Огляд пресидії

Логотип Pressidium

Загальний рейтинг

Найдешевший план
$ 21 / міс

Pressidium: Короткий підсумок для людей, які не мають часу (майже всі ми)

Коротше кажучи, ми ЛЮБИТЬ Pressidium. Насправді саме цей сайт розміщується на Pressidium! Вони пропонують надзвичайно надійний та безпечний хостинг для WordPress, мають блискавичні центри обробки даних по всьому світу (+ інтегрований CDN на більш високих планах щодо максимальної швидкості), і вони дешевші, ніж WP Engine.

Ось короткий огляд їх найкращих функцій:

Доступний стартовий план: У порівнянні з іншими керованими хостами WP з подібними розширеними функціями, вони найдешевші.

Відмінна підтримка: Вони тут для вас 24/7/365, експертна підтримка WordPress!

Глобальне охоплення: У них є центри обробки даних по всьому світу і мають яскраво швидко інтегрований CDN, який робить глобальний супер простий.

Безпека: Керовані автоматичні оновлення, моніторинг зловмисного програмного забезпечення та автоматичне видалення, безкоштовне видалення зловмисного програмного забезпечення, фільтрація поганих ботів, безкоштовні сертифікати SSL тощо … це дуже вражаюча настройка!

60-денна гарантія повернення грошей: Про всяк випадок… як це приємно ��

Чесно кажучи, вони не відомі в нашій книзі. Їх найдешевший план (Мікро план) починається о лише $ 21 / міс (Двигун WP стартує від $ 35 BTW).

Пресідієві дослідження

Огляд хостингу в пресідіумі

Вступ до Pressidium

Pressidium був заснований в лютому 28 лютого 2013 року Ендрю Жоржем, Джоном Андріопулосом, Філіпом Славіком та Джаннісом Захаріадісом. Вони мають чотири основні регіони центрів обробки даних у Північній Америці, Європі, Океанії та Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Крім того, у них є 22 стратегічні крайові місця по всьому світу.

Вони спеціалізуються на послугах керованого WordPress хостингу з питань архітектури підприємства. Компанія пишається тим, що обслуговує велику клієнтську базу, включаючи компанії Fortune 500. Деякі їхні клієнти включають Fujitsu, Transifex, Modern Retail, 6 Yards та Cornell University.

Кевін Огаші, засновник Review Signal, вручив Pressidium нагороду за найвищу ефективність хостингу WordPress. Це було у 2015 та 2016 роках.

Ціноутворення

Pressidium пропонує 4 типи планів керованого хостингу WordPress. Вони названі Особистий, Професійний, Бізнес та Бізнес Плюс:

Другий найдешевший план називається Персональним і коштує 42,00 доларів на місяць, якщо його виставляють щорічно (найдешевший – Мікро план, але ми зосередимось на Особистому плані, оскільки він включає їх налаштування CDN). Якщо ви хочете платити щомісяця, це коштуватиме вам 49,90 доларів на місяць.

Зазначений пакет дозволяє отримати максимум 3 встановлення WordPress. Якщо ви хочете встановити ще одну WordPress, вам доведеться платити за неї 14,90 USD на місяць. Підтримка мультисайтів не входить у комплект.

Пропускна здатність необмежена. Це означає, що ви не стягуватимете додаткову плату за більше, ніж зазвичай, трафік. Однак, за даними Pressidium, персональний пакет розрахований на 30 000 унікальних відвідувань на місяць. Таким чином, ресурси сервера лише обмежені приблизно 30 000 унікальних відвідувань щомісяця.

Одне запитання, що часто відповідає, стягується за додаткові відвідування. Pressidium відповідає: “Якщо ваш сайт зазнає раптового збільшення реальних сеансів користувачів або він зазнав атак, ми впевнені, що він працює добре. Ми не стягуємо надбавку автоматично, оскільки ми покриваємо ці витрати за вас, але якщо ви продовжуєте перевищувати обмеження вашого плану, ми запропонуємо оновити ».

Вам надають безкоштовний сертифікат шифрування “Давайте”. Це означає, що ви можете захистити конфіденційну інформацію, яку обробляє ваш веб-сайт. Це також допомагає збільшити рейтинг пошукових систем. FYI, Google надає перевагу захищеним веб-сайтам (HTTPS) над незахищеними (HTTP).

Якщо ваш веб-сайт розміщений в іншій веб-хостинговій компанії, вам надається безкоштовна міграція вашого веб-сайту. Після реєстрації ви можете миттєво запланувати міграцію. Вам просто потрібно відкрити підтримку. Команда Pressidium зробить все згодом.

Pressidium серйозно ставиться до безпеки вашого облікового запису хостингу. Ви отримуєте керовані автоматичні оновлення, моніторинг зловмисного програмного забезпечення та видалення зловмисного програмного забезпечення. У вас повністю замкнене середовище, і ви можете насолоджуватися фільтрацією поганих ботів.

Резервне копіювання робиться щодня та автоматично. Ви також можете створити власні резервні копії. Це допомагає вам у випадках, коли ваш веб-сайт стикається з серйозно складними проблемами. Якщо ці проблеми неможливо виправити, ви можете просто відновити резервну копію (момент, коли ваш веб-сайт ще функціонував).

Що стосується швидкості, у Pressidium є що запропонувати:

  • CDN – це дозволяє зберігати дані веб-сайтів як кеш у різних географічних місцях. Таким чином, навіть відвідувачі веб-сайтів, розташовані далеко від вашого центру обробки даних, відчують велику швидкість завантаження сторінки. Їм просто подають кешовані дані, що зберігаються у близькому до них місці.
  • PHP 7 – це оновлення до PHP 5.6, що робить його швидшим, ніж згадана версія. Програми також працюють швидше з PHP 7 порівняно з PHP 5.6.
  • Зберігання HA SSD – це означає, що твердотілі накопичувачі високої доступності. Цей тип накопичувачів швидше порівняно з традиційними механічними накопичувачами. Таким чином, дані доставляються швидше, внаслідок чого швидкості завантаження.
  • Динамічне балансування навантаження – це стосується розподілу навантажень між різними обчислювальними ресурсами, щоб уникнути перевантаження одного ресурсу, мінімізувати час відгуку та оптимізувати використання ресурсів. При оптимальному динамічному балансуванні завантаження швидкості завантаження сторінки стають швидшими, оскільки ресурси не перевантажуються. Це головним чином через те, що робочі навантаження розподілені на декілька серверів (або ресурсів).
  • Автоматична оптимізація зображення – зображення автоматично оптимізуються за рахунок зменшення його розміру. Таким чином, завантаження зображень потребуватиме менше ресурсів, що, в свою чергу, призводить до більш високої швидкості завантаження.

Ваша панель приладів також має різноманітні функції. Ви можете мати резервні копії вручну та автоматично, а також перевірити використання та аналітику трафіку. На приладовій панелі також відображаються рахунки-фактури та історія платежів. Це дозволяє керувати різними плагінами всі в одній платформі.

Нарешті, вам дають 60-денну гарантію повернення грошей без ризику. Однак це не пропонується в річних планах. Якщо ви не задоволені їх послугами, ви можете отримати повне повернення коштів незалежно від причини.

Параметри підтримки

Вам надаються різні варіанти підтримки за допомогою Pressidium. Нижче наведено деякі з них:

  • Квиток & Підтримка електронної пошти
  • Підтримка телефону
  • База знань
  • Хмарний статус
  • Спеціалізований менеджер облікових записів (Бізнес / Бізнес Плюс Плани)

Підтримка квитків та електронної пошти доступна 24/7/365, і ви можете отримати допомогу від експертів-розробників DevOps. База знань містить посібники щодо управління продуктами та послугами Pressidium. Він також містить посібники щодо вирішення простих проблем. Спеціальний менеджер облікових записів доступний лише в тому випадку, якщо ви вибрали плани “Бізнес” або “Бізнес плюс”.

Сторінка хмарного статусу містить оновлення платформи та сервісів Pressidium. Оновлення статусу включають брандмауери, брандмауери WebApp, балансири завантаження, багатошарове кешування, сервери додатків WordPress, кластери бази даних, CDN, SFTP, постановочні & Знімки, хмарні резервні копії, портал та API.

Плюси

Особливості оптимізації декількох швидкостей

Pressidium пропонує безліч функцій для оптимізації швидкості вашого веб-сайту. Вони використовують твердотілі накопичувачі високої доступності (HA SSD), які швидші, ніж традиційні механічні накопичувачі. Вони також здійснюють динамічне врівноваження навантаження, щоб уникнути перенавантаження ресурсів та розподілити навантаження на кілька ресурсів, що призводить до оптимальних швидкостей завантаження.

Інші функції оптимізації швидкості включають багатошарове адаптивне кешування, мережі доставки вмісту (CDN), підтримку PHP 7, автоматичну оптимізацію зображення та вибір розташування центрів обробки даних.

Відмінна Uptime

Pressidium пропонує веб-сайти, які працюють на відмінно – ці веб-сайти рідко відчувають простої. На сайтах, що працюють на Pressidium, швидкість безперебійного робочого часу перевищує середню. Вони дотримуються своїх обіцянок щодо супер сервісу для своїх клієнтів, забезпечуючи ефективні веб-сайти.

Безкоштовний SSL сертифікат

Вам дарують безкоштовні сертифікати SSL для шифрування. Вони використовуються, щоб зробити ваш сайт більш безпечним, захищаючи конфіденційну інформацію, що міститься на вашому сайті. Це допомагає збільшити ваш рейтинг у пошукових системах. Google любить захищені сайти над незахищеними.

Доступні резервні копії

Автоматичні щоденні резервні копії здійснюються на вашому сайті. Це допомагає захистити свій сайт у випадках, коли проблеми неможливо виправити. Ви можете миттєво відновити свій сайт, використовуючи резервну копію назад до моменту, коли ваш веб-сайт все ще працює.

60-денна гарантія повернення грошей

Pressidium не вірить у замовлення постачальників. Ви можете скасувати підписку в будь-який час, коли захочете. Вам дають 60-денну гарантію повернення грошей без ризику. Якщо ви не задоволені їх продуктами та послугами, ви завжди можете отримати відшкодування.

Висновок

Просто зробіть це ��

SummaryReviewer Matthew RogersДата перегляду 2019-11-24Переглянутий предмет PressidiumAuthor Rating 51зірка1зірка1зірка1зірка1зіркаНазва продукту PressidiumPrice
21 дол. США

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author