Recenzja Hostingera

Logo Hostingera

Ogólna ocena

Najtańszy plan
0,99 USD / mc, 0,80 GBP / mc

W pośpiechu? Oto nasze krótkie podsumowanie!

Krótko mówiąc, zdecydowanie zalecamy Hostingera! Oferują hosting wysokiej jakości za ułamek ceny w porównaniu do swoich konkurentów. Mają też globalną sieć serwerów, świetne wsparcie i najlepszy proces wdrażania, jaki widzieliśmy do tej pory na hoście!

Oto krótki przegląd ich najlepszych funkcji:

�� Bardzo przystępne: Ich najtańszy plan hostingowy jest naprawdę tani, i faktycznie ma wystarczającą moc i funkcje, abyś mógł hostować swój zwykły blog lub witrynę biznesową bez problemów, jest dość imponujący!

�� Świetne wsparcie: Jest dostępny 24/7/365, a opinie użytkowników o jego wsparciu są naprawdę bardzo dobre w porównaniu z tym, co zwykle widzimy… dobre rzeczy! Aha, a ich wsparcie jest wielojęzyczne (ponad 20 języków !!)

�� Globalny zasięg: Posiadają centra danych na całym świecie dla maksymalnej wydajności.

�� 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy: Całkiem zrozumiałe, na wszelki wypadek ��

Szczerze mówiąc, naprawdę je lubimy, nie mają nic przeciwko!

Badania nad Hostingerem

Recenzja Hostingera

Podróż firmy rozpoczęła się w 2004 roku w Kownie na Litwie. Zaczęli od nazwy Hosting Media. W 2011 r. Hosting Media przemianowano na Hostinger. Ich akredytacja ICANN została przyznana w 2014 r.

Do stycznia 2017 r. Hostinger obsługuje 29 milionów klientów w 178 krajach. Według firmy, otrzymują oni około 15 000 rejestracji dziennie, co stanowi około 1 klienta co 5 sekund.

Zapewniają różne produkty i usługi, w tym hosting, hosting biznesowy, hosting VPS i rejestrację domen. Ich serwery znajdują się w USA, Singapurze, Wielkiej Brytanii, Holandii, Litwie, Brazylii i Indonezji.

cennik

Chociaż oferują wiele rodzajów hostingu, skupimy się na ich wspólnych planach hostingu, ponieważ tego właśnie potrzebuje większość ludzi.

Hostinger udostępnił plany

Powyższe ceny podano w USD, ale mają one zlokalizowane struktury cenowe w zależności od kraju, w którym się znajdujesz. Jak widać, ich najtańszy plan jest niesamowicie przystępny i zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby uruchomić witrynę. Następnie, jeśli chcesz się rozwinąć, możesz po prostu zwiększyć skalę i kupić kolejną warstwę, która pozwala na nieograniczoną liczbę witryn, obejmuje bezpłatną domenę, więcej zasobów serwera i cotygodniowe kopie zapasowe.

Im wyższy poziom, tym więcej zasobów zdobędziesz, tym więcej mocy możesz wykorzystać na swoich stronach. Ich rozwiązanie chmurowe w cenie 7,45 USD to jednak wyzwanie, z 48-krotnie przydzielonymi zasobami, dedykowanym adresem IP i zasilanym przez infrastrukturę Google Cloud! To niesamowicie wydajny hosting w przystępnej cenie.

Oferują również hosting serwerów Minecraft, na wypadek, gdybyś chciał zorganizować swój własny świat!

Wszystkie plany są dostarczane z pamięcią podręczną LiteSpeed, akceleracją WordPress (LSCWP), serwerami nazw chronionymi Cloudflare, integracją z Github, wsparciem 24/7/365, łatwym narzędziem do budowania stron internetowych i oczywiście 99,9% gwarancją bezawaryjności.

I oferują 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy jeśli nie jesteś zadowolony z jakiegokolwiek powodu.

Opcje pomocy technicznej

Hostinger zapewnia różne opcje obsługi klienta. Należą do nich:

  • Baza wiedzy
  • Poradniki
  • Czat na żywo

Ich baza wiedzy i samouczki zawierają różnorodne informacje, których możesz użyć do zarządzania ich produktami i / lub usługami. Możesz ich również użyć do rozwiązywania prostych problemów, które możesz napotkać.

Czat na żywo jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i jest bardzo dobrze zintegrowany z całą platformą, jest to bardzo dobry interfejs użytkownika, a odpowiedzi przychodzą bardzo szybko. To, co naprawdę podoba nam się w ich wsparciu, to to, że oferują wielojęzyczne wsparcie w ponad 20 językach!

Recenzje systemu obsługi klienta były pozytywne. Wielu klientów było bardzo zadowolonych z ich usług. Szybko odpowiedzieli na pytania i potrafią rozwiązać nawet skomplikowane problemy. Uznanie dla Hostingera!

Hosting WordPress

Postanowiliśmy dodać do tej recenzji tę indywidualną sekcję dotyczącą hostingu WP, ponieważ większość osób korzysta obecnie z WordPress do prowadzenia swoich witryn. Jeśli chodzi o hosting WordPress, Hostinger dodał kilka dodatkowych funkcji, aby upewnić się, że każda instalacja WP przebiega bezproblemowo. Obejmuje to obsługę klienta specjalizującą się w WordPress, zwiększone bezpieczeństwo dzięki współpracy z BitNinja, oczywiście najnowszą wersję PHP, a nawet niestandardową wtyczkę buforującą WordPress w celu maksymalizacji wydajności.

Dla programistów uwzględniono także integrację WP – CLI i GIT.

Plany Hostinger WP

Oprócz hostingu WordPress, Hostinger ma również narzędzie do tworzenia stron internetowych, które niedawno uruchomili. Nazywa się Zyro i ma na celu uczynienie tworzenia stron internetowych wyjątkowo łatwym i prostym. To, co naprawdę imponuje w Zyro, to to, że jest narzędziem do tworzenia witryn z funkcjami AI.

Istnieje AI Writer, który może natychmiast generować tekst dla nowej witryny. A potem jest AI Heatmap, która przewiduje, gdzie będą przyciągać oczy użytkowników, umożliwiając w ten sposób optymalizację witryny pod kątem konwersji w trakcie jej tworzenia.

Powiedzielibyśmy, że udało im się stworzyć bardzo intuicyjną i przyjazną dla użytkownika platformę, a do wyboru jest też kilka pięknych szablonów.

Ich proces wdrażania

Kolejną rzeczą, o której naprawdę musimy wspomnieć, jest proces wdrażania, jest on absolutnie bezproblemowy i super gładki. I to też jest ładne. Każdy krok przechodzi do następnego, dopóki nie zorientujesz się, że masz witrynę na żywo z zainstalowanym WordPress i gotową na przesłanie treści i zdjęć.

To bardzo imponujące! Wkleiliśmy poniżej kilka zrzutów ekranu.

Wybór motywuWybór motywu

Wybierz konfigurację domenyWybór nazwy domeny

Quiz instalacyjny - poziom hostinguSuper przemyślane

Quiz konfiguracyjny - celeSpersonalizowane procesy instalacji

Konfiguracja - zakończonaAaaaa i gotowe!

Plusy

Aby ponownie wykorzystać główne zalety korzystania z Hostingera:

  • Bardzo przystępne
  • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
  • Doskonała obsługa klienta
  • Szybkie serwery
  • Doskonały czas pracy
  • Bardzo łatwy proces konfiguracji

Wniosek

Firma jest doskonałym graczem w branży hostingowej, jeśli chodzi o szybkość, wsparcie, niezawodność i wydajność… w zasadzie wszystko, czego potrzebujesz od dostawcy hostingu, mają naszą pieczęć zatwierdzenia!

Podsumowanie Przegląd Matthew Rogers Data przeglądu 2018-08-22 Przeglądany artykuł HostingerAutor Ocena 51 gwiazdka1 gwiazdka1 gwiazdka1 gwiazdka1 gwiazdkaNazwa produktu HostingerCena
0,99 USD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author