Przegląd HostGator

HostGator

Dobry stary HostGator, obsługują miliony witryn, ale czy naprawdę są tego warte? Dowiedzmy Się!

Ogólna ocena

Najtańszy plan
2,75 USD / mc

HostGator: Szybkie podsumowanie dla osób, które nie mają czasu (prawie wszyscy)

HostGator to hosting, z którego korzystasz, jeśli masz bardzo napięty budżet. Są super tanie (2,75 USD, jeśli zamkniesz się na kilka lat – to 3,70 USD za miesiąc), co jest świetne… ale ma kilka wad.

Prędkość: Będziesz na serwerze amerykańskim, co oznacza, że ​​prawie każda inna witryna hostowana bliżej niż USA będzie szybsza (jeśli używają porządnego hosta). Ponadto Google naprawdę nie lubi wolnych witryn, więc może zaszkodzić potencjalnym rankingom i widoczności online.

Wsparcie: Są w porządku i właściwie reagują, ale nie są tak wyspecjalizowane w porównaniu do innych hostów.

Zamknięty w: Najniższą cenę można uzyskać tylko po zamknięciu na kilka lat, co nie jest idealne, jeśli zdecydujesz się na zmianę w połowie.

1 strona: Jeśli chcesz hostować więcej niż 1 witrynę (wiele osób lubi eksperymentować), musisz uaktualnić i zapłacić więcej (w tym momencie równie dobrze możesz wybrać hosta premium).

Tak naprawdę to, co naprawdę mówimy, to… sprawdź swój budżet, a jeśli możesz zarobić dodatkowe 1,20 AUD / mc, idź z hostingiem takim jak SiteGround, są o wiele szybsze, bardziej wyspecjalizowane, mają mnóstwo fajnych funkcji, których HostGator nie robi nie mają itp. Otrzymujesz zdjęcie, możesz sprawdzić naszą recenzję SiteGround tutaj

Nadal zainteresowany HostGator, czytaj dalej poniżej.

Badanie HostGator

Przegląd HostGator

Dobra, przejdźmy do kilku szczegółów. Zaczniemy od krótkiej historii firmy (zawsze tak robimy), a następnie przejdziemy prosto do tego, co uważamy za jej główne zalety i wady, z kilkoma fajnymi funkcjami i naszym werdyktem na końcu (który naśladuje nasze podsumowanie na początku ).

O HostGator

HostGator został założony w 2002 roku przez mężczyznę o imieniu Brent Oxley, który w tym czasie był tylko studentem college’u. Po pierwszym roku działalności miał skromną bazę klientów obejmującą nieco ponad 100 klientów, ale do następnego roku jego baza klientów wzrosła dziesięciokrotnie. Do 2006 roku HostGator otworzył swoje pierwsze międzynarodowe biuro, a rozwój tej firmy nie wykazywał oznak spowolnienia.

Od czasu początkowego przyspieszenia rozwoju tej firmy utrzymały stały wzrost, otworzyły wiele biur na całym świecie i zaczęły konkurować na australijskim rynku hostingu. Obecnie hostują ponad 8 milionów domen i są jednym z najbardziej pożądanych hostów stron internetowych w branży. To naprawdę imponujący sposób, w jaki zostały skalowane.

Plusy & Wady HostGator

Plusy:

Tani

Przy cenie 2,75 USD / mies. Tani jest zdecydowanie właściwym słowem. Zwykle, gdy ceny są tak niskie, coś jest strasznie nie tak, ale HostGator udaje się zapewnić przyzwoitą obsługę pomimo niskich kosztów.

Tyle planów

Bez względu na rodzaj usługi hostingowej, której szukasz, HostGator ją oferuje. Niezależnie od tego, czy szukasz hostingu w chmurze, hostingu współdzielonego, hostingu dla sprzedawców, czy po prostu narzędzi handlu elektronicznego, masz to wszystko pod kontrolą.

Świetne liczby przestojów

Ta firma może pochwalić się bardzo stabilną i konsekwentną historią dostępności, wynoszącą średnio od 99,96% do 99,97%. Jest to ponad średnia w branży czas pracy, co jest imponujące. Przestoje mają decydujące znaczenie dla sukcesu Twojej firmy, ponieważ wszelkie przestoje mogą Cię bardzo kosztować.

Rozszerzona ochrona

Jeśli kupisz jeden z najlepszych abonamentów hostingowych, uzyskasz dostęp do ulepszonych funkcji bezpieczeństwa HostGator. Obejmuje to codzienne tworzenie kopii zapasowych danych, a także automatyczne usuwanie złośliwego oprogramowania, dzięki czemu nie musisz tracić cennego czasu na martwienie się o te problemy. Biorąc to pod uwagę, jeśli masz $$$, aby przejść z planem premium, równie dobrze możesz spojrzeć na bardziej premium hosta (SiteGround dla większości osób lub coś takiego jak Kinsta lub Pressidium, jeśli szukasz wysokiej klasy zarządzanego Hosty WordPress).

Przyjazny dla początkujących

Dla tych, którzy nie są zaznajomieni z hostingiem lub budują swoją pierwszą stronę internetową, HostGator ma twoje plecy. Ich zaplecze jest dość przyjazne dla użytkownika, nawet dla początkujących. Niektóre hosty mają bardzo trudny do naśladowania interfejs, z którym użytkownicy muszą wchodzić w interakcje, ale na szczęście HostGator stara się, aby interfejs użytkownika był możliwie jak najłatwiejszy do naśladowania. Użytkownicy będą również mieli dostęp do pomocnych stron FAQ, samouczków online i dokumentów informacyjnych na każdym etapie.

Cons:

Nieznacznie niższa prędkość ładowania

Chociaż średni czas ładowania strony HostGator jest tylko nieznacznie krótszy niż średni czas ładowania strony (z serwerami znajdującymi się w Stanach Zjednoczonych), jest to nadal wada dla Australijczyków. Wyszukiwarki uwzględniają szybkość algorytmu organicznego wyszukiwania, a każde opóźnienie w czasie ładowania strony przez firmę może negatywnie wpłynąć na ich sprzedaż. Biorąc to pod uwagę, jeśli korzystasz z CDN, staje się to problemem. Jeśli jesteś w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, a nawet bardziej odległych, jak Brazylia, oczywiście nie potrzebujesz CDN.

Inne fajne funkcje

Obsługa klienta 24/7

Jak wcześniej wspomniano, obsługa klienta tej firmy jest bardzo pomocna, ale kolejną ogromną zaletą jest to, że obsługa klienta jest dostępna przez całą dobę, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jest to niezwykle pomocne, ponieważ przez większość czasu największe problemy zdarzają się w najdziwniejszych porach (w środku nocy, w weekendy itp.).

Gwarancja zwrotu pieniędzy

To jest zawsze przydatne. Jeśli nie jesteś zadowolony z ich usług, możesz uzyskać pełny zwrot pieniędzy w ciągu pierwszych 45 dni od ich użycia.

Darmowa migracja

HostGator z przyjemnością przeniesie istniejącą witrynę na własny hosting, oszczędzając mnóstwo czasu i zasobów.

Wniosek

Jak wspomniano kilka razy, jeśli dopiero zaczynasz, a budżet jest naprawdę napięty, zdecydowanie zarejestruj się. Ale jeśli możesz zarobić dodatkowe 1,5 USD, zalecamy przejrzenie SiteGround, ponieważ na pewno skorzystasz z dodatkowej prędkości (i funkcji ukierunkowanych na WordPress, jeśli używasz WordPressa do budowy witryny).

Podsumowanie Przegląd Matthew Rogers Data przeglądu 2018-06-29 Przeglądany artykuł HostGatorAuthor Ocena 31 gwiazdka1 gwiazdka1 gwiazdkaszaryszaryNazwa produktu HostGatorPrice
2,75 USD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author