Провайдери хостингу cPanel для Австралії

Тож ви шукаєте веб-хостів, які працюють із cPanel (замість якоїсь жахливої ​​фірмової системи), хороший вибір! cPanel – це стандарт у галузі веб-хостингу, і це є вагомою причиною. Щоб полегшити дослідження найкращих, ми склали список наших улюблених австралійських веб-хостів, які пропонують хостинг cPanel. Маючи активні акаунти хостингу з більш ніж 30 компаніями, ми досить впевнені у своєму виборі. Насолоджуйтесь!

Найкращий хостинг cPanel Австралія: наше порівняння в топ-5 – травень 2020 року

Компанія, що займається веб-хостингом, Загальний рейтингЦіна / місяць
siteground2 9.3 / 10 AUD $ 4,95 (тимчасова знижка на 67%, знижена з $ 14,95) 10 Гб Потужний + Доступний = Виграй!
A2HostingLogo 9/10 3,92 дол. США (близько 5,22 дол. США) Необмежений Необмежений простір на диску!!!
ПантурЛого 8,7 / 10 5 доларів США 1 Гб Чудова ефективність, багато вибору.
DigitalPacificLogo 8,5 / 10 AUD 4,90 дол 1 Гб Досвідчений, надійний.

Окрім нашого вище огляду таблиць, ми також створили більш детальний топ-5 найкращих постачальників веб-хостингів cpanel для Австралії. Ми сортували їх за наступними критеріями: Простота використання, доступність та ефективність / потужність. 

Австралійські провайдери веб-хостингу cPanel: Наші топ-5 детально

1. Веб-хостинг SiteGround

SiteGround залишається нашим абсолютним чемпіоном. Що стосується веб-хостингу, вони вдосконалили його! З надзвичайно надійним режимом роботи, швидкою підтримкою, офіційно рекомендованою WordPress, простою настройкою та ДУЖЕ конкурентними цінами, ви дійсно не можете тут помилитися. Ой, + вони мають 30-денну гарантію повернення грошей!

Їх найдешевший план починається лише $ 4,95 / місяць (67% від звичайної ціни)! 

siteground2

Простота використання

90%

Доступність

84%

Продуктивність / Потужність

85%

2. Веб хостинг A2

Дуже близький другий у списку, вони майже настільки ж хороші, як SiteGround, хоча вони не є офіційним хостом WP (але це все-таки рідко, і вони справді розбивають його на WP & всі інші основні CMS).

Їх найдешевший план починається лише Дол $ 3,92 / місяць (близько AUD 5,22 дол. / Місяць).

a2хостинг

Простота використання

87%

Доступність

79%

Продуктивність / Потужність

80%

3. Веб-хостинг Panthur

Panthur – наш перший справжній веб-хостинг Aussie, хоча вони дорожчі, ніж SG та A2, продуктивність їхніх серверів абсолютно неперевершена. Тут потрібно зіграти якусь серйозну силу, і їх підтримка шалено швидко!

Їх найдешевший план починається від 5 доларів на місяць (хоча ми радимо розробити їхній бронзовий бізнес-план для ідеального балансу вартості / вартості).

ПантурЛого

Простота використання

85%

Доступність

80%

Продуктивність / Потужність

87%

4. Цифровий тихоокеанський веб-хостинг

Цифровий тихоокеанець існує вже у вітринах, і це показує. Супер надійний, хороша підтримка, заслужене 4 місце.

Їх плани починаються лише 4,90 дол. / Міс.

дігпацифічний

Простота використання

80%

Доступність

85%

Продуктивність / Потужність

75%

cPanel хостинг для Австралії

Що таке cPanel?

cPanel – це панель управління веб-хостингом, яка використовується новачками досвідченим користувачам для спрощення процесу створення, проектування та розміщення веб-сайту. Він був розроблений у 1997 році Джоном Ніком Костоном, який зараз є генеральним директором cPanel, Inc. Здебільшого написаний на Perl, cPanel перетворився на одну з найбільш відомих і надійних панелей управління веб-хостингом. З часом вона значно покращилась, задовольняючи потреби споживачів та стаючи чудовим ресурсом для кожного, хто розробляє або переробляє свій веб-сайт.

Чому всі користуються цим?

Проста відповідь на це питання полягає в тому, що cPanel був розроблений високоосвіченою командою розробників, що робить його простим у використанні та доступним для всіх рівнів знань. Судячи з переваг cPanel, не дивно, що ця панель управління веб-хостингом користується великим попитом. cPanel виходить за рамки очікувань, що складається з широкого спектру фантастичних функцій, які спрощують створення або перероблення веб-сайту. Це надійний, має фантастичну команду підтримки та пропонує безкоштовну міграцію. cPanel є ідеальним ресурсом для використання і дуже поширений для провайдерів веб-хостингу, таких як SiteGround, неважливо, який тип хостингу, його можна використовувати для спільного хостингу, виділеного хостингу, аж до хостингу реселерів та хостингу WordPress (майте на увазі що більш преміальні постачальники керованого WordPress хостингу зазвичай використовують власний бек-енд, а не cPanel).

Панель керування cPanel дозволяє адміністратору контролювати всі частини свого сайту в межах самої панелі управління. Не потрібно використовувати додаткове програмне забезпечення для виконання таких завдань, як завантаження файлів. cPanel завантажує файли, створює резервну копію вашого веб-сайту, підключає доменні імена до вашого хостингу, налаштовує електронну пошту для вашого сайту та багато іншого. Завдяки високій якості цього хоста, cPanel надає користувачеві повний контроль над своїм веб-сайтом, зберігаючи його простим, зручним та зручним для обслуговування. cPanel також спрощує передачу всіх даних облікового запису на інший хост, сумісний із cPanel. Інші панелі не пропонують можливість безкоштовної міграції, через що вони втрачають вміст сайту, бази даних, поштові скриньки та налаштування. За допомогою cPanel хости можна також швидко та ефективно перенести на інші сумісні хости cPanel, з дуже низьким ризиком втрати даних.

Ще одна чудова особливість, яку має cPanel, – це можливість дозволяти користувачам налаштовувати полірований інтерфейс компанією веб-хостингу. Користувачі можуть налаштувати інтерфейс під свої потреби та зробити його більш естетичним. Багато хостинг-провайдерів пропонують власник веб-сайтів cPanel, дозволяючи їм керувати своїми веб-сайтами через веб-інтерфейс (взаємодія користувача та програмного забезпечення, що працює на веб-сервері).

Впевнені у своїх продуктах та послугах, cPanel, Inc. пропонує безкоштовну 15-денну безкоштовну пробну версію для всіх зацікавлених споживачів. Безкоштовна пробна версія включає повний доступ до всіх функцій cPanel і допоможе користувачам визначити, чи підходить cPanel для них та їх потреб. Член команди cPanel подбає про встановлення, повністю безкоштовно, і електронні листи будуть надсилатись на електронний лист у файлі, сповіщаючи користувача, коли закінчується їх безкоштовна пробна версія. Оновлення щодо майбутніх акцій та знижок також будуть надіслані користувачеві, щоб допомогти їм отримати максимум своїх грошей.

Чому б не використовувати власні панелі управління?

Користувачам доступно багато варіантів панелі управління. Вони можуть відрізнятися з точки зору інтерфейсу та пропонованих функцій, але найвизначніше це доступність, яку вони пропонують. Недоліком користувацьких панелей управління є рівень складності використання їх. На користувальницьких панелях управління можуть бути відсутні конкретні функції, що робить їх невдалою або ненадійною панеллю управління. Вони не можуть бути зручними для користувачів, добре розробленими, ефективними або можуть не пропонувати безкоштовну міграцію, що призводить до втрати значної кількості даних при спробі перенесення їх на інший хост. Користувацькі панелі управління непогані, якщо вони знахідливі, зручні для користувачів та добре розвинені. Хоча це стосується особистих уподобань, cPanel є налагодженим та має міцно вбудований інтерфейс із чудовими функціями, що дозволить користувачам створювати веб-сайти у легкий та безпечний спосіб.

cPanel Часті питання

Що таке cPanel?

cPanel – це панель управління веб-хостингом, яка використовується початковими, проміжними або досвідченими користувачами для спрощення процесу створення, проектування та розміщення веб-сайту.

Чи не є cPanel?

Ні, вам потрібно мати ліцензію cPanel. Незважаючи на те, що cPanel не є безкоштовним, cPanel, Inc. пропонує 15-денну безкоштовну пробну версію, щоб ви могли самі це пережити і визначити, чи підходить саме вам. Вони також пропонують спеціальні ліцензовані знижки некомерційним організаціям та навчальним закладам. У спільних планах хостингу вам, можливо, не доведеться платити за це, але на VPS та спеціальні плани сервера вас можуть попросити самостійно покрити вартість ліцензії..

Що ви можете зробити з cPanel?

Переваги та використання cPanel варіюються від завантаження файлів, створення резервної копії веб-сайту, підключення доменних імен до вашого хостингу, налаштування електронних листів для вашого веб-сайту та багато іншого. cPanel – це надійна панель управління, що складається з дивовижної команди підтримки, яка може відповісти на будь-які запитання та провести вас через процес створення вашого веб-сайту.

Простий у користуванні cPanel?

Так, cPanel дуже зручний у користуванні. Він побудований із зручним для навігації інтерфейсом, що дозволяє користувачеві налаштувати його під свій стиль та потреби. Він також має вбудовану допомогу, яка не дозволяє вам робити те, чого ви не повинні робити.

Чим cPanel відрізняється від інших хостів?

cPanel існує вже більше 15 років і є однією з найбільш відомих панелей управління. Він відрізняється від інших хостів тим, що надає зручні для користувача функції, які надійні, а також безкоштовну міграцію, тоді як інші хости можуть бути складними у використанні, ненадійними та не забезпечують безкоштовної міграції. cPanel – це ідеальний ресурс, який потрібно використовувати при розробці веб-сайту вперше, а також зазвичай використовується серед уже існуючих веб-хостингових провайдерів.

Як cPanel порівняно з Plesk?

Хоча як cPanel, так і Plesk роблять практично одне і те ж, це все питання особистої переваги, тим більше, що обидві панелі управління виглядають дуже по-різному. Ще одна відмінність між ними полягає в тому, що Plesk доступний для Windows та Linux, тоді як cPanel базується на Linux. Крім того, ви не можете експортувати вміст з Plesk до cPanel, або навпаки.

Як cPanel порівнюється з DirectAdmin?

DirectAdmin – це панель управління для серверів Linux. Хоча cPanel є більш поширеним і більш відомим, DirectAdmin простіший і дешевший, ніж cPanel. Зрештою, DirectAdmin не має багатьох функцій та інструментів у cPanel.

Чому cPanel настільки популярний?

cPanel користується великим попитом, оскільки він зручний, простий, надійний та пропонує безкоштовну міграцію. Він був розроблений високоосвіченою командою розробників, що робить його доступним для всіх рівнів.

Чи є недоліки у використанні cPanel?

Хоча це все питання переваги, деякі адміністратори вважають cPanel базовим, щоб робити все, що вони хочуть зробити. Крім цього, найбільшим недоліком є ​​те, що cPanel не сумісний з обліковими записами хостингу Windows.

Хто розробляє та володіє програмним забезпеченням cPanel?

Програмне забезпечення cPanel було розроблено в 1997 році Джоном Ніком Костоном, який зараз є генеральним директором cPanel, Inc. Ця компанія базується в Х’юстоні, штат Техас, і є приватною власністю..

Що таке Perl?

Perl – мова, з якої складається cPanel. Це надзвичайно здатна мова програмування з більш ніж 29 років розвитку.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author