Najlepszy hosting Irlandii

Jako firma zajmująca się projektowaniem stron internetowych z dużą ilością kont hostingowych (mamy niezliczoną liczbę pobocznych projektów i lubimy eksperymentować), mamy całkiem niezłe pojęcie o tym, co definiuje świetnego hosta.

Są to nasi najlepsi dostawcy hostingu dla Irlandii, prawdziwy hosting bez rozbijania banku.

Kilka marek / witryn, które zawierają linki do naszych treści:
Polecane na stronach

Best Hosting Ireland: Top 5 – maj 2020

Web Hosting CompanyOgólna ocenaCena / mo.Disk SpaceFeaturesRecenzjeStrona internetowa
siteground2 3,95 € (60% zniżki) 10 GB Błyskawiczne centrum danych w Londynie, Niedrogie, 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy, Oficjalnie zalecane przez WordPress = Win! Przegląd SiteGround
GreengeeksLogo 3,95 USD (Wyłączna zniżka MangoMatter – w porównaniu z 9,95 USD) bez limitu Super zielony hosting, serwery w Europie i światowe, nieograniczone miejsce na dysku! Recenzja GreenGeeks
A2HostingLogo 3,92 USD (było 7,99 USD) bez limitu Tanie + Nieograniczone miejsce na dysku! Przegląd hostingu A2
myhostlogo 5,99 € 10 GB Ponad 10 lat doświadczenia w hostingu. Recenzja MyHost
wpengine 35 USD 10 GB Udoskonalony hosting WordPress. Przegląd silnika WP

Znalezienie porządnego hosta internetowego, który jest naprawdę niedrogi, nie jest łatwe, a chyba że jesteś kreatorem programu Excel, może być nieco przytłaczające, porównując wszystkie różne funkcje hostingu (takie jak koszt vs przepustowość, miejsce na dysku, użyteczność, wsparcie, recenzje itp. ). Aby się uspokoić, istnieją naprawdę wielkie firmy hostingowe, które nie pobierają absurdalnych cen hostingu, ale nadal mają wydajność, aby prowadzić dowolną stronę internetową, którą chcesz.

Poniższe 5 jest naszymi osobistymi ulubionymi, pierwsze 4 są naprawdę niedrogie (piąta byłaby dla twoich najlepszych potrzeb hostingowych WordPress), a wszystkie z nich oferują świetną wydajność & wsparcie. Do posortowania najlepszych hostów internetowych posłużyliśmy się następującymi kryteriami: łatwość użytkowania, przystępność cenowa oraz wydajność / moc. Cieszyć się!

1. SiteGround

To nasza ulubiona firma hostingowa od zawsze, są tanie, mają bardzo wydajne serwery, a co najważniejsze, wsparcie jest na najwyższym poziomie.

Są również zalecane przez WordPress, przez WordPress (bardzo niewiele firm hostingowych może o to poprosić! Mogą oczywiście również zająć się dowolnym CMS, który im rzucisz). O, + mają 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Niemal bez zastanowienia dla każdego, kto szuka niedrogiego, ale wysokiej jakości hosta internetowego!

Mają 3 plany hostingowe, ich najtańszy plan zaczyna się od 3,95 € / mc (60% zniżki od zwykłej ceny)! 

siteground2

  Zwycięzca – 9,6 / 10

Łatwość użycia

97%

Przystępność

92%

Wydajność / moc

95%

2. GreenGeeks

GreenGeeks jest jedną z firm, o których wiesz, że robią wszystko dobrze. Od czasu ich uruchomienia w 2008 r. Odnotowano ogromny wzrost. Powody ich sukcesu są dość jasne, gdy zaczniesz z nimi współpracować, to połączenie globalnego zasięgu (wiele centra danych na całym świecie), niesamowita wydajność, świetne i dość szybkie wsparcie, i na koniec, zużywają energię 3 razy z powrotem do sieci dzięki energii wiatru, co jest dość niesamowite!

Jeśli chodzi o określone funkcje, oferują nieograniczone miejsce na dysku nawet w najbardziej podstawowym planie, mają wsparcie 24/7 i podobnie jak SiteGround, 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy, jeśli nie jesteś zadowolony! Bryła nr 2 na naszej liście!

Ich najtańszy plan zaczyna się dopiero 3,95 USD / miesiąc (ekskluzywna zniżka MangoMatter – w porównaniu z 9,95 USD)

Łatwość użycia

94%

Przystępność

92%

Wydajność / moc

90%

3. Hosting A2

A2 Hosting jest na równi z SiteGround, mają również wiele niesamowitych szybkich serwerów na całym świecie + mają świetne wsparcie. Chociaż nie mają oficjalnej rekomendacji WordPress, ich wydajność w witrynach WP jest niesamowita.

Posiadanie nieograniczonej ilości miejsca na dysku jest całkiem fajne!

Oferują również 3 pakiety hostingowe, ich najtańszy plan zaczyna się już od 3,92 USD / mc (pierwotnie 7,99 USD / mc).

Łatwość użycia

87%

Przystępność

92%

Wydajność / moc

80%

4. Myhost.ie

Z siedzibą w południowo-zachodniej Irlandii, po raz pierwszy uruchomiono je w 2002 roku, co oznacza, że ​​mają ponad dekadę doświadczenia w ich wspieraniu.

Oprócz wysokiej jakości hostingu w chmurze oferują również hosting poczty e-mail, rejestrację domen, & sporo usług związanych z bezpieczeństwem.

Najtańszy plan zaczyna się od 5,99 € / miesiąc

Łatwość użycia

85%

Przystępność

85%

Wydajność / moc

85%

5. WP Engine

Jeśli naprawdę szukasz bardzo zarządzanego hostingu WordPress w Irlandii o wysokiej jakości, WP Engine jest tym, czego potrzebujesz! Są liderem na rynku, jeśli chodzi o hosting witryn WordPress i nie bez powodu (choć są nieco drogie). Posiadają własny, wbudowany system buforowania, który umożliwia superszybkie wyświetlanie stron (zwany EverCache), aw połączeniu z CDN jest najszybszą firmą hostingową WordPress w okolicy!

Ich wsparcie 24/7 oczywiście specjalizuje się w WordPress, umożliwiając im naprawienie dowolnego problemu bez żadnych problemów. Ponadto zajmują się także wszelkimi podstawowymi aktualizacjami WordPress, więc nie musisz się o to martwić. A gdy jest to poważna aktualizacja, faktycznie najpierw testują witrynę, zanim się nie aktualizują, aby upewnić się, że nic się nie zepsuło, usługa na najwyższym poziomie. Mają także wykrywanie zagrożeń w czasie rzeczywistym, aktywnie blokują ataki DDOS, a nawet naprawią Twoją witrynę za darmo, jeśli zostanie zhakowana…

Wszystko to bardziej niż uzasadnia cenę! Zainteresowany spokojem i może oszczędzić budżet?

Najtańszy plan zaczyna się od 35 USD miesięcznie

Łatwość użycia

85%

Przystępność

65%

Wydajność / moc

95%

Irlandia hostująca wsparcie techniczneWeb Hosting Ireland: Looking głębiej

Dzięki postępowi technologicznemu w ciągu ostatnich kilku dziesięcioleci oraz w tempie, w którym z każdym rokiem wciąż robi postępy, Internet stał się nieuniknionym aspektem naszego codziennego życia dla wielu ludzi. Dlatego w wyniku tych zmian żadna firma nie może przetrwać, jeśli nie ma dobrze funkcjonującej strony internetowej i obecności online, aby z czasem przyciągnąć nowych klientów i konsumentów..

Niezależnie od tego, czy próbujesz dotrzeć do odbiorców internetowych, aby dać swojej małej firmie możliwość nawiązania kontaktu i dotarcia do klientów i konsumentów, jeśli próbujesz założyć bloga, jeśli próbujesz stworzyć platformę dla dowolnego rodzaju projektu, lub niezależnie od przyczyny, strony internetowe są wszechstronnym i różnorodnym medium, które może osiągnąć całkiem wiele rzeczy. Jednak jeśli chodzi o tworzenie strony internetowej, jedną z rzeczy, na które musisz spojrzeć, jest rodzaj hostingu, którego szukasz, i dostawca, na którym będziesz polegać, aby zapewnić ci godną zaufania i niezawodną usługę w Irlandii . Podczas próby znalezienia odpowiedniego pakietu hostingowego i dostawcy w Irlandii decyzja może przynieść dalekosiężne efekty, więc chcesz mieć pewność, że wykonasz właściwe połączenie (podpowiedź, SiteGround jest całkiem niesamowity). Tutaj znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć, aby pomóc Ci podjąć decyzję, która najlepiej pasuje do Twojej witryny.

Rodzaje hostingu w Irlandii

Shared Hosting

Hosting współdzielony jest jedną z tańszych metod hostingu, co czyni go preferowaną opcją dla wielu, którzy nie chcą budować strony internetowej, która poradzi sobie z dużym ruchem, i uważają, że jej strona byłaby odpowiednia dla mniejszej liczby odbiorców. Hosting współdzielony to doskonała opcja dla osobistych stron internetowych, blogów i małych firm, ponieważ oferuje wszystkie zasoby, których te projekty potrzebują w większości przypadków, wszystkie w bardziej przystępnej cenie niż wiele alternatyw dostępnych na rynku. Podstawowe funkcje powinny obejmować takie elementy, jak instalatory 1-click dla najpopularniejszych systemów CMS, takich jak WordPress, Joomla itp. Mówiąc o hostingu WordPress, podczas gdy hosting współdzielony zwykle wystarcza do hostowania podstawowej witryny WordPress, jeśli chcesz stworzyć dość skomplikowany Witryna WordPress, możesz zwiększyć budżet i przejść na zarządzany hosting WordPress (przychodzi na myśl WP Engine).

Hosting VPS

Hosting Virtual Private Server, lub VPS, pozwala stronie internetowej mieć swoją prywatną sekcję serwera, która jest współdzielona z wieloma innymi stronami internetowymi. Hosting VPS jest krokiem naprzód w stosunku do hostingu współdzielonego, ponieważ część używanego serwera jest całkowicie odizolowana od innych witryn hostowanych przez ten serwer. Jest to świetna opcja dla właściciela witryny, który wolałby hosting dedykowanego serwera, ale szuka korzyści z tej prywatności po znacznie niższej cenie.

Dedykowany serwer hostingowy

Ci, którzy szukają serwerów o wysokiej wydajności, mogą chcieć wypróbować coś o większych możliwościach, na przykład hosting dedykowanych serwerów. Te serwery są idealne dla tych, którzy szukają hostingu w Irlandii, który może obsłużyć większy ruch i inne funkcje. Są one jednak droższe, dlatego najlepiej je rezerwować dla większych projektów, które wymagają zwiększonej niezawodności i wsparcia. Jeśli jest to w twoim budżecie, jest to doskonała opcja hostingu dla stron internetowych w Irlandii.

Hosting w chmurze

Wszyscy ostatnio mówią o chmurze! Jest to świetny sposób na przechowywanie plików, ale jest także doskonałą opcją hostingu. Hosting w chmurze to technologia, w której kilka komputerów funkcjonuje jako pojedynczy system. Ta zaawansowana technologia jest niezwykle wydajna i nie ogranicza żadnych możliwości jej wykorzystania. W razie potrzeby możesz skalować potrzeby swojej witryny w górę lub w dół, co czyni ją niezwykle wszechstronną opcją dla projektów dowolnej wielkości.

Hosting dla sprzedawców

Hosting dla sprzedawców jest niezwykle popularny wśród osób zainteresowanych projektowaniem stron internetowych. Ta usługa pozwala klientom kupować hosting hurtowo i sprzedawać go swoim klientom, co daje projektantowi strony internetowej większą kontrolę nad tworzonymi stronami internetowymi. Ta praktyka jest standardem wśród projektantów stron internetowych, więc jeśli to brzmi jak to, czego szukasz, najlepszym rozwiązaniem może być hosting dla sprzedawców.

Web Hosting Ireland: Czego szukać

Jeśli próbujesz zdecydować, który rodzaj hostingu jest odpowiedni dla Ciebie i Twoich potrzeb, a także potrzeby witryny, którą chcesz wkrótce uruchomić w Internecie, typ hostingu dla Irlandii, na który wybierasz się trzeba uważać, nie jest jedyną rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę (btw, zrobiliśmy to samo badanie najlepszego australijskiego hostingu, kanadyjskiego hostingu, hostingu NZ, hostingu w Wielkiej Brytanii, & hosting w Singapurze). Po podjęciu decyzji między różnymi rodzajami hostingu wymienionymi powyżej, nadszedł czas, aby wybrać dostawcę, któremu będziesz ufać w swojej witrynie. Oto kilka czynników, które należy wziąć pod uwagę przy porównywaniu dostawców, aby ułatwić podejmowanie decyzji.

Lokalizacja serwera

Lokalizacja twojego serwera będzie miała wiele wspólnego z czasami ładowania użytkowników, którzy odwiedzą Twoją stronę. Im bliżej znajduje się serwer, tym większa szansa na skrócenie czasu ładowania. Nie oznacza to jednak, że będziesz chciał po prostu wybrać najbliższy serwer w Irlandii. Musisz także wziąć pod uwagę moc danego serwera; jeśli jest to serwer o stosunkowo niskim zużyciu energii, może być lepiej z jednym nieco dalej.

Przechowywanie

Zastanów się, ile miejsca będziesz potrzebować na swojej stronie, w oparciu o ilość treści, które planujesz dodać do niej. Zazwyczaj im więcej płacisz za hosting, tym więcej miejsca na to zapewni. Ma to również wiele wspólnego z wybranym rodzajem hostingu; na przykład hosting współdzielony będzie oferował mniej miejsca, ponieważ udostępniasz przestrzeń serwera tak wielu innym użytkownikom. Zastanów się, ile miejsca zajmie Twoja witryna, i weź to pod uwagę podczas porównywania dostawców.

Czas pracy

Niezależnie od tego, czy prowadzisz mały blog z zaledwie kilkoma cotygodniowymi czytelnikami, czy witryny dużych firm, które mogą otrzymywać setki, a może nawet tysiące odwiedzin dziennie, zechcesz w jak największym stopniu skrócić przestoje. Sprawdź dostępność każdego rozważanego dostawcy – najbardziej obiecujące do 99,9% czasu gwarantowanego. Jednak tylko dlatego, że mówią, że to nie jest prawda; zapoznaj się z opiniami klientów i odrabiaj pracę domową, zanim uwierzysz im na słowo, i sprawdź, jakie były ich uptime dla osób, które skorzystały z ich usług.

Wsparcie

Wsparcie jest ważnym aspektem każdej zakupionej usługi, w szczególności usług hostingowych. Jeśli nie masz doświadczenia w prowadzeniu strony internetowej, będziesz potrzebować dobrej obsługi klienta – oczywiście jest to jednak coś, czego będziesz chciał w obu przypadkach. Poszukaj dostawcy oferującego czat na żywo i wsparcie telefoniczne!

Kopie zapasowe

Tworzenie kopii zapasowych danych jest niezwykle ważne i może uratować Cię przed utratą ton cennych informacji i przeżywaniem tragedii. Dlatego wybierając usługodawcę hostingowego, z którym chcesz hostować swoją witrynę, powinieneś ocenić, jak często wykonują kopie zapasowe plików, a także ile przechowują kopie zapasowe. Inną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest system, którego używają do przywracania danych w przypadku ich utraty.

Pasmo

Konieczna jest do rozważenia ilość pasma dozwolona na serwerze, szczególnie jeśli prowadzona strona internetowa jest większa i zobaczy nieco większy ruch. W przypadku większości mniejszych projektów przepustowość prawdopodobnie nie będzie stanowić problemu; jednak średnie lub mniejsze witryny internetowe powinny z pewnością wziąć to pod uwagę, szukając dostawcy swojego hostingu w Irlandii.

Liczba dozwolonych domen / witryn

Prawdopodobnie nie będzie to problemem, jeśli planujesz hosting tylko jednej witryny, ale wielu użytkowników może chcieć mieć więcej niż jedną witrynę hostowaną w usłudze hostingowej, z której zdecydują się korzystać. Dobrym pomysłem jest zastanowienie się, ile domen możesz używać z usługą i dostawcą, o których myślisz, nawet jeśli uważasz, że będziesz potrzebować tylko jednej witryny – zawsze dobrze jest mieć swobodę dla innej w przypadku zmiany. Twój umysł.

I to wszystko, może wydawać się przytłaczające, aby objąć wszystkie punkty, ale po prostu zrób to krok po kroku. Może nawet utwórz arkusz kalkulacyjny i zaloguj wszystkie specyfikacje dla dostawców usług hostingowych dla Irlandii, więc masz łatwy przegląd.

LUB

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author