Огляд HostGator

ХостГатор

Хороший о HostGator, вони розміщують мільйони веб-сайтів, але чи дійсно вони того варті? давай дізнаємось!

Загальний рейтинг

Найдешевший план
2,75 дол. США / міс

HostGator: Швидкий підсумок для людей, які не мають часу (майже всі ми)

HostGator – це веб-хост, який ви використовуєте, якщо у вас дуже низький бюджет. Вони дуже дешеві (2,75 доларів США, якщо ви зафіксуєтесь на кілька років – це $ 3,70 доларів), що чудово…. але це має кілька недоліків.

Швидкість: Ви будете на американському сервері, тобто майже кожен інший сайт, розміщений ближче, ніж США, буде швидшим (якщо вони використовують гідного хоста). Також Google справді не любить повільні сайти, тому це може зашкодити вашим потенційним рейтингам та видимості в Інтернеті.

Підтримка: Вони добре і насправді дуже чуйні, але вони не такі спеціалізовані порівняно з іншими господарями.

Заблоковано: Ви можете отримати найнижчу ціну, лише якщо зафіксуєтесь на кілька років, що не ідеально, якщо ви вирішите перейти на півдороги.

1 сайт: Якщо ви хочете розмістити більше 1 сайту (дуже багато людей любить експериментувати), вам доведеться оновити і заплатити більше (в цей момент ви могли б також обрати преміальний хост).

Тож, що ми говоримо насправді, це… перевірити свій бюджет, і якщо ви можете розмахувати додатковими 1,20 доларів США / місяць, перейдіть з таким веб-хостом, як SiteGround, вони НЕБЕШЕ швидші, спеціалізованіші, мають багато класних функцій, які HostGator не робить не маю і т. д. і т. д. Отримавши картину, ви можете ознайомитися з нашим оглядом SiteGround тут

Все ще цікавитесь HostGator, читайте нижче.

Дослідження HostGator

Огляд HostGator

Добре, давайте розберемося з деякими особливостями. Ми почнемо з короткої історії компанії (ми завжди це робимо), а потім перейдемо прямо до того, що, на нашу думку, є її основними плюсами і мінусами, з деякими прикольними особливостями і нашим вердиктом в кінці (що імітує наш підсумок на початку ).

Про HostGator

HostGator був заснований у 2002 році людиною на ім’я Брент Окслі, який на той час був просто студентом, що відвідував коледж. Після першого року бізнесу він мав скромну клієнтську базу трохи більше 100 клієнтів, але до наступного року його клієнтська база зросла вдесятеро. До 2006 року HostGator відкрив свій перший міжнародний офіс, і зростання цієї компанії не виявило ознак уповільнення.

Оскільки початкові темпи зростання цієї компанії підтримували стабільний ріст, відкривали кілька офісів по всьому світу та почали конкурувати на ринку австралійського веб-хостингу. В даний час вони розміщують понад 8 мільйонів доменів, і вони зарекомендували себе як один з найбільш бажаних хостів веб-сайтів у бізнесі. Це дуже вражаючий спосіб їх масштабування.

Плюси & Мінуси HostGator

Плюси:

Дешево

При $ 2,75 / місяць дешево – це, безумовно, правильне слово. Зазвичай, коли ціни такі низькі, щось жахливо неправильно, але HostGator вдається надати гідну послугу, незважаючи на низьку вартість.

Стільки планів

Незалежно від того, який тип веб-хостингу ви шукаєте, HostGator пропонує його. Незалежно від того, чи шукаєте ви хмарний хостинг, спільний хостинг, хостинг посередників або лише інструменти електронної комерції, вони охоплюють його.

Великі номери часу

Ця компанія може похвалитися дуже стабільним та стабільним рекордом часу, в середньому від 99,96 до 99,97%. Це вище середнього показника часу роботи в галузі, що вражає. Пробіг має вирішальне значення для успіху вашого бізнесу, оскільки будь-який простой може дорого коштувати.

Підвищена безпека

Якщо ви придбаєте один із найпремісніших планів веб-хостингу, ви отримаєте доступ до розширених функцій безпеки HostGator. Сюди входять резервні копії даних, які відбуваються щодня, а також автоматичне видалення зловмисного програмного забезпечення, щоб вам не довелося витрачати свій цінний час, переживаючи ці проблеми. Якщо говорити, якщо у вас є $$$, щоб вийти з преміальним планом, ви можете також подивитися на більш преміум-хоста, ніж тоді (SiteGround для більшості людей, або щось на кшталт Kinsta або Pressidium, якщо ви шукаєте висококласного керованого Ведучі WordPress).

Дружній для початківців

Для тих, хто не знайомий з веб-хостингом або будує свій перший веб-сайт, HostGator має вашу спину. Їх бек-енд досить зручний для користувачів, навіть для початківців. У деяких веб-хостів дуже важко дотримуватися інтерфейс, з яким користувачі мають взаємодіяти, але, на щастя, HostGator прагне зберегти їх користувальницький інтерфейс як можна легше дотримуватися. Користувачі також матимуть доступ до корисних сторінок FAQ, онлайн-підручників та інформаційних документів на кожному кроці.

Мінуси:

Трохи нижча швидкість завантаження

Хоча середній час завантаження сторінки HostGator лише трохи нижче середнього часу завантаження сторінки (якщо їхні сервери знаходяться в США), для австралійців це все ще є недоліком. Пошукові системи враховують швидкість їх алгоритму ранжування органічного пошуку, і будь-яка затримка часу завантаження сторінки компанії може негативно вплинути на їх продаж. Якщо говорити, якщо ви використовуєте CDN, це стає проблемою. Якщо ви перебуваєте в США, Канаді чи навіть у більш віддалених районах, таких як Бразилія, звичайно, не потрібні CDN.

Інші цікаві функції

24/7 обслуговування клієнтів

Як було сказано раніше, обслуговування клієнтів цієї компанії є досить корисним, але ще одна величезна перевага її полягає в тому, що їх обслуговування клієнтів доступне цілодобово, цілодобово. Це надзвичайно корисно, оскільки багато часу, ваші найбільші проблеми трапляться у найсмішніші часи (посеред ночі, вихідні тощо).

Гарантія повернення грошей

Це завжди зручно. Якщо ви не задоволені їх послугами, ви можете отримати повне повернення коштів протягом перших 45 днів після їх використання.

Вільна міграція

HostGator радий перенести ваш існуючий веб-сайт на власний веб-хостинг, заощаджуючи багато часу та ресурсів.

Висновок

Як уже згадувалося декілька разів, якщо ви тільки починаєте, а бюджет дуже реальний, тоді обов’язково підпишіться. Але якщо ви можете розмахувати додатково 1,5 долара, радимо ознайомитись із SiteGround, оскільки ви неодмінно отримаєте перевагу від додаткової швидкості (та функцій, орієнтованих на WordPress, якщо ви використовуєте WordPress для створення свого сайту).

SummaryReviewer Matthew RogersДата перегляду 2018-06-29Переглянутий предмет HostGatorAuthor Рейтинг 31зірка1зірка1зіркасірийсірийНазва продукту HostGatorPrice
2,75 дол. США

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author