Przegląd MDDHosting

logo mddhosting

Ogólna ocena

Najtańszy plan
5,99 USD / mies

MDDHosting: Szybkie podsumowanie dla osób, które nie mają czasu (prawie wszyscy)

Krótko mówiąc, podoba nam się to z kilku powodów, z których najważniejszymi są dyspozycyjność i wsparcie.

Czas działania: Korzystają z platformy pamięci zasilanej StorPool (superszybkie, samonaprawiające się itp.), Która umożliwia im zaoferowanie 1000% gwarancji bezawaryjności popartej umową o gwarantowanym poziomie usług.

Wsparcie: Pomoc techniczna 24x7x365, która tak naprawdę dba, zawsze pod ręką!

Bezpieczeństwo: Dzięki kombinacji bezpłatnych certyfikatów SSL, bezpłatnego oprogramowania SiteLock Lite (które skanuje witrynę pod kątem złośliwego oprogramowania) i codziennych kopii zapasowych, nie musisz się martwić utratą danych, to naprawdę imponujące.

Jak dotąd tak dobrze … ale … patrzymy na zasoby serwera, nie jest to dużo w przypadku podstawowego planu, nie wystarcza, aby pozwolić na ich nieograniczone domeny i funkcje przepustowości. Konto w pewnym momencie się zakrztusi. Chociaż jest to normalne i nie można oczekiwać więcej za te pieniądze, byłoby miło, gdyby zostało to wyraźniej określone.

Ogólnie rzecz biorąc, imponujące rzeczy! Jeśli chcesz hostować z nimi, zdecydowanie zarejestruj się, nie pożałujesz!

Alternatywnie, sprawdź naszą najlepszą listę hostingu, aby uzyskać więcej opcji.

MDDHosting research

Przegląd MDDHosting

Wprowadzenie do MDDHosting

MDDHosting został założony przez Michaela Denneya w 2007 roku. Jest także prezesem tej spółki. Główna siedziba firmy znajduje się w stanie Indiana w USA. Centra danych znajdują się w Denver w Kolorado.

MDDHosting zapewnia różnorodność produktów i usług. Należą do nich zarządzany hosting współdzielony w chmurze, wirtualne prywatne serwery (VPS) i hosting dla sprzedawców. Zapewniają również filtrację spamu SpamExperts, ochronę przed złośliwym oprogramowaniem SiteLock, certyfikaty SSL, rejestrację domen i transfer domen.

cennik

Firma oferuje dziewięć rodzajów planów zarządzanego hostingu w chmurze współdzielonej. Są to o nazwach CloudStarter, Cloud1, Cloud2, Cloud4, Cloud6, Cloud8, Cloud10, Cloud12 i Cloud14. Uff! To dużo. Wymienione plany można zobaczyć poniżej:

Najtańszy abonament nazywa się CloudStarter i kosztuje 5,99 USD, jeśli płacisz miesięcznie. Jeśli zdecydujesz się na umowę na 36 lat, będzie Cię to kosztować 4,00 USD miesięcznie. Dzięki temu planowi możesz mieć nieograniczoną liczbę domen na konto hostingowe. Oznacza to, że firma nie ogranicza liczby domen Addon i Aliasów na Twoim koncie hostingowym.

Dostajesz także 10 GB miejsca na dysku. W porównaniu do innych dostawców hostingu jest to zbyt mało, ponieważ inni oferują nieograniczoną przestrzeń dyskową. Przepustowość jest nieograniczona. Oznacza to, że transfer danych z serwera do urządzenia żądającego jest nieograniczony. Możesz pomieścić każdą przeglądarkę witryny, nie płacąc dodatkowo.

Oprócz nielimitowanych domen masz również inne nieograniczone funkcje. Należą do nich nieograniczona liczba baz danych MySQL i kont e-mail. W ten sposób możesz zapewnić każdej osobie zarządzającej Twoją witryną własne konta e-mail bez konieczności płacenia za dodatkowego dostawcę hostingu poczty e-mail.

Jeśli chodzi o wydajność, otrzymujesz 0,5 rdzenia procesora i 0,5 GB pamięci RAM (pamięci). Im wyższe statystyki tych dwóch, tym szybsza będzie Twoja witryna. Możesz wybierać spośród wielu wersji PHP, z których niektóre to PHP 7.0, 7.1 i 7.2. Wspomniane wersje PHP są szybsze w porównaniu do starszych wersji. Ponownie oznacza to dla Ciebie szybsze ładowanie stron internetowych.

Możesz włączyć i uzyskać dostęp do CloudFlare bezpośrednio w cPanel MDDHosting, ponieważ są one zoptymalizowanym partnerem Cloudflare. Obsługują również CloudFlare Railgun i dostarczają go za darmo. Dzięki temu połączenie między Twoim oryginalnym serwerem a siecią Cloudflare jest tak szybkie, jak to tylko możliwe. Railgun służy do kompresji wcześniej nieusuwalnych obiektów internetowych nawet o 99,6%. Powoduje to średni wzrost wydajności o 200%.

Pakiet CloudStarter wykorzystuje serwer sieci Web LiteSpeed. Jest to w 100% kompatybilny z Apache. Według MDDHosting jest także „co najmniej” 174% szybszy niż Apache i „co najmniej” 76% szybszy niż NGINX.

Plan MDDHosting obsługuje również pamięć podręczną LiteSpeed. Jest to jeden z najszybszych systemów pamięci podręcznej stron dla Magento, WordPress, PrestaShop, Joomla !, Drupal, MediaWiki i XenForo. Daje to również możliwość obsługi dużej liczby odwiedzających bez zerwania. Dodatkowo mają także LiteSpeed ​​Cache dla WordPress (LSCW). Służy to do znacznego skrócenia czasu ładowania stron. Prowadzi to do wysokiego wyniku PageSpeed ​​i lepszego doświadczenia użytkownika.

Dołączono także Softaculous Application Installer, który pozwala zainstalować setki aplikacji za pomocą kilku kliknięć. Te aplikacje to między innymi WordPress, Joomla! I Drupal. SitePad, kreator stron z funkcją przeciągnij i upuść, znajduje się w pakiecie. Łatwy w użyciu interfejs zawiera ponad 50 motywów i ponad 40 widżetów, takich jak Galerie obrazów, suwaki obrazów, galerie zdjęć i suwaki wideo.

Wdrażają zautomatyzowane codzienne kopie zapasowe przechowywane w lokalizacji zewnętrznej przez co najmniej 7 dni. Ich system tworzenia kopii zapasowych jest zasilany przez JetBackup. Możesz także samodzielnie przywrócić kopie zapasowe za pomocą cPanel.

Mają gwarancję bezawaryjności na poziomie 1000%, która jest poparta umową o gwarantowanym poziomie usług (SLA). Według MDDHosting, jeśli twój serwer ma fizyczny przestój dłuższy niż 1 godzina, możesz zażądać 10-krotnego (1000%) rzeczywistego czasu przestoju. Tak więc, jeśli wystąpi 1 godzina przestoju, otrzymasz 10 godzin kredytu. Jest to jednak uzależnione od pewnych warunków.

Wreszcie dają ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Tylko konta po raz pierwszy kwalifikują się do zwrotu pieniędzy. Bardzo przydatne, jeśli po raz pierwszy wypróbowujesz ich usługi.

Opcje pomocy technicznej

MDDHosting zapewnia różne opcje wsparcia. Należą do nich:

  • Wsparcie telefoniczne
  • Zgłoszenie biletu
  • Wsparcie emailowe
  • Fora społecznościowe
  • Baza wiedzy
  • Status serwera

Przesyłanie biletów i wsparcie przez e-mail są dostępne 24/7/365. Pomoc telefoniczna służy do sprzedaży i rozliczeń i jest dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 czasu wschodniego. Status serwera pokazuje przegląd swoich serwerów w czasie rzeczywistym. Możesz go użyć, aby sprawdzić, czy występują jakieś problemy z ich działaniem.

Ich baza wiedzy zawiera samouczki na temat konfigurowania produktów i usług oraz zarządzania nimi. Fora społecznościowe to z kolei Q&Platforma, która pozwala zadawać pytania i odpowiadać na inne pytania.

Recenzje obsługi klienta były w większości pozytywne. Klienci byli zadowoleni ze swoich przedstawicieli i stwierdzili, że szybko reagują. W recenzjach stwierdzono również, że większość problemów, zarówno łatwych, jak i skomplikowanych, rozwiązuje zespół obsługi klienta MDDHosting.

Plusy

Praca z MDDHosting ma wiele zalet. Poniżej niektóre z nich:

Funkcje optymalizacji wielu prędkości

Używają dysków półprzewodnikowych, które są szybsze niż tradycyjne dyski mechaniczne. Ponadto mają wsparcie dla LiteSpeed ​​i Cloudflare. Ponownie są to funkcje, które zwiększają szybkość Twojej witryny. Ich serwery sieciowe to także LiteSpeed. Jest w 100% kompatybilny z Apache, a jego 174% i 75% szybciej niż Apache i NGINX.

Nieograniczone domeny

Możesz mieć nieograniczoną liczbę domen na konto hostingowe nawet dla najtańszego abonamentu. Oznacza to, że możesz hostować nieograniczoną liczbę stron internetowych. Co za uczta!

Nieograniczone konta e-mail

Dzięki abonamentowi CloudStarter Hosting możesz mieć nieograniczoną liczbę kont e-mail. Jeśli masz więcej niż jedną osobę odpowiedzialną za twoją stronę internetową lub firmę, możesz dać im każdą skrzynkę pocztową. Nie musisz wydawać dodatkowych pieniędzy na osobny pakiet hostingu e-mail.

nieograniczona przepustowość

Nie musisz się martwić o szczytach pór roku i czasach, gdy odwiedza się niezwykle dużo osób. Dzięki nieograniczonej przepustowości możesz mieć nieograniczony ruch i nie musisz płacić dodatkowo.

Softaculous + Site Builder

Softaculous można wykorzystać do zainstalowania setek aplikacji za pomocą kilku kliknięć. Ponadto MDDHosting zapewnia narzędzie do tworzenia witryn, które pozwala łatwo tworzyć witryny nawet bez doświadczenia w programowaniu. Masz po prostu interfejs przeciągania i upuszczania, w którym możesz używać ponad 50 motywów i ponad 40 widżetów, takich jak Galerie obrazów, Tekst sformatowany i Suwaki obrazu, między innymi.

Cons

0,5 rdzenia procesora

Tak, masz nieograniczoną przepustowość. Ale dostajesz tylko ½ rdzenia całego procesora. Ponadto masz nawet nieograniczoną liczbę domen na konto hostingowe. 0,5 procesora Core może nie być w stanie pomieścić wszystkich potrzebnych stron internetowych. Ponadto nieograniczony ruch + połowa rdzenia procesora tak naprawdę nie pasuje.

Według MDDHosting, jeśli przekroczysz limit procesora, twoje konto hostingowe zostanie celowo ograniczone przez system, co prowadzi do spowolnienia, aby upewnić się, że mieści się w limicie. Dlatego jeśli chcesz być w stanie obsłużyć nieograniczony ruch i nieograniczoną liczbę domen, powinieneś przejść na droższy plan.

0,5 GB pamięci RAM (pamięć)

Patrz wyżej, to samo rozumowanie dotyczy tutaj.

Wniosek

MDDHosting oferuje wiele funkcji wraz z przyzwoitą optymalizacją prędkości. Jednak ograniczone zasoby dość szybko dławią portfolio witryn (w zależności od liczby witryn, które chcesz utworzyć), podczas gdy jest to w porządku, a ludzie nie powinni oczekiwać więcej od planów początkowych… byłoby miło, gdyby zostało to wyjaśnione jasno na Strona.

Podsumowując, są dobre … ale są lepsze alternatywy. Sprawdź nasze porównanie hostingu dla innych opcji.

Podsumowanie Przegląd Matthew Rogers Data przeglądu 2018-08-29 Przeglądany artykuł MDDHostingAuthor Rating 41 gwiazdka1 gwiazdka1 gwiazdka1 gwiazdkaszaryNazwa produktu MDDHostingPrice
5,99 USD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author