Przegląd dynamicznego hostingu

Ogólna ocena

Zarządzany plan hostingowy WP
16,95 USD / mc

Najtańszy wspólny plan hostingowy
3,95 USD / mies

Dynamiczny hosting: Szybkie podsumowanie dla osób, które nie mają czasu (prawie wszyscy)

Krótko mówiąc, jeśli szukasz hostingu WordPress zarządzanego, zarejestruj się! Są przyjazne dla środowiska, mają świetne zabezpieczenia, automatyczne aktualizacje WP, dobre wsparcie, nieograniczone miejsce na dysku… prawie wszystko, czego potrzebujesz w naprawdę przystępnych cenach w porównaniu do innych zarządzanych hostów WP.

Biorąc to pod uwagę, jeśli szukasz codziennego taniego hostingu (blogi, biznes itp.), Zalecamy, aby sprawdzić GreenGeeks, są one również super zielone (oddając 300% tego, z czego korzystają z powrotem na sieć) i oferują nieograniczone miejsce na dysku nawet w najbardziej podstawowych planach (czego nie zapewnia dynamiczny hosting, oferują 5 GB). Obejrzyj naszą recenzję GreenGeeks.

Aby uzyskać więcej informacji na temat dynamicznego hostingu, czytaj dalej poniżej!

Badania nad hostingiem Cirrus

Przegląd dynamicznego hostingu

Jeśli chcesz mieć witrynę internetową, zwłaszcza w celach biznesowych, musisz upewnić się, że działa ona przez 100% czasu. Wszystko powinno działać idealnie. Jeśli Twoja witryna doświadcza przestojów z powodu złej usługi hostingowej, może to być kosztowne. Potencjalni klienci mogą być sfrustrowani i możesz stracić sprzedaż lub potencjalnych klientów.

Agencje takie jak my zarządzają wieloma stronami internetowymi dla różnych klientów. Oczywiście musimy upewnić się, że ich witryny nie ulegają awarii. Dlatego zawsze szukamy najlepszej firmy hostingowej dla Kanady.

Wprowadzenie do dynamicznego hostingu

Firma została założona w 1999 roku przez przedsiębiorców zamieszkałych w Maritimes w Kanadzie. Szczycą się posiadaniem centrów danych i kopii zapasowych danych w chmurze z siedzibą w Kanadzie. Ponadto są zobowiązani do świadczenia najwyższej jakości obsługi klienta.

Dynamic Hosting współpracował z wieloma klientami i stał się firmą w Kanadzie zajmującą się wszystkim, co dotyczy „Dev Ops”. Mają silną kulturę, w której na pierwszym miejscu stawiają potrzeby swoich klientów, szczególnie w zakresie infrastruktury IT i usług.

Firma współpracowała z wieloma klientami, takimi jak Divers Certification Board of Canada, Halifax Chamber of Commerce, Heart & Fundacja Stroke i PharmaChoice. Zdobyli wiele nagród, takich jak Top Canada Green Host dla WebHostRanking.com. Dynamic Hosting jest również uznawany za jednego z najlepszych dostawców zielonych usług hostingowych w Kanadzie przez 100Best-Web-Hosting.

cennik

Firma oferuje różnorodne produkty, takie jak Hosting współdzielony, Hosting VPS, Hosting maszyn wirtualnych (VM) i Infrastruktura chmurowa jako usługa (IaaS). Wspólne plany hostingowe są nazywane w następujący sposób; „Keep It Simple Plan”, „Ultimate 3 Year Plan” i „Managed WordPress”. Wymienione plany można zobaczyć poniżej:

Dynamiczny hosting Wspólne plany hostingowe

Najtańszy pakiet o nazwie „Keep It Simple Plan” kosztuje 3,95 CAD miesięcznie, jeśli zapłacisz 36 miesięcy z góry. Przez 12 miesięcy wspomniany plan będzie kosztował 5,00 CAD miesięcznie. Jeśli jednak chcesz za to płacić miesięcznie, będzie to kosztować 6,95 CAD. Cykl rozliczeniowy planu Keep It Simple można zobaczyć poniżej:

Utrzymaj prosty cykl rozliczeniowy

Prosty plan Keep It pozwala ci mieć jedną domenę na jednym koncie hostingowym. Oznacza to, że możesz mieć tylko 1 witrynę hostowaną na serwerze. Zapewniają również miejsce do przechowywania o wartości 5 GB.

Z drugiej strony, zapewniają ci bezpłatny certyfikat SSL, z którego możesz korzystać przez nieskończony okres czasu. Możesz również zdecydować się na uruchomienie strony internetowej opartej na WordPress na koncie hostingowym. Po odwiedzeniu ich witryny otrzymują kod promocyjny „Free Move”, który daje bezpłatną funkcję migracji witryny.

Jeśli chodzi o kopie zapasowe, zapewniają one automatyczne kopie zapasowe danych wykonywane co noc. Kopie zapasowe są wykonywane przez ponad 90 dni. Kopie zapasowe danych odzyskiwania po awarii są wykonywane co tydzień poza miejscem instalacji. Kopie zapasowe są dobre na wypadek, gdyby coś poszło nie tak z twoją witryną. Możesz przywrócić go do określonego czasu przed wystąpieniem usterki, korzystając ze wspomnianych kopii zapasowych.

Jeśli obawiasz się o bezpieczeństwo, zapewniają one zaporę ogniową, która proaktywnie blokuje złośliwe zagrożenia. Najtańszy plan obejmuje również takie funkcje, jak blokowanie adresów IP i wykrywanie zaawansowanych zagrożeń.

Prosty plan Keep It obejmuje również funkcje witryn internetowych opartych na WordPress. Automatyzują budowę witryny WordPress za pomocą kreatora instalacji z 2 kliknięciami. Dostępne są także automatyczne aktualizacje podstawowej wersji WordPress, motywów i wtyczek. Aktualizacje witryny WordPress są dobre, ponieważ pomagają uniknąć nieprawidłowego działania i blokują potencjalne zagrożenia. Wykonane automatycznie, oszczędza czas, który musisz poświęcić na wykonanie tego zadania. Wreszcie, poważnie dbają o bezpieczeństwo witryny WordPress poprzez użytkowników administracyjnych, hasła, klucze bezpieczeństwa i tym podobne.

Opcje pomocy technicznej

Dynamic Hosting zapewnia różne opcje kontaktu z nimi, jeśli potrzebujesz pomocy:

  • Wsparcie online na czacie na żywo,
  • Baza wiedzy samopomocy,
  • Bilety obsługi klienta i
  • Bezpłatne centrum telefoniczne 24 × 7

Ich baza wiedzy samopomocy jest regularnie aktualizowana i według Dynamic Hosting może rozwiązać 80% większości problemów napotykanych przez klientów. Przesyłając zgłoszenie do pomocy technicznej, możesz uzyskać konsultację w ciągu godziny lub mniej.

Ponadto ich centrum telefoniczne 24 × 7 nie ma okresów oczekiwania, które utrzymują połączenie przez minuty lub nawet godziny. Obsługa czatu na żywo przez całą dobę zapewnia dostęp do ich obsługi klienta, jeśli nie masz możliwości korzystania z pozostałych trzech opcji, które zapewniają.

Firma szczyci się tym, że zapewnia swoim klientom wyjątkowe usługi wsparcia klienta. A recenzje dowiodły, że mają doskonały system wsparcia. Większość opinii stwierdza, że ​​mają najlepszy stosunek jakości do ceny i zapewniają pomoc, jakiej potrzebujesz w razie awarii. Wsparcie zawsze było dostarczane szybko i zapewniało szczegółową pomoc zgodnie z większością doświadczeń użytkowników.

Plusy

Wybór usług dynamicznego hostingu ma swoje zalety i wady. Zacznijmy od profesjonalistów. Można to zobaczyć poniżej:

Darmowy dożywotni certyfikat SSL

Certyfikat SSL jest ważny, jeśli witryna obsługuje poufne informacje, takie jak numery kart kredytowych i dane osobowe. Najlepszą rzeczą w dynamicznym hostingu jest to, że zapewniają bezpłatny dożywotni certyfikat SSL dla Twojej witryny.

Ponadto certyfikat SSL pomoże podnieść pozycję w wyszukiwarkach. Silny Szyfrowanie HTTPS jest uważany przez Google za jeden z czynników rankingowych, a silne szyfrowanie witryny jest oznaką dobrej firmy / witryny. Dzięki darmowemu certyfikatowi SSL Dynamic Hosting możesz chronić wrażliwe informacje użytkownika i jednocześnie zwiększać swoją pozycję w rankingu.

Funkcje WordPress

Jeśli wolisz używać WordPress jako platformy swojej witryny, pakiet Dynamic Hosting jest dla Ciebie. Dzięki różnym funkcjom WordPress, takim jak instalacje za pomocą jednego kliknięcia i automatyczne aktualizacje, dbasz o zarządzanie. Zabezpieczenia WordPress są wzmocnione między innymi hasłami, kluczami bezpieczeństwa, użytkownikami administracyjnymi i kontrolami kreatora.

30-dniowa 100% gwarancja zwrotu pieniędzy

Tak! Zapewniają 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli nie jesteś zadowolony z ich produktów i / lub usług. Jest to dobra rzecz dla nowicjuszy, którzy dopiero je wypróbowują. Jeśli nie jesteś zadowolony z ich oferty, możesz odzyskać swoje pieniądze bez żadnych pytań.

Funkcje tworzenia kopii zapasowych i zabezpieczeń

To poważna katastrofa, gdy Twoja witryna nagle przestaje reagować lub nagle przestaje działać. Jeśli po prostu nie możesz rozwiązać problemu, potrzebujesz kopii zapasowych, aby przywrócić witrynę do stanu, w którym nadal działała.

Dynamic Hosting zapewnia tworzenie kopii zapasowych przez ponad 90 dni każdego wieczoru. Ponadto co tydzień zapewniają kopie zapasowe danych odzyskiwania po awarii w terenie. Zapewnia to spokój ducha, wiedząc, że nie musisz zaczynać od zera na wypadek złych rzeczy.

Darmowa migracja strony internetowej

Jeśli korzystasz z ich kodu promocyjnego „FreeMove”, możesz migrować lub przenieść swoją stronę za darmo. Nie musisz wydawać więcej pieniędzy, aby przenieść swoją witrynę z kiepskiego dostawcy hostingu na dobrego.

Doskonały system obsługi klienta

Firma posiada dynamicznie szybkie systemy obsługi zgłoszeń, które zapewniają szczegółową pomoc w rozwiązywaniu problemów. Oprócz tego zapewniają trzy inne opcje wsparcia; dzwoniąc pod bezpłatny numer, czat na żywo i bazę wiedzy samopomocy.

Uznanie dla dynamicznego hostingu, ponieważ większość opinii twierdzi, że faktycznie zapewnia szybki system wsparcia, który szczegółowo opisuje, czego potrzebujesz, aby rozwiązać problem. Większość klientów była zadowolona z ich wydajności i naprawdę spełniła obietnicę wyjątkowej obsługi klienta.

Cons

Skończyliśmy z profesjonalistami. Przejdźmy teraz do wad. Dynamiczny hosting nie jest pozbawiony wad. Poniżej niektóre z nich:

Ograniczona liczba domen

W najtańszym abonamencie możesz mieć tylko jedną domenę na konto hostingowe. Jest to dalekie od ofert innych dostawców hostingu, z których część oferuje nieograniczoną liczbę domen na konto.

Jeśli potrzebujesz wielu stron internetowych, to Keep Keep Simple Plan nie jest dla Ciebie. Możesz zdecydować się na następny plan o nazwie Ostateczny plan 3-letni. Ten plan kosztuje 12,95 CAD miesięcznie, jeśli zdecydujesz się na miesięczne warunki płatności. Jego najtańsza cena to 7,49 CAD miesięcznie, jeśli chcesz zapłacić 36 miesięcy z góry.

Wniosek

Tak więc, jak wspomniano w naszym podsumowaniu, jako zarządzany host WordPress, są niesamowici … jako udostępniony host internetowy, są lepsze opcje. Zdecydowanie zalecamy spojrzenie na GreenGeeks, sprawdź naszą recenzję GreenGeeks.

Podsumowanie Przegląd Matthew Rogers Data przeglądu 2019-11-22 Przeglądany artykuł Dynamiczny hosting Ocena autora 41 gwiazdka1 gwiazdka1 gwiazdka1 gwiazdkaszaryNazwa produktu Dynamic HostingCena
3,95 CAD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author