Огляд GreenGeeks

Загальний рейтинг

Найдешевший план
2,95 дол. США / місяць (в порівнянні з 9,95 дол. США)

GreenGeeks – наш улюблений господар Канади, який поєднує доступні ціни, необмежену кількість дискового простору, 30-денну гарантію повернення грошей, а також екологічно чисті системи, що займаються в галузі, роблять їх непродуманими.!

Зазвичай ми розглядаємо наступні 4 аспекти веб-хостингу, щоб визначити його загальну якість: Простота використання, швидкість (на глобальному рівні), підтримка та час роботи. GreenGeeks вдосконалив їх!

Причини вибору GreenGeeks

Почнемо з того, що ми вважаємо найкращими рисами GreenGeeks, тими, що негайно дають їм перевагу перед конкуренцією. Для більшості людей, які шукають гідного веб-хостингу, наступного короткого резюме достатньо, щоб переконати їх, що GreenGeeks – це той, з ким потрібно йти.

 1. Сервери в Канаді: Це одна з головних причин, чому більшість канадців обирають GreenGeeks, вони фактично мають центр обробки даних в Канаді, що робить ваш сайт швидким та швидким завантаженням. Хоча у них є сервери по всьому світу, якщо ви відчуваєте потребу в глобальному масштабі.
 2. Цілодобова підтримка: Супер корисно, і це через телефон, чат та квитки, вибір за вами.
 3. Вбудована масштабованість: Ваш сайт раптом росте швидше, ніж очікувалося? Без проблем, GreenGeeks може коригувати потрібні ресурси на льоту, підтримуючи все безперебійне функціонування.
 4. 30-денна гарантія повернення грошей: Не раді з будь-яких причин? Без проблем, у вас немає чого втрачати.
 5. Супер зелений: Кожен ампераж, який вони витягують з електромережі, вони вкладають у 3 рази більше у вигляді відновлюваної енергії, тому ваш веб-сайт буде скорочувати викиди вуглецю! Як це круто!

Це справді не мислитель. Що стосується витрат, у них є 3 плани хостингу, їх найдоступніший план починається з лише 2,95 дол. США / місяць (тимчасова знижка з 9,95 дол. США)!

GreenGeeks проводить дослідження

Огляд: 300% зелений веб-хостинг, що працює на відновлюваній енергії.

Вступ та коротка історія GreenGeeks

Greengeeks був започаткований ще в 2006 році Трей Гарднер, любитель природи і завзятий турист, серфер і лижник. Він хотів створити веб-хостинг-компанію з позитивним впливом енергії. Він вирішив, що його веб-хостинг компанія використовуватиме свої прибутки для придбання кредитів на вітрову енергію, відновивши втричі більше енергії, яку споживає Greengeeks. Компанія з екологічною спрямованістю на сьогоднішній день і вік не дивно, але враховуючи, що Greengeeks був представлений на початку 2000-х, це досить вражаюче.

Зважаючи на це, основна увага Greengeeks не на стійкості в жертві якості та продуктивності їх технологій. Вони залишаються відданими якісним технологічним характеристикам, як їх пріоритет номер один, і все ще займаються EPA Green Power Partner. Вони також присвячені тому, щоб допомогти своїм користувачам знайти успіх в Інтернеті, з чіткими рекомендаціями та безкомпромісним зобов’язанням. З часу їхнього початку вони переросли на більше 300 000 сайтів і 35 000 користувачів, щоб заробити своє місце як один з провідних хостинг-провайдерів із зеленим поворотом..

Ціноутворення

Ідеально відповідає більшості інших хостинг-компаній, але додайте до списку функцій, за які, як правило, доведеться платити… безкоштовно за допомогою GreenGeeks.

плани хостингу

Плюси

Greengeeks орієнтує свої хостинг-послуги на початківців та проміжних власників веб-сайтів. GreenGeeks досить важко знайти законний поганий огляд, і це є вагомою причиною!

Хоча їх основним продуктом є план для початківців, вони також мають різні рівні та плани, як тільки користувачеві стане комфортно. План для початківців може перетворитись на індивідуальний план, побудований відповідно до ваших потреб, з VPS, виділеними WordPress та спеціальними параметрами сервера. Якість їх виділеного сервера (та й інші їхні варіанти теж) надзвичайно високоефективні, підкріплені деякими найкращими процесорами там.

Greengeeks відокремлюється від маси продуктів для початківців хостингу, пропонуючи дуже масштабований продукт, який може почати як початківець, так і прокласти шлях до хостингу WordPress або чогось іншого.

Навіть при вражаючій якості продукту, що залишається вражаючим – це їх прихильність до зеленого кольору. Їх зобов’язання на 300% відновлюваної енергії позиціонує їх вище за все в цій категорії – вони займають своє місце як найчистіший варіант веб-хостингу. Вони не тільки нехтують власний слід вуглецю, але й досягають прогресу в зменшенні сліду інших компаній! По суті, двома іншими компаніями, що займаються веб-хостингом подібного розміру, які не практикують стійкість, опікуються Greengeeks.

Навіть для людини, яка не так сильно піклується про вплив хостингу чи навколишнє середовище загалом, Greengeeks все ще виділяється серед інших канадських веб-хостингових сайтів та сайтів хостингу взагалі своєю якістю та сервісом..

Як власник сайту для початківців, вам не хочеться турбуватися про дрібні деталі та технічні проблеми, які можуть вас заблудити та відволікти від реальних речей, як-от вивезення вашого вмісту там. Крива навчання таких речей, як налаштування параметрів сервера, є досить крутою, хоча для початківців може не здатися, що це недоступно. Спрощення Greengeeks подібного роду полегшує життя для всіх і робить веб-сайти легким.

Особливості

Greengeeks виділяється в трьох основних сферах:

 • Швидкість
 • Безпека та надійність
 • Розташування центрів обробки даних

The швидкість Пропозиції Greengeeks неможливо переоцінити. У 2018 році швидкість – це все. Чим довше буде завантажуватися ваш сайт, тим більше відвідувачів ви втратите (на сьогодні він втрачає приблизно 10/10 відвідувачів, які ви завантажуєте щосекунди). Тривалість уваги та терпіння завжди низькі, тому наявність швидкого сайту незамінна.

Greengeeks пропонує кілька круті технічні функції, безпосередньо пов’язані з безпекою та надійністю вашого сайту, включаючи сканування файлів у режимі реального часу, проактивний моніторинг сервера, який може бачити проблеми та діяти на них до їх виникнення, аналіз загрози, надзвичайно безпечні vF-файли та ізоляція облікового запису хостингу.

Їх центри даних знаходяться в 5-ти локаціях: Чикаго, Монреаль, Фенікс, Амстердам та Торонто. Це означає, що Greengeeks також дуже добре працює в будь-якій точці Європи, будь то Великобританія, Франція, Іспанія чи навіть Німеччина. І з серверами в США, ви навіть можете очікувати гідної продуктивності в таких місцях, як Бразилія.

І навіть базовий спільний план Greengeeks має досить перелік функцій:

 • Необмежена пропускна здатність
 • Необмежені ресурси для сервера
 • Необмежений домен на одному обліковому записі
 • Cloudfare CDN
 • Доступні інструменти SEO та маркетингу

Вони навіть пропонують безкоштовне доменне ім’я під час створення вашого акаунта.

Висновок

Вітаємо, якщо ви прочитали це далеко, наші аналітики повідомляють, що більшість людей переходять на перше посилання для реєстрації на сторінці :). Наразі ви не можете помилитися з GreenGeeks, безумовно, якщо хочете націлити на Канаду чи США.

Рецензент Matthew RogersReview Date 2019-11-23Reviewed Item GreenGeeksAuthor Rating 51зірка1зірка1зірка1зірка1зіркаНазва продукту GreenGeeksPrice
2,95 дол. США

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author