Recenzja GreenGeeks

Ogólna ocena

Najtańszy plan
2,95 USD / mc (w porównaniu z 9,95 USD)

GreenGeeks jest naszym ulubionym hostem od zawsze w Kanadzie, połączenie przystępnych cen, nieograniczonego miejsca na dysku, 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy oraz wiodących w branży ekologicznych systemów sprawia, że ​​nie ma się czego obawiać!

Na ogół patrzymy na następujące 4 aspekty hosta internetowego, aby określić jego ogólną jakość: Łatwość użycia, szybkość (na poziomie globalnym), wsparcie i bezawaryjność. GreenGeeks ma je wszystkie udoskonalone!

Powody, dla których warto wybrać GreenGeeks

Zacznijmy od tego, co uważamy za najlepsze cechy GreenGeeks, te, które natychmiast dają im przewagę nad konkurencją. Dla większości osób szukających porządnego hosta wystarczy poniższe krótkie podsumowanie, aby przekonać ich, że GreenGeeks jest tym, z którym należy.

 1. Serwery w Kanadzie: Jest to jeden z głównych powodów, dla których większość Kanadyjczyków wybiera GreenGeeks. W rzeczywistości mają oni centrum danych w Kanadzie, dzięki czemu Twoja strona jest szybka i szybko się ładuje. Chociaż mają serwery na całym świecie, jeśli czujesz potrzebę globalizacji.
 2. Wsparcie 24/7: Super pomocny, a to przez telefon, czat i bilety, wybór należy do Ciebie.
 3. Wbudowana skalowalność: Czy Twoja witryna nagle rośnie szybciej niż oczekiwano? Nie ma problemu, GreenGeeks może błyskawicznie dostosowywać wymagane zasoby, zapewniając płynność działania.
 4. 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy: Nie jesteś szczęśliwy z jakiegokolwiek powodu? Nie ma problemu, nie masz nic do stracenia.
 5. Super zielony: Za każde natężenie prądu pobierane z sieci inwestują trzykrotnie w energię odnawialną, dzięki czemu Twoja strona internetowa będzie redukować emisję dwutlenku węgla! Jakie to jest świetne!

To naprawdę nie wymaga myślenia. Jeśli chodzi o koszty, mają 3 plany hostingowe, ich najtańszy plan zaczyna się od tylko 2,95 USD / mc (tymczasowe obniżenie z 9,95 USD)!

Badania hostingu GreenGeeks

Recenzja: 300% zielony hosting oparty na energii odnawialnej.

Wprowadzenie i krótka historia GreenGeeks

Greengeeks został założony w 2006 roku przez Trey Gardner, miłośnika przyrody i zapalonego turysty, surfera i narciarza. Chciał stworzyć firmę hostingową o pozytywnym wpływie na energię. Zdecydował, że jego firma hostingowa wykorzysta swoje zyski na zakup kredytów na energię wiatrową, przywracając trzykrotnie energię zużywaną przez Greengeeks. Firma skupiająca się na ochronie środowiska w dzisiejszych czasach nie jest niczym zaskakującym, ale biorąc pod uwagę, że Greengeeks został wprowadzony na początku 2000 roku, robi wrażenie.

Biorąc to pod uwagę, głównym celem Greengeeks nie jest zrównoważony rozwój przy poświęceniu jakości i wydajności ich technologii. Nadal są oddani jakości technologii jako priorytetowi, a jednocześnie są zaangażowani jako partner EPA Green Power. Poświęcają się również pomaganiu użytkownikom w osiągnięciu sukcesu online, z dedykowanymi wskazówkami i bezkompromisowym zaangażowaniem. Od samego początku wzrosła do ponad 300 000 witryn i 35 000 użytkowników, aby zdobyć pozycję jednego z wiodących dostawców hostingu z zielonymi akcentami.

cennik

Idealnie zgodny z większością innych firm hostingowych, ale dodaje listę funkcji, za które zwykle trzeba zapłacić… za darmo w GreenGeeks.

plany hostingowe

Plusy

Greengeeks kieruje swoje usługi hostingowe do początkujących i pośrednich właścicieli stron internetowych. Trudno jest znaleźć uzasadnioną złą recenzję dla GreenGeeks i bez uzasadnionego powodu!

Chociaż ich głównym produktem jest plan dla początkujących, mają one również różne poziomy i plany, gdy użytkownik poczuje się komfortowo. Plan dla początkujących można przekształcić w plan dostosowany do twoich potrzeb, z VPS, dedykowanym WordPress i dedykowanymi opcjami serwera. Jakość ich dedykowanego serwera (i innych opcji również) jest wyjątkowo wysoka, wspierana przez niektóre z najlepszych procesorów.

Greengeeks wyróżnia się spośród wielu początkujących produktów hostingowych, oferując bardzo skalowalny produkt, który można rozpocząć jako początkujący i pracować w kierunku hostingu WordPress lub czegoś innego.

Nawet przy imponującej jakości produktu imponujące jest ich zaangażowanie w ekologię. Ich 300% zaangażowanie w energię odnawialną plasuje ich na tle innych niż pozostałe w tej kategorii – utrzymują swoje miejsce jako najczystsza opcja hostingu na rynku. Nie tylko negują własny ślad węglowy, ale także robią postępy w zmniejszaniu śladu węglowego innych firm! Zasadniczo Greengeeks zajmuje się dwiema innymi firmami hostingowymi o podobnej wielkości, które nie praktykują zrównoważonego rozwoju.

Nawet dla osoby, która nie dba o wpływ hostingu na środowisko lub ogólnie środowisko, Greengeeks nadal wyróżnia się na tle innych kanadyjskich witryn hostingowych i ogólnie witryn hostingowych pod względem jakości i usług.

Jako właściciel witryny dla początkujących nie musisz się martwić drobnymi szczegółami i problemami technicznymi, które mogą Cię zaskoczyć i odwrócić uwagę od prawdziwych rzeczy, takich jak udostępnianie treści. Krzywa uczenia się w takich kwestiach jak konfigurowanie ustawień serwera jest dość stroma, nawet jeśli może się to wydawać niedostępne dla początkujących. Uproszczenie tego rodzaju rzeczy przez Greengeeks ułatwia życie wszystkim i sprawia, że ​​tworzenie stron internetowych jest dziecinnie proste.

funkcje

Greengeeks wyróżnia się w trzech głównych obszarach:

 • Prędkość
 • Bezpieczeństwo i niezawodność
 • Lokalizacje centrów danych

The prędkość Nie można przecenić ofert Greengeeks. W 2018 r. Prędkość jest wszystkim. Im dłużej trwa ładowanie witryny, tym więcej stracisz użytkowników (w obecnej postaci jest to około 1/10 odwiedzających, których stracisz na każdą sekundę ładowania witryny). Uwaga i czas cierpliwości są na niskim poziomie, więc szybka strona jest niezastąpiona.

Greengeeks oferuje kilka fajne funkcje techniczne bezpośrednio związane z bezpieczeństwem i niezawodnością Twojej witryny, w tym skanowanie plików w czasie rzeczywistym, proaktywne monitorowanie serwera, które może wykrywać problemy i reagować na nie, zanim wystąpią, analiza zagrożeń, wyjątkowo bezpieczne vFy i izolacja konta hostingowego.

Ich centra danych znajdują się w 5 lokalizacjach: Chicago, Montreal, Phoenix, Amsterdam i Toronto. Oznacza to, że Greengeeks działa również bardzo dobrze w dowolnym miejscu w Europie, czy to w Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, a nawet w Niemczech. A także z serwerami w USA, możesz nawet oczekiwać przyzwoitej wydajności w miejscach takich jak Brazylia.

Nawet podstawowy wspólny plan hostingu Greengeeks ma całkiem sporo funkcji:

 • Nieograniczona przepustowość
 • Nieograniczone zasoby dla serwera
 • Nieograniczone domeny na jednym koncie
 • Cloudfare CDN
 • Dostępne narzędzia SEO i marketingowe

Oferują nawet darmową nazwę domeny podczas tworzenia konta.

Wniosek

Gratulacje, jeśli czytałeś do tej pory, nasze analizy mówią nam, że większość osób trafiła na pierwszy link do rejestracji na stronie :). W tej chwili naprawdę nie możesz się pomylić z GreenGeeks, na pewno jeśli chcesz kierować reklamy na Kanadę lub Stany Zjednoczone.

Podsumowanie Przegląd Matthew Rogers Data przeglądu 23.11.2019 Przeglądany artykuł GreenGeeksAuthor Rating 51 gwiazdka1 gwiazdka1 gwiazdka1 gwiazdka1 gwiazdkaNazwa produktu GreenGeeksPrice
2,95 USD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author