Recenzja Hosting24 – Świetny czas sprawności i średnia prędkość |

Strona główna Hosting24

Hosting24 został załadowany w 2008 roku i jest częścią sieci Hostinger. Obsługują 29 milionów użytkowników w 178 krajach.

Podobnie jak wiele innych hostów internetowych, ich strona internetowa jest pełna hiperbolicznego języka, w tym 99,9% gwarancji dostępności i „automatycznych kopii zapasowych” (które za chwilę obalimy).

Zobaczmy, jak się mierzą.

W czerwcu 2015 r. Założyliśmy witrynę WordPress z najtańszym udostępnianym planem hostingu. Od tego czasu uważnie monitorujemy dostępność i szybkość działania, a także testujemy obsługę klienta i sprawdzamy informacje w tle, aby zebrać nasze wyniki w bezstronny, uczciwa recenzja.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, co znaleźliśmy.

Zalety korzystania z hostingu 24

Hosting24 ma całkiem dobrą obsługę klienta. Wrzucają także kilka innych miłych (ale nie niezbędnych) rzeczy. O to chodzi.

Spójrz:

1. Przyzwoicie dobra obsługa klienta

Hosting24 oferuje przede wszystkim wsparcie za pośrednictwem czatu na żywo, który natychmiast połączył nas z jednym z ich agentów wsparcia.

Ich odpowiedzi były przemyślane, szczegółowe i wystarczająco jasne. Chociaż między wybieraniem nitów było zauważalne opóźnienie między udzielaniem odpowiedzi. Szybka kontrola tła ujawnia inne podobnie mieszane recenzje.

Ogólnie rzecz biorąc, recenzje nie są takie złe.

Wsparcie Hosting24

2. Zwiększone bezpieczeństwo dzięki zautomatyzowanym kopiom zapasowym

Hosting24 kontynuuje swoje pozornie zorientowane na klienta podejście, zwracając szczególną uwagę na bezpieczeństwo Twojej witryny.

Wiele z ich planów hostingowych jest standardowo wyposażonych w Cloudflare DDOS Protection i skaner antywirusowy ClamAV w celu proaktywnej ochrony Twojej witryny.

Będą także wykonywać cotygodniowe kopie zapasowe. W idealnym świecie będziesz mieć codzienne kopie zapasowe. Ponieważ rzucają go za darmo, podczas gdy wiele innych witryn zmusza Cię do dodatkowych opłat, nie jest to zły interes. Wkrótce przejrzymy te kopie zapasowe bardziej szczegółowo.

Ponadto oferują ochronę SpamAssassin dla wiadomości e-mail.

3. Lokalizacje serwerów w USA i Europie

Podczas rejestracji nowego wspólnego konta hostingowego lub VPS masz możliwość wyboru między hostingiem witryny w ich lokalizacjach w Ameryce Północnej (Asheville, Karolina Północna) lub w Europie (Wielka Brytania) (w zależności od grupy docelowej).

4. Liczne wyprzedaże promocyjne

Jeśli dobrze to zaplanujesz, możesz uzyskać niesamowitą ofertę.

W chwili pisania tej recenzji (18.05.2016 – Aktualizacja 11.01.18 wydaje się, że nadal je robią!), Prowadzili 50% dożywotniej zniżki wyprzedaż flash.

Szybkie spojrzenie na ich stronę na Facebooku ujawnia wiele różnych sprzedaży, zwykle związanych z niektórymi wakacjami.

5. Bezpłatne transfery stron internetowych

Hosting24 pomoże Ci przenieść lub przeprowadzić migrację istniejącej witryny – bezpłatnie – jeśli jest ona hostowana gdzie indziej. (Warto zauważyć, że prawie każdy inny host, który sprawdziliśmy, również oferuje ten profit).

6. Powyżej średniego czasu bezczynności w ciągu ostatnich 24 miesięcy

Jedną z pierwszych rzeczy, które zauważysz, odwiedzając witrynę Hosting24, jest 99,9% + chwile bezczynności.

Po przetestowaniu ich otrzymaliśmy wynik, który oferują.

W ciągu ostatnich 24 miesięcy Hosting24 był w stanie zapewnić 99,97% czasu sprawności w naszym teście.

Nasze sprawdzenie przeszłości wykazało, że wielu klientów skarży się na brak dostępu do swojej witryny (w tym przerażający komunikat „Usługa tymczasowo niedostępna”).

 1. Uptime był okropny. Moja witryna prawie codziennie przechodzi do trybu offline. Według Pingdom moja witryna była offline ponad 50 razy. ”
 2. Najgorszy był czas bezczynności: moje witryny były tak wiele razy niedostępne z powodu tak zwanych „aktualizacji serwera”, a Hosting24 nigdy tego nie zauważył ”.
 3. „Najczęstszym błędem, jaki dostaję, jest: Usługa chwilowo niedostępna
 4. „Pracowałem z Hosting24, ale nie podobała im się ich stabilność i wsparcie
 5. „Teraz zapewniają dobrą obsługę czas pracy nie jest 100%

Średni czas nieprzerwanej pracy z ostatnich 12 miesięcy:

 • Średni czas pracy w styczniu 2020 r .: 99,97%
 • Średni czas pracy w grudniu 2019 r .: 99,99%
 • Średni czas pracy w listopadzie 2019: 100%
 • Średni czas pracy w październiku 2019: 100%
 • Średni czas pracy we wrześniu 2019: 100%
 • Średni czas pracy w sierpniu 2019: 99,98%
 • Średni czas pracy w lipcu 2019: 99,95%
 • Średni czas pracy w czerwcu 2019 r .: 100%
 • Średni czas pracy w maju 2019: 99,98%
 • Średni czas pracy w kwietniu 2019: 100%
 • Średni czas pracy w marcu 2019: 100%
 • Średni czas pracy w lutym 2019: 99,98%

Hosting24 24-miesięczny średni czas pracy i szybkośćHosting24 średni czas sprawności | Zobacz statystyki

7. Powyżej średniej prędkości

Hosting24 wypadł dość dobrze z czasem ładowania. W ciągu ostatnich 24 miesięcy osiągnęli 668 ms.

Nie najlepsze, jakie widzieliśmy, ale też nie najgorsze.

Rozważ to:

74% osób opuści Twoją witrynę na zawsze, jeśli nie załaduje się w ciągu zaledwie 5 sekund. PÓŁ ludzi nie będzie nawet czekać 3 sekundy.

Oznacza to, że prędkość nie jest tylko problemem. W rzeczywistości ma to również bezpośredni wpływ na współczynniki konwersji, powodując, że odwiedzający witrynę wychodzą w tłumach.

Jednym z najważniejszych czynników dotyczących szybkości witryny jest szybkość hostingu. Jest tylko tyle rzeczy, które możesz zrobić, jeśli podstawa jest wadliwa.

Średni czas ładowania w ciągu ostatnich 12 miesięcy:

Hosting24 12-miesięczne szczegółowe statystykiHosting24 średnia prędkość 2019-2020 | Zobacz statystyki

Wady korzystania z hostingu 24

Jest kilka wad, które należy wziąć pod uwagę, zanim zdecydujesz się na Hosting24.

Spójrz:

1. Ograniczone, marginalnie korzystne kopie zapasowe (pomimo roszczeń przeciwnych)

Hosting24 reklamuje swoją funkcję tworzenia kopii zapasowych jako odznakę honoru na swojej stronie internetowej. Niestety, z naszego doświadczenia wynika, że ​​nie jest to zgodne z szumem.

Dlatego:

Powód 1: Robią tylko cotygodniowe kopie zapasowe.

Najlepiej, należy to robić codziennie, aby upewnić się, że zawsze masz kopię gotową do przywrócenia, na wypadek, gdyby coś się stało.

Powód nr 2. Podczas cotygodniowej kopii zapasowej usuwają poprzednie.

To nie jest idealne, ponieważ dla bezpieczeństwa zawsze lepiej jest mieć wiele wersji. Poleganie na pojedynczej kopii zapasowej może stanowić problem, jeśli występują przypadkowe problemy lub problemy.

Powód nr 3. Co więcej, nie utworzą kopii zapasowych kont większych niż 2 GB.

2BG nie jest aż tak duży. Zwłaszcza jeśli twoja strona jest bardzo wizualna (przychodzi na myśl eCommerce). Jeśli nie przeskalujesz, nie przycinasz i nie kompresujesz obrazów o wysokiej rozdzielczości przed ich przesłaniem, możesz łatwo zrobić jedno zdjęcie zajmujące ponad 20 MB. Pomnóż to przez 10 (lub 100) i szybko osiągasz maksymalne wyniki.

Podsumowując, nie wierz w szum!

Prawdopodobnie lepiej jest samodzielnie wykonać kopię zapasową witryny.

Hosting24 Ceny, plany hostingowe & Szybkie fakty

Oto krótki przegląd ich planów hostingowych. Oferują dwa wspólne plany:

 • Pojedynczy hosting: Ten plan zaczyna się od 0,80 USD miesięcznie. Obejmuje 1 stronę internetową, 10 GB miejsca na dysku, przepustowość 100 GB oraz opcję wyboru lokalizacji serwera.
 • Hosting Premium: Ten plan zaczyna się od 2,15 USD miesięcznie. Zawiera 50 stron internetowych, 20 GB miejsca na dysku, nieograniczoną przepustowość, a także niestandardowe serwery nazw i domeny dodatków.
 • Business Web Hosting: Ten plan zaczyna się od 3,45 USD miesięcznie. Ma nieograniczoną liczbę stron internetowych i przepustowość. Oprócz 30 GB miejsca na dysku, codziennych kopii zapasowych, niestandardowych serwerów nazw i domen dodatków.

Hosting24 ceny i plany

 • Darmowa domena? Nie.
 • Łatwość rejestracji: Łatwy proces rejestracji.
 • Metody Płatności: Karta kredytowa, PayPal.
 • Ukryte opłaty i klauzule: Konta z jednym plikiem powyżej 1 GB lub z ponad 250 000 plików można zamknąć bez uprzedniego powiadomienia właściciela konta.
 • Upsells: Certyfikat SSL.
 • Aktywacja konta: Natychmiastowa aktywacja.
 • Panel sterowania i pulpit nawigacyjny: cPanel.
 • Instalacja aplikacji i CMS-ów (WordPress, Joomla itp.): Instalacja popularnych aplikacji i CMS za pomocą jednego kliknięcia za pośrednictwem Softaculous.

Czy zalecamy Hosting24?

Nie, nie możemy.

Rejestrując się w hostingu, płacisz za wyniki.

Mianowicie, (1) czas działania i (2) czasy ładowania strony.

Czas pracy Hosting24 był nieco powyżej średniej. Najlepsza witryna na świecie, która stale się wyłącza, nie przyniesie Ci korzyści.

Czas ładowania strony jest mniej więcej taki sam – tylko nieco lepszy niż standard branżowy. Może to stać się problemem, jeśli chodzi o generowanie przychodów z Twojej witryny (jak omówiono wcześniej).

Szybkie spojrzenie na naszą pełną listę hostingu pomoże Ci znaleźć hosty z bardziej stabilnym czasem pracy, niesamowicie szybkim czasem ładowania i fantastyczną obsługą klienta – wszystko w przyzwoitej cenie. Ale jeśli szukasz czegoś naprawdę podstawowego, wymieniliśmy również najlepsze bezpłatne usługi hostingowe (niezalecane).

Czy masz jakieś doświadczenie z Hosting24? Zostaw poniżej opinię – dobrą lub złą – o ile jest uczciwa i przejrzysta.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author