Огляд TSOHost: мінуси та плюси після моніторингу протягом 12 місяців.

Огляд TsoHostДомашня сторінка TsoHost

Tsohost була заснована в 2003 році Інтернет-групою Paragon.

Сьогодні вони розміщують понад 500 000 веб-сайтів зі своєї бази у Великобританії.

На відміну від деяких компаній, які досягли такого ж масштабу і продали, Tsohost в значній мірі очолює ту саму засновницьку команду, яка керувала ним з моменту заснування майже 14 років.

Tsohost може бути не одним з найбільших або відомих хостинг-провайдерів там. Але стабільне зростання та стабільне лідерство вказують на компанію, яка знає, що робить.

Цей огляд, який ви читали, вже майже рік створюється.

У листопаді 2018 року ми підписалися на їхній хмарний хостинг-план і ретельно стежимо за статистикою ефективності, як швидкість безперебійного завантаження та швидкість завантаження сторінки..

Наша мета – скласти справедливий, неупереджений огляд і дозволити даним Tsohost говорити за себе на основі ефективності нашого веб-сайту тестування в реальному часі.

Подивимося, як зробив Tsohost за останні кілька місяців.

Плюси використання хостингу TsoHost

Tsohost (компанія) постійно зростає і зберігає свою засновницьку команду неушкодженою. Це вказує на добре керовану організацію, яка (повинна) здійснювати такі важливі аспекти, як тривалість роботи та швидкість.

1. Приємні особливості плану “Бонус”

Порівняння цінового плану TsoHostПорівняння цінового плану TsoHost

Як і у багатьох найкращих хостів в Інтернеті, Tsohost пропонує просту установку улюблених додатків, таких як WordPress, Drupal та ZenCart, одним клацанням в один клік. Це означає, що ви можете створити новий сайт протягом декількох хвилин, а можливо, продати до кінця дня.

Кожен спільний план хостингу також має 30-денну гарантію повернення грошей. (І на відміну від багатьох інших господарів, ця гарантія повернення грошей справді – це гарна угода, без прихованих платежів та інших хитрощів, яких слід турбувати.)

Їх плани – навіть найдешевші та основні – мають багато додаткових функцій, які не дуже часто зустрічаються з іншими господарями. Наприклад, усі їхні плани пропонують безкоштовне переміщення доменних імен та веб-сайтів.

2. Прозорі ціни

Багато хостинг-провайдерів мають виграшну ціну за останній момент виїзду. Коли ви обираєте обрані вами плани, це часто досягається зобов’язань на 2 або 3 роки з більш високими цінами на оновлення.

Нам сподобалися плани ціноутворення Tsohost, оскільки ви знайдете ВСІ ХАРАКТЕРИСТИКИ, показані в їх цінових планах, а також вони показують вам різні ціни цінових зобов’язань.

Ціни на шоу показують протягом 12 місяців (приблизно 4 $ / міс для стартового плану), а для щомісячного платежу слід дивитись на підвищення ціни на 1 $ – приблизно 5 $ / місяць.

3. Швидка, чуйна підтримка

Tsohost пропонує обслуговування клієнтів на всіх основних каналах. Як і багато компаній сьогодні, вони користуються неоднозначними відгуками.

Однак ми цінуємо їх швидкий час реакції та прозорі комунікації у великих соціальних мережах, таких як Twitter.

Підтримка соціальних медіа TsoHostПідтримка TsoHost Twitter

Нас також вразили їх варіанти чату наживо. Вони зв’язалися негайно, були чуйними та професійними, а також виявляли щирий інтерес до наших потреб. Ми також підключилися в суботу, що було приємною перевагою, з яким приходить Tsohost.

Також нещодавно Tsohost продовжив свою підтримку по телефону на кілька місяців тому, з 7 ранку до півночі GMT. Це і добре, і погано, як ми побачимо через секунду …

Мінуси використання хостингу TsoHost

Загалом, у Цохоста є багато чого подобатися.

Їх тривалість роботи та швидкість – це суцільно. Їх плани, навіть найдешевші, мають деякі приємні функції, такі як щоденне резервне копіювання та встановлення одним кліком.

І їх підтримка клієнтів, хоча і не ідеальна, принаймні швидко реагує на спробу вирішити будь-які невирішені проблеми.

Однак є кілька недоліків їх обслуговування, про які слід пам’ятати.

1. 99,45% часу обігу – гірше, ніж середній показник по галузі

Перебіг часу – це, мабуть, найважливіший критерій, за який відповідає хостинг-компанія.

Причина полягає в тому, що навіть найменший час простою – наприклад, 99% – може додавати, щоб ваш сайт був офлайн майже цілий день щомісяця.

Компанія Tsohost опублікувала слабкі дані про кількість часу, коли ми їх відстежували.

Останні 12 місяців моніторингу: тривалість роботи

 • Середня тривалість тривалості січня 2020 року: 99,85%
 • Середня тривалість тривалості грудня 2019 року: 99,83%
 • Середня тривалість тривалості листопада 2019 року: 99,63%
 • Середня тривалість тривалості жовтня 2019 року: 99,69%
 • Середня тривалість тривалості вересня 2019 року: 98,33%
 • Середня тривалість тривалості серпня 2019 року: 99,61%
 • Середня тривалість тривалості липня 2019 року: 99,45%
 • Середня тривалість тривалості червня 2019 року: 99,94%
 • Середня тривалість роботи у травні 2019 року: 99,91%
 • Середня тривалість тривалості квітня 2019 року: 99,60%
 • Середня тривалість тривалості березня 2019 року: 98,28%
 • Середня тривалість тривалості лютого 2019 року: 99,28%

Статистика за останні 12 місяців TsoHostСередня тривалість тривалості TsoHost | Дивіться статистику

Їх середня тривалість тривалості роботи нижче середньої середньої галузі.

Там дуже багато відключень та багато простоїв означає втрату трафіку та потенційно багато втраченого доходу.

Вам буде набагато краще з іншими постачальниками (включаючи наш вибір №1, план WordPress, керований HostGator).

2. Час завантаження сторінки повільніше, ніж конкуренція

Другим головним критерієм прийняття рішень, який слід використовувати при оцінці нової хостингової компанії, є швидкість.

Причина? Три чверті трафіку вашого веб-сайту залишаться, якщо для завантаження сторінок потрібно більше п’яти секунд.

Останні 12 місяців моніторингу: ВРЕМЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ

TsoHost за 12-місячну детальну статистикуСередня швидкість TsoHost | Дивіться статистику

Ми дуже стурбовані першими місяцями, коли ми почали стежити за ними. З 2 сек часу завантаження, це означає, що майже половина вашого трафіку залишить сайт і відвідає когось іншого, у кого набагато кращий час завантаження, принаймні менше 1сек..

Однак за останні місяці вони показали покращений час завантаження, тому є сподівання, що вони продовжать покращувати свою швидкість.

На даний момент вони недостатньо хороші зі своїми середніми 813мс, щоб отримати великі пальці від нас.

3. Сервери із Великобританії

Це не обов’язково погано. Однак якщо ваш веб-сайт в основному призначений для американського ринку та клієнтської бази, вам буде краще з серверами, розташованими в США, а не за кордоном..

Зарубіжні сервери часто сповільнюють ваш сайт, оскільки передача даних займає більше часу.

4. Суворі умови оплати

Довгі та жахливо нудні умови надання послуг зазвичай там, де всі тіла поховані.

І терміни Цохоста не були винятком.

По-перше, це їх чіткі умови щодо того, як і коли виплачуються поновлення.

Ось проблема: як часто ви отримуєте нову кредитну чи дебетову карту протягом року, лише коли старі ще пов’язані з багатьма інтернет-акаунтами (наприклад, хостинг-провайдери)?

Якщо прострочені рахунки-фактури не будуть усунуті протягом декількох днів, Tsohost автоматично призупинить дію вашого облікового запису (а це означає, що ваш веб-сайт буде закритий). Тож пильно стежте за цими електронними листами з нагадуванням!

Коли інші продукти, придбані через них, як-от доменне ім’я, закінчуються (знову ж таки, на жаль, часто, коли вони намагаються запустити картку зі старим номером, і оплата не проходить – навіть якщо ви просто припускаєте, що це так), цей продукт негайно закінчується наступного дня.

Після того як ви зробите право на оплату, вам все одно доведеться повідомити їх електронною поштою, щоб повернути ваш домен чи сайт в Інтернеті протягом найближчих 24 годин. Таким чином, ви можете ненароком переглядати тривалий період простою, якщо щось загальне, як-от зміна реквізитів вашої картки, станеться, а оплата не пройде.

Ще одним потенційним недоліком є ​​те, що всі отримані платежі повинні бути в британських фунтах стерлінгів. Це означає, що ви підключились до будь-яких можливих обмінних курсів.

І останнє, але не менш важливе, вони залишають за собою право змінювати або коригувати ціни в будь-який момент часу. Це означає, що хоча ваш наступний період поновлення не буде коштувати вам більше зараз … це не означає, що так буде в найближчому майбутньому.

5. Обмежена підтримка телефону

Невелика остаточна критика.

Так, чудово, що підтримка телефону Tsohost була розширена з 7 ранку до півночі GMT.

Однак якщо ви знаходитесь в США (або в іншому місці, крім Великобританії та Західної Європи), це може спричинити кілька проблем.

Наприклад, що робити, якщо ви сидите в Каліфорнії о 5:30 вечора, а на вашому сайті є проблеми? Дуже погано, оскільки опівночі GMT о 17:00 за PST, це означає, що ви не зможете зв’язатися з ким-небудь по телефону ще шість-сім годин.

Це, в поєднанні з тим, що ви зачіпаєте курси валют, може зробити це важко розібратися поза межами, якщо ви живете за межами Великобританії.

Ціноутворення TsoHost, плани хостингу & Швидкі факти

TsoHost пропонує чотири різні спільні плани хостингу. Усі вказані ціни є зобов’язанням 12 мільйонів. Існує 30-денна гарантія повернення грошей.

Ось, що включено в кожен:

 • Економіка: Цей план працює за 3,99 фунтів стерлінгів на місяць і дає вам 100 Гб місця для зберігання простору, з необмеженою пропускною здатністю та поштовими скриньками 100 х 200 МБ. Давайте шифруємо підтримку SSL + безкоштовне доменне ім’я.
 • Делюкс: Цей план коштує 5,99 фунтів стерлінгів щомісяця, необмежений обсяг пам’яті, необмежена пропускна здатність, 500 x 1 ГБ поштових скриньок, шифруємо підтримку SSL, безкоштовний стандарт SSL + безкоштовне доменне ім’я
 • Кінцева: Цей план коштує 8,99 фунтів стерлінгів щомісяця, безлімітний обсяг пам’яті, необмежена пропускна здатність, необмежена поштова скринька x 10 Гб, шифрування підтримки SSL, безкоштовна стандартна SSL, 2 міграції електронної комерції + безкоштовне доменне ім’я.
 • Максимум: Цей план коштує 14,99 фунтів стерлінгів щомісяця, забезпечуючи необмежену кількість пам’яті, необмежену пропускну здатність, шифруємо підтримку SSL + безкоштовне доменне ім’я, 3 міграції електронної комерції.

План ціноутворення TsoHostЦіноутворення та плани TsoHost

 • Простота реєстрації: Процес реєстрації відносно швидкий і безболісний
 • методи оплати: Ви можете оплатити кредитною карткою або PayPal.
 • Приховані збори та положення: У деяких планах відсутні доменні імена. Будьте уважні до поновлення.
 • Довершені продажі: На шляху є кілька розпродажів.
 • Активація облікового запису: Зазвичай миттєвий, проте, в деяких випадках може зайняти до дня.
 • Досвід роботи панелі управління та інформаційної панелі: cPanel.
 • Встановлення програм та CMS (WordPress, Joomla тощо): Надзвичайно простий процес встановлення найпопулярніших програм у один клік.

Чи рекомендуємо ми Цохост?

На жаль, немає.

Нам подобаються їх відносно недорогі плани, які пропонують чудові функції. Ми також цінуємо, що їх ціноутворення, хоча воно суворо встановлено, є прозорим та чесним на їхньому веб-сайті. Однак ціни відображаються без ПДВ, який визначається вашою країною для отримання платіжних даних.

Ми не вражені їх швидкістю роботи та занадто середньою швидкістю.

Ми раді їх підтримці. Однак, коли інші важливі особливості такі погані, вам слід справді записатися з кимось іншим.

Вам буде краще з деякими нашими провідними хостинг-провайдерами.

Чи маєте ви досвід роботи з TsoHost? Якщо так, ми хотіли б почути прозорий та чесний відгук нижче – позитивний чи негативний!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author