Przegląd Digital Pacific

Cyfrowy Pacyfik

Przyzwoity hosting neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla, dobra obsługa klienta, funkcje są mniej niż gwiezdne…

DigitalPacificLogo

Ogólna ocena

Najtańszy plan
6,90 USD / mies

Cyfrowy Pacyfik: Szybkie podsumowanie dla ludzi bez czasu (prawie wszyscy)

Podczas gdy Digital Pacific jest dobrym gospodarzem według australijskich standardów, jeśli porównamy je z naszym obecnym ulubionym hostem internetowym SiteGround, szybko zauważysz kilka różnic, z których głównymi są brak globalnych centrów danych (mają tylko 1 główny w Sydney, SiteGround ma sporo na całym świecie, co daje globalny zasięg), i brak planów hostingowych ukierunkowanych na WordPress (ponad 25% całego Internetu działa na WordPress, a Twoja witryna prawdopodobnie też będzie, więc jest to bardzo ważne), i miejsca na dysku (ich podstawowy plan pozwala tylko na 1 GB, SG oferuje 10 GB).

Lubimy, jak czysty i zielony jest Cyfrowy Pacyfik, a jego wydajność jest zdecydowanie wystarczająca do obsługi większości witryn i skaluje się ładnie wraz ze wzrostem ceny. Nie podobało nam się jednak to, jak mało jest uwzględnione w ich podstawowym planie (który jest wyceniony powyżej planów większości konkurentów).

Jak wspomniano wcześniej, ma tylko 1 GB miejsca na dysku, ale naprawdę dziwną rzeczą jest brak obsługi baz danych MySQL, których potrzebujesz, aby uruchomić dowolny porządny CMS, taki jak WordPress lub Joomla. To sprawia, że ​​podstawowy plan jest odpowiedni tylko dla małych statycznych witryn HTML, takich jak witryny typu broszury lub witryny zastępcze.

Krótko mówiąc, nasza rekomendacja nadal dotyczy SiteGround, a nie Digital Pacific, ponieważ SiteGround ma takie funkcje, jak 10 GB miejsca na dysku, bezpłatny SSL, bezpłatny CDN, bezpłatne migracje, mają wiele centrów danych na całym świecie (globalny zasięg), WIELKA obsługa i są oficjalnie polecane przez WordPress (bardzo niewielu hostów może to twierdzić, jest to dość imponujące), są naprawdę nieskomplikowani, sprawdź naszą recenzję SiteGround tutaj!

Nadal zainteresowany Digital Pacific, czytaj dalej poniżej.

cyfrowe badania pacyficzne

Przegląd Digital Pacific

Firma Digital Pacific, założona w 2000 roku, jest doświadczonym, neutralnym pod względem emisji dwutlenku węgla australijskim dostawcą hostingu, który kładzie duży nacisk na jakość usług i zadowolenie klientów. Ta firma z siedzibą w Sydney oferuje wyłącznie niezawodne rozwiązania hostingowe – dostosowane do spełnienia i przekroczenia dzisiejszych potrzeb klientów. Oto niektóre z kluczowych wartości firmy:

 • Intuicyjne i wysokiej jakości usługi hostingowe w rozsądnych cenach
 • Tworzenie trwałych relacji z klientami
 • Zrozumienie potrzeb klienta
 • Całodobowa obsługa klienta przez cały rok

Oferują szeroki zakres usług hostingowych od hostingu współdzielonego i hostingu VPS aż po serwery dedykowane. Usługi te są możliwe dzięki wykwalifikowanemu i doświadczonemu zespołowi specjalistów Digital Pacific. Niezależnie od tego, czy jesteś małym czy średnim przedsiębiorstwem poszukującym najlepszego australijskiego usługodawcy hostingowego do stworzenia witryny firmy, ta firma ma wiele do zaoferowania!

Usługi hostingowe

Kilka rzeczy, które wyróżniają Digital Pacific z tłumu:

 • Z ponad 15-letnim doświadczeniem, Digital Pacific jest jedną z pierwszych firm, które zaczęły oferować rozwiązania hostingowe w Australii.
 • Mają świetny system tworzenia kopii zapasowych, który zapisuje witrynę, bazę danych i pliki e-mail 3 razy dziennie!
 • Digital Pacific korzysta z wysokiego poziomu sprzętu Dell z dublowanymi dyskami, aby zapewnić stabilność, moc i trwałość serwera.

cennik

cyfrowe ceny pokojowe

Jak wspomniano wcześniej, ich podstawowy plan nie jest tak naprawdę czymś, na co chcesz się zarejestrować, chyba żessss, planujesz statyczną witrynę HTML, taką jak witryna zastępcza, dopóki rzeczywista witryna nie zostanie uruchomiona. Zatem następny plan kosztuje 9,92 USD, jeśli płacisz rocznie, ten plan pozwala na bazy danych MySQL, dzięki czemu możesz używać swojego ulubionego systemu CMS, takiego jak WordPress lub Joomla. Mają też biznesplany, w których zaczynamy widzieć funkcje porównywalne z naszymi najlepszymi hostami, takimi jak SiteGround lub A2 Hosting.

Wspólny hosting dla firm

To jest ich najbardziej podstawowy plan hostingowy dla firm. Jest to hosting dzielony, co oznacza, że ​​Twoja strona internetowa zostanie umieszczona na serwerze z wieloma innymi stronami internetowymi. Ponieważ będziesz mieć wielu sąsiadów, będziesz udostępniać zasoby serwera razem. Nie pozwól, by cię to przestraszyło, mówimy o super mocnych serwerach, które mogą obsługiwać więcej niż jedną stronę internetową. Jeśli chcesz otworzyć blog dla swojej firmy lub masz firmową stronę internetową, plan hostingu biznesowego Digital Pacific zaspokoi Twoje potrzeby. A jeśli przypadkiem okaże się, że to rozwiązanie nie jest wystarczająco dobre, możesz łatwo uaktualnić do lepszego planu hostingowego.

Oto, co otrzymujesz:

 • Łatwy w użyciu cPanel.
 • Obsługa klienta 24/7.
 • Możliwość zmiany planów bez martwienia się o kontrakty lub kary.
 • Twoja witryna będzie hostowana na australijskich serwerach – wszystkie utrzymywane i obsługiwane przez Digital Pacific.

Ten hosting zaczyna się od 6,90 USD miesięcznie (w porównaniu do 4,95 USD miesięcznie na SiteGround). Chociaż zalecamy ich plan „Business Basic”, który obejmuje 25 GB przestrzeni dyskowej, 100 GB miesięcznego ruchu i nieograniczoną liczbę e-maili. Oprócz tego podstawowego planu możesz także uzyskać Business Standard, Advanced of Pro. Są droższe, ale całkowicie warte dodatkowych pieniędzy – na wypadek, gdybyś chciał zwiększyć pojemność i przepustowość.

Hosting VPS

Jeśli zależy Ci na zwiększonej wydajności i całkowitej kontroli nad serwerem, zainteresuje Cię plan hostingowy VPS firmy Digital Pacific. Daje ci w pełni funkcjonalny serwer wirtualny z zainstalowanym systemem operacyjnym, którym możesz zarządzać niezależnie. Istnieją dwie opcje hostingu VPS:

 • Samodzielnie zarządzany VPS, co oznacza, że ​​otrzymasz wirtualny serwer i to wszystko. Jeśli chcesz instalować rzeczy, rozwiązywać problemy lub po prostu przeprowadzać regularne czynności konserwacyjne, musisz zatrudnić administratora systemu lub wykonać wszystkie te czynności samodzielnie. Ten plan kosztuje około 45 USD miesięcznie.
 • Zarządzane VPS pozwala skupić się na biznesie, podczas gdy eksperci z Digital Pacific zajmują się techniczną stroną rzeczy. Ten plan zaczyna się od 74 USD miesięcznie.

Oba te plany zapewniają:

 • VPS cPanel
 • Darmowa konfiguracja
 • Bezpłatne miejsce na kopie zapasowe

Hosting dedykowany

Hosting dedykowany jest dla dużych graczy na rynku. Zamiast mieć serwer wirtualny, który współdzieli zasoby z innymi maszynami wirtualnymi na jednym serwerze fizycznym – tak jest w przypadku hostingu VPS, otrzymasz potężny serwer fizyczny sam. Jest to tak dobre, jak to możliwe w świecie hostingu. Ten plan jest idealny do uruchamiania aplikacji internetowych wymagających dużych zasobów lub dużych witryn handlu elektronicznego. W ramach tego planu możesz:

 • Szybka konfiguracja
 • Najnowszy sprzęt firmy Dell dla przedsiębiorstw
 • Dedykowane zarządzanie aktualizacjami i zabezpieczeniami oraz wsparcie
 • Szybkie wsparcie

Specjalne plany hostingowe Digital Pacific zaczynają się od 99 USD.

Wniosek

Jak wspomniano w podsumowaniu, są przyzwoitym gospodarzem i są przyjazne dla środowiska, ale z powodu braku baz danych MySQL (więc nie WordPress ani Joomla) w podstawowym planie (który jest wyceniony jako plan, który powinien mieć wsparcie ), brak serwerów zagranicznych i mało miejsca na dysku, zalecamy zapoznanie się z alternatywnymi opcjami, takimi jak A2 Hosting lub SiteGround.

Podsumowanie Przegląd Matthew Rogers Data przeglądu 2016-02-28 Przeglądany artykuł Cyfrowy Pacyfik Ocena autora 31 gwiazdka1 gwiazdka1 gwiazdkaszaryszaryNazwa produktu Cyfrowa cena Pacific
6,9 AUD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author