Recenzja HostPapa

Logo HostPapa

Ogólna ocena

Najtańszy plan
3,36 CAD miesięcznie – 3,36 AUD miesięcznie – 3,95 USD miesięcznie

Ta recenzja koncentruje się na HostPapa jako hostie internetowym dla Kanady, ale większość z nich ma również zastosowanie, jeśli chcesz użyć ich w innym kraju. HostPapa przechodzi przez Kanadę, ich siedziba główna i centra danych znajdują się zarówno w Toronto, ORAZ naliczają opłaty w CAD (obecnie trudno znaleźć, ponieważ większość hostów pobiera opłaty w USD). Z przyjemnością polecamy je jako świetnego dostawcę usług hostingowych dla Kanady (choć ogólnie są to naprawdę świetny wybór dla każdego kraju)!

Na ogół patrzymy na następujące 4 aspekty hosta internetowego, aby określić jego ogólną jakość: Łatwość użycia, szybkość (na poziomie globalnym), wsparcie i bezawaryjność. HostPapa uzyskał bardzo wysoką ocenę we wszystkich punktach!

Powody, dla których warto wybrać HostPapa

Zacznijmy od tego, co uważamy za najlepsze funkcje HostPapa, te, które natychmiast dają im przewagę nad konkurencją. Dla większości osób szukających porządnego hosta wystarczy poniższe krótkie podsumowanie, aby przekonać ich, że HostPapa jest tym.

 1. Serwery w Kanadzie: Dla wielu osób jest to najważniejszy punkt decyzji. Większość hostów internetowych reklamujących się jako „kanadyjscy”, mają tylko serwery w Stanach Zjednoczonych. HostPapa faktycznie ma serwery w Kanadzie (konkretnie Toronto), co oznacza krótszy czas ładowania dla kanadyjskiej publiczności.
 2. Wsparcie 24/7: Super pomocny, a to przez telefon, czat i bilety, wybór należy do Ciebie. Oferują nawet 30-minutowe sesje jeden na jednego, aby pomóc Ci odpowiednio skonfigurować.
 3. Wiele darmowych rzeczy: Darmowa nazwa domeny, bezpłatne certyfikaty SSL, bezpłatna integracja CDN, bezpłatna migracja stron internetowych… uwielbiamy to!
 4. 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy: Nie jesteś szczęśliwy z jakiegokolwiek powodu? Nie ma problemu, nie masz nic do stracenia.
 5. Dużo miejsca na dysku: Ich podstawowy plan obejmuje 100 GB, co wystarczy, aby zasilić duży sklep e-commerce… wkrótce nie zabraknie miejsca na dysku.

To naprawdę nie wymaga myślenia. Jeśli chodzi o koszty, mają 3 plany hostingowe, ich najtańszy plan zaczyna się od tylko 3,36 CAD / mc!

HostPapa hosting badań

Recenzja HostPapa

HostPapa to prywatna firma, która koncentruje się na świadczeniu usług hostingowych, w tym udostępnianych, odsprzedawanych i wirtualnych prywatnych serwerów (VPS). Firma została założona w 2006 roku przez Jamie Opalchuk. Główna siedziba firmy znajduje się w Kanadzie, a większość klientów również mieszka w Kanadzie.

HostPapa poważnie podchodzi do odpowiedzialności korporacyjnej. Są jedną z pierwszych kanadyjskich firm hostingowych, które zobowiązały się do przejścia na ekologię. Uwzględniają środki ochrony środowiska, wykorzystując 100% zielonej energii odnawialnej. Wszystkie serwery WWW, przestrzenie biurowe i centra danych są zasilane energią odnawialną.

Firma zdobyła zarówno nagrody korporacyjne, jak i branżowe. Posiadają akredytację od Better Business Bureau (BBB). W latach 2013-2016 zdobyli nagrodę od Profit 500 jako jedna z najszybciej rozwijających się firm w Kanadzie.

cennik

Omówimy poniższe plany, zauważysz, że ceny są tutaj wyższe … jest to normalna cena HostPapa, ale przeglądając jeden z moich linków do recenzji, możesz pobrać plan za jedyne 3,36 USD. Teraz, spójrzmy, HostPapa zapewnia trzy typy planów hostingowych. Są to tak zwane „Starter”, „Business” i „Business Pro”.

HostPapa Web Hosting

Najtańszy plan Startowy kosztuje 3,95 CAD miesięcznie, jeśli zapłacisz za 36 miesięcy z góry. Będzie to jednak kosztować 4,95 CAD i 5,95 CAD miesięcznie, jeśli zapłacisz odpowiednio za co najmniej 24 miesiące i 12 miesięcy. W ich planach nie można wybrać metody płatności miesięcznej.

Plan początkowy umożliwia hosting dwóch witryn internetowych na koncie hostingowym. Ponadto zapewniają 100 GB przestrzeni dyskowej. Dobrą rzeczą jest to, że oferują nieograniczoną przepustowość. Oznacza to, że możesz przesyłać nieograniczoną liczbę danych z serwera do urządzenia żądającego danych. Najtańszy plan zapewnia również bezpłatną rejestrację nazwy domeny, jeśli zdecydujesz się na plany trwające 12 miesięcy lub dłużej.

HostPapa daje możliwość zbudowania strony internetowej w ciągu kilku minut dzięki łatwemu w użyciu narzędziu do tworzenia stron internetowych. Nie potrzebujesz żadnego doświadczenia w programowaniu lub projektowaniu, aby stworzyć własną stronę internetową. Ma funkcję przeciągania i upuszczania oraz zapewnia różnorodne widżety i aplikacje. Ponadto udostępniają setki zachwycających szablonów witryn pasujących do różnych nisz. Zapewniają przyjazne dla użytkownika panele sterowania i pulpity nawigacyjne HostPapa do zarządzania wszystkimi dostępnymi produktami i / lub usługami.

Jeśli kochasz witryny oparte na WordPress, HostPapa jest firmą hostingową dla Ciebie. Możesz zainstalować ponad 400 aplikacji za pomocą funkcji instalacji jednym kliknięciem. Aplikacje te obejmują WordPress, Joomla i szereg narzędzi dla małych firm.

Jeśli chcesz przenieść swoją stronę internetową, HostPapa pomoże ci to zrobić za darmo. A jeśli Twoja witryna obsługuje poufne informacje, firma zapewnia również bezpłatny Let’s Encrypt SSL. Jest to dobre zarówno dla ochrony poufnych informacji, jak i poprawy pozycji Twojej witryny w wyszukiwarkach takich jak Google, Yahoo! I Bing.

Doświadczenie użytkownika jest lepsze, ponieważ HostPapa zapewnia lepszą wydajność strony internetowej dzięki kombinacji zdumiewających sieci dostarczania Cloudflare i serwerów SuperMicro. Dzięki potężnym serwerom użytkownicy nie doświadczają opóźnień i nie zauważają oznak niskiej wydajności witryny. Ponadto obiecują one dostępność na poziomie 99,99%, co pomaga uniknąć awarii witryny i przestojów.

Opcje pomocy technicznej

Choć może się to wydawać niewiarygodne, HostPapa zapewnia prawie wszystkie opcje obsługi klienta:

 • Możesz do nich zadzwonić telefonicznie,
 • Możesz wysłać list faksowy,
 • Możesz wysłać im wiadomość e-mail,
 • Możesz się z nimi skontaktować za pośrednictwem czatu na żywo,
 • Możesz wybrać samopomocową bazę wiedzy i samouczki wideo,
 • Możesz wskoczyć na cotygodniowe seminarium internetowe, aby uzyskać więcej wiedzy,
 • Możesz sprawdzić status sieci za pośrednictwem ich strony internetowej i
 • Możesz wybrać bezpłatne i ekskluzywne szkolenie wideo jeden na jeden z ekspertem z HostPapa.

Samoobsługowa baza wiedzy firmy i samouczki wideo są wystarczające, aby pomóc Ci nauczyć się, jak uruchomić witrynę. Są dumni z zapewniania całodobowej obsługi klienta przez e-mail, przesyłania zgłoszeń do pomocy technicznej, czatu na żywo, telefonu i faksu.

Jedną wyjątkową cechą HostPapa jest zapewnienie strony internetowej, która zawiera status sieci firmy. W stanie sieci możesz sprawdzić, czy w firmie występują przerwy w świadczeniu usług, przerwy w dostawie usług i różne problemy z ich produktami i / lub usługami.

Na przykład możesz sprawdzić, czy występuje problem z usługami FTP, panelami sterowania DNS, usługami dostarczania poczty, usługami bazy danych mySQL itp. Strona stanu sieci zawiera także harmonogramy planowej konserwacji. Wszystko to jest bardzo pomocne dla właścicieli witryn takich jak Ty. Pozwala zaplanować i pomyśleć z wyprzedzeniem, jeśli chodzi o twoją stronę internetową.

Jeśli chodzi o recenzje, HostPapa jest wyraźnym zwycięzcą. Większość użytkowników skorzystała z doskonałej obsługi klienta, która zapewniła wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów zgodnie z ich potrzebami. Prawie w każdej recenzji stwierdzono, że zespół wsparcia jest bardzo profesjonalny i terminowy. A niektórzy twierdzą nawet, że ich zespół obsługi klienta przekroczył oczekiwania użytkowników.

Plusy

Rejestracja w HostPapa ma wyraźne zalety. Tutaj jest kilka z nich:

Darmowa rejestracja domen

Jeśli wybierzesz plany opłacane z 12-miesięcznym (lub więcej) wyprzedzeniem, możesz uzyskać bezpłatną rejestrację domeny. Oznacza to, że możesz stworzyć własną nazwę domeny za darmo. Może to zaoszczędzić kilka dolarów, ponieważ nie musisz płacić za nazwę domeny swojej witryny.

nieograniczona przepustowość

Gdy Twoja witryna zyskuje tysiące, a nawet miliony użytkowników dziennie, będziesz potrzebować ogromnej przepustowości. Dzięki Planowi Startowemu HostPapa zyskujesz nieograniczoną przepustowość, dzięki czemu możesz pomieścić wielu użytkowników strony przez cały dzień.

Bezpłatnie Szyfrujmy SSL

Użytkownicy stają się coraz bardziej ostrożni. Szyfrowanie i bezpieczeństwo witryn internetowych stały się powszechne dla większości właścicieli witryn. HostPapa daje ci darmowy Let’s Encrypt SSL, dzięki czemu twoja strona jest bezpieczniejsza. Wybierając tę ​​funkcję, możesz chronić wrażliwe informacje użytkowników.

Doskonała obsługa klienta

Zdumiewająca obsługa klienta jest świadczona przez HostPapa. Oprócz wielu opcji kontaktowania się z nimi w celu uzyskania wysokiej klasy wsparcia, możesz także wybrać bezpłatną sesję szkoleniową jeden na jednego. Może to być bardzo cenne, zwłaszcza jeśli nie znasz sieci hostingu i zarządzania cPanel.

30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

Brak pytań. Jeśli nie jesteś zadowolony z ich usług, zapewniają 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Jest to przydatne dla początkujących, którzy wypróbowują wielu dostawców hostingu przed zaangażowaniem się w jedną firmę.

1-Click Instalacja aplikacji

Dzięki ich interfejsowi możesz zainstalować wiele aplikacji, wybierając spośród ponad 400 dostępnych narzędzi. Narzędzia dla małych firm są zawarte w pakiecie, a także w WordPress i Joomla. Jeśli nie masz doświadczenia w programowaniu, skorzystanie z funkcji instalacji jednym kliknięciem z pewnością pomoże Ci w tworzeniu stron internetowych.

Cons

Brak kont e-mail w abonamencie podstawowym

Plan początkowy nie zapewnia skrzynek pocztowych dla Twojej witryny. Dlatego musisz wybrać następny plan, aby uzyskać nieograniczoną liczbę kont e-mail. Plan początkowy może nie być dla Ciebie, szczególnie jeśli potrzebujesz konta e-mail w nazwie domeny (np. nazwa_uż[email protected]).

Wniosek

Naśladując podsumowanie u góry, HostPapa jest zdecydowanie doskonałym wyborem, gorąco polecany. Szybkie serwery w Kanadzie, ceny CAD, doskonała obsługa klienta, siedziba główna w Toronto… to nic prostszego!

Podsumowanie Przegląd Matthew Rogers Data przeglądu 2019-11-23 Przeglądany artykuł HostPapa Autor Ocena 51 gwiazdka1 gwiazdka1 gwiazdka1 gwiazdka1 gwiazdkaNazwa produktu HostPapaPrice
3,36 CAD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author