Przegląd Pressidium

Logo Pressidium

Ogólna ocena

Najtańszy plan
21 USD / mies

Pressidium: Szybkie podsumowanie dla osób, które nie mają czasu (prawie wszyscy)

W skrócie, UWIELBIAMY Pressidium. W rzeczywistości ta strona jest hostowana w Pressidium! Oferują wyjątkowo niezawodny i bezpieczny hosting WordPress, mają błyskawiczne centra danych na całym świecie (+ zintegrowany CDN w wyższych planach maksymalnej prędkości), ORAZ są tańsze niż WP Engine.

Oto krótki przegląd ich najlepszych funkcji:

Niedrogi plan początkowy: W porównaniu do innych zarządzanych hostów WP o podobnych zaawansowanych funkcjach są one najtańsze w okolicy.

Świetne wsparcie: Są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365, wsparcie ekspertów WordPress!

Globalny zasięg: Mają centra danych na całym świecie i błyskawicznie zintegrowaną sieć CDN, która sprawia, że ​​przejście na globalną świat jest bardzo łatwe.

Bezpieczeństwo: Zarządzane automatyczne aktualizacje, monitorowanie i automatyczne usuwanie złośliwego oprogramowania, bezpłatne usuwanie złośliwego oprogramowania, filtrowanie szkodliwych botów, bezpłatne certyfikaty SSL i wiele innych… to bardzo imponująca konfiguracja!

60-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy: Na wszelki wypadek… jakie to miłe ��

Szczerze mówiąc, w naszej książce nie ma wątpliwości. Ich najtańszy plan (plan Micro) zaczyna się od tylko 21 USD / mc (Uruchomienie silnika WP przy 35 USD btw).

Badania Pressidium

Przegląd hostingu Pressidium

Wprowadzenie do Pressidium

Pressidium zostało założone 28 lutego 2013 roku przez Andrew Georgesa, Johna Andriopoulosa, Filipa Slavika i Giannisa Zachariadisa. Posiadają cztery główne regiony centrów danych w Ameryce Północnej, Europie, Oceanii i regionie Azji i Pacyfiku. Ponadto mają 22 strategiczne lokalizacje na całym świecie.

Specjalizują się w zarządzanych usługach hostingowych WordPress w architekturze korporacyjnej. Firma szczyci się obsługą dużej bazy klientów, w tym firm z listy Fortune 500. Niektórzy z ich klientów to Fujitsu, Transifex, Modern Retail, 6 Yards i Cornell University.

Kevin Ohashi, założyciel Review Signal, przyznał Pressidium nagrodę za najlepszy poziom wydajności hostingu WordPress. Było to w 2015 i 2016 roku.

cennik

Pressidium oferuje 4 rodzaje zarządzanych planów hostingowych WordPress. Są to: Personal, Professional, Business i Business Plus:

Drugi najtańszy plan nazywa się Osobisty i kosztuje 42,00 USD miesięcznie, jeśli jest rozliczany rocznie (najtańszym jest plan Micro, ale skupimy się na planie osobistym, ponieważ obejmuje on konfigurację CDN). Jeśli chcesz płacić miesięcznie, będzie to kosztować 49,90 USD miesięcznie.

Wspomniany pakiet pozwala na maksymalnie 3 instalacje WordPress. Jeśli chcesz mieć dodatkową instalację WordPress, musisz za nią zapłacić 14,90 USD miesięcznie. Obsługa wielu witryn nie jest zawarta w pakiecie.

Przepustowość jest nieograniczona. Oznacza to, że nie otrzymasz dodatkowej opłaty za ruch większy niż zwykle. Jednak według Pressidium pakiet osobisty jest przeznaczony na 30 000 unikalnych wizyt miesięcznie. Zatem zasoby serwera są ograniczone do około 30 000 unikalnych wizyt miesięcznie.

Jedno dodatkowe pytanie jest obciążane za dodatkowe wizyty. Pressidium odpowiada: „Niezależnie od tego, czy Twoja witryna doświadcza nagłego wzrostu liczby sesji użytkowników, czy też jest atakowana, upewniamy się, że działa dobrze. Nie pobieramy za nadwyżkę automatycznie, ponieważ ponosimy za ciebie te koszty, ale jeśli nadal przekraczasz limity swojego planu, sugerujemy uaktualnienie ”.

Otrzymujesz bezpłatny certyfikat Let’s Encrypt. Oznacza to, że możesz zabezpieczyć poufne informacje przetwarzane przez twoją stronę internetową. Pomaga to również poprawić ranking wyszukiwarek. Do Twojej dyspozycji Google preferuje bezpieczne witryny (HTTPS) niż niezabezpieczone (HTTP).

Jeśli Twoja witryna jest hostowana w innej firmie hostingowej, masz bezpłatną migrację swojej witryny. Po rejestracji możesz natychmiast zaplanować migrację. Musisz po prostu otworzyć bilet pomocy technicznej. Zespół Pressidium zrobi wszystko później.

Pressidium poważnie traktuje bezpieczeństwo twojego konta hostingowego. Otrzymujesz zarządzane automatyczne aktualizacje, monitorowanie złośliwego oprogramowania i usuwanie złośliwego oprogramowania. Masz całkowicie zablokowane środowisko i możesz cieszyć się filtrowaniem złych botów.

Kopie zapasowe są tworzone codziennie i automatycznie. Możesz także tworzyć własne kopie zapasowe. Pomaga to w przypadkach, w których witryna napotyka poważne problemy. Jeśli nie można rozwiązać tych problemów, możesz po prostu przywrócić kopię zapasową (punkt, w którym witryna nadal działała).

Jeśli chodzi o szybkość, Pressidium ma wiele do zaoferowania:

  • CDN – umożliwia przechowywanie danych witryny internetowej jako pamięci podręcznej w wielu lokalizacjach geograficznych. Dzięki temu nawet osoby odwiedzające witryny z dala od centrum danych odczują błyskawiczne prędkości ładowania strony. Są one po prostu podawane z buforowanymi danymi przechowywanymi w pobliskim miejscu.
  • PHP 7 – Jest to aktualizacja do PHP 5.6, dzięki czemu jest szybsza niż wspomniana wersja. Aplikacje działają również szybciej z PHP 7 w porównaniu do PHP 5.6.
  • HA SSD Storage – oznacza to dyski półprzewodnikowe o wysokiej dostępności. Tego rodzaju dyski pamięci są szybsze w porównaniu do tradycyjnych dysków mechanicznych. W ten sposób dane są dostarczane szybciej, co skutkuje szybkimi prędkościami ładowania.
  • Dynamiczne równoważenie obciążenia – dotyczy rozdzielania obciążeń między różne zasoby obliczeniowe, aby uniknąć przeciążenia pojedynczego zasobu, zminimalizować czas reakcji i zoptymalizować wykorzystanie zasobów. Dzięki optymalnemu dynamicznemu równoważeniu obciążenia prędkość ładowania strony staje się większa, ponieważ zasoby nie są przeciążone. Wynika to głównie z tego, że obciążenia są rozłożone na wiele serwerów (lub zasobów).
  • Automatyczna optymalizacja obrazu – Obraz jest automatycznie optymalizowany przez zmniejszenie jego rozmiaru. Dlatego ładowanie zdjęć zajmie mniej zasobów, co z kolei prowadzi do szybszych prędkości ładowania.

Pulpit nawigacyjny użytkownika ma również wiele funkcji. Możesz mieć ręczne i automatyczne kopie zapasowe oraz sprawdzać wykorzystanie i analizy ruchu. Pulpit nawigacyjny wyświetla również historię faktur i faktur. Pozwala zarządzać różnorodnymi wtyczkami na jednej platformie.

Wreszcie otrzymujesz 60-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy bez ryzyka. Nie jest to jednak oferowane w planach rocznych. Jeśli nie jesteś zadowolony z ich usług, możesz otrzymać pełny zwrot pieniędzy, niezależnie od przyczyny.

Opcje pomocy technicznej

W Pressidium masz wiele opcji wsparcia. Poniżej niektóre z nich:

  • Bilet & Wsparcie emailowe
  • Wsparcie telefoniczne
  • Baza wiedzy
  • Status chmury
  • Dedykowany menedżer konta (plany biznesowe / biznesowe Plus)

Obsługa biletów i poczty e-mail jest dostępna 24/7/365, a Ty możesz uzyskać pomoc od doświadczonych inżynierów DevOps. Baza wiedzy zawiera przewodniki na temat zarządzania produktami i usługami Pressidium. Zawiera także przewodniki na temat rozwiązywania prostych problemów. Dedykowany menedżer konta jest dostępny tylko wtedy, gdy zdecydujesz się na abonament Business lub Business Plus.

Strona stanu chmury zawiera aktualizacje dotyczące platformy i usług Pressidium. Aktualizacje statusu obejmują zapory ogniowe, zapory ogniowe WebApp, usługi równoważenia obciążenia, buforowanie wielowarstwowe, serwery aplikacji WordPress, klastry baz danych, CDN, SFTP, przemieszczanie & Migawki, kopie zapasowe w chmurze, portal i interfejs API.

Plusy

Funkcje optymalizacji wielu prędkości

Pressidium oferuje wiele funkcji optymalizujących szybkość Twojej witryny. Wykorzystują dyski półprzewodnikowe o wysokiej dostępności (HA SSD), które są szybsze niż tradycyjne dyski mechaniczne. Implementują także dynamiczne równoważenie obciążenia, aby uniknąć przepracowania zasobów i przydzielić obciążenie do wielu zasobów, co prowadzi do optymalnych prędkości ładowania.

Inne funkcje optymalizacji prędkości obejmują adaptacyjne buforowanie wielowarstwowe, sieci dostarczania treści (CDN), obsługę PHP 7, automatyczną optymalizację obrazu i wybór lokalizacji centrów danych.

Doskonały czas pracy

Pressidium dostarcza strony internetowe, które działają doskonale – strony te rzadko mają przestoje. Witryny obsługiwane przez Pressidium mają wyższą szybkość działania niż średnia. Spełniają obietnicę superwizji dla swoich klientów, zapewniając witryny o dobrej wydajności.

Darmowy certyfikat SSL

Otrzymujesz bezpłatne certyfikaty SSL Encrypt. Służą one do zwiększenia bezpieczeństwa Twojej witryny, chroniąc w ten sposób poufne informacje zawarte w Twojej witrynie. Pomaga także w poprawianiu pozycji w wyszukiwarkach. Google uwielbia bezpieczne witryny zamiast niezabezpieczonych.

Dostępne kopie zapasowe

Automatyczne codzienne kopie zapasowe są tworzone w Twojej witrynie. Pomaga to zabezpieczyć witrynę w przypadkach, gdy problemów nie można naprawić. Możesz natychmiast przywrócić witrynę za pomocą kopii zapasowej – do momentu, w którym witryna nadal działa.

60-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Pressidium nie wierzy w blokady dostawców. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Otrzymujesz pozbawioną ryzyka 60-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Jeśli nie jesteś zadowolony z ich produktów i usług, zawsze możesz uzyskać zwrot pieniędzy.

Wniosek

Po prostu zrób to ��

Podsumowanie Przegląd Matthew Rogers Data przeglądu 2019-11-24 Przeglądany artykuł Pressidium Autor Ocena 51 gwiazdka1 gwiazdka1 gwiazdka1 gwiazdka1 gwiazdkaNazwa produktu PressidiumCena
21 USD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author