Przegląd HostUpon

Ogólna ocena

Najtańszy plan
2,95 USD / mc (w porównaniu z 7,95 USD)

HostUpon jest naprawdę jednym z najlepszych kanadyjskich hostów internetowych, na jaki się natknęliśmy, połączenie przystępnych cen, nieograniczonego miejsca na dysku, 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy oraz sprzedaży i pomocy technicznej w Kanadzie sprawia, że ​​nie mają oni wątpliwości!

Na ogół patrzymy na następujące 4 aspekty hosta internetowego, aby określić jego ogólną jakość: Łatwość użycia, szybkość (na poziomie globalnym), wsparcie i bezawaryjność. HostUpon przybija je wszystkie, szczególnie wsparcie!

Powody, dla których warto wybrać HostUpon

Zacznijmy od tego, co uważamy za najlepsze funkcje HostUpon, od tych, które natychmiast dają im przewagę nad konkurencją. Dla większości osób szukających porządnego hosta wystarczy poniższe krótkie podsumowanie, aby przekonać ich, że HostUpon jest tym.

 1. Serwery w Kanadzie: Dzięki superszybkiemu serwerowi w Toronto, jeśli jesteś odbiorcą docelowym w Kanadzie, prędkość nie będzie problemem. Jeśli jednak odczuwasz potrzebę rozszerzenia, mają także 3 serwery w Stanach Zjednoczonych.
 2. Wsparcie 24/7 w Kanadzie: Podczas gdy większość firm outsourcinguje swoje wsparcie do tańszych krajów, HostUpon jest jednym z niewielu, które nadal mają swoje wsparcie w Kanadzie, uważamy, że to samo w sobie stanowi wystarczający powód do rejestracji w nich
 3. Darmowa nazwa domeny: Jeśli zarejestrujesz się na hosting, możesz zarejestrować swoją domenę .ca lub .com za darmo!
 4. 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy: Nie jesteś szczęśliwy z jakiegokolwiek powodu? Nie ma problemu, nie masz nic do stracenia.
 5. Nieograniczone strony: Nawet ich najbardziej podstawowy plan pozwala na wiele witryn na wypadek, gdybyś czuł się ambitny.

To naprawdę nie wymaga myślenia. Jeśli chodzi o koszty, mają 3 plany hostingowe, ich najtańszy plan zaczyna się od tylko 2,95 USD / mc (w porównaniu z 7,95 USD)!

Badania hostingu HostUpon

Recenzja: Niedrogi hosting wysokiej jakości z obsługą kanadyjską!

Wprowadzenie + krótka historia

HostUpon ma siedzibę w Toronto, Kanada. Założony przez Alfeza Velji w 2007 roku, postanowił stworzyć kanadyjskie rozwiązanie hostingowe dla wszystkich firm i stron internetowych na całym świecie..

Ich zaangażowanie polega zarówno na szybkości i bezpieczeństwie usług hostingowych, jak i na najniższych możliwych cenach, aby to osiągnąć. HostUpon stale się rozwija, unowocześnia i wprowadza innowacje, aby utrzymać ich przystępność cenową, zapewniając jednocześnie najlepszą z najlepszych usług.

Ta pasja zaowocowała hostingiem, który jest niedrogi, ale wydaje się wysokiej klasy, wiele z tego ma związek z ich kanadyjskim zespołem wsparcia, nie outsourcinguje i to naprawdę się za nie opłaciło! Przejdźmy do głównych zalet hostingu z HostUpon.

Plusy HostUpon

Wsparcie

Obsługa klienta HostUpon jest naprawdę najlepsza w branży. Personel pomocniczy znajduje się w tym samym miejscu, w którym znajduje się główna siedziba – Toronto. Nie tylko tam są, ale są dostępne przez całą dobę. Zespół obsługi klienta jest bardzo pomocny, bardzo wykwalifikowany w tym, co robi i niezwykle profesjonalny pod każdym względem. Dążą do jak najkrótszego czasu oczekiwania, oferując kilka różnych opcji pomocy, w tym czat na żywo, bilet pomocy technicznej lub wsparcie telefoniczne. Ich ogromna baza pomocnych samouczków i informacji może przede wszystkim zmniejszyć potrzebę ich wsparcia, jest naprawdę imponująca!

Prywatna własność

Kolejną zaletą HostUpon jest fakt, że jest to firma prywatna. Będąc własnością prywatną oznacza to, że HostUpon nie jest pod wpływem interesu zewnętrznego. Właściciele firmy pracują w firmie, dzięki czemu są w stanie dotrzymać swoich zobowiązań i celów, aby pomóc wszystkim właścicielom witryny.

cennik

Wspaniałą rzeczą w HostUpon jest mnóstwo tanich planów, które oferują. Podczas gdy ich ceny są zgodne z większością hostów budżetowych (nie może tak naprawdę pójść źle przy cenie 3,36 USD / mc), wyróżnia je oferowana przez nich wartość. Funkcje zawarte w nawet najbardziej podstawowych planach sprawiają, że twój dolar idzie dalej. W przypadku innych firm, aby uzyskać dostęp do atrakcyjnych funkcji, takich jak bezpłatna domena na całe życie i nieograniczona liczba adresów e-mail, należy najpierw kupić droższy pakiet.

Czas pracy

HostUpon utrzymał fantastyczny czas pracy przez lata, kiedy zasilały strony. HostUpon oferuje 99,9% gwarancji czasu działania dla każdego oferowanego pakietu. Chociaż niekoniecznie reklamują, co się stanie, jeśli spadnie poniżej tej liczby, mamy miarkę. Wystarczy przesłać zgłoszenie dotyczące problemu, aby otrzymać zniżkę na opłatę za następny miesiąc! Na szczęście nie są znani z wielu awarii, więc taka potrzeba może nigdy nie powstać. Ogólnie rzecz biorąc, klienci rzadko narzekają na zły czas działania HostUpon.

Przejdźmy do listy naszych ulubionych funkcji (niektóre są również oferowane przez innych gospodarzy, ale wciąż jest to całkiem sporo).

funkcje

Niektóre z największych funkcji dostępnych w planach hostingowych HostUpon obejmują:

 • Darmowa nazwa domeny na całe życie
 • Nieograniczone konta e-mail i baza danych MySQL
 • Wsparcie 24/7
 • Darmowa migracja strony
 • Instalator dla ponad 360 skryptów
 • Darmowy kreator stron internetowych
 • Serwery CA i US (co oznacza, że ​​nawet jeśli chcesz używać ich jako hosta internetowego dla Brazylii, wydajność byłaby nadal bardzo przyzwoita)
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy
 • Gwarancja nieprzerwanego działania 99%
 • Kontrola konta za pomocą przeglądarki internetowej
 • Serwery hostingowe SSL
 • Wspólne zakłócenia bramy
 • Dostęp do rootowania i restartu
 • Serwery nazw prywatnych
 • Nieograniczona przepustowość
 • Nieograniczony transfer danych

Wniosek

HostUpon zasługuje na pochwałę, są lokalni, dbają, są niezwykle przystępni i mają wsparcie z Kanady … Wypróbuj je, nie pożałujesz! Hosty takie jak te sprawiają, że budowa strony internetowej jest płynna!

Podsumowanie Przegląd Matthew Rogers Data przeglądu 2019-11-25 Przeglądany artykuł HostUpon Autor Ocena 51 gwiazdka1 gwiazdka1 gwiazdka1 gwiazdka1 gwiazdkaNazwa produktu HostUponPrice
2,95 USD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author