Przegląd hostingu InMotion

logo hostingu inmotion

Ogólna ocena

Najtańszy plan
6,39 USD / mc

InMotion Hosting: Szybkie podsumowanie dla osób, które nie mają czasu (prawie wszyscy)

W skrócie, InMotion jest niesamowity, używane usługi i technologie są wysokiej jakości, a wsparcie jest responsywne i kompetentne … ale patrząc na koszty i fakt, że ich serwery znajdują się w USA, są zdecydowanie lepsze opcje. Nawet jeśli mieszkałeś w USA, a Twoja witryna była skierowana do amerykańskiej publiczności, nadal istnieją bardziej dostępne opcje… choć faktem jest, że InMotion jest naprawdę dobry i dlatego oceniamy go tak wysoko!

Biorąc to pod uwagę, w Kanadzie naszym ulubionym jest wciąż GreenGeeks, są super-zielone (umieszczają 300% tego, czego używają z powrotem w sieci), mają błyskawiczne centrum danych w Kanadzie (i Stanach Zjednoczonych) i oferują te same funkcje w znacznie bardziej przystępnej cenie (6,39 USD wobec 3,95 USD, z czasem sumują się)! Zobacz naszą recenzję GreenGeeks.

Aby dowiedzieć się więcej o InMotion Hosting, czytaj dalej poniżej.

Badania InMotion Hosting

Przegląd hostingu InMotion

Jedna z największych firm hostingowych, inMotion Hosting, rozpoczęła działalność w 2001 roku. Jest to jeden z niewielu dostawców hostingu, który nie jest własnością Endurance International Group (EIG), który jest właścicielem kilku masowych dostawców hostingu, takich jak HostGator, iPage i Bluehost.

inMotion Hosting szczyci się tym, że zatrudnia ekspertów od hostingu, którzy mają średnio 4-letnie doświadczenie w profesjonalnym hostingu produktów i / lub usług. Ich zespół zarządzający składa się z ekspertów technologicznych, którzy mają średnio ponad 10 lat doświadczenia w hostingu.

Współpracowali z wieloma markami, takimi jak Yahoo !, Bing, Twitter, Dell, Intel, Cisco, Cpanel i Parallels. Nawiązali współpracę z Sucuri.net w zakresie bezpieczeństwa witryny. Wspomniana firma jest światowym liderem w branży zabezpieczeń internetowych.

Hosting inMotion zdobył wiele nagród od samego początku. Business.com uznał je nawet za najlepszy wybór dla usług hostingowych.

cennik

inMotion Hosting oferuje trzy typy biznesowych planów hostingowych. Są one nazywane „Uruchom”, „Moc” i „Pro”. Wymienione pakiety można zobaczyć poniżej:

Biznesowe plany hostingowe inMotion

Pierwszy pakiet, Launch, kosztuje 6,39 USD miesięcznie, jeśli zdecydujesz się zapłacić łącznie 2 lata z góry. Jednak jeśli wybierzesz roczny termin płatności, będzie Cię to kosztować 7,46 USD miesięcznie. W przypadku pakietu Uruchom nie można skorzystać z trybu płatności miesięcznego.

Plan uruchomienia zapewnia różnorodne funkcje do Twojej dyspozycji. Otrzymasz bezpłatną nazwę domeny. Dodatkowo możesz mieć 2 strony internetowe na jednym koncie hostingowym. Wspaniałą rzeczą w tym planie jest to, że zapewnia nieograniczone miejsce na dysku i nieograniczoną przepustowość. Oznacza to, że masz wystarczająco dużo miejsca na swojej stronie internetowej, dzięki czemu możesz przechowywać więcej zdjęć i filmów w swojej domenie.

Dzięki nieograniczonej przepustowości istnieje możliwość przesyłania danych do wielu użytkowników. Jest to szczególnie przydatne, jeśli masz tysiące (lub miliony) osób przeglądających strony dziennie. Jeśli chcesz, aby Twoja strona była bezpieczna, inMotion Hosting zapewnia również bezpłatny certyfikat SSL.

Jeśli Twoja nazwa domeny obejmuje wielu użytkowników, możesz zapewnić im własne konta e-mail. Pakiet uruchamiania zawiera nieograniczoną liczbę kont e-mail, do których można uzyskać dostęp na dowolnym urządzeniu. Zapewniają także bezpłatne kopie zapasowe danych. Jeśli coś stanie się z Twoją witryną, możesz ją przywrócić na podstawie określonej kopii zapasowej wykonanej przez inMotion Hosting.

Ręczne instalowanie oprogramowania może być uciążliwe. Dzięki instalatorowi inMotion Hosting za pomocą jednego kliknięcia możesz zainstalować w swojej witrynie ponad 400 aplikacji, co bardzo ułatwia tworzenie własnej witryny. Dla tych, którzy muszą korzystać z aplikacji Google, pakiet zapewnia również funkcję integracji Google Apps. Oznacza to, że Google Apps jest zawarte w cPanel, dzięki czemu możesz łatwo zintegrować go ze swoją domeną w ciągu kilku minut.

Jeśli jesteś programistą lub zatrudniłeś go do pomocy w swojej witrynie, pakiet Uruchom ułatwia tworzenie stron internetowych. Współużytkowane serwery obsługują wiele języków programowania, takich jak MySQL, PHP, Ruby i PostgreSQL. Dzięki temu programiści mogą tworzyć strony internetowe w języku, który znają najlepiej.

Jeśli interesujesz się reklamami, pakiet Launch zapewnia bezpłatne kredyty reklamowe w wysokości 150 USD. Oprócz tego oferują 90-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Możesz anulować i odzyskać pieniądze, jeśli ich produkty i / lub usługi nie spełniają Twoich oczekiwań.

Wreszcie, inMotion Hosting jest jedyną firmą, która zapewnia strefy maksymalnej prędkości. Korzystają z zaawansowanej technologii routingu, różnorodnych centrów danych i dostawców najwyższej przepustowości, aby zapewnić szybszą sieć. Powoduje to zwiększenie wydajności witryny, w tym szybsze uruchamianie stron internetowych, zarządzanie wiadomościami e-mail i pobieranie plików.

Opcje pomocy technicznej

inMotion Hosting zapewnia różne opcje kontaktu z nimi w celu uzyskania pomocy:

  • Czat online na żywo,
  • Bilety pomocy technicznej,
  • Rozmowa telefoniczna,
  • Wiadomości e-mail,
  • Społeczność,
  • Skype i
  • Centrum wsparcia samopomocy.

Centrum wsparcia samopomocy zawiera wiele informacji, takich jak często zadawane pytania, samouczki, narzędzia i zasoby oraz przewodniki po produktach.

Wspaniałą cechą inMotion Hosting jest ich zdolność do zapewniania wsparcia przez Skype. Platforma komunikacyjna jest szeroko stosowana wśród firm i może być wygodnym sposobem komunikowania się z firmą. Zapewniają również 24-godzinny czat na żywo i system wsparcia telefonicznego. Dając ci wiele możliwości skontaktowania się z nimi.

Obsługa klienta inMotion Hosting jest doskonała. Większość recenzji twierdzi, że są szybkie, jeśli chodzi o odpowiadanie na zapytania zarówno na czacie online, jak i przez telefon. Zespół wsparcia może odpowiedzieć na skomplikowane pytania, a jego pracownicy mają dużą wiedzę na temat swoich produktów i / lub usług. Bilety wsparcia otrzymają również odpowiedź w ciągu kilku godzin.

Plusy

Będąc gigantem hostingowym, inMotion Hosting ma swoje zalety:

90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Większość dostawców hostingu oferuje jedynie 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Dzięki inMotion Hosting otrzymasz 90-dniowy zwrot pieniędzy. To dość hojna oferta. Kiedy jesteś niezadowolony z ich usług, nie musisz się martwić, że twoje pieniądze zostaną zmarnowane na nic.

Pamięć SSD

Wszystkie biznesowe plany hostingowe zapewniają bezpłatne miejsce na dysku SSD. Jest to zaleta, ponieważ dysk SSD jest szybszy niż jego tradycyjne odpowiedniki. Powoduje to, że Twoja strona ładuje się szybciej niż strony używające starych dysków. Jeśli Twoja strona ładuje się szybciej, klienci są bardziej zadowoleni. Wszyscy nienawidzą czekania, prawda? Ponadto strony, które ładują się szybciej, są preferowane przez wyszukiwarki takie jak Google, jeśli chodzi o rankingi.

Darmowy certyfikat SSL

Możesz uzyskać bezpłatny certyfikat SSL, który pozwala chronić poufne informacje klienta. Ponadto pomaga zwiększyć pozycję w wyszukiwarkach!

Nieograniczone skrzynki pocztowe

Dzięki najtańszej paczce masz już nieograniczoną liczbę skrzynek pocztowych, które można synchronizować na wielu urządzeniach. Możesz nawet uzyskać dostęp do tych skrzynek pocztowych na dowolnym urządzeniu. Gdy za Twoją witrynę odpowiada wiele osób, możesz im udostępnić własne konta e-mail bez dodatkowych opłat.

Niezawodność i wydajność

Recenzje wykazały, że inMotion Hosting zapewnia witryny o doskonałych wynikach dzięki wysokiej technologii i serwerom. Zapewniają 99,99% czasu sprawności, co oznacza, że ​​w Twojej witrynie nie występują awarie ani przestoje.

Niezawodna obsługa klienta

Ich systemy wsparcia są dostępne w wielu trybach komunikacji. Zapewniają wsparcie społeczności jako dodatkową warstwę wsparcia umożliwiającą użytkownikom rozmawianie z innymi użytkownikami. Ponadto mogą odpowiedzieć na trudne i nie na świecie pytania związane z ich produktami i / lub usługami.

Cons

Współpraca z inMotion Hosting ma swoje wady. Tutaj jest kilka z nich:

Brak fakturowania miesięcznie

Jeśli po prostu chcesz wypróbować firmę hostingową, możesz po prostu chcieć uzyskać umowę na miesiąc. Nie chcesz wydawać usług wartych 3 lata, nawet nie wiedząc, czy jest to na równi.

Złą stroną inMotion Hosting jest brak warunków płatności miesięcznych. Możesz nie chcieć płacić z góry przez cały rok, szczególnie jeśli masz mało środków.

Nie najtańszy

Tak. inMotion nie jest najtańszym na rynku. Niektóre firmy oferują w cenie 3 USD lub 4 USD miesięcznie za te same funkcje, które oferuje InMotion.

Tylko 2 domeny

Możesz hostować tylko 2 domeny na jednym koncie hostingowym. Jeśli masz na przykład 10 stron internetowych, musisz przejść do trzeciego planu, pakietu Pro. Będzie to kosztować około 18,99 USD miesięcznie, jeśli będzie wypłacane miesięcznie – i ta cena nie jest zbyt tania.

Weryfikacja telefonu

Aby zapobiec oszustwom, firma zobowiązuje klientów do weryfikacji zakupów przez telefon. Może to być trudne dla klientów spoza Stanów Zjednoczonych.

Wniosek

Jak wspomniano w naszym podsumowaniu, InMotion jest naprawdę bardzo dobry, ale ma swoją cenę i nie byłoby hostingu w Kanadzie, co wpływa na ogólną szybkość Twojej witryny. Zdecydowanie zalecamy spojrzenie na GreenGeeks, sprawdź naszą recenzję.

Podsumowanie Przegląd Matthew Rogers Data przeglądu 17.11.2019 Przeglądany artykuł InMotion HostingAuthor Rating 41 gwiazdka1 gwiazdka1 gwiazdka1 gwiazdkaszaryNazwa produktu InMotion HostingPrice
6,39 USD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author