Przegląd HostMonster

Ogólna ocena

Najtańszy plan
4,95 USD / mc

HostMonster: Szybkie podsumowanie dla osób, które nie mają czasu (prawie wszyscy)

Niestety, w skrócie, nie zalecamy HostMonster z kilku powodów, z których głównymi są bezpieczeństwo i wsparcie. Przeanalizujmy kilka problemów, które znaleźliśmy.

Bezpieczeństwo: Posiadanie certyfikatu SSL (https, bezpieczna strona) jest obecnie koniecznością, zdecydowanie z powodu faworyzowania witryn https przez Google, a Chrome aktywnie oznacza niezabezpieczone witryny jako „niezabezpieczone”… Podstawowe certyfikaty SSL są obecnie bezpłatne, ponieważ „ są bardzo ważne. Większość hostów oferuje to również za darmo, ponieważ jest łatwa do zintegrowania. Z drugiej strony, HostMonster nie wyłącza go w swoim abonamencie podstawowym, drugim abonamencie lub trzecim abonamencie… aby uzyskać certyfikat SSL, musisz przejść do czwartego abonamentu „PRO”. To po prostu szalone!

Wsparcie: Istnieje wiele skarg na ich wsparcie, o wiele za dużo, by je zignorować. Wszystko, od dużych opóźnień w odpowiedziach wsparcia, po zwykłe złe wsparcie.

Cennik: Bez certyfikatów SSL, bez nieograniczonego miejsca na dysku, złej obsługi itp.… Przynajmniej oczekujesz przyzwoitej taniej stawki, niestety nie, zaczynają się od 4,95 USD / m, czyli co najmniej 1 $ powyżej tego, co postrzegamy jako średnią, które zazwyczaj pochodzą z SSL i przyzwoitym wsparciem.

Tak naprawdę to, co naprawdę mówimy, to… istnieje wiele hostów internetowych, które są znacznie lepsze w prawie wszystkim! Unikaj HostMonster! Zamiast tego sprawdź nasze najlepsze porównanie hostingu.

Jeśli nadal interesujesz się HostMonster, czytaj dalej.

Badanie HostMonster

Przegląd HostMonster

HostMonster rozpoczął działalność w 1996 roku, czyniąc firmę jednym z najstarszych dostawców hostingu na rynku. Został założony przez Matta Heatona, tę samą osobę, która uruchomiła BlueHost. Połączył się z Endurance International Group (EIG) w 2015 roku. EIG jest gigantem, który jest właścicielem wielu firm hostingowych, takich jak HostGator, BlueHost i Arvixe.

Ich siedziba znajduje się w Provo, Utah, Stany Zjednoczone. Ta prywatna firma oferuje różnorodne produkty i usługi. Należą do nich między innymi hosting współdzielony, hosting VPS i serwery dedykowane.

cennik

HostMonster zapewnia cztery różne pakiety dla swoich rozwiązań hostingowych. Plany te noszą nazwy Basic, Plus, Prime i Go Pro. Wymienione pakiety można zobaczyć poniżej:

Ceny HostMonster

Najtańszy plan nazywa się Podstawowy i kosztuje 4,95 USD miesięcznie, jeśli zdecydujesz się na kontrakt na 36 miesięcy. W związku z tym musisz zapłacić z góry 178,20 USD. Jeśli zdecydujesz się na umowę na 12 miesięcy i 24 miesiące, musisz zapłacić odpowiednio 6,95 USD i 5,95 USD miesięcznie. Podane kwoty są jedynie specjalnymi cenami wprowadzającymi. Ta promocyjna cena obowiązuje tylko w pierwszym okresie. Po odnowieniu abonamentu obowiązują standardowe stawki.

Plan podstawowy pozwala mieć tylko jedną stronę internetową na konto hostingowe. Jeśli chcesz mieć wiele witryn, możesz wybrać pakiet Plus, który pozwala mieć maksymalnie 10 witryn na konto hostingowe. Jeśli masz więcej niż 10 stron internetowych, musisz uzyskać pakiet Prime, który pozwala na hosting nieograniczonej liczby stron internetowych.

Przestrzeń internetowa jest ograniczona do 50 GB. Oznacza to, że możesz mieć maksymalnie 50 GB danych na swoim koncie hostingowym, co zwykle jest więcej niż wystarczające do zbudowania strony internetowej firmy… w rzeczywistości możesz zbudować kilka z nich przy takiej ilości miejsca na dysku.

Według strony internetowej, wykonanie planu podstawowego (wraz z planami Plus i Prime) jest standardowe. Co to dokładnie oznacza? Poprosiliśmy ich zespół wsparcia o dodatkowe informacje. Według nich „Ponieważ jest to serwer współdzielony, nie mamy dokładnych zasobów. Jeśli zaczniesz wpływać na inne witryny na tym samym serwerze, powiadamiamy Cię, abyś mógł to naprawić lub zaktualizować wiele razy. Jednak powoduje to zamknięcie witryny do czasu rozwiązania problemów. ” Wspomnianą rozmowę można zobaczyć poniżej:

Czat

Oznacza to, że udostępniasz zasoby innym właścicielom kont na tym samym serwerze. Gdy zaczniesz wpływać na wydajność serwera, Twoje konto zostanie zawieszone. Musisz to naprawić, uaktualniając swoje konto do pakietu wyższego poziomu, aby dostosować się do potrzeb Twojej witryny. Gdy dowiedzą się, że Twoje konto pogarsza wydajność innych kont, Twoje zostaje zawieszone do czasu rozwiązania problemu.

W porządku. Przejdźmy do wydajności i przejdźmy do skrzynek pocztowych. Możesz mieć 5 kont e-mail na konto hostingowe. Liczba ta jest dość niewielka w porównaniu do innych dostawców hostingu, którzy oferują nieograniczoną liczbę kont e-mail. Jeśli jednak prowadzisz witrynę dla początkujących, liczba ta sama w sobie jest wystarczająca. Miejsce na pocztę e-mail wynosi 100 MB na konto. Ponownie, na początek, może spełnić wymagania każdej skrzynki pocztowej.

HostMonster zapewnia bezpłatną rejestrację domeny po rejestracji. To dobrze, jeśli próbujesz zaoszczędzić kilka dolarów na innych dodatkach. W przeciwieństwie do innych dostawców hostingu wstępna konfiguracja konta jest bezpłatna.

Zapewniają one gwarancję bezawaryjności na poziomie 99,99%. Oznacza to, że w Twojej witrynie rzadko występują przestoje. Ponadto oferują 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Jeśli więc nie jesteś zadowolony z ich produktów i usług, możesz otrzymać zwrot pieniędzy.

Opcje pomocy technicznej

HostMonster oferuje wiele opcji wsparcia. Należą do nich:

  • Czat online na żywo
  • Wsparcie telefoniczne
  • Centrum pomocy / baza wiedzy
  • Zgłoszenie biletu

Pomoc techniczna przez telefon i pomoc techniczna przez czat na żywo są dostępne przez całą dobę. Pomoc telefoniczna dotycząca sprzedaży jest dostępna 7 dni w tygodniu od 6:00 do 21:00, MST. Mają też różne czaty online i linie wsparcia telefonicznego w zakresie fakturowania, działu zgodności z warunkami świadczenia usług i weryfikacji.

Ich Baza wiedzy lub Centrum pomocy jest pełne samouczków na temat konfigurowania produktów i usług, za które płacisz, i zarządzania nimi. Oczywiście jest to dostępne na ich stronie internetowej 24/7/365. Zawiera także samouczki wideo, które mogą pomóc w łatwym wykonaniu czynności potrzebnych do uruchomienia konta.

Recenzje obsługi klienta były w większości negatywne. Większość klientów była niezadowolona ze swoich przedstawicieli. Gdy strony internetowe mają kłopoty, ich przedstawiciele techniczni odpowiedzieli tylko przeprosinami. Nie było inicjatywy, aby coś zrobić z napotkanymi problemami. Chociaż znają się na prostych pytaniach, nie mogą rozwiązać wielu problemów, które napotykają właściciele kont.

Plusy

30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

Jeśli wypróbowałeś je i uznałeś, że nie są one odpowiednie dla twoich potrzeb, możesz faktycznie otrzymać zwrot pieniędzy. Chociaż zwrot ten nie obejmuje rejestracji nazwy domeny, nadal warto zaoszczędzić kilka dolców.

Darmowa rejestracja domen

Tak. Możesz zaoszczędzić kilka dolarów dzięki bezpłatnej rejestracji domeny podstawowej. Jeśli nie masz jeszcze nazwy domeny, czas skorzystać z tej oferty.

Cons

Rejestracja w HostMonster ma wiele wad.

Ograniczone miejsce na dysku

Dają ci tylko około 50 GB miejsca na dysku. Nie ma większego zastosowania, jeśli masz duże filmy i obrazy, które musisz umieścić w swojej witrynie. Ponadto, jeśli masz dodatkowe pliki do pobrania, ten plan nie jest odpowiedni dla Ciebie.

Jeśli chcesz mieć nieograniczone miejsce na dysku, musisz wybrać trzeci plan, pakiet Prime. Specjalna cena wprowadzająca wynosi 6,95 USD miesięcznie, jeśli zdecydujesz się na 36 miesięcy. Oznacza to, że musisz zapłacić 250,20 USD z góry. Jeśli chcesz skorzystać z umowy 12-miesięcznej i 24-miesięcznej, musisz wydać odpowiednio 9,45 USD i 8,45 USD miesięcznie.

Ograniczone konta e-mail

Masz tylko 5 kont e-mail w abonamencie podstawowym. Ale co, jeśli masz sześć osób odpowiedzialnych za twoją stronę internetową (lub firmę)? To oczywiście nie jest właściwe dopasowanie.

Możesz zdecydować się na następny plan, Pakiet Plus, który kosztuje 6,95 USD miesięcznie, jeśli zdecydujesz się na 36 miesięcy z góry. To wciąż specjalna cena wprowadzająca. Przy odnowieniu musisz płacić regularne stawki. Aha, BTW, wspomniany droższy plan pozwala na maksymalnie 100 kont e-mail.

Słaba obsługa klienta

Nie. Nie zapewniają doskonałej obsługi klienta, którą obiecali. Większość recenzji była niezadowolona ze swoich przedstawicieli i zespołu wsparcia technicznego. Większość przedstawicieli technicznych musiała przeprosić za złą obsługę (np. Awarie serwerów, awarie witryn itp.). Co gorsza, musieli poważnie przeprosić i oświadczyć, że nie mogą nic z tym zrobić.

Jedna rzecz, której musisz szukać u dostawcy hostingu, doskonała obsługa klienta. Jeśli firma tego nie ma, omijaj je. Co się stanie, jeśli Twoja witryna ulegnie awarii i Twój najważniejszy klient obecnie surfuje po niej? Co??!! Następnie tracisz cennego klienta. Co gorsza, kiedy tak się dzieje, zespół wsparcia nie jest w stanie Ci pomóc. Co za porażka.

Możesz również zauważyć moją rozmowę (zdjęcie) podaną wcześniej w tej recenzji. Przedstawiciel klienta stwierdził: „Co sprowadza cię do Bluehost?” Oznacza to, że zarówno BlueHost, jak i HostMonster mają tych samych przedstawicieli obsługi klienta. Może to być oczywiste, ponieważ są założone przez tę samą osobę. Ale fakt, że przedstawiciel obsługi klienta nie może odróżnić klienta BlueHost od klienta HostMonster, pokazuje, że nie mogą oni również rozróżnić produktów i usług obu firm. Pokażemy Ci podsumowanie rozmowy:

Czat

Nie wiemy, czy jest to właściwie wstępnie przygotowany szablon ZARÓWNO dla BlueHost i HostMonster. Lub prawdopodobnie przedstawiciel popełnił błąd. Rany…

Wniosek

HostMonster nie jest firmą, którą polecamy. Nie. Nie wydarzy się. Wady znacznie przewyższają zalety współpracy z firmą. Brakuje doskonałej obsługi klienta i jest to po prostu kolejna firma EIG. Funkcje są również bardzo ograniczone. Lepiej jest być z innymi dostawcami hostingu.

Podsumowanie Przegląd Matthew Rogers Data przeglądu 2018-08-27 Przeglądany artykuł HostMonsterAuthor Ocena 21 gwiazdka1 gwiazdkaszaryszaryszaryNazwa produktu HostMonsterCena
4,95 USD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author