Recenzja Arvixe

Ogólna ocena

Najtańszy plan
7 USD / mies

Arvixe: Szybkie podsumowanie dla ludzi bez czasu (prawie wszyscy)

Niestety, w skrócie, nie zalecamy Arvixe z kilku powodów. Główną przyczyną jest szybkość i wsparcie (ogromna pułapka!). Przeanalizujmy kilka problemów, które znaleźliśmy …

Prędkość: Arvixe ma tylko centrum danych w USA, co oznacza, że ​​prawie każda inna witryna hostowana bliżej niż USA będzie szybsza (jeśli używają przyzwoitego hosta). Ponadto Google naprawdę nie lubi wolnych witryn, więc może zaszkodzić potencjalnym rankingom i widoczności online.

Wsparcie: Brak wsparcia telefonicznego, a kilka złych recenzji i wątków na forum narzeka na wsparcie Arvixe…

Cennik: Najniższą cenę można uzyskać tylko, jeśli zamkniesz się na kilka lat, co nie jest idealne (a 7 USD / mc nie jest tak tanie).

Tak naprawdę mówimy… jest o wiele tańszych hostów internetowych, którzy są znacznie lepsi i mają serwery w Kanadzie. Na przykład obecnie naszym ulubionym jest HostPapa. Są zielone, mają szybkie centrum danych w Kanadzie, ich siedziba główna znajduje się w Kanadzie, pobierają opłaty w CAD (3,36 USD / mc), a dodatkowym plusem jest to, że oferują więcej funkcji niż Arvixe za prawie połowę kosztu. Ich wsparcie nie ma sobie równych! Obejrzyj naszą recenzję HostPapa.

Nadal zainteresowany Arvixe, czytaj dalej poniżej.

Badanie Arvixe

Arvixe Web Hosting Review

Agencje takie jak my potrzebują dobrego dostawcy usług hostingowych, który nie zawiedzie naszych klientów. W naszych długich poszukiwaniach najlepszego dostawcy usług, wypróbowaliśmy DUŻO firm i wiemy, z których należy korzystać, a które unikać..

Jeśli szukasz firmy hostingowej dla Kanady i napotkałeś Arvixe, oto, co pomyśleliśmy …

Wprowadzenie do Arvixe

Arvixe to firma hostingowa, która rozpoczęła działalność w Kalifornii, a konkretnie w San Luis Obispo. Arvand Sabetian założył firmę w 2003 roku.

Następnie został przejęty przez Endurance International Group (EIG) w 2014 roku. EIG jest faktycznie właścicielem innych firm hostingowych, takich jak HostGator i BlueHost. Centra danych Arvixe można znaleźć w różnych lokalizacjach, takich jak Amsterdam, Hongkong i Dallas w Teksasie.

Mimo że zostały nabyte przez EIG, który jest właścicielem BlueHost i innych gigantów firmy hostingowej, nie zalecamy rejestrowania się u nich. Lepiej jest wypłacać pieniądze innym dostawcom usług hostingowych, którzy zapewniają ci to, czego potrzebujesz. I mamy różne powody, dla których nie sugerujemy dawania Arvixe pieniędzy w zamian za ich obsługę.

Ale zanim zdejmiesz nasze słowo z nietoperza, pokażemy ci różne pakiety, zalety i wady Arvixe.

cennik

Pakiety i funkcje Avixe dla Linux Web Hosting obejmują pakiety „Personal Class” i „Personal Class Pro”. Można to zobaczyć poniżej:

Ceny Arvixe 2

Najtańszy w firmie plan hostingu Linuxa nazywa się „Klasa osobista”. Kosztuje 7,00 $ miesięcznie i odnawia się co miesiąc, chyba że anulujesz subskrypcję.

W tym pakiecie automatycznie otrzymujesz niezmierzone miejsce na dysku i miesięczny transfer danych, co oznacza, że ​​nie płacisz za ilość faktycznie dostępnego miejsca lub przepustowości. Jednak według Arvixe „niezmierzony nie oznacza nieskończoności”. Klienci tacy jak Ty muszą przestrzegać swoich Warunków świadczenia usług.

W najtańszym pakiecie możesz hostować do 6 domen. Oznacza to, że możesz mieć maksymalnie 6 stron internetowych na jednym koncie hostingowym. Dla każdej domeny masz nie mierzoną liczbę subdomen. Dodatkowo otrzymasz jedną bezpłatną nazwę domeny z następującymi rozszerzeniami: .com, .net, .tech, .space, .online, .strona internetowa, .store, .site, .club, .us, .biz, .info,. ja, .co i .org.

Podobnie jak w przypadku większości pakietów hostingowych, Arvixe zapewnia ci dostęp do cPanel, aby w pełni kontrolować swoje środowisko hostingowe. Dla osób mniej zaawansowanych technologicznie pakiet Personal Class zapewnia narzędzie do tworzenia witryn jednym kliknięciem. Ta łatwa w użyciu platforma do tworzenia stron internetowych umożliwia tworzenie stron internetowych w ciągu kilku minut, poprzez wybór różnych szablonów.

E-mail jest koniecznością dla większości właścicieli witryn, a Arvixe zapewnia niezliczoną liczbę skrzynek pocztowych. Oznacza to, że możesz utworzyć wiele kont e-mail dla wielu osób zarządzających Twoją domeną lub witryną.

Jeśli chodzi o rozwój, pakiet ten oferuje nieograniczoną liczbę baz danych MySQL. Oznacza to, że możesz skorzystać z zalet MySQL, w tym zwiększonego bezpieczeństwa danych, czasu pracy, wydajności i elastyczności. Pakiet Personal Class umożliwia także korzystanie z PHP, Python, Perl i Ruby on Rails, między innymi. Bardzo przydatny, jeśli planujesz założyć wiele stron internetowych.

Jeśli potrzebujesz certyfikatu SSL do ochrony poufnych informacji, możesz go kupić za dodatkową opłatą 25,00 USD rocznie. Jest to ważne w przypadku niektórych witryn, takich jak sklepy internetowe, w których informacje poufne są niezbędne do przeprowadzenia transakcji.

Wsparcie

Arvixe oferuje różne opcje kontaktu z nimi w celu uzyskania pomocy:

  • Uzyskaj wsparcie, przesyłając bilet tutaj.
  • Uzyskaj pomoc, odwiedzając stronę Centrum wsparcia / Baza wiedzy.
  • I uzyskaj wsparcie za pośrednictwem internetowego systemu obsługi klienta na czacie na żywo.

Chociaż Arvixe daje wiele możliwości kontaktu, nadal brakuje solidnego systemu wsparcia, co widać w wielu recenzjach klientów. Powrót do pytań i skarg klientów zajmuje około godziny. Po udzieleniu odpowiedzi na pierwsze pytanie odpowiedź między pytaniami trwa dłużej niż 5 minut.

Jest to bardzo kosztowne, szczególnie gdy prowadzisz witrynę e-commerce. Jeśli Twoja witryna nie działa, gdy próbujesz połączyć się z wolnym systemem wsparcia, kupujący mogą poszukać innego sposobu zakupu produktu, który im się podoba. Mogą być sfrustrowani i unikać korzystania z witryny e-commerce przy następnej próbie zakupu.

Uwaga: Aby uzyskać priorytetową pomoc od Arvixe, musisz zapłacić dodatkowo 20,00 USD miesięcznie.

Plusy

Podstawowe plany Arvixe zapewniają niezmierzone miejsce na dysku i miesięczny transfer danych. Ponadto oferują maksymalnie 6 domen dla najtańszego planu hostingu dla systemu Linux. Dają ci również kupony na reklamy Google, Yahoo! I Bing. Ponadto zapewniają niezliczoną liczbę kont e-mail, umożliwiając przekazywanie skrzynek pocztowych wielu osobom obsługującym Twoją witrynę.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo w sieci, Arvixe zapewnia blokowanie spamu o nazwie SpamAssassin do wiadomości e-mail. W przypadku najtańszego planu dla systemu Linux otrzymujesz także nocne aktualizacje zabezpieczeń, wykrywanie brutalnej siły i zaporę ogniową. Arvixe pozwala ci na przeniesienie lub migrację twojej bieżącej strony na własne serwery bez żadnych opłat.

Cons

Jak wspomniano wcześniej, nie zalecamy podpisywania się z Arvixe. Dlatego:

Słaba obsługa klienta

Po pierwsze, Arvixe nie zapewnia obsługi klienta przez telefon. Zapewniają one trzy opcje skontaktowania się z nimi w celu uzyskania wsparcia: przesłanie biletu, wsparcie czatu na żywo i baza wiedzy samopomocy.

Szalejące opinie klientów dotyczące Arvixe stwierdzają, że ich obsługa klienta jest poniżej średniej. Dotarcie do nich za pośrednictwem czatu na żywo zajmuje godzinę, a odpowiedzi między pytaniami zajmują dużo czasu. Inne opinie stwierdzają, że nie byli w stanie odpowiedzieć na proste pytania i udzielili standardowych odpowiedzi podobnych do szablonów zamiast odpowiedzi na konkretne zapytanie..

Ponadto mają naprawdę drogi system wsparcia priorytetowego. Aby uzyskać najlepsze wsparcie, jakie oferują, musisz zapłacić 20 USD miesięcznie.

Mylące koszty

Najtańszy plan, który kosztuje 7 USD miesięcznie, może być mylący lub tylko częściowo prawdziwy. Jak widać na poniższym zdjęciu, najtańszy plan kosztuje tylko 7 USD, jeśli płacisz za 24 miesiące z góry. Oznacza to, że musisz natychmiast wydać 168 $. W rzeczywistości kosztuje 10 USD miesięcznie.

Arvixe kosztuje 2

Nie jest to naprawdę nieograniczone

Podobnie jak w przypadku innych firm hostingowych, „Unlimited” lub „Unmetered” tak naprawdę nie oznacza nieskończoności. Funkcje są nadal dostępne do momentu, gdy nadmiernie wykorzystasz procesor Arvixe. Dlatego musisz je przeczytać Warunki usługi. Zgodnie z ich warunkami mogą zawiesić konto, jeśli nadmiernie zużywa zasoby procesora i pamięci oraz jeśli przekracza miesięczny limit przepustowości. To potwierdza naszą tezę, że „Unmetered” lub „Unlimited” w rzeczywistości nie równa się jego prawdziwemu znaczeniu.

Zawodność

Gdy Twoja witryna przestaje działać, tracisz dużo ruchu, klientów i zakupów. Przestoje są zbyt kosztowne dla właścicieli firm. Dlatego ważne jest, aby wybrać firmy hostingowe z 99,99% czasu działania.

Użytkownicy Arvixe często zgłaszają, że jest on zawodny i prowadzi do witryn, które często ulegają awariom. Wiele recenzji stwierdziło również, że Arvixe ma poważne przestoje, nawet po stwierdzeniu, że ich czas działania serwera wynosi 99,99%.

Wolne czasy ładowania

Niestety, oprócz słabego czasu działania, strony Avixe mają również długi czas ładowania strony. Być może myślisz, że to jest w porządku, ponieważ strona i tak w pewnym momencie się załaduje. Ale jak ważna jest szybkość ładowania strony dla klientów i SEO?

W styczniu 2018 r, Google ogłosił, że wykorzysta szybkość strony jako czynnik w rankingu wyszukiwania mobilnego. Jeśli prędkość ładowania witryny jest naprawdę niska, na pewno stracisz swoje najcenniejsze miejsce w wynikach giganta wyszukiwarek. Prowadzi to do zmniejszenia ruchu i liczby klientów.

Według Tenzing, prędkość wpływa również na zadowolenie klientów. Wolne czasy ładowania doprowadziłyby do niezadowolenia klientów. A gdy klienci są niezadowoleni, jest mniej prawdopodobne, że dokonają u ciebie zakupu. Bardziej prawdopodobne jest, że uderzą w przycisk Wstecz, gdy napotkają witrynę o niskiej prędkości ładowania.

Wniosek

Jak w przypadku wszystkich marek, zawsze są plusy i minusy. Arvixe jest jednym z nich. Do zalet należą nieograniczone miejsce na dysku i miesięczny transfer danych, funkcje bezpieczeństwa i nieograniczona liczba kont e-mail. Jednak w cenie najtańszego planu hostingowego zdecydowanie nie warto.

Tak więc, jak wspomniano w naszym podsumowaniu, zdecydowanie zalecamy przyjrzenie się HostPapa, oferują one znacznie lepszą… cóż, naprawdę wszystko jest lepsze, sprawdź naszą recenzję HostPapa.

Podsumowanie Przegląd Matthew Rogers Data przeglądu 2019-11-21 Przeglądany artykuł Arvixe Ocena autora 21 gwiazdka1 gwiazdkaszaryszaryszaryNazwa produktu ArvixeCena
7 USD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author