Огляд MDDHosting

mddhosting логотип

Загальний рейтинг

Найдешевший план
5,99 дол. / Міс

MDDHosting: Швидкий підсумок для людей, які не мають часу (майже всі ми)

Коротше кажучи, нам вони подобаються з кількох причин, основні з них – тривалість роботи та підтримка.

Пробіг: Вони використовують платформу зберігання на основі StorPool (супершвидке, самолікування тощо), що дає їм змогу запропонувати 1000% гарантії часу, що підтримується їхньою Угодою про рівень обслуговування.

Підтримка: Технічна підтримка 24x7x365, яка насправді хвилює, завжди зручна!

Безпека: Завдяки комбінації безкоштовних сертифікатів SSL, безкоштовного SiteLock lite (який сканує ваш сайт на предмет будь-якого зловмисного програмного забезпечення) та щоденних резервних копій, вам не потрібно турбуватися про втрату даних, це дуже вражає насправді.

Поки що добре … але … на що ми дивимось серверні ресурси, це не так багато для основного плану, недостатньо, щоб дозволити їх необмежену кількість доменів і пропускну здатність. Обліковий запис задушиться в якийсь момент. Хоча це нормально і ви не могли розраховувати на гроші більше, було б добре, якби це було сказано чіткіше.

В цілому, вражаючі речі! Якщо ви хочете прийняти їх з собою, обов’язково підпишіться, ви не пошкодуєте про це!

Крім того, перегляньте наш кращий список веб-хостингу для отримання додаткових варіантів.

Дослідження MDDHosting

Огляд MDDHosting

Вступ до MDDHosting

MDDHosting був заснований Майклом Денні в 2007 році. Він також є генеральним директором цієї компанії. Її штаб-квартира знаходиться в штаті Індіана, США. Центри обробки даних розташовані в Денвері, штат Колорадо.

MDDHosting надає різноманітні товари та послуги. До них відносяться керований спільний хмарний хостинг, віртуальні приватні сервери (VPS) та хостинг посередників. Вони також забезпечують фільтрацію спаму від SpamExperts, захист від зловмисного програмного забезпечення SiteLock, сертифікати SSL, реєстрацію домену та передачу домену.

Ціноутворення

Компанія надає дев’ять типів планів керованого спільного хмарного хостингу. Вони названі CloudStarter, Cloud1, Cloud2, Cloud4, Cloud6, Cloud8, Cloud10, Cloud12 та Cloud14. Вау! Це багато. Зазначені плани можна побачити нижче:

Найдешевший план називається CloudStarter і коштує 5,99 доларів США, якщо ви платите щомісяця. Якщо ви вибрали 36-річний контракт, це коштуватиме вам 4,00 доларів на місяць. За допомогою цього плану ви можете мати необмежену кількість доменів на один обліковий запис хостингу. Це означає, що компанія не обмежує кількість доменів і псевдонімів Addon у вашому хостинг-акаунті.

Вам також надається 10 Гб місця на диску. Порівняно з іншими хостинг-провайдерами, це занадто мало, оскільки інші пропонують необмежений обсяг пам’яті. Пропускна здатність необмежена. Це означає, що передача даних із сервера на запитуючий пристрій необмежена. Ви можете розмістити кожного глядача веб-сайту там, не доплачуючи.

Крім необмежених доменів, вам також надаються інші необмежені функції. До них належать необмежені бази даних MySQL та облікові записи електронної пошти. Таким чином, ви можете надати кожній особі, яка керує вашим веб-сайтом, свої власні облікові записи електронної пошти, не платячи за додатковий хостинг-провайдер.

Що стосується продуктивності, ви отримуєте 0,5 ядра процесора та 0,5 ГБ оперативної пам’яті (пам’ять). Чим вище ця статистика, тим швидше буде ваш веб-сайт. Ви можете вибрати з безлічі версій PHP, деякі з яких PHP 7.0, 7.1 та 7.2. Зазначені версії PHP швидше порівняно зі старими версіями. Знову ж таки, це означає, що швидше завантажувати веб-сайт.

Ви можете вмикати та отримувати доступ до CloudFlare безпосередньо в cPanel MDDHosting, оскільки вони є оптимізованим партнером Cloudflare. Вони також підтримують CloudFlare Railgun і надають його на своєму пакеті безкоштовно. Це гарантує, що зв’язок між вашим оригінальним сервером та мережею Cloudflare проходить якнайшвидше. Railgun використовується для стиснення раніше не збережених веб-об’єктів до 99,6%. Це призводить до середнього підвищення продуктивності на 200%.

У пакеті CloudStarter використовується веб-сервер LiteSpeed. Це на 100% сумісний з Apache. Згідно з MDDHosting, це також “принаймні” на 174% швидше, ніж Apache, і на “принаймні” 76% швидше, ніж NGINX.

План MDDHosting також підтримує кеш LiteSpeed. Це одна з найшвидших системних кеш-сторінок для Magento, WordPress, PrestaShop, Joomla !, Drupal, MediaWiki та XenForo. Це також дає можливість обробляти величезну кількість відвідувачів, не порушуючи піт. Крім того, вони також мають LiteSpeed ​​кеш для WordPress (LSCW). Це використовується для різкого скорочення часу завантаження сторінок. Це призводить до високого показника PageSpeed ​​та покращеного користувачевого досвіду.

Softaculous Application Installer також включений, що дозволяє встановити сотні додатків за допомогою лише декількох клацань миші. До таких програм належать WordPress, Joomla !, і Drupal. SitePad, розробник веб-сайтів із перетягуванням, надається в пакеті. Цей простий у користуванні інтерфейс включає більше 50 тем і понад 40 віджетів, таких як Галереї зображень, Слайдери зображень, Галереї зображень та Повзунки Відео.

Вони впроваджують автоматизовані щоденні резервні копії, що зберігаються у позаміському місці принаймні 7 днів. Їх резервна система працює від JetBackup. Ви також можете відновити резервні копії самостійно за допомогою cPanel.

Вони мають 1000% гарантії безперервного часу, що підтримується угодою про рівень обслуговування (SLA). За даними MDDHosting, якщо у вашого сервера фізичний час простою більше 1 години, ви можете запитувати в 10 разів (1000%) фактичну кількість простою. Таким чином, якщо у вас виникне 1 година простою, ви отримаєте 10 годин кредиту. Це, однак, підпорядковане певним умовам.

Нарешті, вони дають вам 30-денну гарантію повернення грошей. Лише рахунки, які вперше отримують право, можуть отримати відшкодування. Дуже корисно, якщо ви просто вперше випробовуєте їхні послуги.

Параметри підтримки

MDDHosting надає різні варіанти підтримки. До них належать:

  • Підтримка телефону
  • Подання квитка
  • Підтримка електронної пошти
  • Форуми громад
  • База знань
  • Статус сервера

Надсилання квитків та підтримка електронної пошти доступні 24/7/365. Підтримка телефону використовується для продажу та виставлення рахунків, і вона доступна з понеділка по п’ятницю, з 8 ранку до 16:00, східний час. Статус сервера показує в режимі реального часу огляд їх серверів. Ви можете використовувати його, щоб перевірити, чи є проблеми з їх діяльністю.

Їх база знань містить навчальні посібники щодо налаштування та управління своїми продуктами та послугами. Форуми спільноти, з іншого боку, це питання Q&Платформа, яка дозволяє задавати питання та відповідати на інші запити.

Відгуки про службу підтримки клієнтів були переважно позитивними. Клієнти були задоволені своїми представниками та заявили, що швидко реагують. У відгуках також зазначено, що більшість проблем, будь то легких чи складних, вирішується командою підтримки клієнтів MDDHosting.

Плюси

У роботі з MDDHosting є кілька переваг. Нижче наведено деякі з них:

Особливості оптимізації декількох швидкостей

Вони використовують твердотільні накопичувачі, які швидші, ніж традиційні механічні приводи. Плюс у них є підтримка LiteSpeed ​​і Cloudflare. Знову це функції, які підвищують швидкість вашого веб-сайту. Їх веб-сервери також LiteSpeed. Це 100% сумісний з Apache плюс його 174% і 75% швидше, ніж Apache і NGINX відповідно.

Необмежені домени

Ви можете мати необмежену кількість доменів на хостинг-акаунті навіть для найдешевшого плану. Це означає, що ви можете розміщувати необмежену кількість веб-сайтів. Яке частування!

Необмежені облікові записи електронної пошти

Завдяки плану хостингу CloudStarter, ви можете мати необмежену кількість облікових записів електронної пошти. Якщо у вас є кілька осіб, які відповідають за ваш веб-сайт або бізнес, то ви можете надати їм кожну поштову скриньку. Вам не потрібно виділяти зайві гроші на окремий хостинг-пакет.

Необмежена смуга пропускання

Вам не доведеться турбуватися про пікові сезони чи часи, коли відвідувачі веб-сайту незвично великі. При необмеженій пропускній здатності ви можете мати необмежену кількість трафіку, і вам не доведеться додатково платити.

Softaculous + Site Builder

Softaculous можна використовувати для встановлення сотень програм лише за кілька кліків. Крім того, MDDHosting надає вам конструктор сайтів, щоб легко створювати сайти навіть без досвіду кодування. Вам просто надається інтерфейс перетягування, де ви можете використовувати більше 50 тем і понад 40 віджетів, таких як Галереї зображень, Різноманітний текст та Слайди зображень, серед інших.

Мінуси

0,5 ядра процесора

Так, вам надається необмежена пропускна здатність. Але вам дано лише 1/2 ядра всього процесора. Крім того, вам навіть надаються необмежені домени на один обліковий запис хостингу. 0.5 CPU Core може не вмістити всі потрібні веб-сайти. Крім того, необмежений трафік + половина центрального процесора насправді не відповідають.

Згідно з MDDHosting, якщо ви перейдете ліміт CPU, ваш хостинг-акаунт буде спеціально обмежений їх системою, і це призведе до уповільнення його, щоб гарантувати, що він знаходиться в межах ліміту. Таким чином, якщо ви хочете мати можливість обробляти необмежений трафік та необмежену кількість доменів, вам слід перейти до більш дорогого плану.

0,5 Гб оперативної пам’яті (пам’ять)

Дивіться вище, те ж міркування застосовується і тут.

Висновок

MDDHosting пропонує безліч функцій поряд із гідною оптимізацією швидкості. Однак обмежені ресурси досить швидко задушать ваше портфоліо сайтів (залежно від того, скільки веб-сайтів ви хочете створити), хоча це нормально, і люди не повинні очікувати більше від планів для початківців … було б добре, якби це було чітко пояснено на сайт.

На закінчення вони хороші … але є кращі альтернативи. Перегляньте наше порівняння веб-хостингу щодо інших варіантів.

SummaryReviewer Matthew RogersДата перегляду 2018-08-29Переглянутий предмет MDDHostingAuthor Рейтинг 41зірка1зірка1зірка1зіркасірийНазва продукту MDDHostingPrice
5,99 дол. США

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author