Recenzja FatCow

Logo FatCow

Ogólna ocena

Najtańszy plan
4,08 USD / mies

FatCow: Szybkie podsumowanie dla osób, które nie mają czasu (prawie wszyscy)

Niestety, w skrócie, nie zalecamy FatCow z wielu powodów, z których głównymi są bezpieczeństwo i wsparcie. Przeanalizujmy kilka problemów, które znaleźliśmy.

Bezpieczeństwo: Posiadanie certyfikatu SSL jest obecnie koniecznością, zdecydowanie dlatego, że Google faworyzuje witryny https, a Chrome aktywnie oznacza strony niezabezpieczone jako „niezabezpieczone”… niech to będzie ich główna strona

Tak, widzisz to dobrze, ich własna strona nie jest bezpieczna… Czy naprawdę chcesz kupić plan hostingowy od hosta, którego własna strona nie ma przyzwoitego certyfikatu SSL? To jest szalone!

Wsparcie: Jest wiele skarg na ich nastawienie do wsparcia, zbyt wiele, by je zignorować. Wszystko, od dużych opóźnień w odpowiedziach na wsparcie, po niegrzeczne odpowiedzi ze strony personelu wsparcia.

Prędkość: Są powolne, co jest naprawdę złe, ponieważ Google chce szybkich witryn i daje im wyższą pozycję w swoich rankingach … oprócz tego badania pokazują, że możesz stracić 10% odwiedzających na każdą sekundę, w której witryna się ładuje … A masywne nie-nie!

Tak naprawdę to, co naprawdę mówimy, to… istnieje wiele hostów internetowych, które są znacznie lepsze w prawie wszystkim! Unikaj Fatcowa! Zamiast tego sprawdź nasze porównanie najlepszych hostów internetowych w USA.

Jeśli nadal interesujesz się FatCow, czytaj dalej.

Badania FatCow

FatCow Web Hosting Review

FatCow, co za fantazyjne imię! O co więc chodzi w firmie? FatCow rozpoczął działalność w 1998 roku i oferuje usługi hostingowe dla różnych małych i średnich firm. Jest ponownie własnością giganta hostingowego, Endurance International Group (EIG). Ten konglomerat jest właścicielem innych firm hostingowych, takich jak BlueHost, HostGator, Arvixe i iPage.

Ich siedziba znajduje się w Albuquerque w Nowym Meksyku. Firma ma dwa centra danych w okolicach Bostonu, Massachusetts. Oba centra danych mają łączną powierzchnię ponad 2400 stóp kwadratowych. Firma zapewnia różne produkty i usługi, w tym jeden hosting (The Original Fat Cow Plan), hosting WordPress, usługi VPS, serwery dedykowane i rejestrację domen.

W pewnym momencie FatCow został uznany przez Web Hosting Magazine jako zwycięzca „Top 50 Editors Choice Award”. Do lipca 2009 r. FatCow ogłosił, że ich biura i centra danych są w 100% zasilane energią wiatrową. Jest to zgodne z ich zobowiązaniem do ekologizacji. W latach 2008–2011 przekazali część swojej sprzedaży na rzecz działu raka piersi American American Cancer Society.

cennik

FatCow zapewnia tylko jeden rodzaj planu hostingowego. Jest to znane jako oryginalny plan FatCow.

Ceny FatCow

Ten plan kosztuje 4,08 USD miesięcznie, jeśli płacisz za kontrakty 36, 24 lub 12 miesięcy. Jeśli jednak chcesz płacić miesięcznie, będzie to kosztować 5,00 USD miesięcznie. Są to po prostu specjalne stawki wprowadzające. Ceny odnowienia hostingu są następujące:

 • Termin 1-miesięczny: 14,95 USD miesięcznie (rozliczane miesięcznie; w zależności od dostępności)
 • Okres 12 miesięcy: 14,95 USD miesięcznie (rozliczane 179,40 USD za rok)
 • Okres 24 miesięcy: 13,95 USD miesięcznie (rozliczane 334,80 USD za 2 lata)
 • Okres 36 miesięcy: 12,95 USD miesięcznie (rozliczane 466,20 USD za 3 lata)

Plan zapewnia nieograniczoną ilość miejsca na dysku. Oodles, jak to nazywają. Oznacza to, że nie jesteś ograniczony ilością danych, które umieszczasz na swoim koncie hostingowym. Świetna funkcja, jeśli chcesz przechowywać wysokiej jakości, duże filmy i obrazy w swojej witrynie.

Przepustowość jest również nazywana Oodles. Tak, to znaczy nieograniczone. Jeśli masz duży ruch, niezbędna jest nieograniczona przepustowość, aby pomieścić każdą przeglądarkę, którą napotkasz. Nie naliczamy opłat za wyjątkowo duże natężenie ruchu, szczególnie w szczycie sezonu. Jest to szczególnie przydatne, jeśli każdego dnia masz dużą liczbę przeglądających strony.

Nieograniczone skrzynki pocztowe to kolejna funkcja, z której możesz skorzystać. Każda skrzynka ma pojemność 500 MB lub 10 000 wiadomości e-mail (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej). Oznacza to, że możesz przekazać każdej osobie odpowiedzialnej za Twoją witrynę (lub firmę) własne konta e-mail.

Otrzymujesz darmową nazwę domeny, dzięki której możesz zaoszczędzić kilka dolarów z kieszeni. Otrzymasz również punkt & kliknij narzędzia do budowania stron internetowych, które pozwalają tworzyć profesjonalnie wyglądające strony bez umiejętności kodowania lub doświadczenia. Kreatory instalacji aplikacji pomagają dodawać różne aplikacje do witryny za pomocą łatwych do wykonania instrukcji krok po kroku.

Możesz także przenieść swoją stronę za darmo, jeśli hostujesz ją w innej firmie. Oszczędza ci kilka dolców. Dodatkowo mają też gratisy! Dostajesz kredyty Google Ad 100 USD i kredyty Bing 100 USD. Są one przydatne, jeśli chcesz reklamować swoją firmę w tych wyszukiwarkach.

Jeśli chcesz sprzedawać online, masz do dyspozycji wiele funkcji. Należą do nich ShopSite Online Store, możliwość przyjmowania kart kredytowych, integracja koszyków PayPal, PowerPay i Shared SSL. Dostępne aplikacje to WordPress, Gallery2, phpBB, GBook, Joomla !, oraz narzędzia ankiet, ankiet i liczników.

Opcje pomocy technicznej

FatCow zapewnia różnorodne opcje wsparcia. Należą do nich:

 • Wsparcie telefoniczne
 • Czat online na żywo
 • Baza wiedzy

Ich baza wiedzy zawiera odpowiedzi na często zadawane pytania i samouczki dotyczące korzystania z produktów i usług (lub zarządzania nimi). Pomoc telefoniczna i czat na żywo są dostępne przez całą dobę.

Jeśli chodzi o recenzje, ich obsługa klienta jest bardzo zła. Większość ludzi była zirytowana długim czasem oczekiwania i dużymi opóźnieniami między odpowiedziami. Przedstawiciele nie mieli wiedzy na temat swoich produktów i usług. Niektórzy byli nawet niegrzeczni, w których odcięto linie w trakcie rozmowy. Wygląda na to, że znakomita obsługa klienta, którą FatCow obiecał swoim klientom, została złamana.

Plusy

Korzystanie z usług hostingowych FatCow ma zalety. Poniżej niektóre z nich:

Nieograniczone miejsce na dysku

Dostajesz nieograniczoną ilość miejsca z ich pakietem. Nie musisz od czasu do czasu myśleć o dopasowaniu pliku X do swojego konta hostingowego. W razie potrzeby możesz umieścić nieograniczoną liczbę dużych plików.

Cons

Tyle wad…

Słaba obsługa klienta

Chociaż zapewniają zarówno czat telefoniczny, jak i czat na żywo, nadal brakuje solidnej obsługi klienta niezbędnej do zadowolenia klientów. Większość ludzi była zirytowana długim czasem oczekiwania i opóźnieniem między odpowiedziami. Zespół obsługi klienta nie miał wiedzy na temat produktów i usług firmy. Słaba obsługa klienta jest z pewnością wadą, na którą chcielibyśmy zwrócić uwagę.

Wolne prędkości ładowania

Obiecali „nieograniczone” rzeczy na prawie wszystko. Tak, to duży plus. Ale wadą jest to, że zapewniają witryny o niskiej prędkości ładowania w porównaniu do średniej.

Jeśli prędkość ładowania witryny jest niska, doprowadzi to do niskiej pozycji w wyszukiwarkach. Wynika to z faktu, że Google preferuje witryny o większej prędkości ładowania w porównaniu z wolniejszymi. Ponadto słabe wrażenia użytkownika to kolejny wynik niskiej prędkości ładowania. Twoi widzowie będą sfrustrowani Twoją witryną i prawdopodobnie przejdą do innej witryny, która może zaspokoić ich potrzeby.

Niespójny czas działania

Wadą pracy z FatCow jest niespójny rekord czasu pracy. Cóż, i tak nie gwarantują nieprzerwanej pracy! Firma bez gwarancji dostępności to jeden dostawca, z którego należy unikać.

Większość opinii stwierdziła, że ​​czasami FatCow zapewnia dobry czas pracy. Chociaż zdarzają się dni (a nawet miesiące), w których występują przestoje. To jest jak jazda kolejką górską i nie wiesz, czy dany dzień byłby dobry, czy nie.

Jazda kolejką górską nie jest czymś, czego chciałbyś dla swojej witryny, prawda? Nie chcesz zgadywać każdego dnia, aby wiedzieć, czy Twoja witryna zostanie wyłączona, czy nie. Ponadto niespójność prowadziłaby również do niespójności w sprzedaży i gorszych, sfrustrowanych klientów.

Nie jest to naprawdę nieograniczone

Tak. Dodaliśmy w sekcji profesjonalistów, że oferują nieograniczoną przepustowość, e-maile i pamięć. Ale tutaj jest minus: to nie jest naprawdę nieograniczone. Po przekroczeniu faktycznego limitu, w którym FatCow uważa, że ​​zużyłeś zbyt wiele, konto zostanie zawieszone. Auć!

Czy chcesz, aby Twoje konto zostało zawieszone? Spowoduje to, że Twoja witryna będzie niedostępna. Gdyby tak się stało, straciłbyś wielu klientów. I oczywiście stracisz DUŻO bardzo potrzebnej sprzedaży. Ponadto musisz dużo przejść (np. Rozmawiać z przedstawicielami FatCow), aby nie zawieszać konta. Uff! Za dużo na coś, co nazywa się nieograniczone, prawda?

Wniosek

Niestety NIE POLECAMY FatCow. Zapewniają nieograniczoną liczbę funkcji na wiele. ALE brakuje im najważniejszych cech, których należy szukać w firmie hostingowej.

 • Brakuje im doskonałego systemu obsługi klienta.
 • Brakuje im stałego, ponadprzeciętnego czasu pracy.
 • Ponadto nie zapewniają gwarancji dostępności.
 • Brakuje ponadprzeciętnych prędkości ładowania strony.

Mówiąc najprościej, brakuje im niezawodności, szybkości, wydajności i wsparcia – cztery rzeczy, których potrzebujesz w firmie hostingowej… zdecydowanie zalecamy poszukiwanie innego hosta, na którym można stworzyć swoją stronę internetową, rzuć okiem na nasze osobiste ulubione firmy hostingowe.

Podsumowanie Przegląd Matthew Rogers Data przeglądu 2018-08-23 Przeglądany artykuł FatCowAuthor Ocena 11 gwiazdkaszaryszaryszaryszaryNazwa produktu FatCowPrice
4,08 USD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author