Огляд HostPapa

Логотип HostPapa

Загальний рейтинг

Найдешевший план
CAD $ 3,36 / місяць – AUD $ 3,36 / місяць – USD 3,95 / місяць

Цей огляд орієнтований на HostPapa як веб-хостинг Канади, але більшість оглядів також застосовується, якщо ви хочете використовувати їх для іншої країни. HostPapa проходить через Канаду та через їхній штаб-квартиру та центри обробки даних, як у Торонто, так і стягують плату в CAD (що важко знайти в ці дні, оскільки більшість веб-хостів платять в доларах США). Ми раді рекомендувати їх як чудового постачальника веб-хостингів для Канади (хоча вони, як правило, чудовий вибір для будь-якої країни)!

Зазвичай ми розглядаємо наступні 4 аспекти веб-хостингу, щоб визначити його загальну якість: Простота використання, швидкість (на глобальному рівні), підтримка та час роботи. HostPapa набрав дуже високу оцінку за всіма балами!

Причини вибору HostPapa

Почнемо з того, що ми вважаємо найкращими характеристиками HostPapa, тими, які негайно дають їм перевагу перед конкуренцією. Для більшості людей, які шукають гідного веб-хостингу, наступного короткого резюме достатньо, щоб переконати їх, що HostPapa – це той, з ким потрібно йти.

 1. Сервери в Канаді: Для багатьох людей це найважливіший момент рішення. Більшість веб-хостів, що рекламують як “канадські” веб-хости, мають лише сервери в США. У HostPapa насправді є сервери в Канаді (конкретно в Торонто), що означає менший час завантаження для канадської аудиторії.
 2. Цілодобова підтримка: Супер корисно, і це через телефон, чат та квитки, вибір за вами. Вони навіть пропонують 30-хвилинні сеанси один на один, щоб допомогти вам налаштуватись правильно.
 3. Багато безкоштовних речей: Безкоштовне доменне ім’я, безкоштовні сертифікати SSL, безкоштовна інтеграція CDN, безкоштовна міграція веб-сайтів… нам це подобається!
 4. 30-денна гарантія повернення грошей: Не раді з будь-яких причин? Без проблем, у вас немає чого втрачати.
 5. Багато місця на диску: Їх основний план має 100 Гб, достатньо для потужного великого магазину електронної комерції … у вас скоро не вистачить місця на диску.

Це справді не мислитель. Що стосується витрат, у них є 3 плани хостингу, їх найдоступніший план починається з лише CAD 3,36 дол. / міс!

Хостинг-хостинг досліджень

Огляд HostPapa

HostPapa – приватна компанія, яка фокусується на наданні хостинг-послуг, включаючи спільні, реселлерські та віртуальні приватні сервери (VPS). Компанія була заснована в 2006 році Джеймі Опальчуком. Їх головний штаб-квартира базується в Канаді, а більшість клієнтів також проживають у Канаді.

HostPapa серйозно сприймає корпоративну відповідальність. Вони є однією з перших канадських веб-хостингових компаній, які взяли на себе зобов’язання стати зеленими. Вони беруть до уваги заходи охорони навколишнього середовища, використовуючи 100% зелену відновлювану енергію. Їх веб-сервери, офісні приміщення та центри обробки даних працюють на основі відновлюваної енергії.

Компанія отримала як корпоративні, так і галузеві нагороди. Вони мають акредитацію від Better Business Bureau (BBB). З 2013-2016 рр. Вони отримали нагороду від прибутку 500 як одну з найшвидше зростаючих компаній Канади.

Ціноутворення

Ми переглянемо плани нижче, ви помітите, що ціна тут вища … це звичайне ціноутворення, яке має HostPapa, але, перейшовши через одне з моїх посилань на огляд, ви можете захопити план всього за $ 3,36. Тепер, давайте будемо виглядати, HostPapa пропонує три типи планів веб-хостингу. Вони називаються “Стартер”, “Бізнес” та “Бізнес Про”.

Веб-хостинг HostPapa

Найдешевший план для початківців коштує 3,95 CAD на місяць, якщо ви платите 36 місяців вперед. Однак це коштуватиме вам 4,95 CAD та 5,95 CAD на місяць, якщо ви заплатите мінімум 24 місяці та 12 місяців відповідно. З їх планами ви не можете вибрати режим оплати щомісяця на місяць.

План для початківців надає можливість розміщення двох веб-сайтів у вашому хостинг-акаунті. Крім того, вони надають вам 100 ГБ місця для зберігання. Хороша річ у тому, що вони пропонують необмежену пропускну здатність. Це означає, що ви можете передавати необмежену кількість даних із сервера на пристрій, який запитує дані. Найдешевший план також передбачає безкоштовну реєстрацію доменних імен, якщо ви вибираєте плани, що складають 12 місяців і довше.

HostPapa надає вам можливість створити веб-сайт за декілька хвилин за допомогою свого простого у користуванні веб-конструктора. Для створення власного веб-сайту не потрібно жодного досвіду кодування чи дизайну. Він має можливість перетягування і надає вам різноманітні віджети та програми. Крім того, вони надають сотні приголомшливих шаблонів веб-сайтів, які підходять для різних ніш. Вони забезпечують зручні панелі управління та панелі приладів HostPapa для управління всіма продуктами та / або послугами, якими ви користувались.

Якщо ви любите веб-сайти на базі WordPress, то HostPapa – це хостинг-компанія для вас. Ви можете встановити більше 400 програм із функціями інсталяції в один клік. До таких додатків належать WordPress, Joomla та різноманітні інструменти для малого бізнесу.

Якщо ви хочете перенести свій веб-сайт, HostPapa допоможе вам зробити це безкоштовно. І якщо ваш веб-сайт обробляє конфіденційну інформацію, компанія також надає безкоштовний шифрувальний протокол SSL Let’s Encrypt. Це добре як для захисту конфіденційної інформації, так і для підвищення рейтингу вашого веб-сайту в таких пошукових системах, як Google, Yahoo !, та Bing.

Досвід користувачів перевершується, оскільки HostPapa забезпечує покращену роботу веб-сайту за допомогою комбінації приголомшливих мереж доставки Cloudflare та серверів SuperMicro. Користувачі через свої потужні сервери не відчують затримок і не помітять ознак низької продуктивності веб-сайту. Крім того, вони обіцяють 99,99% тривалості роботи, що допоможе вам уникнути збоїв та простоїв на веб-сайті.

Параметри підтримки

Як це здається неймовірно, HostPapa пропонує вам майже всі варіанти підтримки клієнтів:

 • Ви можете зателефонувати їм по телефону,
 • Ви можете надіслати лист факсом,
 • Ви можете надіслати їх повідомлення електронною поштою,
 • Ви можете зв’язатися з ними через підтримку чату в прямому ефірі,
 • Ви можете вибрати базу знань про самодопомогу та відеоуроки,
 • Ви можете перейти на щотижневий вебінар для отримання додаткових знань,
 • Ви можете перевірити стан мережі через їх веб-сайт та
 • Ви можете вибрати безкоштовне та ексклюзивне відео-тренінг один на один із експертом HostPapa.

Бази знань компанії про самодопомогу та відеоуроки компанії достатньо, щоб допомогти вам дізнатися, як покращити роботу свого сайту. Вони пишаються тим, що надають службу підтримки клієнтів 24 × 7 через електронну пошту, подання квитків на підтримку, чат в реальному часі, телефон та факс.

Одна унікальна річ щодо HostPapa – це надання веб-сторінки, яка включає мережевий статус компанії. У їхньому статусі мережі ви можете перевірити, чи виникають у компанії збої в обслуговуванні, недоліки обслуговування та різні проблеми зі своїми продуктами та / або послугами.

Наприклад, ви можете перевірити, чи немає проблем із службами FTP, панелями управління DNS, службами доставки пошти, службами баз даних mySQL тощо. Сторінка їх стану мережі також включає графіки планового обслуговування. Все це дуже корисно для власників веб-сайтів, як ви. Це дозволяє планувати і заздалегідь продумувати, коли справа доходить до вашого веб-сайту.

Що стосується відгуків, HostPapa – явний переможець. Більшість користувачів відчували чудову підтримку клієнтів, яка надала рекомендації щодо усунення несправностей відповідно до їх потреб. Майже в кожному огляді зазначалося, що команда підтримки є дуже професійною та своєчасною. А деякі навіть кажуть, що їх команда підтримки клієнтів перевищила очікування користувачів.

Плюси

Підписка на HostPapa має явні переваги. Ось деякі з них:

Безкоштовна реєстрація домену

Якщо ви виберете плани, які платять за 12 місяців (або більше) заздалегідь, ви можете отримати безкоштовну реєстрацію домену. Це означає, що ви можете створити власне доменне ім’я безкоштовно. Це може заощадити кілька доларів, оскільки вам не потрібно платити за доменне ім’я вашого веб-сайту.

Необмежена смуга пропускання

Коли ваш веб-сайт отримує тисячі або навіть мільйони користувачів на день, вам знадобиться величезна кількість пропускної здатності. Завдяки Плану початкових програм HostPapa ви отримуєте необмежену пропускну здатність, що дозволяє розміщувати декількох користувачів веб-сайтів протягом дня.

Безкоштовно шифруємо SSL

Сьогодні користувачі стають все бадьорішими. Шифрування та безпека веб-сайтів стали загальною основою для більшості власників веб-сайтів. HostPapa надає вам безкоштовно шифрувати SSL, що робить ваш веб-сайт більш захищеним. Ви можете захистити конфіденційну інформацію користувачів, коли ви вибрали цю функцію.

Відмінна підтримка клієнтів

Дивовижну службу підтримки клієнтів надає HostPapa. Окрім декількох варіантів, щоб зв’язатися з ними для підтримки високого класу, ви також можете вибрати безкоштовне тренування один на один. Це може бути дуже цінним, особливо якщо ви не знаєте канати веб-хостингу та керування cPanel.

30-денна гарантія повернення грошей

Жодних питань не задавали. Якщо ви не задоволені їх послугою, вони надають вам 30-денну гарантію повернення грошей. Це корисно для початківців, які випробовують кілька хостинг-провайдерів, перш ніж погодитися на одну компанію.

Встановлення програм у 1 клік

Завдяки їх інтерфейсу ви зможете встановити безліч додатків, вибравши з понад 400 доступних інструментів. Інструменти для малого бізнесу включені в пакет, і він також поставляється з WordPress та Joomla. Якщо у вас немає досвіду кодування, то використання функцій встановлення в один клік однозначно може допомогти вам створити свої веб-сайти.

Мінуси

У базовому плані немає облікових записів електронної пошти

План початківців не надає вам поштових скриньок для вашого веб-сайту. Таким чином, ви повинні вибрати наступний план, щоб отримати необмежену кількість облікових записів електронної пошти. План для початківців може бути не для вас, особливо якщо вам потрібен обліковий запис електронної пошти у вашому доменному імені (напр. ім’я користувача@domainname.com).

Висновок

Імітуючи резюме вгорі, HostPapa, безумовно, чудовий вибір, настійно рекомендується. Швидкі сервери в Канаді, ціни на CAD, відмінна підтримка клієнтів, штаб-квартира в Торонто … це не просто!

SummaryReviewer Matthew RogersДата перегляду 2019-11-23Переглянутий предмет HostPapaAuthor Рейтинг 51зірка1зірка1зірка1зірка1зіркаНазва продукту HostPapaPrice
3,36 CAD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author