. Spełnia obietnicę zapewnienia 100% szybkiej i wydajnej obsługi klienta.

Plusy

Wybór usług Krystal ma wiele zalet. Poniżej niektóre z nich:

Darmowy kreator stron internetowych

Jeśli nie masz umiejętności programistycznych, możesz w ciągu kilku minut stworzyć profesjonalną witrynę internetową za pomocą bezpłatnego narzędzia do tworzenia witryn. Zapewniają one w pełni responsywne szablony, co oznacza, że ​​Twoja witryna dostosuje się zarówno do komputerów stacjonarnych, jak i urządzeń mobilnych. Posiadanie witryny dostosowanej do urządzeń mobilnych pomoże Ci również w rankingach, ponieważ wyszukiwarki takie jak Google przeniosły się do indeksu dla urządzeń mobilnych, faworyzując witryny reagujące na urządzenia mobilne, a nie strony niereagujące.

Dyski SSD

Używają dysków półprzewodnikowych dla miejsca na dysku. Oznacza to, że możesz przesyłać dane szybciej niż tradycyjne dyski. Jeśli Twoja witryna jest szybsza, zwiększa się komfort użytkownika i prowadzi do większej liczby zakupów. Może to również wpłynąć na Twoje SEO. Szybsze strony internetowe są preferowane przez wyszukiwarki takie jak Google, Yahoo !, i Bing.

Darmowe kopie zapasowe

Otrzymujesz bezpłatne cotygodniowe i miesięczne kopie zapasowe dzięki pakietowi hostingowemu Amethyst. Jest to przydatne, gdy Twoja witryna nagle się zepsuje. Możesz rozwiązać problem, przywracając witrynę za pomocą kopii zapasowej.

60-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Mają bardzo hojną 60-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Zdecydowanie mają lepszą ofertę niż inni dostawcy hostingu, którzy zapewniają jedynie 30-dniową gwarancję. Jeśli nie jesteś zadowolony z ich produktów i / lub usług, możesz odzyskać swoje pieniądze.

Stellar Customer Service

Nieograniczone skrzynki pocztowe

Pakiet Amethyst zawiera nieograniczoną liczbę skrzynek pocztowych. Oznacza to, że możesz udostępniać różne działy swojej witryny za pomocą własnych kont e-mail. Nie musisz płacić dodatkowo, aby dać każdemu swoje własne konta pocztowe nazwane po Twojej stronie.

Obsługuje wiele aplikacji

Produkty i usługi hostingowe Krystal są w pełni zoptymalizowane dla aplikacji internetowych, takich jak WordPress, OpenCart, Joomla !, PrestaShop, Drupal, Concrete5 i phpBB. Ponadto obsługują PHP, Perl, Python i Ruby on Rails.

Funkcjonalność związana z bezpieczeństwem

Otrzymujesz cotygodniowe skany bezpieczeństwa, aby upewnić się, że jesteś chroniony przed cyberprzestępczością. Dostępne jest również złośliwe skanowanie w czasie rzeczywistym. Kompleksowa zapora sieciowa chroni również Twoją witrynę przed hakerami. Uwierzytelnianie dwuskładnikowe zapewnia również, że tylko autoryzowani użytkownicy mogą uzyskać dostęp do witryny i jej danych.

nieograniczona przepustowość

Jeśli masz miliony widzów dziennie, nie musisz płacić nadmiernych opłat. Dzięki nielimitowanemu dostępowi do pasma istnieje możliwość obsłużenia wielu widzów w ułamku sekundy.

Cons

Jeśli musimy znaleźć punkt ujemny, być może jest to miejsce na dysku.

5 GB miejsca na dysku

Wielu hostów internetowych oferuje obecnie nieograniczone miejsce na dysku… chociaż te firmy wiedzą wystarczająco dobrze, że większość witryn nigdy nie przekroczy 1 GB… więc myślę, że to zależy, czy planujesz zbudować wielotysięczny sklep z produktami, czy tylko blog / strona biznesowa / itp.

Wniosek

Poważnie UWIELBIAMY Krystal i chcielibyśmy, abyś je wypróbował. Ich plany zawierają wiele funkcji, które na pewno będziesz potrzebować przy tworzeniu witryny i zarządzaniu nią. Ponadto mają doskonały system obsługi klienta, który zawsze zapewnia wsparcie w razie potrzeby.

Podsumowanie Przegląd Matthew Rogers Data przeglądu 2018-07-26 Przeglądany artykuł KrystalAuthor Ocena 51 gwiazdka1 gwiazdka1 gwiazdka1 gwiazdka1 gwiazdkaNazwa produktu KrystalPrice
3,99 GBP

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author