Огляд MDDHosting: Швидкий (358 мс) із середнім часом роботи всього 99,90%

MDDHosting огляд

MDDHosting – невелика приватна хостинг-компанія, заснована досить недавно в 2007 році.

Їх претензії на славу?

Швидкість та сервіс. “М’ясо та картопля” веб-хостингу. Їх прямолінійний підхід здається освіжаючим чесним у галузі, яка може бути – так – менш.

Це також відображає їхні земні коріння, середньозахідні коріння (розпочато та розташоване штаб-квартира в штаті Індіана, а центри обробки даних у Денвері, штат Колорадо).

Ми завжди шукаємо алмаз у нерівній формі; нові компанії, що пропонують хостинг, які пропонують інший або кращий підхід, ніж старі стійкі галузі.

MDDHosting виглядає як ідеальний кандидат.

У червні 2015 року ми придбали “Основний план” MDDHosting та створили базовий веб-сайт WordPress, щоб розпочати тести для можливого неупередженого огляду, який ви зараз читаєте. Ви можете знайти всі наші докладні статистичні дані про ефективність, такі як тривалість роботи та швидкість, натиснувши “Історія” для отримання додаткової інформації.

Плюси використання MDDHosting

Більшість хостинг-компаній продають ту саму послугу (більш-менш). Деякі кидають кілька статей, але великі трійки тривалість роботи, швидкість, і сервісна підтримка насамперед те, що ви купуєте.

Якщо компанія, що займається веб-хостингом, не відповідає в будь-якому з цих напрямків, виникла проблема. Два і більше – біжи!

На щастя, MDDHosting пропускає два з трьох з літаючими кольорами.

1. Дуже швидкий час завантаження сторінки (358 мс)

Перший вгору – швидкість. Ось тут MDDHosting був досить хорошим за останні 24 місяці.

Протягом місяців тестування вони демонстрували неймовірний час завантаження сторінки 358 мс, що робить їх нашим третім найшвидшим господарем.

Швидкий досвід роботи з іншими джерелами підтвердив, що швидкість є однією з головних причин для багатьох щасливих клієнтів MDDHosting.

Середній час завантаження за останні 12 місяців:

MDDHosting за останні 12-місячну детальну статистикуMDDHosting середня швидкість 2019-2020 | Дивіться статистику

Ми також помітили, що вони використовують сервери LiteSpeed, що, здається, робить для них трюк:

MDDHosting LiteSpeed

2. Швидка, ефективна підтримка

MDDHosting надає стандартну підтримку клієнтів 24/7/365 через телефон, електронну пошту та систему квитків. Зараз немає чату в прямому ефірі.

Під час нашого огляду вони відповіли на наші квитки протягом менш ніж трьох хвилин (що досить швидко, щоб розглядатися як повільний чат у прямому ефірі).

Знову вони чудово працюють в одній з “великих трійки”, забезпечуючи швидку, ефективну підтримку, достатню для того, щоб принаймні 8/10.

Підтримка MDDHosting

Швидкий чат з агентом підтримки MDDHosting

3. Прямий хостинг

WYSIWYG.

Це був поганий технічний жарт, який означає, що ви бачите те, що ви отримуєте з MDDHosting.

Ніяких прихованих зборів. Жодних хитрощів із ціноутворенням, де вам доведеться відмовитися від наступних 35 років свого життя за низьку ціну рекламованого веб-сайту. І жодні ігри з обмеженням стандартних можливостей не змусять вас приймати більш дорогі плани.

Звичайно, для менших планів є певне обмеження місця та місця. В іншому випадку ви отримуєте всі ті самі функції, які пропонують більш дорогі.

Наприклад, навіть з їх основним планом ви отримуєте необмежений:

 • Домени
 • Субдомени
 • Бази даних
 • Електронні листи
 • Рахунки FTP

Ви хочете оплатити всього один місяць, на відміну від повного року (або більше)? Звичайно, ви можете піти вперед і зробити це. Щорічна знижка також не така велика; тому ви багато чого не пропускаєте.

4. 30-денна гарантія повернення грошей

MDDHosting пропонує беззастережну 30-денну гарантію повернення грошей у більшості своїх планів. Нічого особливого, як 90 чи навіть 97 днів, але теж непогано.

mddhosting гроші назад

5. Безкоштовна міграція для сайтів cPanel

Деякі веб-хости, які ми розглянули, стягують плату за кожну міграцію сайту. Це правильно: вони в основному стягують з вас додаткову плату за залучення вашого бізнесу до них.

Інші пропонують безкоштовно перенести один веб-сайт на свої сервери. Але якщо ви хочете принести якісь додаткові? Це правильно: вони стягуватимуть з вас додаткову плату.

Ми раді повідомити, що MDDHosting не робить жодного. Згідно з їх умовами, вони допоможуть безкоштовно перенести будь-який із ваших сайтів у свої центри обробки даних. Також немає обмежень, тож ви можете перемістити два, п’ять чи десять і не стягувати додаткову плату.

Є лише два застереження.

Перше – це потрібно запитати протягом перших 60 днів. Це здається досить очевидним, тому нічого великого. Після цього це коштуватиме 10 доларів за кожен сайт.

Інша потенційна проблема полягає в тому, що ці безкоштовні міграції сайтів доступні лише для акаунтів у cPanel. Якщо ви намагаєтеся перемістити сайти без доступу до cPanel, це коштуватиме 25 доларів за кожен сайт або рахунок після цього.

Срібна підкладка полягає в тому, що ці політики є досить поширеними. Більшість хост-серверів cPanel можуть переміщувати ці файли швидше та простіше, ніж інші спеціальні конфігурації, які не відповідають їх власним налаштуванням сервера.

6. Немає збільшення цін на оновлення

MDDHosting заробляє черговий загальноприйнятий ціновий трюк, який несподівано застає клієнтів.

Багато господарів рекламують на своєму сайті шокуюче низьку ціну.

Природно, люди втягуються в те, що виглядає як дивовижна цінність. І якщо ви зареєструєтесь як мінімум на три роки, щоб заблокувати цю низьку ставку.

Однак інша поширена проблема полягає в тому, що коли термін дії цього вступного плану закінчується, вам часто залишається “коефіцієнт поновлення”, який може становити від 2-3x початкової ціни, яку ви заплатили.

На щастя, MDDHosting не робить цього. Тож незалежно від ціни, яку ви платите при переїзді до них, це і ціна, яку ви сплатите, коли термін дії вашого початкового плану закінчиться. Немає дивного зростання цін за два-три роки.

7. Гарантія часу на “1000%”

У своїх Умовах MDDHosting передбачено “гарантію 1000-ти разового часу”.

Що саме це означає??

Це означає, що за кожну годину простою “ви можете запитувати 10 разів (1000%) фактичну кількість простою”.

Іншими словами, одна година простою отримує вам десять годин кредиту.
гарантія бездротового часу mddhosting
Проблема полягає в тому, що вам потрібно надіслати електронною поштою їхній відділ виставлення рахунків ([захищений електронною поштою) протягом семи днів з простою.

Як і в інших гарантіях безперебійного користування, це стосується лише фактичного простою для внутрішніх проблем або помилок.

Надзвичайні обставини або регулярний час простою технічного обслуговування не включаються.

І ця гарантія поширюється лише на їх спільні та торгові посередники.

Мінуси використання MDDHosting

Все хороше приходить ціною. У MDDhosting один із їх “мінусів” – це саме те.

1. Нижче стандартного часу

Протягом 24-місячного періоду ми відстежували час роботи MDDHosting для нашого веб-сайту, щоб переконатися, що все пройшло нормально (і щоб не було жодної гикавки).

Галузевий стандарт складає приблизно 99,93% часу, а MDDHosting за 24 місяці загалом був, на жаль, нижче цього – 99,90%.

Були кілька справді сильних місяців зі 100% тривалістю тривалості роботи, але, на жаль, цього було недостатньо, щоб підвищити їх середній показник.

Загалом, це не страшно, але і не чудово. Особливо, коли бачиш, скільки вони коштують …

Середнє тривалість тривалості за 12 місяців:

 • Середня тривалість тривалості січня 2020 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості грудня 2019 року: 99,99%
 • Середня тривалість тривалості листопада 2019 року: 99,99%
 • Середня тривалість тривалості жовтня 2019 року: 99,99%
 • Середня тривалість тривалості вересня 2019 року: 99,98%
 • Середня тривалість тривалості серпня 2019 року: 99,81%
 • Середня тривалість тривалості липня 2019 року: 99,95%
 • Середня тривалість тривалості червня 2019 року: 99,99%
 • Середня тривалість роботи у травні 2019 року: 99,99%
 • Середня тривалість тривалості квітня 2019 року: 99,89%
 • Середня тривалість роботи за березень 2019 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості лютого 2019 року: 100%

MDDHosting за 24 місяці середній час роботи та швидкістьMDDГостінг середнього часу роботи | Дивіться статистику

2. Додаткові витрати на додаткові послуги

Основні плани MDDHosting – дуже хороша цінність. Однак, все, що «вище та поза», звичайні функції плану хостингу вам трохи коштуватимуть.

Наприклад, MDDHosting не передає безкоштовне доменне ім’я протягом першого року. Натомість це обійдеться вам у 14,95 дол. США на рік, якщо вам потрібен новий.

Також є невеликі підвищення цін, якщо ви також підписуєтесь на коротшу угоду на один або два роки. Тож передоплата за додатковий рік-два часто може заощадити кілька доларів щомісяця (що може скласти до ста баксів від загальної планової ціни).

Збільшується ціна на MDD хостинг

Навіть незважаючи на те, що MDDHosting пропонує безліч корисних додаткових функцій безпеки, вони теж коштують додатково. Сюди входить все, від їх захисту електронною поштою SpamExperts до безпеки веб-сайту SiteLock.

І витрати на них теж недешеві. Ви шукаєте десь від 62,99 дол. США за три роки найнижчого рівня послуги SiteLock Find до 799,99 дол. США протягом трьох років їх повнофункціональної пропозиції Defend..

За цією ставкою ви заплатите стільки (або більше) за ці додаткові функції, ніж за базовий план хостингу..

Тож як приємно, що вони пропонують їх, коли ви починаєте додавати все, ціна за долар виглядає не так вже й чудово. І вам, можливо, буде краще платити трохи більше кожного місяця за щось, що включає всі ці функції з початку роботи.

Ціни на MDDHosting, плани хостингу & Швидкі факти

Ось короткий огляд різних планів хостингу, які пропонує MDDHosting:

Спільний хостинг: Вони пропонують два основні спільні плани хостингу:

 • Хмарний план стартера: Цей план коштує 4,00 доларів на місяць. Він постачається з 10 Гб місця на диску, необмеженим доменом, необмеженою пропускною здатністю, необмеженою кількістю баз даних та електронними записами.
 • План Cloud1: З 7,00 доларів на місяць ви отримуєте необмежену кількість дискового простору, доменів, передачі даних, баз даних тощо.
 • План Cloud2: $ 14,00 на місяць. Він постачається з необмеженим простором на диску, необмеженим доменом, необмеженою пропускною здатністю, необмеженою кількістю баз даних та обліковими записами електронної пошти.

Ціни та плани MDDHosting

 • Простота реєстрації: Дуже тривалий процес реєстрації.
 • методи оплати: Кредитна картка, Paypal.
 • Приховані збори та положення: Підписавшись, ви погоджуєтесь, що вони мають право змінювати щомісячну суму платежу та інші збори в будь-який час. Ви не повинні використовувати більше 25 відсотків системних ресурсів довше 120 секунд або ви ризикуєте закрити рахунок (якийсь стандарт серед галузі). Зловживання їх персоналом у будь-якому носії та форматі призведе до припинення вашого рахунку без повернення коштів (що також є добропорядним).
 • Довершені продажі: Кілька розпродажів.
 • Активація облікового запису: Швидка активація.
 • Досвід роботи панелі управління та інформаційної панелі: cPanel.
 • Встановлення програм та CMS (WordPress, Joomla тощо): Швидка та проста установка популярних додатків та CMS з Softaculous.

Чи рекомендуємо ми MDDHosting?

MDDHosting порівняно новий для хостингової гри. Поки вони створили сумнівні номери часу, швидкий час завантаження сторінки та чудову підтримку клієнтів.

Їхній підхід без БС – це також і глит свіжого повітря.

Так, ми їх рекомендуємо (але є кращі варіанти).

Незважаючи на те, що вони знизилися з ціною, все ж є багато менш дорогих варіантів, якщо ви просто шукаєте просте хобі чи особистий сайт.

В іншому випадку, незважаючи на те, що є одним із найдорожчих доступних варіантів хостингу, ви, мабуть, отримаєте свої гроші, якщо скористаєтесь усіма “необмеженими” варіантами, якими навіть їх основний, обмежений план повністю завантажений.

P.S. Якщо ви хочете побачити хостинг-провайдерів, які посіли вище MDDHosting, перегляньте наше порівняння веб-хостингу тут.

Ви використовували MDDHosting? Ми хотіли б почути ваш досвід – добрий чи поганий – доки він чесний і прозорий. Ви можете залишити свій огляд MDDHosting нижче:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author