Огляд FatCow

Логотип FatCow

Загальний рейтинг

Найдешевший план
4,08 дол. / Міс

FatCow: Швидкий підсумок для людей, які не мають часу (майже всі ми)

На жаль, у двох словах, ми не рекомендуємо FatCow з багатьох причин, основними з яких є безпека та підтримка. Розглянемо кілька проблем, які ми знайшли.

Безпека: Мати сертифікат SSL є обов’язковим в наші дні, безумовно, якщо Google надає перевагу https-сайтам, а Chrome активно маркує незахищені сайти як “незахищені” … нехай буде виглядати їх головний веб-сайт

Так, ви бачите це правильно, їх власний веб-сайт не захищений … Ви дійсно хочете придбати план хостингу у веб-хостингу, чий власний сайт не має гідного сертифіката SSL? Це божевілля!

Підтримка: Існує досить багато скарг на їхнє ставлення підтримки, що пливе навколо, занадто багато, щоб їх ігнорувати. Все – від великих затримок у відповідях на підтримку, до грубих відповідей з боку служб підтримки.

Швидкість: Вони повільні, що справді погано в наші дні, оскільки Google хоче швидких сайтів і дає їм вищі позиції у своєму рейтингу … Крім того, дослідження показують, що ви можете втрачати 10% відвідувачів за кожну секунду, яку ваш сайт все ще завантажує … А масовий ні-ні!

Отже, що ми говоримо насправді … є багато веб-хостів, які набагато краще майже все! Уникайте Fatcow! Натомість перегляньте наше порівняння кращих веб-хостів для США.

Якщо вас ще якось цікавить FatCow, читайте нижче.

Дослідження FatCow

Огляд веб-хостингу FatCow

FatCow, яке вигадливе ім’я! То про що йдеться в компанії? FatCow розпочав свою діяльність ще в 1998 році та надає послуги веб-хостингу для різноманітних малих та середніх підприємств. Він знову належить гіганту веб-хостингу, Endurance International Group (EIG). Зазначений конгломерат є власником інших веб-хостинг-компаній, таких як BlueHost, HostGator, Arvixe та iPage.

Їх штаб-квартира знаходиться в Альбукерке, Нью-Мексико. У компанії є два дата-центри в районі Бостона, штат Массачусетс. Ці два центри обробки даних мають загальну площу понад 2400 квадратних футів. Компанія надає різні продукти та послуги, включаючи один веб-план хостингу (оригінальний план жирної корови), хостинг WordPress, послуги VPS, виділені сервери та реєстрацію домену.

У якийсь момент FatCow був визнаний журналом веб-хостингу «Переможцем нагороди 50 кращих редакторів». До липня 2009 року FatCow оголосила, що їх офіси та центри обробки даних працюють на 100% від енергії вітру. Це відповідає їхнім зобов’язанням стати зеленими. З 2008 по 2011 рік вони передали частину своїх продажів відділу раку молочної залози Американського товариства з раку.

Ціноутворення

FatCow надає лише один тип плану веб-хостингу. Це відоме як оригінальний план FatCow.

Ціноутворення FatCow

Цей план коштує 4,08 доларів США на місяць, якщо ви платите за 36-, 24- або 12-місячні контракти. Однак якщо ви хочете платити щомісяця, це коштуватиме вам 5,00 доларів на місяць. Це просто спеціальні вступні ставки. Ціни на оновлення хостингу такі:

 • 1-місячний термін: 14,95 доларів США на місяць (рахунок щомісячно; залежно від наявності)
 • 12-місячний термін: 14,95 доларів США на місяць (виставлено рахунок 179,40 доларів США за рік)
 • 24-місячний термін: 13,95 дол. США на місяць (виставлено рахунок 334,80 дол. США протягом 2 років)
 • 36-місячний термін: 12,95 дол. США на місяць (виставлено рахунок 466,20 дол. США протягом 3 років)

План дає необмежену кількість дискового простору. Дуже, як вони це називають. Це означає, що ви не обмежені кількістю даних, які ви розміщуєте всередині свого хостинг-акаунта. Відмінна функція, якщо вам потрібно розмістити на своєму веб-сайті високоякісні великі відео та зображення.

Пропускну здатність також називають Oodles. Так, це означає, необмежено. Якщо у вас велика кількість трафіку, необмежена смуга пропускання необхідна для розміщення кожного переглядача веб-сайтів. З вас не стягується плата за незвично велику кількість руху, особливо в пікові сезони. Це особливо корисно, якщо у вас є кожен день кількість відвідувачів веб-сайтів.

Необмежена поштова скринька – ще одна функція, якою ви можете скористатися. Кожна поштова скринька має об’єм пам’яті 500 Мб або 10 000 електронних повідомлень (що станеться раніше). Це означає, що ви можете надати кожній особі, яка відповідає за ваш веб-сайт (або бізнес) свої власні облікові записи електронної пошти.

Вам надається безкоштовне доменне ім’я, яке може заощадити кілька доларів з кишені. Вам також надається точка & натисніть інструменти для створення веб-сайтів, що дозволяють створювати професійні сайти, не потребуючи навичок кодування та досвіду. Майстри встановлення додатків допоможуть вам додавати різні програми на ваш сайт за допомогою його простих покрокових інструкцій.

Ви також можете безкоштовно перенести свій веб-сайт, якщо він розміщений на іншій компанії. Заощаджує кілька доларів. Плюс у них також є халяви! Вам надано 100 рекламних кредитів Google і 100 доларів США. Вони корисні, якщо ви рекламуєте свій бізнес у цих пошукових системах.

Якщо ви хочете продавати в Інтернеті, вам надається безліч функцій. До них відносяться Інтернет-магазин ShopSite, можливість прийому кредитних карток, інтеграція покупок кошика PayPal, PowerPay та спільний SSL. Доступні програми включають WordPress, Gallery2, phpBB, GBook, Joomla !, а також інструменти опитування, опитування та лічильника.

Параметри підтримки

FatCow надає вам різноманітні варіанти підтримки. До них належать:

 • Підтримка телефону
 • Онлайн чат
 • База знань

База знань містить відповіді на поширені запитання та підручники щодо використання (або управління ними) їх продуктами та послугами. Підтримка телефону та чат в режимі онлайн доступні 24/7.

Що стосується відгуків, то служба їх обслуговування клієнтів дуже погана. Більшість людей були роздратовані довгим часом очікування та великими затримками між відповідями. Представники не були обізнані про свої товари та послуги. Деякі були навіть грубими, коли лінії були відрізані в середині розмови. Схоже, чудова служба підтримки клієнтів, яку обіцяв FatCow своїм клієнтам, була порушена.

Плюси

Є переваги використання послуг веб-хостингу FatCow. Нижче наведено деякі з них:

Необмежений простір на диску

Ви отримуєте необмежену кількість пам’яті разом з їх пакетом. Вам не потрібно думати про те, щоб розміщувати X-файл у свій хостинг-акаунт раз у раз. При необхідності можна розмістити необмежену кількість великих файлів.

Мінуси

Стільки мінусів …

Погана підтримка клієнтів

Незважаючи на те, що вони надають вам як телефон, так і чат в реальному часі, вони все ще не мають надійної підтримки клієнтів, необхідної для задоволення клієнтів. Більшість людей були роздратовані довгим часом очікування та затримкою між відповідями. Їхня команда підтримки клієнтів не була обізнана про продукти та послуги компанії. Недостатня підтримка клієнтів – це, безумовно, недолік, який ми хочемо відзначити.

Повільне завантаження швидкостей

Вони пообіцяли “необмежену кількість” майже на все. Так, це великий плюс. Але недоліком є ​​те, що вони надають веб-сайтам низьку швидкість завантаження порівняно зі середньою.

Якщо швидкість завантаження вашого веб-сайту низька, це призведе до низького рейтингу пошукових систем. Це тому, що Google надає перевагу веб-сайтам із більшою швидкістю завантаження порівняно з повільними. Крім того, поганий досвід користування – це ще один результат низької швидкості завантаження. Ваші глядачі будуть розчаровані вашим веб-сайтом і, ймовірно, перейдуть на інший веб-сайт, який може задовольнити їхні потреби.

Невідповідність часу

Одним із недоліків у роботі з FatCow є їх непослідовний запис про час роботи. Ну, вони все одно не гарантували продовження роботи! Компанія, яка не має гарантії безперервної роботи, є одним з постачальників, яких слід уникати.

Більшість відгуків зазначають, що бувають випадки, коли FatCow забезпечував хороший час роботи. Хоча, бувають дні (або навіть місяці), коли вони відчувають простої. Це подібно до їзди на гірських дорогах, і ви не знаєте, чи буде певний день хорошим днем ​​чи ні.

Прогулянка з гірки – це не те, що ви хотіли б для свого веб-сайту? Ви не хочете щодня вгадувати, аби дізнатися, чи буде ваш веб-сайт не працює чи ні. Крім цього, непослідовність також призведе до непослідовності продажів та гірших, розчарованих клієнтів.

Не справді необмежений

Так. У розділі профі ми додали, що вони пропонують необмежену пропускну здатність, електронні листи та сховище. Але ось мінус: він насправді не обмежений. Коли ви перейдете фактичний ліміт, коли FatCow вважає, що ви занадто багато використали, ваш обліковий запис буде призупинено. Ой!

Ви хочете призупинити дію вашого облікового запису? Це призведе до недоступності вашого веб-сайту. Ви б втратили багато клієнтів, якщо це станеться. І звичайно, ви втратите МНОГО надто потрібних продажів. Крім того, вам доведеться пройти багато (наприклад, поспілкуватися з представниками FatCow) лише для того, щоб призупинити дію вашого облікового запису. Вау! Занадто багато для чогось, що називається необмеженим, правильно?

Висновок

На жаль, ми не рекомендуємо FatCow. Вони надають необмежену кількість функцій багато. Але в них відсутні найважливіші характеристики, які ви повинні шукати в хостинговій компанії.

 • Їм не вистачає чудової системи підтримки клієнтів.
 • Їм не вистачає послідовного, вище середнього часу роботи.
 • Крім того, вони не надають гарантії безперервного часу.
 • Їм не вистачає середньої швидкості завантаження веб-сайту.

Простіше кажучи, їм не вистачає надійності, швидкості, продуктивності та підтримки – чотири речі, які вам потрібні в компанії, що займається веб-хостингом … ми настійно рекомендуємо шукати іншого хоста для створення вашого веб-сайту..

SummaryReviewer Matthew RogersДата перегляду 2018-08-23Переглянутий предмет FatCowAuthor Рейтинг 11зіркасірийсірийсірийсірийНазва продукту FatCowPrice
4,08 дол. США

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author