Огляд One.com

Загальний рейтинг

Найдешевший план
Безкоштовно … спочатку

One.com: Швидкий підсумок для людей, які не мають часу (майже всі ми)

На жаль, у двох словах, ми не рекомендуємо One.com з кількох причин. Основними з них є тривалість роботи та підтримка. Розглянемо кілька проблем, які ми знайшли.

Немає гарантії тривалості: Так, ви правильно прочитали, вони не мають жодних гарантій того, що ваш веб-сайт буде працювати або надовго… з усіма іншими постачальниками хостингу намагаються досягти 99,9% часу роботи, one.com каже, що ні, ми нічого не гарантуємо , не чудовий старт!

Особливості: Хоча є кілька функцій, які ми завжди любимо бачити в наших хостинг-провайдерів, я думаю, що резервне копіювання було б одним із найважливіших, безумовно, якщо немає гарантії безперервного робочого часу або продуктивності … ну, а стартовий пакет не включає резервні копії, великий ні – ні в нашій книзі.

Підтримка: Існує досить багато скарг на їхнє ставлення підтримки, що пливе навколо, занадто багато, щоб їх ігнорувати. Схоже, персонал служби підтримки може використати гарантію без часу роботи (або продуктивність) як привід для всіляких питань …

Отже, що ми говоримо насправді … є багато інших веб-хостів, які набагато краще майже все. Нашим улюбленим все ще є SiteGround, вони прекрасні в безпеці, чудовий час роботи, дуже чуйна підтримка, мають безліч центрів обробки даних по всьому світу (в тому числі в Лондоні), і офіційно рекомендовані WordPress (вони, звичайно, можуть вирішувати будь-який CMS, який ви кинути на них). Вони справжні нікому не цікаві, перегляньте наш огляд тут.

Все ще цікавить One.com, продовжуйте читати нижче.

One.com дослідження

Огляд хостингу на One.com

Компанія була заснована Якобом Дженсеном ще в 2002 році в Данії. На сьогоднішній день він має близько 1,5 мільйонів клієнтів, що охоплюють 149 країн. Вони також мають понад 270 працівників. One.com зареєстрував компанії в Данії, Філіппінах, Індії та Дубаї, що дозволяє йому бути конкурентоспроможними на ринку (включаючи ринок веб-хостингу Великобританії, здається).

Компанія надає різні продукти та послуги, включаючи хостинг, побудову веб-сайтів, електронну пошту, реєстрацію домену та Office 365, серед інших. Вони виграли багато нагород, такі як вибір редактора Netzsieger серед провайдерів веб-хостингу. PC Magazine Нідерланди & Бельгія також нагородила One.com вибором редактора за найкращого веб-хостингу (може, вони були чудовими)… але ми насправді не можемо сприймати їх як одного з найкращих веб-хостів.

One.com має команди підтримки, розробників та інженерів, які знаходяться в Індії, Дубаї та Данії. Підтримка пропонується різними мовами, включаючи датську, голландську, німецьку, норвезьку, французьку, шведську та англійську мови. Щомісяця команда підтримки відповідає на понад 100 000 запитів.

Ціноутворення

One.com пропонує чотири типи хостинг-пакетів. Ці плани мають назву «Хостинг для початківців», «Професіонал», «Професійний плюс» та «Бізнес». Зазначені плани можна побачити нижче:

ціна на one.com

Найдешевший план називається пакетом хостингу для початківців. Коштує 2,45 долара США на місяць, і ви можете вибрати лише щорічний спосіб оплати. Таким чином, ви повинні викласти 29,4 долара США. Плата за налаштування коштує 13,80 доларів США. Плюс до того, що ви все одно повинні сплачувати податок на додану вартість (ПДВ) після виїзду.

За інформацією One.com, пакет хостингу для початківців ідеально підходить для основних веб-сайтів, блогів та хостингу електронної пошти. Це дає вам обсяг пам’яті в 25 Гб, що досить багато, якщо ви запускаєте базовий веб-сайт. На один обліковий запис хостингу ви можете мати лише один веб-сайт. Таким чином, якщо у вас є лише один веб-сайт на хостинг-акаунт, дискового простору вартістю 25 Гб “може бути” достатньо для потреб вашого сховища.

Зберігання використовуються твердотільні накопичувачі (SSD). Через свої унікальні процеси SSD працюють швидше, ніж традиційні диски. Це означає, що швидкість завантаження вашого веб-сайту буде швидшою порівняно з іншими, які використовують традиційні диски як засоби їх зберігання.

Вам надається необмежена пропускна здатність, тобто ви можете розмістити необмежену кількість трафіку. Вам не доведеться доплачувати за незвично велику кількість глядачів веб-сайтів. Крім того, вам надаються необмежені облікові записи електронної пошти. Знову ж таки, вам не доведеться виділяти більше грошей на додаткові поштові скриньки. Ви можете призначити акаунти електронної пошти різним особам, які відповідають за різні відділи вашого веб-сайту (або бізнесу).

Пакет хостингу для початківців разом з іншими пакетами постачається з безкоштовним SSL-сертифікатом. Сертифікат SSL дозволяє шифрувати конфіденційну інформацію, тому її не можна побачити, коли вона передається з сервера на сервер, поки не досягне свого призначення. Це корисно, якщо ваш веб-сайт обробляє важливу інформацію, таку як номери кредитних карток.

Крім того, сертифікат SSL дозволяє конвертувати ваш сайт з HTTP в HTTPS. Останній віддає перевагу Google над першим у рейтингу пошукових систем. Таким чином, мати сертифікат SSL – це як бити двох птахів одним каменем – ви отримуєте захист конфіденційної інформації, підвищуючи свій рейтинг на сторінках результатів пошуку..

Вам надається зручна панель управління, яка дозволяє легко керувати вашим веб-хостинговим пакетом. Ця інтуїтивно зрозуміла панель управління надає можливість доступу до DNS, файлів та модулів електронної пошти. Ви також можете використовувати його для активації додатків, таких як SiteLock і MarketGoo.

Параметри підтримки

One.com пропонує вам різні варіанти отримання підтримки. Ці параметри включені нижче:

  • Сторінка стану системи One.com,
  • База знань про самодопомогу,
  • Підтримка онлайн-чату,
  • Підтримка телефону та
  • Підтримка електронної пошти.

На сторінці “Статус системи” відображається загальна доступність систем у Європі та Америці. У ньому йдеться про те, чи працюють ці системи чи ні. Крім того, на цю сторінку включені партнери One.com, такі як Rushfiles, Sitelock та MarketGoo, а також звіти про стан. Заплановані звіти про технічне обслуговування можна побачити на сторінці “Статус системи” з включеними минулими інцидентами, також повідомляти своїх клієнтів про важливі минулі події, що відбулися в процесі їхньої діяльності..

База знань про самодопомогу, або Довідковий центр, як її називає компанія, є майже очевидним. Він містить вказівки щодо налаштування та управління пакетами, якими ви користуєтесь. Підтримка електронної пошти, телефон та чат в режимі онлайн доступні 24/7, щоб задовольнити зростаючі потреби підтримки клієнтів.

Що стосується відгуків клієнтів, One.com зібрав змішані настрої. Деякі відгуки клієнтів зазначають, що їх система підтримки клієнтів швидко відповідала на запитання. Насправді вони відчули чудову службу підтримки клієнтів від компанії.

Однак в інших оглядах зазначено, що One.com має слабку службу підтримки, яка не може відповісти на прості та складні запитання. Хоча було досить швидко отримати представника, більшість із них не вирішили проблем замовника. Зрештою, більшості клієнтів довелося перейти з One.com до іншого постачальника веб-хостингу.

Плюси

Що стосується реєстрації на One.com, є деякі переваги. Вони включені нижче:

Необмежена смуга пропускання

За допомогою пакета хостингу для початківців ви маєте необмежену пропускну здатність. Це означає, що ви можете розмістити необмежену кількість трафіку. З вас не стягуватиметься плата за більшу, ніж зазвичай, кількість відвідувачів веб-сайту.

Необмежені облікові записи електронної пошти

Навіть найдешевший пакет постачається з необмеженими обліковими записами електронної пошти. Вам не потрібно виділяти більше грошей, щоб отримати ще одну службу хостингу електронною поштою. Кожна людина, пов’язана з вашим веб-сайтом (чи бізнесом), якому потрібна адреса електронної пошти, матиме свій власний обліковий запис.

Безкоштовний SSL сертифікат

Сертифікат SSL надається вам безкоштовно. Це дозволяє шифрувати конфіденційну інформацію під час її передачі по різних серверах до її кінцевого пункту призначення. Це також означає, що ви отримаєте на крок попереду конкуренції в рейтингу пошукових систем. Як ви можете, чи не знаєте, такі пошукові системи, як Google, надають перевагу захищеним веб-сайтам (HTTPS) над незахищеними (HTTP).

Мінуси

У підписанні на One.com є різні недоліки. Нижче наведено деякі з них:

Ніякої гарантії часу

Продуктивність вашого веб-сайту не гарантована. Більшість постачальників послуг хостингу заявляють про гарантію від 99,95% до 99,99%. Деякі навіть дають 100% гарантію. Однак на One.com ця гарантія тривалості роботи не доступна.

Клієнти поскаржилися на те, що їхній сайт знижується. Однак представники підтримки компанії заявили, що продуктивність та тривалість тривалості роботи не гарантуються в їхніх пакетах, тому вони не можуть нічого робити щодо того, як сайт знизиться.

Оце Так! Це серйозно викликає занепокоєння, якщо у вас є веб-сайт, який постійно повинен бути в Інтернеті, щоб отримати багато клієнтів і продажів. Ви б не хотіли, щоб ваш веб-сайт вийшов з ладу. І якби це було насправді, ви хочете, щоб команда підтримки була біля вас. Зрозуміло, що One.com не вистачає на продуктивність та надійність веб-хостингу.

Обмежене зберігання

План хостинг-початківця дає лише дисковий простір на суму 25 Гб. Це може бути недостатньо, якщо ви хочете, щоб веб-сайт був заповнений якісними зображеннями та відеозаписами. Деякі хостинг-компанії надають необмежену кількість дискового простору, і, очевидно, One.com закінчує програш.

Змішані відгуки про підтримку клієнтів

Деякі відгуки були позитивними. Хоча деякі були негативними. Як зазначалося раніше, негативні відгуки навіть заявляли, що їхні представники служби підтримки клієнтів підтвердили, що немає гарантій на тривалість роботи та продуктивність. Це вказує на те, що вони не байдужі або не можуть нічого робити, якщо ефективність веб-сайтів знижується.

Хороша послуга підтримки клієнтів є одним з ключових факторів вибору постачальника веб-хостингу. One.com має неоднозначні відгуки, і ви не можете робити ставку на те, що не буде послідовним. Чи хочете ви невідповідний веб-сайт, який увімкнеться вгору і вниз? Звичайно, ні.

Немає резервного копіювання & Відновити функції

Найдешевший план не має функцій резервного копіювання та відновлення. Якщо з вашим веб-сайтом щось не вдається, і ви не можете його виправити, у вас немає резервної копії, яку ви можете використати для відновлення свого веб-сайту до моменту, коли він працював. Вау. Це дуже погано. Ви б почали з нуля, якщо щось піде не так. І ти цього не хотів би.

Висновок

One.com, безумовно, одна хостингова компанія, якої слід уникати. Вони не мають гарантій тривалості роботи або гарантії ефективності, і вони мають змішані настрої щодо підтримки клієнтів. Це ключові функції, які вам потрібні в компанії, що займається веб-хостингом, і очевидно, що One.com їх не має.

Великий жирний ній від нас, замість цього зайдіть перевірити SiteGround!

SummaryReviewer Matthew RogersReview Date 2018-08-20Reviewed Item One.comAuthor Rating 21зірка1зіркасірийсірийсірийНазва продукту One.comPrice
0 GBP

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author