Przegląd fazy środkowej

Logo środkowej fazy

Ogólna ocena

Najtańszy plan
2,78 USD / miesiąc

Midphase: Szybkie podsumowanie dla osób bez czasu (prawie wszyscy)

W skrócie, nie zalecamy naprawdę fazy pośredniej (chyba że masz bardzo mały budżet), z kilku powodów, z których najważniejsze to bezpieczeństwo i szybkość ładowania. Są tanie, co jest dobre, ale jeśli chcesz prowadzić legalną firmę, która potrzebuje szybkiej witryny, istnieje wiele lepszych alternatyw.

Bezpieczeństwo: Posiadanie certyfikatu SSL (https, bezpieczna strona) jest obecnie koniecznością, zdecydowanie z powodu faworyzowania witryn https przez Google, a Chrome aktywnie oznacza niezabezpieczone witryny jako „niezabezpieczone”… Podstawowe certyfikaty SSL są obecnie bezpłatne, ponieważ „ są bardzo ważne. Większość hostów oferuje to również za darmo, ponieważ jest łatwa do zintegrowania. W przypadku Midphase musisz zarejestrować się w „biznesowym” planie, aby uzyskać bezpłatny certyfikat SSL…

Szybkość ładowania: Zdecydowanie nie jest tu optymalne, podczas gdy większość opinii użytkowników wydaje się być po neutralnej / pozytywnej stronie … to, co wyróżnia się, to nacisk na powolne strony internetowe … ale to oferuje super tani hosting, więc nie można oczekiwać zbyt wiele.

Tak naprawdę mówimy… jest wiele hostów internetowych, którzy są lepsi w prawie wszystkim (od bezpieczeństwa, wsparcia i wydajności). Zalecamy sprawdzenie naszego najlepszego porównania hostingu.

Jeśli nadal interesujesz się fazą środkową, czytaj dalej poniżej.

Badania w fazie pośredniej

Przegląd hostingu MidPhase

Wprowadzenie do MidPhase

Firma MidPhase została założona w 1998 roku przez Daniela L. Ushmana, Zachary’ego D. i Zak Boca. Siedziba firmy znajduje się w Salt Lake City, Utah. Posiadają zespoły w wielu lokalizacjach na całym świecie, takich jak USA, Wielka Brytania, Ukraina i Indie.

W 2007 roku MidPhase został przejęty przez Grupę UK2. Ta ostatnia jest firmą, która świadczy usługi internetowe i ma siedzibę w Wielkiej Brytanii, a także posiada inne firmy hostingowe, takie jak WestHost i VI.net. MidPhase został nominowany do nagrody HostReview Readers Choice Award w 2010 roku.

cennik

MidPhase zapewnia trzy różne typy pakietów hostingowych. Są one nazywane Osobiste, Profesjonalne i Biznesowe. Wymienione plany można zobaczyć poniżej:

Najtańszy plan nazywa się Podstawowy i kosztuje 3,48 USD miesięcznie, jeśli zdecydujesz się na 1-, 2- lub 3-letni kontrakt. Chociaż wymieniona cena jest jedynie ceną promocyjną. Koszt abonamentu wyniesie 7,95 USD i 6,95 USD miesięcznie, jeśli otrzymasz odpowiednio miesięczne i 3-miesięczne umowy.

Jedna domena jest możliwa tylko z abonamentem podstawowym. Subdomeny są ograniczone tylko do jednego na konto hostingowe. Chociaż dzięki wspomnianemu planowi możesz mieć nieograniczoną przestrzeń internetową. Jest to szczególnie przydatne, jeśli chcesz umieścić w swojej witrynie obrazy i filmy w wysokiej rozdzielczości. Nie jesteś ograniczony ilością dostępnego miejsca, dzięki czemu możesz swobodnie umieszczać dowolny plik na swoim koncie hostingowym.

Otrzymujesz również nieograniczoną przepustowość. Odnosi się to do nieograniczonego transferu danych między serwerem a urządzeniem żądającym treści strony internetowej. Oznacza to, że możesz mieć nieograniczony ruch i nie musisz płacić dodatkowo, jeśli przekroczysz zwykły ruch, którego doświadczasz.

Jeśli zdecydujesz się na abonament roczny, możesz uzyskać bezpłatną domenę. Dotyczy to tylko domeny podstawowej. Rejestracja domen jest również ograniczona do rozszerzeń .com, .org, .net, .us, .biz i .org. Otrzymujesz uniwersalny panel sterowania, który pozwala między innymi zarządzać kontami hostingowymi, adresami e-mail i informacjami rozliczeniowymi.

Konfiguracja twojego konta jest darmowa. Dzięki temu możesz zaoszczędzić około 10,00 USD. Nieźle, prawda? Pakiet zawiera Softaculous, instalator aplikacji, który pozwala zainstalować setki aplikacji za pomocą kilku kliknięć.

Konta e-mail są nieograniczone. Oznacza to, że każda osoba odpowiedzialna za inny dział witryny może mieć własne konto. Oszczędza ci kilka dolców za płacenie za innego dostawcę hostingu e-mail. Ma takie funkcje, jak alias e-mail, usługi przesyłania dalej wiadomości e-mail i automatyczne odpowiedzi. Zapewnia również ochronę antyspamową i antywirusową w celu ochrony przed złośliwymi atakami.

Możesz zdobyć więcej informacji o swojej witrynie za pomocą funkcji statystyk online. Webalizer, oprogramowanie do analizy dzienników sieciowych, jest dostępne z najtańszym pakietem. To narzędzie raportuje statystyki, takie jak liczba odwiedzin, odwiedzin, stron odsyłających i kraju pochodzenia odwiedzającego. Dołączone jest także inne narzędzie do raportowania analityki internetowej, AWStats.

Plan ten obsługuje PHP 7, Python, Perl-CGI i Ruby On Rails. Program ImageMagick 5+ jest także obsługiwany. Mają gwarancję dostępności na poziomie 99,99%. Oznacza to, że Twoja witryna jest przez większość czasu wyłączona, a przestoje zdarzałyby się „rzadko”.

Wreszcie mają 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Wyklucza to jednak nazwy domen i ma zastosowanie tylko wtedy, gdy anulowanie nastąpi w ciągu 30 dni od daty sprzedaży. Jeśli po prostu wypróbujesz ich produkty i usługi, możesz uzyskać pełny zwrot pieniędzy, o ile spełniasz warunki wspomnianej gwarancji.

Opcje pomocy technicznej

Istnieją różne opcje, których możesz użyć, aby uzyskać potrzebną pomoc. Poniżej znajdują się następujące opcje:

  • Strona statusu usługi
  • Baza wiedzy
  • Zgłoszenie biletu
  • Czat online na żywo
  • Wsparcie telefoniczne

Strona Status usługi zawiera informacje w czasie rzeczywistym o stanie ich usług. Obejmują one informacje o ich głównych systemach, panelach sterowania i serwerach hostingowych. Uwzględniono także wcześniejsze incydenty. Nadchodzi również planowana planowana konserwacja.

Baza wiedzy zawiera różne tematy, które możesz sprawdzić, aby skonfigurować produkty i usługi dostępne w MidPhase oraz zarządzać nimi. Jeśli uważasz, że Twój problem jest prosty, możesz po prostu sprawdzić informacje w Bazie wiedzy. Chociaż jeśli baza wiedzy nie może rozwiązać twojego problemu, musisz wybrać czat na żywo, wsparcie telefoniczne i funkcje przesyłania biletów.

Zespół pomocy technicznej jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Możesz również przesłać bilet, który jest również dostępny 24/7. Ich funkcja czatu na żywo jest używana głównie do sprzedaży i jest dostępna od poniedziałku do piątku, od 08:00 do 17:00, w czasie górskim.

Plusy

Praca z MidPhase ma kilka zalet. Są one uwzględnione poniżej:

Nieograniczone miejsce na dysku

Otrzymujesz nieograniczoną ilość miejsca w sieci. Może to być bardzo przydatne, jeśli chcesz umieścić duże pliki w swojej witrynie. Zdjęcia i filmy można umieszczać bez wahania. Nie musisz mieć droższego planu, aby uzyskać dodatkową przestrzeń internetową. Każda potrzebna przestrzeń jest dostępna.

Darmowa domena

Jeśli zdecydujesz się na abonament roczny, otrzymasz bezpłatną domenę. To oszczędza Twojemu portfelowi kilka dolców. Bardzo przydatny, jeśli dopiero zaczynasz i nie masz jeszcze nazwy domeny. Rozszerzenia domen są ograniczone do .com, .org, .net, .us, .biz i .org. Jeśli myślisz o innym rozszerzeniu, możesz po prostu uzyskać je od innego dostawcy.

Cons

Wolne prędkości ładowania

Prędkości ładowania witryny MidPhase są wolne w porównaniu do średniej. To jest rzeczywiście oczywiste. Nie reklamują dysków SSD ani technologii buforowania. Nie reklamują się przy użyciu serwerów LiteSpeed. Cokolwiek związanego z poprawą prędkości nie jest widoczne na ich stronie internetowej.

Niska prędkość ładowania strony internetowej prowadzi do słabego komfortu użytkowania. To z kolei prowadzi do niższych konwersji. Wolne prędkości ładowania oznaczają również niższe pozycje w wyszukiwarkach. Google preferuje strony ładujące się szybciej niż te ładujące się wolniej.

Brak darmowego certyfikatu SSL

Nie otrzymasz bezpłatnego certyfikatu SSL z najtańszym abonamentem. Certyfikat SSL jest ważny dla ochrony poufnych informacji (np. Danych karty kredytowej), które zawiera twoja strona internetowa. Dodatkowo jest to bonus w poprawianiu pozycji w wyszukiwarkach, ponieważ Google preferuje witryny w HTTPS zamiast witryn w HTTP.

Bezpłatny certyfikat SSL jest dostępny tylko wtedy, gdy zdecydujesz się na roczny pakiet biznesplanu. Będzie to kosztować 4,38 USD miesięcznie. Na podstawie umowy rocznej musisz zapłacić z góry 52,56 USD. Podane ceny są jedynie aktualnymi cenami promocyjnymi. Upewnij się, że zapoznałeś się z ich warunkami, aby wiedzieć, w co się pakujesz.

Wniosek

Jak wspomniano we wstępie, jeśli masz ograniczony budżet i po prostu chcesz założyć bloga, Midphase z pewnością może Ci pomóc… ale jeśli potrzebujesz czegoś więcej niż https, szybkich prędkości ładowania itp., Zalecamy wyszukiwanie alternatywni dostawcy hostingu.

Podsumowanie Przegląd Matthew Rogers Data przeglądu 2018-08-31 Przeglądany artykuł Środkowy etap Ocena autora 31 gwiazdka1 gwiazdka1 gwiazdkaszaryszaryNazwa produktu Cena fazy pośredniej
2,78 USD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author