Огляд HostMonster

Загальний рейтинг

Найдешевший план
$ 4,95 / міс

HostMonster: Короткий підсумок для людей, які не мають часу (майже всі ми)

На жаль, у двох словах, ми не рекомендуємо HostMonster з кількох причин, головними з яких є безпека та підтримка. Розглянемо кілька проблем, які ми знайшли.

Безпека: Мати сертифікат SSL (https, захищений сайт) є обов’язковим у ці дні, безумовно, Google віддає перевагу https-сайтам, а Chrome активно маркує незахищені сайти як “незахищені” … Основні сертифікати SSL справді безкоштовні в наші дні, оскільки вони ” ти такий важливий. Більшість господарів пропонують це також безкоштовно, оскільки їх легко інтегрувати. HostMonster, з іншого боку, не відмічає це на своєму основному або другому плані чи третьому плані … Вам потрібно буде перейти до їх 4-го плану “PRO”, щоб отримати сертифікат SSL. Це просто божевільно!

Підтримка: Існує досить багато скарг на їхню підтримку, що пливе навколо, занадто багато, щоб їх ігнорувати. Все, від великих затримок у відповідях на підтримку, до просто поганої підтримки.

Ціноутворення: Без SSL-сертифікатів, без необмеженого місця на диску, поганої підтримки тощо. Ви, принаймні, очікуєте пристойних дешевих тарифів, на жаль, ні, вони починаються від $ 4,95 / місяць, що принаймні на 1 долар понад те, що ми бачимо в середньому, що зазвичай має SSL та гідну підтримку.

Отже, що ми говоримо насправді … є багато веб-хостів, які набагато краще майже все! Уникайте HostMonster! Натомість перегляньте наше найкраще порівняння веб-хостингу.

Якщо вас ще якось цікавить HostMonster, читайте нижче.

Дослідження HostMonster

Огляд HostMonster

HostMonster розпочав свою діяльність ще в 1996 році, зробивши компанію одним із найстаріших постачальників послуг хостингу. Його заснував Метт Хітон, та сама людина, яка запустила BlueHost. Він об’єднався з Endurance International Group (EIG) у 2015 році. EIG – гігант, який володіє багатьма компаніями, що займаються веб-хостингом, такими як HostGator, BlueHost і Arvixe.

Їх штаб-квартира розташована в Прово, штат Юта, США. Ця приватна компанія надає різноманітні товари та послуги. До них належать, зокрема, спільний хостинг, веб-хостинг VPS та виділені сервери.

Ціноутворення

HostMonster пропонує чотири різні пакети для своїх веб-хостингових рішень. Ці плани названі Basic, Plus, Prime та Go Pro. Зазначені пакети можна побачити нижче:

Ціноутворення HostMonster

Найдешевший план називається базовим і коштує 4,95 дол. США на місяць, якщо ви виберете 36-місячний контракт. Таким чином, вам доведеться виділити загальну суму 178,20 доларів США. Якщо ви вибрали контракт на 12 та 24 місяці, вам доведеться платити 6,95 доларів США та 5,95 доларів на місяць відповідно. Зазначені суми є лише спеціальними вступними цінами. Ця акційна ціна діє лише в перший термін. Регулярні тарифи застосовуватимуться після поновлення запропонованого Вами плану.

Основний план дозволяє мати лише один веб-сайт на кожен обліковий запис хостингу. Якщо вам потрібно кілька веб-сайтів, ви можете вибрати пакет Plus, який дозволяє мати не більше 10 веб-сайтів на хостинг-акаунт. Якщо у вас більше 10 веб-сайтів, ви повинні отримати пакет Prime, який дозволяє розміщувати необмежену кількість веб-сайтів.

Простір веб-сайтів обмежений 50 Гб. Це означає, що ви можете мати максимум 50 ГБ даних на своєму хостинг-акаунті, що, як правило, більше ніж достатньо для створення бізнес-веб-сайту… насправді ви можете створити досить багато з цієї кількості дискового простору.

За даними веб-сайту, виконання базового плану (разом із планами «Плюс» та «Прем’єр») є стандартним. Отже, що саме це означає? Ми попросили їхню службу підтримки дізнатись більше про це. За їх словами “Оскільки це спільний сервер, ми не маємо точних ресурсів. Якщо ви почнете впливати на інші веб-сайти на тому ж сервері, ми повідомляємо вас, щоб ви могли виправити його або оновити багато разів. Однак це призводить до того, що ваш веб-сайт буде закритий, поки проблеми не будуть вирішені. ” Згадану розмову можна побачити нижче:

Чат

Це означає, що ви ділитесь ресурсами з іншими власниками облікових записів на тому ж сервері. Як тільки ви почнете впливати на продуктивність сервера, ваш обліковий запис буде призупинено. Це потрібно виправити, оновивши свій обліковий запис до пакету вищого рівня, щоб задовольнити потреби вашого веб-сайту. Як тільки вони дізнаються, що ваш рахунок знижує ефективність інших облікових записів, ваш обліковий запис буде призупинено, поки проблема не буде усунена.

Добре. Давайте продовжимо ефективність роботи та переходимо до поштових скриньок. Ви можете мати 5 облікових записів електронної пошти на один обліковий запис хостингу. Кількість є досить малою порівняно з іншими хостинг-провайдерами, які пропонують необмежену кількість електронних адрес. Однак якщо ви розміщуєте веб-сайт для початківців, саме по собі цього числа цілком достатньо. Зберігання електронної пошти становить 100 Мб на рахунок. Знову ж таки, для початківця це може задовольнити вимоги кожної поштової скриньки.

Після реєстрації з ними HostMonster дає вам безкоштовну реєстрацію домену. Це добре, якщо ви намагаєтесь заощадити кілька доларів на інших додатках. На відміну від інших провайдерів веб-хостингу, початкова налаштування вашого облікового запису безкоштовна.

Вони забезпечують гарантію тривалості 99,99%. Це означає, що на вашому веб-сайті рідко трапляються простої. Крім того, вони пропонують 30-денну гарантію повернення грошей. Таким чином, якщо ви не задоволені їх продуктами та послугами, ви можете отримати відшкодування.

Параметри підтримки

HostMonster надає різноманітні варіанти підтримки. До них належать:

  • Онлайн чат
  • Підтримка телефону
  • Довідковий центр / База знань
  • Подання квитка

Технічна підтримка телефону та технічна підтримка чату в реальному часі доступні 24/7. Телефонна підтримка для продажу доступна 7 днів на тиждень з 6 ранку до 21 вечора, MST. Вони також мають різні лінії в режимі онлайн-чату та служби підтримки телефону для виставлення рахунків, Департаменту дотримання умов обслуговування та підтвердження.

Їх база знань чи довідковий центр заповнені навчальними посібниками щодо налаштування та управління продуктами та послугами, за які ви платите. Очевидно, що це доступно на їхньому веб-сайті 24/7/365. Він також містить відеоуроки, які можуть допомогти вам легко виконати потрібні речі для запуску та роботи облікового запису.

Відгуки про службу підтримки клієнтів були переважно негативними. Більшість клієнтів були незадоволені своїми представниками. Коли веб-сайти потрапляють у занепокоєння, їхні технічні представники відповіли лише вибаченнями. Не було ініціативи робити щось з питань, з якими вони стикаються. Хоча вони обізнані з простими питаннями, вони не можуть вирішити багато проблем, з якими стикаються власники облікових записів.

Плюси

30-денна гарантія повернення грошей

Якщо ви спробували їх і вирішили, що вони не відповідають правильним потребам, ви можете отримати повернення коштів. Хоча це відшкодування не поширюється на реєстрацію доменних імен, все-таки корисно заощадити кілька доларів.

Безкоштовна реєстрація домену

Так. Насправді ви можете заощадити кілька доларів за допомогою безкоштовної реєстрації основного домену. Якщо у вас ще немає доменного імені, настав час скористатися цією пропозицією.

Мінуси

Є багато недоліків підписки на HostMonster.

Обмежений простір на диску

Вони дають лише близько 50 Гб місця на диску. Мало користі, якщо у вас є великі за розмірами відео та зображення, які потрібно розмістити на своєму веб-сайті. Крім того, якщо у вас є додаткові файли для завантаження, цей план не є правильним для вас.

Якщо ви хочете необмежену кількість дискового простору, вам доведеться вибрати третій план, пакет Prime. Спеціальна вступна ціна – 6,95 дол. США на місяць, якщо ви обираєте 36 місяців. Це означає, що вам доведеться викласти 250,20 доларів США наперед. Якщо ви хочете скористатись контрактом на 12 та 24 місяці, вам потрібно викласти 9,45 дол. США та 8,45 дол. На місяць відповідно.

Обмежені облікові записи електронної пошти

У базовому плані вам дозволено лише 5 облікових записів електронної пошти. Але що робити, якщо у вас веб-сайт (або бізнес) мають шестеро людей? Тоді, очевидно, це не правильно.

Ви можете вибрати наступний план, плюс пакет, який коштує 6,95 доларів США на місяць, якщо ви виберете на 36 місяців вперед. Це все ж особлива вступна ціна. При поновленні вам доведеться платити регулярні тарифи. О, BTW, зазначений дорожчий план дозволяє до 100 облікових записів електронної пошти.

Погана підтримка клієнтів

Ні. Вони не забезпечують відмінне обслуговування клієнтів, яке вони обіцяли. Більшість відгуків були незадоволені своїми представниками та їхньою командою технічної підтримки. Більшість технічних представників повинні були вибачитися за неякісне обслуговування (наприклад, сервери виходять з ладу, збої веб-сайтів тощо). А щоб погіршити ситуацію, вони серйозно мали лише вибачитися і заявити, що нічого не можуть з цим зробити.

Одне, що потрібно шукати в хостинг-провайдера, відмінна підтримка клієнтів. Якщо у компанії цього немає, то уникайте їх. Що робити, якщо ваш веб-сайт вийшов з ладу, і ваш найважливіший клієнт зараз займається серфінгом на ньому? Що??!! Тоді ви втрачаєте цінного клієнта. Гірше те, що коли це трапиться, команда підтримки не може допомогти вам. Який облом.

Ви також можете помітити мою розмову (зображення), надану раніше в цьому огляді. Замовник заявив: “Що приводить вас у Bluehost?” Це означає, що і BlueHost, і HostMonster мають однакові представники служби обслуговування клієнтів. Це може бути очевидною причиною того, що їх засновує одна і та ж людина. Але той факт, що представник служби обслуговування клієнтів не може розрізняти клієнта BlueHost від клієнта HostMonster, свідчить про те, що вони також не можуть розрізняти товари та послуги двох компаній. Ми покажемо вам підсумок бесіди:

Чат

Ми не знаємо, чи це насправді заздалегідь зроблений шаблон, який вони створили для BOTH BlueHost та HostMonster. Або, напевно, представник насправді помилився. Гейз…

Висновок

HostMonster – це не компанія, яку ми б рекомендували. Ні. Не відбудеться. Мінуси значно переважають за плюси роботи з компанією. Відмінна підтримка клієнтів відсутня і очевидно, що це лише інша компанія EIG. Можливості також дуже обмежені. Вам краще бути з іншими хостинг-провайдерами там.

SummaryReviewer Matthew RogersДата перегляду 2018-08-27Переглянутий предмет HostMonsterAuthor Рейтинг 21зірка1зіркасірийсірийсірийНазва продукту HostMonsterPrice
4,95 дол. США

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author