Переглянуто найкращий хостинг WordPress у Великобританії!

Оскільки цифрове агентство з великою кількістю облікових записів хостингу WordPress (у нас багато побічних проектів), ми отримали досить пристойне уявлення про те, хто найкращі хостингові послуги WordPress для Великобританії..

Хоча ми маємо зручну таблицю порівняння хостингу внизу і навіть писали окремі огляди хостингу WordPress далі на сторінці, ми знаємо, що не кожен має час прочитати все це… Тож давайте просто перейдемо до суті.

The 12 кращих хостингових послуг WordPress у Великобританії є:

 1. Хостингер – найкращий загальний хостинг WordPress
 2. Kinsta – найкращий хост WordPress
 3. SiteGround – чудовий хостинг WordPress
 4. Хостинг A2 – найкращий хостинг WordPress для торгових посередників
 5. WP Engine – хост WordPress, керований під керуванням
 6. GreenGeeks – найкращий зелений хостинг
 7. eUKhost
 8. Серцевий Інтернет
 9. ХостГатор
 10. Хостинг InMotion
 11. Bluehost
 12. Сонник

Contents

Чому вагомий хостинг WordPress важливий!

Якість вашого постачальника послуг хостингу WP може мати величезний вплив на потенційний успіх вашого сайту.

Візьмемо швидкість веб-сайту Наприклад, чи знаєте ви, що затримка на 1 секунду означає, що кількість переглядів сторінок зменшиться на 11%, це означає, що понад 1/10 відвідувачів просто відвернеться за кожну секунду, на яку ваш сайт все ще завантажується … саме тому гідний хост WordPress є життєво важливим!

Кілька брендів, які посилаються на наш вміст:

Популярні на сайтах

У таблиці нижче наведено короткий огляд наших персональних топ-3 хостів WordPress для Великобританії.

Далі вниз на сторінку ми розглядаємо більш докладно з загалом 12 оглядів WordPress хостингу. Ми радимо дотримуватися одного з наших топ-3 для найкращого значення!

Компанія WordPress, що займається хостингом, Загальний рейтингЦіна / місяць. Диск-простірОсобливостіОглядиВеб-сайт
Логотип хостингу £ 0,80 (Величезний розпродаж на 4-річному плані) 10 Гб

 • Дуже доступний за ціною
 • Супер просте налаштування
 • Відмінна продуктивність і швидкість
 • Чуйна підтримка
 • Сервери Великобританії + Глобальна мережа = Переможець!

Огляд хостингу
Кінста 30 доларів 10 Гб
 • Висока продуктивність
 • Лондонський сервер
 • використовує Google Cloud Platform
 • CDN включений
Кінста Огляд
siteground2 2,95 фунта (знижено з 8,95 фунтів стерлінгів, лише на 1-му рахунку) 10 Гб
 • Дуже зручна у користуванні
 • Центр обробки даних в Лондоні
 • Блискавка
 • Прекрасна підтримка
SiteGround Огляд

Наші 12 найкращих оглядів хостингу WordPress на 2020 рік

1. Хостинг – найкращий загальний хостинг WordPress

Логотип хостингу

Веб-сайт: www.hostinger.co.uk
Ціна:
£ 0,80
Місце на диску: 10 Гб
Підтримка: Чат в прямому ефірі

На даний момент хостингер є нашим абсолютним улюбленим хостом WordPress, вартість якого ви отримуєте всього за 0,80 фунта дуже вражає!

Наразі вони ростуть як божевільні (понад 29 мільйонів користувачів), і з розумною причиною! Їх плани хостингу WordPress пропонують усі функції більшості своїх конкурентів, але Хостингер робить це за частку витрат … без шкоди для якості.

Але річ, яка дійсно відрізняє Hostinger від інших, – це їх вбудований процес для сайтів WordPress. Користувацький досвід підписки, підключення доменного імені, встановлення WordPress … це безперебійно.

Це швидко, це дуже легко, і це просто працює. Вражаючі речі!

Що стосується функцій хостингу WordPress, у них є всі дзвінки, як останній PHP, спеціально створений плагін кешування для підвищення продуктивності, дуже міцні функції безпеки завдяки їх партнерству з BitNinja, гарантовано 99,9% часу роботи, 24/7 клієнт WordPress 24/7 підтримка … і вони мають 30-денну гарантію повернення грошей!

І на всякий випадок, коли вам це потрібно, усі плани надходять із інтеграцією Github (для більш технічних розробників / дизайнерів).

Що стосується місць розташування центрів обробки даних, то їх існує не лише у Великобританії, а й у Сполучених Штатах, Нідерландах, Литві, Сінгапурі, Бразилії та Індонезії. Тож якщо ваш цільовий ринок знаходиться в іншій країні або за кордоном, вони вас охоплюють.

Їх найдешевший план WordPress всього £ 0,80 (величезний розпродаж) і дозволяє 1 сайт, ідеально підходить для початку.

Неможливо дійсно помилитися з Hostinger!

Плюси

 • Дуже доступний за ціною
 • Сервери у Великобританії
 • Експертна підтримка WordPress
 • Чудовий досвід користувача

Мінуси

 • Н / З

2. Kinsta – найкращий хост WordPress

Логотип хостингу Kinsta WordPress

Веб-сайт: kinsta.com
Ціна:
30 доларів
Місце на диску: 10 Гб
Підтримка: Живий чат, квитки

Kinsta підпадає під повністю керовану категорію постачальників послуг хостингу WordPress. Це означає, що у вас є команда людей та спеціально створені додатки, які постійно відстежують та коригують налаштування, де це потрібно для досягнення максимальної продуктивності вашого сайту WordPress.

Для розміщення своїх веб-сайтів вони використовують Google Cloud Platform і мають понад 15 локацій центрів обробки даних по всьому світу для вибору. Це дуже відрізняється від звичайних систем спільного хостингу, Kinsta надає кожному сайту свої приватні серверні ресурси, тож ви повністю захищені від інших потенційно проблемних сайтів … оскільки ваш сайт єдиний “в будинку”.

Крім того, у вас є кешування на рівні сервера, інтегрований CDN, безкоштовний SSL, відновлення резервного копіювання одним клацанням, середовище постановки та багато іншого.

Все вищезазначене також є причиною додаткових витрат … Ми рекомендуємо Kinsta для великих, більш важких для ресурсів сайтів, які обслуговують світову аудиторію, тоді додаткові витрати цілком виправдані. Якщо ви хочете розмістити ваш веб-сайт для малого та середнього бізнесу, або щоденник, або що-небудь інше, що не є масовим магазином електронної комерції, загальним супер-трафіком, сайтом або форумом, SiteGround дасть вам найкращу цінність.

Їх плани починаються від 30 доларів на місяць.

Особливості хостингу WordPress: Обмеження на основі php працівників, 30-денна гарантія повернення грошей, безкоштовний SSL, безкоштовний CDN, епічна безпека, аналітика продуктивності, моніторинг часу роботи, виявлення DDOS тощо.

Плюси

 • Cloud Cloud Platform
 • Супер висока безпека
 • Дуже досвідчений
 • Безкоштовна міграція сайту
 • Супер масштабований

Мінуси

 • Трохи дорожче

3. SiteGround – чудовий хостинг WordPress

siteground2

Веб-сайт: www.siteground.com
Ціна:
2,95 фунта
Місце на диску: 10 Гб
Підтримка: Телефон, чат, квитки

SiteGround – ще один чудовий хост WordPress. Їх спеціалізовані плани WordPress добре оптимізовані та укомплектовані специфікою WP. Вони мають швидкі центри обробки даних по всьому світу, в тому числі в Лондоні, і найголовніше, що підтримка є найвищою.

Що стосується кейтерингу та адаптації до WordPress, вони виконали феноменальну роботу зі спеціальною системою кешування (так званою SuperCacher), спеціальним плагіном, який дозволяє додавати SSL та кешувати завдання одним кліком, автоматизовані оновлення та багато іншого.

Крім того, вони навіть пропонують 30-денну гарантію повернення грошей…, що робить їх абсолютно непродуманими!

У них є 3 хостинг-програми WordPress, їх найдоступніший план починається лише £ 2.95 / місяць (знижка 69% від звичайної ціни)!

Особливості хостингу WordPress: Безкоштовний SSL, безкоштовна CDN, спеціалізована підтримка WP, рекомендована WordPress, користувацький плагін для кешування та ssl параметрів, автоматичне оновлення, автоматизована міграція WP та багато іншого.

Плюси

 • Безкоштовний SSL + CDN
 • Сервери в Лондоні
 • Експертна підтримка WordPress
 • Зручний для користувачів

Мінуси

 • Витрати на оновлення трохи високі

4. Хостинг A2 – найкращий хостинг WordPress для торгових посередників

Логотип хостингу A2

Веб-сайт: www.a2hosting.com
Ціна:
3,92 дол
Місце на диску: Необмежений
Підтримка: Телефон, чат, квитки

Хостинг A2 має як спільний хостинг, який підтримує WordPress, так і керований WP-хостинг-плани для додаткового спокою. Їх сервери дуже добре оптимізовані для діапазону CMS, включаючи WP, тому вам не потрібен керований план, якщо ви не хочете мати додаткові особливості WordPress (які ви можете знайти нижче). Вони також мають декілька центрів обробки даних по всьому світу (Амстердам для Великобританії) і мають фантастичну підтримку.

Усі їх спільні плани хостингу мають необмежену кількість дискового простору, безкоштовну SSL, гарантію повернення грошей у будь-який час (що досить акуратно) та безкоштовну міграцію.

Вони пропонують 3 пакети хостингу, їх найдешевший план починається лише $ 3,92 / місяць (спочатку $ 7,99 / місяць). Керований WordPress хостинг починається від $ 12,97.

Особливості хостингу WordPress: Безкоштовні SSL, CDN, SSH, розміщення сайту, легке резервне копіювання WP, кеш LiteSpeed.

Плюси

 • Чудова ефективність
 • Добре для торгових посередників
 • Дуже доступний за ціною

Мінуси

 • Жодної офіційної рекомендації WordPress (саме тому SiteGround вище у нашому списку)

5. WP Engine – Веб-хост WordPress, керований під керуванням

wp логотип двигуна

Веб-сайт: wpengine.com
Ціна:
 $ 35
Місце на диску: Необмежений
Підтримка: Телефон, чат, квитки

WP Engine – це керований хост WP наскрізь, адже це єдине, що вони роблять, і вони роблять це добре! Як і деякі інші хости, які ми розглянули, вони також створили користувацький плагін кешування під назвою EverCache, і мають CDN, щоб мінімізувати час завантаження. Вони є одним з найшвидших хостів WordPress.

Їх ціноутворення базується на кількості щомісячних відвідувачів, а не місця на диску. План стартера дозволяє вам досягти граничної межі 25 тис., Після чого він піднімається звідти.

Їх цілодобова підтримка, очевидно, спеціалізується на WordPress, що дозволяє їм виправляти будь-яку проблему без перешкод. У них також є дуже вражаючий процес оновлення, коли вони тестують будь-яке велике оновлення WP, перш ніж натискати його наживо. Вони також пропонують розробки, постановку та виробничі середовища та freeSSL.

Їх найдешевший план починається від $ 35 / місяць.

Особливості хостингу WordPress: Захист DDOS, виявлення загроз, розробка / постановка / виробниче середовище, глобальний CDN, кешування на замовлення.

Плюси

 • Прекрасна підтримка
 • Дуже надійний і досвідчений
 • Лідер ринку для хостингу WP

Мінуси

 • Трохи дорожче

6. GreenGeeks – найкращий зелений хостинг

Логотип GreenGeeks

Веб-сайт: www.greengeeks.com
Ціна:
2,95 дол
Місце на диску: Необмежений
Підтримка: Телефон, чат, квитки

GreenGeeks – одна з тих компаній, яка тільки знає, зробить це великим. Хоча їх головний гак – наскільки вони екологічні (якими вони є насправді, повертаючи своє енергоспоживання 3 рази в електромережу). Їх ефективність хостингу WordPress досить вражаюча.

Вони пропонують необмежену кількість дискового простору на кожному плані, мають безліч центрів обробки даних в Канаді та США, безкоштовну SSL, безкоштовну міграцію та багато іншого. Вони також мають цілодобову підтримку та 30-денну гарантію повернення грошей, якщо ви не задоволені їх послугами.

Їх найдешевший план починається від $ 2,95 на місяць.

Особливості хостингу WordPress: Підвищена безпека WordPress, міграція WP, інтеграція CDN, автоматичне оновлення WP.

Плюси

 • Доступне
 • Супер зелений
 • Хороша безпека

Мінуси

 • Конкуренція має більш надійні функції WP (але вони також дорожчі)

7. eUKhost

Логотип eUKhost

Веб-сайт: www.eukhost.com
Ціна:
3,99 фунта
Місце на диску: 5 Гб
Підтримка: Телефон, чат, квитки

eUKhost – ще один чудовий локальний хост WordPress з 4 центрами обробки даних у Великобританії. Усі їх плани мають безкоштовний домен, цілодобова підтримка, автоматичне резервне копіювання та заблоковані ціни, якщо вони в майбутньому збільшать витрати..

Вони також пропонують оптимізований хостинг для WordPress, починаючи з 5 Гб дискового простору та до 5 сайтів за основним планом. Плани WP поставляються з автоматизованим скануванням зловмисного програмного забезпечення, яке сканує ваші файли на наявність зловмисних програм, ін’єкцій скриптів, атак міжсайтового скриптування (XSS) тощо. Вони також мають захист від DDOS, експертну підтримку, чудовий брандмауер та те, що вони називають інструментарієм WordPress. Інструментарій включає постановку, клонування & синхронізація, загартовування в один клік, легка міграція WP, вхід у WP за 1 клік та багато іншого.

Їх плани починаються з 3,99 фунтів стерлінгів.

Особливості хостингу WordPress: Інструментарій WordPress, спеціалізована підтримка, загальний кеш W3, управління версіями WordPress, управління плагінами, захист DDOS, брандмауер WP.

Плюси

 • Доступне
 • Місцевий господар Великобританії
 • Хороша безпека

Мінуси

 • 5 Гб – це не так багато місця на диску

8. Серцевий Інтернет

Серце Інтернет логотип

Веб-сайт: www.heartinternet.uk
Ціна:
9,49 фунтів стерлінгів
Місце на диску: Необмежений
Підтримка: Телефон, чат, квитки

Серцевий Інтернет відомий тим, що віддають спільноту, оскільки вони спонсорують різні заходи та конференції. Як WordPress хостинг, вони також досить міцні. Завдяки спеціалізованій технічній підтримці WP, необмеженій пропускній здатності та дисковому простору, безкоштовній міграції та надшвидкому налаштуванню вони є хорошим вибором.

Але, маючи на увазі, ціна трохи вище, ніж конкуренція. Майте на увазі, що вони не мають жодних центрів обробки даних за межами Великобританії… тому вам потрібен CDN, щоб, наприклад, дійти до американської аудиторії.

Їх плани починаються з 9,49 фунтів / місяць

Особливості хостингу WordPress: Спеціалізована підтримка, міграція WP, необмежений простір на диску.

Плюси

 • Місцевий хостинг
 • Необмежений обсяг диска

Мінуси

 • Дорогий

9. ХостГатор

Логотип хостгатора

Веб-сайт: www.hostgator.com
Ціна:
 5,95 дол
Місце на диску: Необмежений
Підтримка: Телефон, чат, квитки

Хоча HostGator – ветеран хостингової індустрії, їхні плани WordPress насправді є досить новими та працюють набагато краще порівняно зі своїми супердешевими спільними планами веб-хостингу. Їх WP-хостинг використовує хмарну архітектуру, яка забезпечує можливість масштабування в один клік. Вони також пропонують автоматичне резервне копіювання та відновлення одним клацанням миші, безкоштовну міграцію та вдосконалену безпеку, знову-таки специфічні атаки WP.

Однак у Великобританії немає серверів, тому знову вам знадобиться CDN, щоб отримати пристойний час завантаження в інших країнах.

Їх плани хостингу WordPress починаються від $ 5,95 / місяць.

Особливості хостингу WordPress: Безкоштовний SSL, хмарний хостинг, підтримка експертів, конфіденційність домену, автоматичне видалення зловмисного програмного забезпечення.

Плюси

 • Експертна підтримка WP
 • Масштабованість
 • Доступне

Мінуси

 • Без безкоштовного CDN

10. Хостинг InMotion

Логотип хостингу InMotion

Веб-сайт: www.inmotionhosting.com
Ціна:
7,26 дол
Місце на диску: 40 Гб
Підтримка: Телефон, чат, квитки

InMotion хостинг відомий своїми бізнес-рішеннями та дуже якісними послугами веб-хостингу. Але більшість людей не знає, що вони також пропонують рішення WordPress. Вони трохи дорожчі, але пропонують чудову ефективність!

Почнемо з безпеки, оскільки це досить важлива тема. InMotion пропонує захист від DDOS, захист від злому та спеціальний брандмауер, чого достатньо навіть для найагресивніших атак. Щодо інших функцій, усі плани мають 90-денну гарантію повернення грошей, постановочне середовище, перетягувач сторінок перетягування та багато іншого.

У них також є чудова команда підтримки у випадку, якщо ви зіпсуєте свій сайт та потребуєте допомоги. Однак у них немає у Великобританії жодних серверів, це трохи непросто.

Їх плани починаються від $ 7,26 / місяць.

Особливості хостингу WordPress: Керовані оновлення, розширена безпека, постановочне середовище, попередньо встановлений WordPress, безкоштовний домен, перетягувач сторінок.

Плюси

 • Безкоштовне доменне ім’я
 • Надійний
 • 90-денний гарант повернення грошей
 • Хороша безпека

Мінуси

 • Американські сервери так могли уповільнити продуктивність

11. Блюхост

Bluehost логотип

Веб-сайт: www.bluehost.com
Ціна:
19,99 дол
Місце на диску: 30 ГБ
Підтримка: Телефон, чат, квитки

Bluehost в основному відомий своїм дешевим хостинговим пакетом $ 3,95, але вони також пропонують хостинг WordPress на своїх VPS-серверах. Ціна трохи вище, але підвищення продуктивності помітно. Їх плани WP включають безкоштовний SSL, SecurityLock Security, Advanced CDN та SiteLock WAF.

Їх основний план хороший для до 100 мільйонів відвідувань на місяць, що є абсурдно високим (якщо ви знаєте, як створити такий сайт, удайте нас).

Для Великобританії це, мабуть, не чудовий вибір, оскільки у них немає серверів у країні. Крім того, їхня репутація була трохи меншою за останні кілька років, коли вони купували EIG, і підтримка / загальна якість пішла вниз … вони одужують зараз, але пройде певний час, перш ніж вони зможуть повернутися до колишньої слави.

Їх плани хостингу починаються від $ 19,99 / місяць.

Особливості хостингу WordPress: CDN, брандмауер WAF від SiteLock, вдосконалена безпека, високий ліміт відвідувань / мес.

Плюси

 • Гідна безпека
 • CDN включений

Мінуси

 • Скеляста репутація

12. Сонник

Логотип DreamHost

Веб-сайт: www.dreamhost.com
Ціна:
7,95 дол
Місце на диску: Необмежений
Підтримка: Телефон, чат, квитки

DreamHost відомий своїми високоякісними хостинговими рішеннями. І їх плани на хостинг WordPress не відрізняються, їх також рекомендує WordPress (як і SiteGround), що саме по собі дуже вражає.

Їх основний план має дивовижну гарантію повернення грошей у 97 днів, безкоштовну SSL, конфіденційність безкоштовного Whois та підтримку експертів WordPress 24/7. Насправді у них є два типи хостингових планів WordPress, один – на спільному хостингу, а інші – на хмарних серверах (звані DreamPress), що дають значне підвищення продуктивності. Вони, безумовно, є кроком до основного плану і пропонує безліч додаткових функцій WP, таких як кешування на рівні сервера та миттєві оновлення.

Хоча у Великобританії немає серверів …

Їх плани починаються від $ 7,95 / місяць.

Особливості хостингу WordPress: Автоматичні оновлення, попередньо налаштовані WAF, WP, безкоштовні SSL, конфіденційність домену.

Плюси

 • Безкоштовний SSL
 • 97-денна гарантія повернення грошей

Мінуси

 • Немає серверів Великобританії

Великобританія WordPress хостинг: як вибрати найкращий?

Як люди, так і компанії виявили простоту та красу використання WordPress для своїх веб-сайтів та блогів. Його універсальність та якість зробили його ідеальним, будь то для людей, які просто хочуть зберегти власний блог та вдосконалити свій особистий бренд, або навіть для середнього бізнесу, що займається електронною комерцією.

Якщо ви є приватною особою чи бізнесом, який прагне створити свій власний веб-сайт, на даний момент ви можете бути переповнені всіма можливими варіантами, і ви не можете зрозуміти різницю між інструментом веб-дизайну (або CMS) та хостом веб-сайту. Це дуже важливо не тільки зрозуміти різницю, але і знати, що шукати в хорошого хоста, оскільки поганий веб-хостинг може звести нанівець найзручніші веб-сайти.

Тут ми розглянемо сам WordPress та хостинг WordPress, зрештою, щоб допомогти вам знайти найкращий веб-хостинг для WP. Ми також проводили ці порівняння WP для інших країн, наприклад, WordPress, який розміщує Австралію, та WordPress, який розміщує Канаду.

робота з WordPress

Що таке WordPress?

WordPress логотипПерш за все, якщо ви справді новачок у системах управління вмістом, було б корисно пояснити, що таке WordPress.

WordPress – це програмне забезпечення з відкритим кодом (безкоштовно) для управління вмістом (CMS), яке можна використовувати для створення веб-сайтів. Просто сказано – це інструмент, який допомагає вам створити власний веб-сайт або блог.

Незалежно від того, чи є технік, чи ні, це одна з найкращих CMS, яку ви можете вибрати для створення свого веб-сайту. Він, як відомо, є найпростішим у використанні, що робить його ідеальним для новачків, але він також має силу та гнучкість для обслуговування тих, хто є більш технічним та / або хто має більш складний бізнес для ведення веб-сайту..

Якщо ви хочете створити веб-сайт або блог, ви не можете дійсно помилитися, вибравши WordPress. Повідомляється, що найбільш використовуваною CMS є там понад 60 000 мільйонів веб-сайтів. Наразі це також вибір більше 25% з десяти мільйонів найкращих веб-сайтів у мережі.

Але, як натякано вище, недостатньо просто вибрати свій CMS та зробити привабливий та ефективний веб-сайт. Вам також потрібно вибрати спосіб розміщення вашого веб-сайту. Це рішення потрібно вчити, оскільки поганий вибір хостингу може справді змусити ваш прекрасний веб-сайт погано працювати та викликати проблеми.

Отже, на цій замітці …

Що таке хостинг WordPress?

По-перше, що ми не маємо на увазі під хостингом WordPress: WordPress.com пропонує користувачам безкоштовний хостинг на надзвичайно спрощених веб-сайтах WordPress. Це не рекомендується, оскільки це не надає функцій та досвіду, необхідних для створення професійного веб-сайту, який забезпечує чудовий сервіс та сильну присутність в Інтернеті. Тож, якщо ви просто не ведете блог для ударів і хихикань, не використовуйте wordpress.com для хостингу.

Що ми маємо на увазі під хостингом WordPress досить просто: це означає знайти власну службу хостингу та розмістити їх на своєму веб-сайті WordPress. Дійсно, всі хостинг-сервіси можуть розміщувати веб-сайт WordPress, тому вам не обов’язково знайдеться хостинг-сервіси, які говорять про те, що вони розміщують лише WordPress або служби, які говорять, що вони не мають можливостей для WordPress.

Однак, хоча всі сервіси можуть розміщувати сайт WordPress, деякі з них, безумовно, кращі, ніж інші. Шукаючи хостинг-сервіс, безумовно, варто витратити свій час і зусилля, щоб знайти одне з них, оскільки вони матимуть конкретну допомогу WordPress, яка може по-справжньому змінити значення. Вони можуть запропонувати що завгодно – від надто простої установки до спеціальної технічної підтримки WordPress, інструментів тощо. Але про це пізніше.

Остаточне зауваження про те, що таке хостинг WordPress: хоча ви можете отримати хостинг для WordPress на спільних, виділених та / або VPS-серверах (також не забувайте про більш дорогий керований хостинг WordPress), для наших нинішніх цілей ми будемо дотримуватися обговорення додаткових та хороших послуг спільного хостингу для WordPress.

Спільний хостинг за великим рахунком є ​​найпоширенішим для людей, що використовують WordPress, і щось таке ж складне і дороге, як виділений сервер або навіть VPS-сервери, найбільш релевантні для тих, хто має великі корпорації. Спільний хостинг просто означає, що ви ділитесь сервером з іншими веб-сайтами, що зменшить вартість.

Хороший сервіс хостингу буде знати, як обмежити кількість сайтів на одному сервері, щоб у вас не виникло негативних наслідків для використання спільного сервера.

Для чого вам потрібен хостинг WordPress?

То чому, якщо всі сервіси хостингу здатні розміщувати WordPress, важливо знайти сервіс, який спеціалізується на WordPress, або WordPress є “дружнішим”? Деякі з причин, про які вже натякали вище, ми ще детальніше розберемо їх.

Без занадто пропускання вперед та обговорення ключових функцій, які потрібно шукати, загалом кажучи, хостинг WordPress означає хост, який збирається зробити установку WordPress надзвичайно простою або хто зробить це за вас, придбавши їхні послуги. Вони також значно полегшують передачу вашого веб-сайту WordPress з одного хоста на інший за допомогою більш приємного та плавного переходу.

Крім того, на панелі управління, яку ви отримаєте, швидше за все будуть включені інструменти та методи для підвищення швидкості та функціональності вашого сайту WordPress, якщо хост рекламує себе як хост WordPress. Нарешті, ви також будете набагато частіше мати технічну підтримку, які добре розбираються в роботі з платформою WordPress, і ми гарантуємо, що ви будете вдячні вперше, коли вам потрібно буде зателефонувати (і це станеться).

Отже, навіщо знаходити сервіс хостингу WordPress? Щоб зробити досвід набагато простішим, приємнішим і менш заплутаним. Це, звичайно, також означає, що ваш сайт працює швидше і працює краще, ніж інакше, що, звичайно, буде корисним лише для вашого бізнесу.

Плюси & Мінуси спільного хостингу WordPress

Зважуючи ваші параметри щодо типу хостингу, ви, звичайно, хочете знати, які плюси та мінуси. Як згадувалося вище, ми вирішили зосередитись на спільному хостингу для WordPress тут, але, безумовно, є безліч інших типів.

Отже, які плюси та мінуси конкретно у спільному хостингу WordPress?

Плюси                                                                            

 • Дуже доступний / дешевий
 • Ідеально підходить для малого та середнього бізнесу
 • Ідеально підходить для новачків у створенні та керуванні веб-сайтом
 • Спільний хост не обмежується лише WordPress
 • Безмежні плагіни
 • Супер проста установка та налаштування за допомогою cPanel

Мінуси

 • Спільний сервер означає обмін ресурсами з іншими веб-сайтами на цьому сервері
 • Якщо інші веб-сайти на сервері обробляють усі ресурси, це може зробити ваш сайт повільним
 • У вас може бути менш спеціалізована технічна підтримка (проте, як натякано вище, якщо ви шукаєте правильно, це не повинно бути проблемою)

Все це говорило, якщо ви знаєте, як шукати та визначати якісний хост, то навіть спільний план хостингу може бути без деяких з перелічених вище мінусів..

дослідження провайдерів хостингу WP

Отже, як визначити кращий WordPress хостинг у Великобританії? Добре…

Особливості хостингу WordPress для перегляду

Якщо ви наполягаєте на тому, щоб чекати на пошук хостингової послуги з наступними ключовими особливостями, тоді вам слід бути на шляху до дуже задовільного досвіду роботи з спільним хостинговим сервісом для WordPress.

Хоча слід пам’ятати, що ви отримаєте те, за що платите, ми також хочемо заохотити вас, що ви все одно можете знайти якісний хостинг із цими функціями, не порушуючи банк. З цього приводу, ось функції, які вам абсолютно потрібно вивчити, щоб знайти правильний хост:

Один клацання миші або попередньо встановити WordPress

Найкращі хостингові сервіси WordPress абсолютно матимуть установку WordPress за допомогою одного кліку, доступну через cPanel, або пропонують попередню інсталяцію WordPress під час придбання їхніх послуг, деякі навіть мають наявну бібліотеку ділових тем WordPress, WP нерухомості, WordPress теми для фотографів тощо.

Існує занадто багато чудових хостингових послуг, які пропонують цю опцію, тому вам абсолютно не слід погоджуватися на що-небудь менше, ніж встановлення одним клацанням. Це значно полегшить процес, і означає, що ви майже готові розпочати створення свого веб-сайту відразу після придбання послуги.

Підтримка клієнтів

варіанти підтримкиЧасто занадто просто не помітити, але життєво важливою є підтримка клієнтів. Особливо, якщо ви вперше робите веб-сайт, вам знадобиться підтримка. Навіть якщо це не ваш перший раз, тому що помилки та простої можуть означати втрату клієнтів (і, таким чином, доходу), вам не хочеться залишатись, щоб самостійно розібратися..

Хороші послуги хостингу надаватимуть підтримку цілодобово, часто через кілька способів, таких як онлайн-чат, а також телефонна підтримка. Не погоджуйся ні на що менше. Ви, звичайно, також захочете знайти хостингову службу, в якій згадується, що вона пропонує специфічний досвід WordPress. Перегляньте відгуки про послуги, які ви розглядаєте, щоб переконатися, що їхні клієнти можуть засвідчити їх якість обслуговування клієнтів.

Місцезнаходження сервера

Для швидкості та якості вашого веб-сайту важливо, щоб ваш хост-сервер знаходився десь поблизу вашого місцезнаходження. Ми не маємо на увазі в одному і тому ж місті або навіть у Великобританії, обов’язково, але це потрібно бути на цій стороні світу, і чим ближче, тим краще ваш сайт WordPress буде працювати. Тому уникайте хостинг-сервісів, які знаходяться за океаном, наприклад, наприклад, у США.

Але одним із застережень цього є те, що ви можете знайти хостинг-сервіс, який має декілька центрів обробки даних по всій країні та / або земній кулі. Якщо це так, перевірте, чи зможете ви обрати найближчий до вас центр обробки даних.

Швидкість

Швидкість сервераШвидкість (або її відсутність) відіграватиме величезну роль у задоволенні користувачів від сайту та може вплинути на те, наскільки добре працює ваш сайт, і, таким чином, ви отримаєте прибуток. Тож швидкість, очевидно, важлива. Багато хостингових послуг пропонують такі речі, як SSD (твердотілі диски) та / або CDN (мережа доставки вмісту), які можуть значно підвищити швидкість завантаження безкоштовно. Варто шукати службу, яка пропонує їх.

Час роботи сервера

Немає підстав погоджуватися на хостинг-сервіс із записом часу роботи сервера менше 99,9%. Усі найкращі можуть запропонувати це, хоча вони ще є неймовірно економічними. Найкращий спосіб дійсно перевірити їхній досвід – це пошук Google за допомогою статистики компаній; не бери на це слово.

Пропускна здатність & Передача даних

Багато хостинг-сервісів вимагають пропонувати необмежену пропускну здатність або сховище. Хоча це привабливо, це може означати, що вони перевантажують свої сервери, тому якість та швидкість можуть бути поганими. Дійсно, 2Gb має бути достатньою для більшості, і більшість серверів зможуть надати більше, ніж ви могли хотіти. Знову ж таки, це було б добре зосередитись, читаючи відгуки клієнтів. Крім того, якщо ви плануєте мати велику кількість завантажень для відвідувачів свого сайту (mp3, pdfs тощо), важливо також стежити за обмеженнями передачі даних..

Безкоштовна реєстрація домену + Домени для надбудови

Всі хороші послуги хостингу нададуть вам домен безкоштовно в рамках вашого пакету, тому, безумовно, не погоджуйтесь на менше. Крім того, хоча вам, швидше за все, це не знадобиться, коли ви починаєте свій бізнес в Інтернеті або на веб-сайті, в майбутньому ви можете захотіти кілька доменів і сайтів. Добре перевірити, чи дозволено вам мати більше одного сайту WordPress на обліковий запис. Багато пропонують безліч і навіть необмежених доменів.

Резервні копії

Резервні копії вкрай важливі і заощадять багато душевного болю (ніхто не хоче втрачати години, витрачених на зусилля). Перевірте, чи сервіс пропонує автоматичне резервне копіювання та як часто (щодня, щотижня, щомісяця тощо).

Безпека

Нарешті, незалежно від того, чи вести блоги чи керувати інтернет-магазином, ви хочете захистити сайт WordPress. Для цього зверніться до служб, які обіцяють часті оновлення програмного забезпечення та які можуть пропонувати цілодобовий моніторинг безпеки. Деякі хости включають інтенсивний рівень безпеки, а інші дозволяють обирати різні рівні.

АБО

FAQ

Який хостинг найкращий для WordPress, Linux або Windows?

Ми рекомендуємо хостинг Linux для запуску WordPress у переважній більшості випадків. Хоча ви можете запускати WordPress на хостингу Windows, хостинг Windows, як правило, дорожчий.

Чи можу я використовувати WordPress без хостингу?

Технічно ні, WordPress потрібно десь розмістити, але якщо ви не хочете налаштувати власний хостинг або зареєструватися у хостинг-провайдера, можете перейти на wordpress.com і розпочати роботу з безкоштовним обліковим записом. Таким чином ви можете безкоштовно використовувати WordPress, не турбуючись про його розміщення, вони роблять все за вас.

Чи є у WordPress безкоштовний хостинг?

Так, у WordPress є безкоштовний хостинг, якщо ви використовуєте WordPress.com (не плутати з версією wordpress.org, для якої вам потрібно знайти власного хоста та встановити його). Якщо ви зареєструєтесь у безкоштовному обліковому записі на wordpress.com, ви можете використовувати обмежену версію wordpress на субдомені.

Яка різниця між WordPress.com та WordPress.org?

Основна відмінність WordPress.com від WordPress.org полягає в тому, хто розміщує веб-сайт. Якщо ви використовуєте wordpress.org, вам потрібно завантажити та встановити WordPress на хост WordPress на ваш вибір. Якщо ви використовуєте wordpress.com, вони розміщують інсталяцію для вас, і ви навіть можете робити все безкоштовно, хоча версія WP, з якою ви працюєте, обмежена, що стосується дизайну та функцій.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author