Огляд Arvixe

Загальний рейтинг

Найдешевший план
7 дол. США / міс

Арвікс: Швидкий підсумок для людей, які не мають часу (майже всі ми)

На жаль, у двох словах, ми не рекомендуємо Arvixe з кількох причин. Основні причини – швидкість та підтримка (величезний підвод!). Розберемося з кількома проблемами, які ми знайшли …

Швидкість: У Arvixe є лише центр обробки даних у США, тобто майже кожен інший сайт, розміщений ближче, ніж США, буде швидшим (якщо вони використовують гідного хоста). Також Google справді не любить повільні сайти, тому це може зашкодити вашим потенційним рейтингам та видимості в Інтернеті.

Підтримка: Немає телефонної підтримки, а також кілька поганих відгуків та тем на форумах, які скаржаться на підтримку Arvixe …

Ціноутворення: Ви можете отримати найнижчу ціну, лише якщо зафіксуєтеся на кілька років, що не ідеально (а 7 доларів на місяць – це не так вже й дешево).

Тож, що ми говоримо насправді, є… там набагато дешевші веб-хости, які набагато кращі та мають сервери в Канаді. Наприклад, наш улюблений на даний момент – HostPapa. Вони зелені, у Канаді швидкий центр обробки даних, штаб-квартира знаходиться в Канаді, плата в CAD ($ 3,36 / місяць), а додатковим плюсом є те, що вони пропонують більше можливостей, ніж Arvixe майже за половину вартості. Їх підтримка – це нічим! Погляньте на наш огляд HostPapa.

Все ще цікавитесь Arvixe, читайте нижче.

Дослідження Арвікс

Огляд веб-хостингу Arvixe

Такі агенції, як ми, потребують хорошого постачальника хостингу, який не підводить наших клієнтів. Під час пошуку в пошуках найкращого постачальника послуг ми перевірили багато компаній і знаємо, які з них використовувати, а яких уникати..

Якщо ви шукаєте веб-хостинг-компанію для Канади і натрапили на Arvixe, ось що ми думали …

Вступ до Арвікс

Arvixe – компанія, що займається веб-хостингом, яка розпочала свою роботу в Каліфорнії, зокрема в Сан-Луїсі Обіспо. Арванд Сабетіан знайшов компанію в 2003 році.

Потім він був придбаний Endurance International Group (EIG) у 2014 році. EIG фактично є власником інших хостинг-компаній, таких як HostGator та BlueHost. Дані центри Arvixe можна знайти в різних місцях, таких як Амстердам, Гонконг та Даллас, Техас.

Незважаючи на те, що їх придбав EIG, який є власником BlueHost та іншими гігантами хостингової компанії, ми не рекомендуємо вам підписуватися на них. Краще розкласти гроші на інших постачальників веб-хостингів, які надають вам те, що вам потрібно. І у нас є різні причини, чому ми не пропонуємо дарувати Arvixe свої гроші в обмін на їхню послугу.

Але перед тим, як зняти наше слово з кажана, ми покажемо вам різні пакунки, плюси та мінуси Arvixe.

Ціноутворення

Пакети та функції Avixe для веб-хостингу Linux включають пакети “Особистий клас” та “Персональний клас Pro”. Їх можна побачити нижче:

Ціни Arvixe2

Найдешевший план веб-хостингу Linux називається “Особистий клас”. Коштує $ 7,00 на місяць і автоматично поновлюється щомісяця, якщо ви не скасуєте підписку.

У цьому пакеті ви автоматично отримуєте немерований простір на диску та щомісячну передачу даних, це означає, що ви не стягуєте плату за кількість простору або пропускної здатності, яку ви фактично використовуєте. Однак, на думку Arvixe, “неметалізований не означає нескінченність”. Клієнтам, як ви, необхідно дотримуватися їх Умов обслуговування.

Ви можете розмістити до 6 доменів у найдешевшому пакеті. Це означає, що ви можете мати максимум 6 веб-сайтів на одному хостинг-акаунті. Для кожного домену у вас є неметована кількість субдоменів. Крім того, ви отримуєте одне безкоштовне доменне ім’я з такими розширеннями: .com, .net, .tech, .space, .online, .website, .store, .site, .club, .us, .biz, .info,. мені, .co і .org.

Як і у більшості хостинг-пакетів, Arvixe надає вам доступ до cPanel для повного контролю вашого веб-хостингу. Для людей, які не потребують технологій, пакет “Персональний клас” надає вам конструктор веб-сайтів одним клацанням. Ця зручна платформа для створення веб-сайтів дає вам можливість створити веб-сайт за лічені хвилини, обираючи різноманітні шаблони.

Електронна пошта є необхідністю для більшості власників веб-сайтів, і Arvixe надає вам нефіксовану кількість поштових скриньок. Це означає, що ви можете створити кілька облікових записів електронної пошти для кількох осіб, які відповідають за ваш домен або веб-сайт.

Що стосується розробки речей, цей пакет пропонує необмежену кількість баз даних MySQL. Це означає, що ви можете скористатися плюсами MySQL, включаючи покращену безпеку даних, безперебійний час, продуктивність та гнучкість. Пакет “Персональний клас” також дозволяє вам скористатися PHP, Python, Perl та Ruby on Rails, серед інших. Дуже зручно, якщо ви плануєте запускати багато веб-сайтів.

Якщо вам потрібен сертифікат SSL для захисту конфіденційної інформації, ви можете придбати його за додаткову ціну 25,00 доларів на рік. Це важливо для певних сайтів, таких як магазини електронної комерції, де важлива інформація необхідна для завершення транзакцій.

Підтримка

Arvixe надає різноманітні варіанти зв’язатися з ними для підтримки:

  • Отримайте підтримку, подавши квиток тут.
  • Отримайте підтримку, відвідавши Центр підтримки / База знань.
  • І отримати підтримку через онлайн-систему підтримки користувачів в чаті.

Хоча Arvixe надає безліч варіантів зв’язку з ними, їм все ще не вистачає надійної системи підтримки, як це спостерігається в різних відгуках клієнтів. Їм потрібно близько години, щоб повернутися до запитань та скарг клієнтів. Після того, як ви змусите їх відповісти на ваше початкове запитання, їм потрібно більше 5 хвилин, щоб відповісти між запитаннями.

Це дуже дорого, особливо коли ви працюєте з веб-сайтом електронної комерції. Якщо ваш сайт не працює, коли ви намагаєтеся підключитися до повільної системи підтримки, покупці можуть шукати інший спосіб придбати товар, який їм подобається. Вони можуть бути розчаровані і уникати використання вашого веб-сайту електронної комерції наступного разу, коли щось спробують придбати.

Примітка. Щоб отримати пріоритетну підтримку від Arvixe, потрібно платити додатково 20,00 доларів на місяць.

Плюси

Основні плани Arvixe надають вам необмежений простір на диску та щомісячну передачу даних. Крім того, вони дають вам щонайбільше 6 доменів для найдешевшого плану веб-хостингу Linux. Вони також надають ваучери для оголошень Google, Yahoo !, та Bing. Крім того, вони надають нефіксовану кількість облікових записів електронної пошти, що дозволяє надати поштові скриньки декільком особам, які обробляють ваш веб-сайт.

Що стосується вашої веб-безпеки, Arvixe пропонує блокувальник спаму під назвою SpamAssassin для електронних листів. Для найдешевшого плану Linux ви також отримуєте щонічні оновлення безпеки, виявлення грубої сили та брандмауер. Arvixe дозволяє безкоштовно перенести або перемістити поточний сайт на власні сервери.

Мінуси

Як було сказано раніше, ми не рекомендуємо виходити з Arvixe. Ось чому:

Погана підтримка клієнтів

Перш за все, Arvixe не надає підтримку клієнтів по телефону. Вони надають вам три варіанти зв’язатися з ними для підтримки: подання квитків, підтримка чату в реальному часі та база знань про самодопомогу.

Нахабні відгуки клієнтів щодо Arvixe стверджують, що підтримка їх клієнтів нижче середнього. Для того, щоб дістатися до них за допомогою прямого чату, потрібна година, і вони потребують багато часу, щоб відповісти між питаннями. Інші відгуки стверджують, що вони не змогли відповісти на прості запитання, а замість відповіді на конкретний запит вони дали стандартні відповіді, що нагадують шаблон..

Плюс у них є справді дорога система підтримки пріоритету. Тільки щоб отримати найкращу підтримку, яку вони пропонують, вам доведеться платити 20 доларів на місяць.

Оманливі витрати

Найдешевший план, який коштує 7 доларів на місяць, може бути оманливим або лише частково вірним. Як видно на малюнку нижче, найдешевший план коштує лише 7 доларів, якщо ви заплатите за 24 місяці вперед. Це означає, що вам потрібно негайно виділити 168 доларів. Це фактично коштує 10 доларів на місяць щомісяця.

Arvixe коштує 2

Не справді необмежений

Як і в інших компаніях, що займаються веб-хостингом, “Безлімітний” або “Без обмежень” насправді не означає нескінченність. Ці функції залишаються до тих пір, коли ви надмірно використовуєте процесор Arvixe. Ось чому ви повинні прочитати їх Умови обслуговування. Відповідно до їх умов, вони можуть призупинити дію облікового запису, якщо він надмірно використовує ресурси процесора та пам’яті та якщо він перевищує щомісячну норму пропускної здатності. Це доводить нашу думку про те, що “Без вимірювання” або “Без обмежень” насправді не прирівнюється до його реального значення.

Ненадійність

Коли ваш сайт відчуває час простою, ви втрачаєте багато трафіку, клієнтів та покупок. Пробіги занадто дорогі для власників бізнесу. Таким чином, вам важливо вибрати веб-хостингові компанії з 99,99% часу роботи.

Користувачі Arvixe часто повідомляють, що це ненадійно і призводить до сайтів, які часто виходять з ладу. Чимало відгуків також зазначили, що Arvixe має великі простої навіть після того, як вони заявили, що вони мали 99,99% часу роботи сервера..

Повільний час завантаження

На жаль, окрім поганого часу роботи, веб-сайти Avixe також мають повільний час завантаження сторінки. Ви можете подумати, що це нормально, оскільки сторінка так чи інакше завантажиться. Але наскільки важлива швидкість завантаження сторінок для клієнтів та для SEO?

У січні 2018 року, Google оголосив, що використовуватиме швидкість сторінки як чинник рейтингу мобільного пошуку. Якщо швидкість завантаження вашого сайту справді повільна, то ви точно втратите своє найцінніше місце в результатах гіганта пошукової системи. Це призводить до менше трафіку та менше клієнтів.

Згідно з Tenzing, швидкість також впливає на задоволеність клієнтів. Повільний час завантаження може призвести до незадоволених клієнтів. А коли клієнти незадоволені, вони рідше купують у вас. Вони також частіше натискають кнопку “назад”, коли вони стикаються з сайтом із повільною швидкістю завантаження.

Висновок

Як і у всіх брендів, завжди є плюси і мінуси. Арвікс – одна з них. До плюсів можна віднести необмежену кількість дискового простору та щомісячну передачу даних, функції захисту та необмежену кількість облікових записів електронної пошти. Однак, за ціною найдешевшого хостингового плану, це точно не варто.

Отже, як згадується в нашому резюме, ми настійно рекомендуємо вам подивитися на HostPapa, вони пропонують набагато краще… ну все краще, справді, перегляньте наш огляд HostPapa.

Рецензент Matthew RogersReview Date 2019-11-21Reviewed ArvixeAuthor Рейтинг 21зірка1зіркасірийсірийсірийНазва продукту ArvixePrice
7 доларів США

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author