Najlepszy hosting e-commerce dla Wielkiej Brytanii

Jako agencja internetowa z dużą ilością kont hostingowych (mamy niezliczone poboczne projekty i lubimy eksperymentować), mamy całkiem niezłe pojęcie o tym, co definiuje świetnego hosta. Jakość Twojego dostawcy usług hostingowych może mieć ogromny wpływ na potencjalny sukces Twojego sklepu internetowego.

Weźmy na przykład szybkość witryny, czy wiesz, że 1-sekundowe opóźnienie oznacza zmniejszenie liczby wyświetleń strony o 11%, co oznacza, że ​​ponad 1/10 odwiedzających będzie się odwracać na każdą sekundę wczytywania się witryny… właśnie dlatego porządna strona gospodarz jest niezbędny!

Są to nasi najlepsi dostawcy hostingu e-commerce dla Wielkiej Brytanii, prawdziwy hosting bez rozbijania banku.

Dygresja: Nasz numer 1 ma tymczasową 69% zniżkę! Chwyć to, dopóki trwa!

Kilka bardziej znanych marek / witryn, które zawierają linki do naszych treści:

Znamy nasze rzeczy, małą próbkę naszych licznych referencji:

Tom jest pasjonatem i szybko rozumie potrzeby swoich klientów. Naprawdę doceniam jego gotowość do dzielenia się wiedzą i umiejętności, jak korzystać z mojej nowej strony internetowej. Dzięki Tom!

Sally Mac
Spis treści

Dzięki MangoMatter zaprojektowanie naszej obecnej strony internetowej było tak łatwe. Tom był osobiście zaangażowany od pierwszej konsultacji do zakończenia, i nadal jest dostępny dla wszelkich poprawek, które mogą być konieczne!

Demitrios Lecatsas
Świeże włosy

Wybraliśmy Toma do zaprojektowania naszej strony, ponieważ podobał nam się styl innych stron, które zaprojektował. Cały proces był bezstresowy. Tom był bardzo pomocny i żadne z naszych licznych próśb nie było zbyt wielkim problemem. Tom ma przyjemność pracować. Uwielbiamy witrynę, którą dla nas stworzył, jest tak łatwa w obsłudze i wygląda fantastycznie.

Carl Olive
Wiosna!

Nasze doświadczenie z Mango Matter było fantastyczne! Tom jest bardzo łatwy w obsłudze, pozytywny, wydajny i oczywiście genialny w tym, co robi. Wysoce polecany.

Lucy Reeves
Oznacza, że

Zaangażowaliśmy Toma do opracowania naszej nowej strony internetowej firmy i byliśmy zachwyceni wynikiem. Był w stanie nie tylko przedstawić nasze wytyczne, ale także przedstawić kilka doskonałych pomysłów, o których nigdy byśmy nie pomyśleli. Co najlepsze, Tom jest hojny ze swojego czasu i nadal służy radą i wsparciem.

Neil Mackenzie
Pomysłowy

Cóż za łatwe i bezproblemowe działanie z MangoMatter! Tom dokładnie zrozumiał, o co nam chodzi, i jesteśmy pod ogromnym wrażeniem końcowego produktu. Nie zawahałbym się ponownie wybrać MangoMatter w przyszłości.

Tyson King
Dyrektor / Rozwiązania Plumbrite

Tom z MangoMatter był niezwykle pomocny, profesjonalny i świetnie wspierał założenie mojej strony internetowej, jest on bogaty w wiedzę i bardzo wydajny. Bez wahania polecam MangoMatter i już to zrobiłem.

Michelle Watson
Ja naprawię

Zrobiliśmy analizę, recenzje hostingu & porównania, więc nie musisz, w wyniku czego powstaje lista najlepszych firm hostingowych zajmujących się handlem elektronicznym w Wielkiej Brytanii. Poniższa tabela zawiera ogólny przegląd – naszym zdaniem – 5 najlepszych hostów e-commerce, posortowanych według oceny, z wyszczególnieniem kosztów / mo, & ile oferują miejsca na dysku. Wzięliśmy również naszą trójkę i oceniliśmy je osobno tuż pod tabelą.

Firma hostingowaOgólna ocenaCena / mies. Serwery na całym świecie FunkcjeRecenzje Witryna
siteground2 2,95 £ (Tymczasowe 67% zniżki, w porównaniu z 8,95 £)
 • Serwery z Wielkiej Brytanii + globalna sieć
 • Szybki jak błyskawica
 • Niedrogie (opłaty w GBP)
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy!
 • Szybkie wsparcie ekspertów
 • Oficjalnie polecany przez WordPress = zwycięzca!
Przegląd SiteGround
GreengeeksLogo 2,95 USD
 • Zielony hosting
 • serwery w Europie
 • Nieograniczone miejsce na dysku
Recenzja GreenGeeks
A2HostingLogo 3,92 USD
 • Tani
 • Nieograniczone miejsce na dysku!
Przegląd hostingu A2
logo eukhost 3,33 £
 • Wysoka wydajność
 • Z siedzibą w Wielkiej Brytanii
Przegląd TSOhost
kinsta 30 USD
 • Udoskonalony hosting WordPress
 • Świetny występ
 • Korzysta z Google Cloud Platform
 • Wyższa cena
Recenzja Kinsta

# footable_8165 td.ninja_column_3 {text-align: center; }

Best E-commerce Hosting UK 2020 – Recenzje

1. SiteGround

To nasza ulubiona firma hostingowa dla witryn e-commerce. Są niedrogie, mają błyskawiczne serwery w Londynie, a co najważniejsze, wsparcie jest bardzo responsywne (średni czas reakcji wynosi około 10 minut).

SiteGround jest również wysoce rekomendowany przez WordPress (bardzo niewiele firm hostingowych może to twierdzić! Mogą oczywiście poradzić sobie z każdym CMS, który im rzucisz), jest to absolutnie oczywiste! O, + oni mają 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy!

Plany SiteGrounds zawierają również wiele fajnych funkcji, takich jak niewiarygodnie wydajny system bezpieczeństwa, automatyczne kopie zapasowe i bezpłatne SSL (bardzo ważne w przypadku witryn e-commerce)

Mają 3 plany hostingowe, ich najtańszy plan zaczyna się od 2 £.75 / mies. (69% zniżki od zwykłej ceny)! 

siteground2

  Zwycięzca

Łatwość użycia

97%

Wsparcie

95%

Wydajność / moc

95%

2. GreenGeeks

Cena £: 2,95 USD
Miejsca na dysku: bez limitu
Wsparcie: Telefon, czat na żywo, bilety

GreenGeeks jest jedną z firm, o których wiesz, że robi wszystko dobrze. Od czasu ich uruchomienia w 2008 r. Odnotowano ogromny wzrost. Powody ich sukcesu są dość jasne, gdy zaczniesz z nimi współpracować, to połączenie globalnego zasięgu (wiele centra danych na całym świecie), niesamowita wydajność, świetne i dość szybkie wsparcie, i na koniec, zużywają energię 3 razy z powrotem do sieci dzięki energii wiatru, co jest dość niesamowite!

Jeśli chodzi o określone funkcje, oferują nieograniczone miejsce na dysku nawet w najbardziej podstawowym planie, mają wsparcie 24/7 i podobnie jak SiteGround, 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy, jeśli nie jesteś zadowolony! Bryła nr 2 na naszej liście!

Ich najtańszy plan zaczyna się dopiero 2,95 USD / miesiąc (ekskluzywna zniżka MangoMatter – w porównaniu z 9,95 USD)

Logo GreenGeeks

Łatwość użycia

94%

Wsparcie

95%

Wydajność / moc

90%

3. Hosting A2

A2 Hosting jest bardzo podobny do SiteGround, zarówno pod względem wydajności, jak i funkcji (tylko odrobinę droższy), mają również wiele ładnych, szybkich serwerów na całym świecie (w tym w Londynie). W handlu elektronicznym lubimy je, ponieważ oferują serwery z turbodoładowaniem w celu zwiększenia prędkości i są dość elastyczne w zakresie zasobów serwerowych, dzięki czemu sklepy o wystarczającej wielkości działają wyjątkowo gładko.

Oferują również 3 pakiety hostingowe, ich najtańszy plan zaczyna się już od USD 3,92 USD / mc (pierwotnie 7,99 USD / mc).

Łatwość użycia

87%

Wsparcie

94%

Wydajność / moc

93%

badania e-commerce w Wielkiej Brytanii

Hosting e-commerce w Wielkiej Brytanii: jak znaleźć właściwy

Hosting handlu elektronicznego jest rodzajem hostingu przeznaczonego specjalnie do hostowania witryn handlu elektronicznego dla firm lub przedsiębiorców. Oznacza to, że strony internetowe działają jako sklepy internetowe, wyposażone w celu ułatwienia transakcji online towarów i usług. Stworzyliśmy również porównania hostów dla hostingu e-commerce w Australii i hostingu e-commerce dla Kanady.

Ze względu na wrażliwy charakter danych udostępnianych w ramach tych transakcji istnieje wiele funkcji i funkcji związanych z tego rodzaju platformą hostingową w Wielkiej Brytanii, która odróżnia ją od innych rodzajów hostingu.

Co wyróżnia hosting e-commerce od zwykłego hostingu w Wielkiej Brytanii

W porównaniu z rodzajem planu hostingowego wymaganego dla ogólnej strony internetowej lub bloga, hosting e-commerce różni się od „normalnego” hostingu na kilka sposobów.

funkcje

Przede wszystkim hosting e-commerce obejmuje szereg funkcji i narzędzi niezbędnych dla firm do ułatwienia transakcji online.

Podczas gdy hosting e-commerce nadal uwzględnia ogólne aspekty tworzenia witryn, takie jak podstawowe funkcje projektowania stron internetowych, cechy charakterystyczne dla tej platformy hostingowej obejmują:

● Katalogi online

● Zarządzanie zapasami

● Możliwości przetwarzania płatności

● Funkcje koszyka

● oraz certyfikat Secure Sockets Layer (SSL)

Funkcje oferowane w ramach planów hostingu handlu elektronicznego umożliwiają właścicielom witryn odpowiednie skonfigurowanie witryny handlu elektronicznego, a następnie zarządzanie i przeprowadzanie transakcji biznesowych.

Chociaż ogólne strony internetowe nie potrzebują takich funkcji, jak przetwarzanie płatności, są one niezbędne dla firm i przedsiębiorców zamierzających prowadzić sklep internetowy.

Koszt

Koszt hostingu e-commerce może się różnić w zależności od konkretnego dostawcy wybranego dla Twojego planu hostingowego, a także oferowanych przez niego funkcji.

Zazwyczaj dobry hosting hostingowy e-commerce będzie trwał od 20 do 250 USD plus miesiąc. Hosting niestandardowego systemu e-commerce może jednak uruchomić ten koszt nawet wyżej, zaczynając od 300 USD z miejscem na wspinaczkę.

Z drugiej strony plany hostingowe bez możliwości handlu elektronicznego można kupić za zaledwie 4 USD miesięcznie i zwiększać je w zależności od rodzaju platformy hostingowej (np. VPS, udostępniane, dedykowane itp.). Chociaż istnieją również pewne bezpłatne opcje hostingu, generalnie nie jest to zalecane dla firm.

Na co zwrócić uwagę podczas wyszukiwania dostawcy hostingu e-commerce

Istnieje kilka czynników, które należy wziąć pod uwagę, szukając dostawcy hosta handlu elektronicznego. Najważniejsze kwestie powinny dotyczyć specyficznych potrzeb Twojej firmy, ponieważ niektóre funkcje oferowane przez dostawców mogą, ale nie muszą być konieczne do spełnienia Twojego celu.

Poniżej znajdują się krótkie objaśnienia różnych rodzajów hostingu, a także kluczowe rzeczy, na które należy zwrócić uwagę podczas przeglądania dostawców hostingu e-commerce.

Rodzaje hostingu

Shared Hosting

Hosting współdzielony jest rodzajem hostingu, który jest popularny wśród firm, zwłaszcza tych z ograniczonym budżetem, ponieważ plany te są zwykle bardziej przyjazne budżetowi.

Na wspólnym planie hostingowym Twoja witryna jest hostowana na serwerze, który jest współdzielony z innymi stronami internetowymi. Rzeczywista liczba witryn, które udostępniasz swojemu serwerowi, a także to, czego możesz oczekiwać, jeśli chodzi o wydajność witryny, zależy od dostawcy. Witryny hostowane na wspólnym serwerze mogą być otwarte na zagrożenia bezpieczeństwa, a wydajność sieci może również zależeć od liczby zasobów, które są zajęte lub wykorzystywane przez inne witryny na tym samym serwerze.

Hosting w chmurze

Hosting w chmurze obejmuje udostępnianie serwera innym stronom internetowym, podobnym do hostingu VPS, i działa na kilku połączonych serwerach internetowych. Istnieją trzy główne kategorie hostingu w chmurze: Software-as-a-Service (SaaS), Infrastructure-as-a-Service (IaaS) i Platform-as-a-Service (Paas).

Korzyści z hostingu w chmurze obejmują możliwość korzystania z systemu operacyjnego Linux lub Windows, a także elastyczność, którą zapewnia skalowalność hostingu w chmurze. Oznacza to, że rozwiązania w chmurze są wyceniane na podstawie użytkowania, wymagając jedynie od firm płacenia za zasoby, z których faktycznie korzystają.

Hosting VPS

Hosting Virtual Private Server (VPS) jest podobny do hostingu dedykowanego i współdzielonego, ponieważ oferuje część kontroli i zasobów oferowanych w ramach dedykowanych planów hostingu, ale w ramach wspólnego hostingu. Oznacza to, że hosting VPS działa przez kilka różnych wirtualnych systemów operacyjnych na jednym serwerze fizycznym.

Dzięki planowi hostingu VPS nadal dzielisz się niektórymi zasobami z innymi stronami internetowymi, ale masz zaletę posiadania systemu operacyjnego (OS). Dostawcy mogą oferować dwa różne typy planów VPS: samodzielnie zarządzany VPS i zarządzany VPS. Ten pierwszy zapewnia właścicielowi strony kontrolę nad serwerem, a także odpowiedzialność za obsługę wszystkich aspektów technicznych. Dzięki zarządzanemu planowi VPS firma hostingowa zajmuje się aspektami technicznymi.

Hosting dedykowany

Hosting dedykowany jest jednym z droższych rodzajów hostingu. Dzięki dedykowanemu hostingowi hosty dzierżawią i mają pełną kontrolę nad własnym serwerem. Dedykowane plany hostingowe zapewniają wysoką wydajność witryny, kontrolę nad dostosowywaniem i praktycznie 100% czasu sprawności.

Hosting WordPress

Hosting WordPress jest rodzajem hostingu zoptymalizowanego specjalnie do obsługi stron, które działają za pośrednictwem niestandardowego systemu zarządzania (CMS), WordPress.

Lokalizacja i prędkość serwera

Lokalizacja serwera ma znaczenie, szczególnie w przypadku witryn e-commerce. Weź pod uwagę, że im bardziej Ty lub Twój rynek docelowy znajdujesz się w geograficznej lokalizacji serwera, tym wolniej będzie działać Twoja witryna. Jeśli chodzi o handel elektroniczny, opóźnienia w ładowaniu mogą być bardzo szkodliwe, powodując utratę sprzedaży przez firmę.

Aby zapewnić odpowiedni czas ładowania witryny i skrócić opóźnienie, najlepiej jest geograficznie zbliżać serwery do docelowej grupy docelowej.

Wsparcie

Idealnie jest wybrać dostawcę hosta, który oferuje łatwy dostęp do zespołu wsparcia. Jeśli Twoja witryna ulegnie awarii lub jeśli jakaś inna funkcja wydaje się działać nieprawidłowo, ważne jest, aby w gotowości pozostawić uważny zespół pomocy technicznej, który będzie w stanie szybko rozwiązać problem i go naprawić.

Miejsca na dysku

Posiadanie odpowiedniego miejsca na dysku to kolejna ważna kwestia przy wyborze planu hostingowego.

Chociaż może się różnić w zależności od firmy, witryna e-commerce będzie potrzebować odpowiedniej ilości miejsca na dysku dla poszczególnych stron produktu. Strony produktów zawierające grafikę wysokiej jakości zajmują więcej miejsca niż strony internetowe, takie jak blogi, które zwykle zawierają dużo tekstu i zajmują mniej miejsca na grafikę i inne media.

Przydział miejsca na dysku, który otrzymujesz za pośrednictwem swojego planu hostingowego, obejmuje również pliki wideo i audio, bazy danych, konto e-mail oraz wszelkie zainstalowane skrypty i programy.

Niektóre plany oferują nieograniczone miejsce na dysku, co może być najlepszą opcją dla większych witryn. Firmy planujące obsługiwać mniejsze witryny e-commerce z mniejszą liczbą stron internetowych i treści, jednak niekoniecznie muszą rozciągać swoje dolary na nieograniczony pakiet.

SSL

Secure Sockets Layer (SSL) to technologia zapewniająca bezpieczne, szyfrowane połączenie internetowe między serwerem a przeglądarkami internetowymi – tj. Twoimi klientami. Umożliwia to prywatną transmisję poufnych danych, takich jak informacje o przetwarzaniu płatności.

Witryny chronione protokołem SSL będą miały zielony pasek adresu lub symbol blokady umieszczony po lewej stronie paska adresu. Adres URL zaczyna się również od https: // zamiast standardowego http: //

Ochrona danych to kluczowy na sukces i reputację witryny e-commerce, która sprawia, że ​​SSL jest obecnie powszechnie uważany za niezbędną funkcję, a nie opcjonalną. Ze względu na zaawansowaną technologię szyfrowania posiadanie certyfikatu SSL pozwala Twojej witrynie na zaufanie i zaufanie klientów.

Czas pracy

Ostatnią kwestią jest wybór planu hostingowego, który oferuje optymalny czas pracy. Prawie każdy dostawca usług hostingowych oferuje swoim klientom 99–100% czasu pracy; jednak nawet ten 1% może być kluczowy.

O ile Twoja witryna nie jest poddawana planowej konserwacji, powinieneś dążyć do planu, który pozwoli na jej dostępność praktycznie w 100% przypadków.

I to wszystko, może wydawać się przytłaczające, aby objąć wszystkie punkty, ale po prostu zrób to krok po kroku. Może nawet utwórz arkusz kalkulacyjny i zaloguj wszystkie specyfikacje najlepszych dostawców hostingu w Wielkiej Brytanii, dzięki czemu uzyskasz łatwy przegląd.

LUB

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author