Огляд HostPapa: Чому лише 30 з 30 веб-хостів?

домашня сторінка хостпапа

HostPapa розміщує понад 500 000 веб-сайтів у своїх центрах обробки даних у США та Канаді.

Це вражаюче, враховуючи, що вони існують лише з 2006 року (засновник Джеймі Опалчук).

Одним з потенційних пояснень їхнього метеорного підйому можуть бути різні варіанти обслуговування клієнтів, пропонуючи телефонну підтримку на декількох різних мовах, включаючи англійську, французьку, іспанську та німецьку мови для внутрішніх та міжнародних клієнтів..

Вони, мабуть, роблять щось правильно, щоб так швидко виросли за останні кілька років.

Для того, щоб це дізнатися, ми придбали HostPapa “Starter Plan” у червні 2015 року. Ми створили простий веб-сайт WordPress. Ви можете зануритися в його поглиблену статистику продуктивності, включаючи тривалість роботи та швидкість (натисніть “Історія” для отримання додаткової інформації).

Давайте подивимось, як вони оцінюють тридцять інших оглядів, які ми зробили досі:

Плюси використання хостингу HostPapa

Підписавшись, ми були схвильовані, щоб побачити, що змушує їх галочки. Що, можливо, може викликати таке швидке сходження?

Спочатку ми були приємно здивовані їх великим режимом роботи (як ви побачите). Вони також пропонують безліч варіантів підтримки клієнтів на вибір.

Все йде нормально! Але чи можуть вони дожитись до ажіотажу? Погляньмо.

1. Добрий час

Ми раді повідомити, що час роботи HostPapa пройшов з першого дня.

Вони опублікували середній показник за 24 місяці, який становить 99,95% тривалості роботи.

Хоча це звучить банально і очевидно, ви здивуєтеся лише тому, скільки веб-хостів борються з самим основоположним елементом фактично розміщення веб-сайту – зберігаючи прокляту річ!

Середнє тривалість тривалості за 12 місяців:

 • Середня тривалість тривалості січня 2020 року: 99,99%
 • Середня тривалість тривалості грудня 2019 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості листопада 2019 року: 99,88%
 • Середня тривалість тривалості жовтня 2019 року: 99,70%
 • Середня тривалість тривалості вересня 2019 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості серпня 2019 року: 99,94%
 • Середня тривалість тривалості липня 2019 року: 99,95%
 • Середня тривалість тривалості червня 2019 року: 99,98%
 • Середня тривалість роботи у травні 2019 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості квітня 2019 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості березня 2019 року: 99,99%
 • Середня тривалість тривалості лютого 2019 року: 99,63%

Статистика останніх 24 місяців HostPapaСередній час роботи HostPapa | Дивіться статистику

2. Вище середньої промисловості

Час роботи HostPapa було чудовим, швидкість завантаження сторінок також пристойна.

За останні 24 місяці вони мали час завантаження сторінки, коли розміщували 705 мс, що перевищує наш стандартний результат.

Середній час завантаження за останні 12 місяців:

За останні 12-місячну детальну статистику HostPapaСередня швидкість HostPapa 2019-2020 | Дивіться статистику

3. Широкі параметри підтримки

HostPapa пропонує широкі варіанти підтримки, щоб допомогти клієнтам різними способами.

Ви можете переглядати їх величезну бібліотеку відео самодопомоги. Вони пропонують цілодобову підтримку через телефон, пошту, електронну пошту та навіть факс (!).

Вони надають телефонну підтримку в 18 країнах (що може бути найбільше, що ми бачили від будь-якої компанії). Вони є єдиними хостами, які надають підтримку різними мовами, включаючи англійську, французьку, іспанську та німецьку.

Начебто цього недостатньо, вони також пропонують цікаву функцію підтримки, яка дозволяє вам з’єднатися один на один із сеансом “Експерти папи тата”, які по суті керуються покроковими інструкціями за допомогою відео- або телефонної конференції (також – це найкраща підтримка клієнтів назва колись !!).

Під час власного особистого розслідування ми отримали відповідь менш ніж за хвилину від їхнього обслуговуючого персоналу. Відповіді на запитання були надані протягом скромних двох хвилин.

В цілому наш досвід роботи з Gezim V, представником служби обслуговування клієнтів, був досить хорошим.

Підтримка HostPapa

4. Проактивні функції безпеки

Плани спільного хостингу HostPapa оснащені захистом від спаму Panda Cloud, а також брандмауером, моніторингом та виявленням вторгнень. Щорічно хакують понад 37 000 веб-сайтів, тому активні заходи безпеки HostPapa заспокоюють.

Їхній план Business Pro також пропонує додаткові функції, включаючи захист конфіденційності домену, безкоштовний сертифікат SSL, виділений IP-адресу та автоматизоване резервне копіювання веб-сайтів..

Останнє, про що потрібно потурбуватися, – це такі деталі безпеки, як захист від спаму. Приємно, щоб хтось ще спостерігав за вашою спиною.

5. 30-денна гарантія повернення грошей & Міграція сайту

HostPapa пропонує стандартну 30-денну гарантію повернення грошей для більшості планів хостингу.

Крім того, вони із задоволенням допоможуть вам перенести існуючий веб-сайт з іншого хоста (а також нададуть безкоштовне доменне ім’я).

6. Гарне співвідношення ціни та ціни

Основні ціни HostPapa починаються від $ 3,95 протягом перших трьох років. Якщо ви хочете просто зареєструватися на рік-два, це буде приблизно доларом в обох випадках.

Ціни HostPapa на один, два та три роки

Ця ціна також нижча для нових клієнтів. Це означає, що цінові ціни на оновлення збільшаться до $ 7,99 / місяць на тому самому плані Starter. Тож не найкращі новини в цілому, але досить поширені.

Хороша новина полягає в тому, що вони дають велику цінність для цього початкового ціноутворення. Ви отримуєте два веб-сайти порівняно з одним, який пропонує більшість інших хостів. Ви також отримуєте безкоштовну реєстрацію домену, 100 Гб SSD-пам’яті та немережну пропускну здатність.

Дуже добре, правильно?

Але це ще не все. Ви також отримаєте їх “Основні функції”, які включають безкоштовну міграцію веб-сайтів, Cloudflare CDN, сертифікат SSL та доступ до їх 400+ додатків та розробника веб-сайтів.

Загалом, це дуже хороше співвідношення. Інші хости можуть змусити вас платити за цей матеріал, легко підштовхуючи щомісячну ціну набагато вище цього початкового діапазону $ 3,95 / місяць.

Мінуси використання хостингу HostPapa

Звичайно, HostPapa мав хороші результати роботи та пристойну швидкість.

На жаль, інші клієнти не поділяють того самого позитивного досвіду, який ми мали. Також є деякі проблеми із прихованими комісіями, пов’язаними з тим, наскільки насправді є “гарантія” повернення грошей та налаштування веб-сайту.

Поглянь.

1. Поганий досвід клієнтів із підтримкою

Особисто наш досвід обслуговування клієнтів пройшов без проблем.

Коли ми провели перевірку того, як інші клієнти переглядали їх широкі варіанти підтримки, картинка була не така рожева.

Незважаючи на ВЕЛИЧЕЗНУ кількість доступних варіантів чи способів дістатися до HostPapa, загальний досвід клієнтів у середньому нижче номіналу.

2. Додаткові збори

Більшість веб-хостів створить ваш веб-сайт безкоштовно. Більшість веб-хостів також пропонують “безкоштовну гарантію повернення грошей”.

Мабуть, два права помиляються …

Якщо ви запитаєте повернення коштів протягом цього 30-денного вікна, вони стягуватимуть плату за налаштування в розмірі 29,95 долара при скасуванні.

Це технічно означає, що це не «безкоштовна» гарантія повернення грошей, а також не безкоштовна настройка веб-сайту.

Тож дякую, але не дякую.

Огляд хостинг-планів HostPapa + Швидкі факти

Нижче наведено короткий огляд трьох спільних планів хостингу HostPapa.

Зверніть увагу: ціноутворення часто коливається, і ці низькі рекламні ціни вимагають трирічної реєстрації.

Ціни та плани HostPapa

План стартера коштує 3,95 долара на місяць. Цей план дозволяє розміщувати два веб-сайти, безкоштовну реєстрацію домену, забезпечує 100 ГБ місця на диску та необмежену пропускну здатність. Ви також отримуєте всі їх “Основні функції”, включаючи безкоштовну міграцію сайту, Cloudflare CDN, сертифікат SSL та доступ до 400+ веб-додатків.

Бізнес-план також коштує $ 3,95 на місяць. Цей дозволяє розміщувати необмежену кількість веб-сайтів, безкоштовну реєстрацію домену, необмежену кількість дискового простору та необмежену пропускну здатність. Він також пропонує основні функції, а також розширені функції, такі як необмежену кількість додаткових доменів, облікових записів електронної пошти та баз даних MySQL.

Бізнес Pro план коштує $ 12,95 на місяць. Ви отримуєте необмежену кількість веб-сайтів, безкоштовну реєстрацію домену, необмежене зберігання SSD, пропускну спроможність, а також як Основні, так і Додаткові функції. Ви також отримуєте певні підвищення продуктивності, такі як ракетно-швидкі сервери та необмежену кількість сторінок для розробника веб-сайтів. Ви також отримаєте автоматичне резервне копіювання веб-сайтів, преміум-скриньку Premium Wildcard та конфіденційність домену.

 • Простота реєстрації: Дуже простий процес реєстрації.
 • методи оплати: Кредитна картка, Paypal.
 • Приховані збори та положення: Рекламована ціна діє лише за перший термін оплати. Поновлення значно дорожчі. З вас буде стягнуто плату за встановлення в розмірі 29,99 дол. США, якщо ви скористаєтесь їх політикою повернення коштів.
 • Довершені продажі: Кілька розпродажів.
 • Активація облікового запису: Активація може зайняти деякий час.
 • Досвід роботи панелі управління та інформаційної панелі: cPanel.
 • Встановлення програм та CMS (WordPress, Joomla тощо): Програма встановлення одним клацанням миші для встановлення популярних додатків та CMS.

Чи рекомендуємо ми HostPapa?

На жаль, у нас немає.

Їхній час роботи був хорошим, швидкість пристойною. У них є TON різних варіантів підтримки, і ми особисто мали позитивний досвід.

Копаючи глибше, ми з’ясували, що досвід підтримки в усьому світі занадто непостійний. І є занадто багато прихованих платежів, які ускладнюють їхню низьку ціну на просування.

Просто є занадто багато інших хороших веб-хостів там, які дають вам кращий удар за ваш долар.

Який у вас досвід роботи з HostPapa? Ми хотіли б почути про це, незалежно від того, чи є він позитивним чи негативним (якщо він прозорий і чесний).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author