Najlepszy hosting e-commerce dla Australii

Jako agencja internetowa z dużą ilością kont hostingowych (mamy niezliczone poboczne projekty i lubimy eksperymentować), mamy całkiem niezłe pojęcie o tym, co definiuje świetnego hosta. Jakość Twojego dostawcy usług hostingowych może mieć ogromny wpływ na potencjalny sukces Twojego sklepu internetowego.

Weźmy na przykład szybkość witryny, czy wiesz, że 1-sekundowe opóźnienie oznacza zmniejszenie liczby wyświetleń strony o 11%, co oznacza, że ​​ponad 1/10 odwiedzających będzie się odwracać na każdą sekundę wczytywania się witryny… właśnie dlatego porządna strona internetowa gospodarz jest niezbędny!

Są to nasi najlepsi dostawcy hostingu e-commerce dla Australii, prawdziwy hosting bez rozbijania banku.

Dygresja: Nasz numer 1 ma tymczasową zniżkę 67%! Chwyć to, dopóki trwa!

Kilka bardziej znanych marek / witryn, które zawierają linki do naszych treści:

Znamy nasze rzeczy, małą próbkę naszych licznych referencji:

Tom jest pasjonatem i szybko rozumie potrzeby swoich klientów. Naprawdę doceniam jego gotowość do dzielenia się wiedzą i umiejętności, jak korzystać z mojej nowej strony internetowej. Dzięki Tom!

Sally Mac
Spis treści

Dzięki MangoMatter zaprojektowanie naszej obecnej strony internetowej było tak łatwe. Tom był osobiście zaangażowany od pierwszej konsultacji do zakończenia, i nadal jest dostępny dla wszelkich poprawek, które mogą być konieczne!

Demitrios Lecatsas
Świeże włosy

Wybraliśmy Toma do zaprojektowania naszej strony, ponieważ podobał nam się styl innych stron, które zaprojektował. Cały proces był bezstresowy. Tom był bardzo pomocny i żadne z naszych licznych próśb nie było zbyt wielkim problemem. Tom ma przyjemność pracować. Uwielbiamy witrynę, którą dla nas stworzył, jest tak łatwa w obsłudze i wygląda fantastycznie.

Carl Olive
Wiosna!

Nasze doświadczenie z Mango Matter było fantastyczne! Tom jest bardzo łatwy w obsłudze, pozytywny, wydajny i oczywiście genialny w tym, co robi. Wysoce polecany.

Lucy Reeves
Oznacza, że

Zaangażowaliśmy Toma do opracowania naszej nowej strony internetowej firmy i byliśmy zachwyceni wynikiem. Był w stanie nie tylko przedstawić nasze wytyczne, ale także przedstawić kilka doskonałych pomysłów, o których nigdy byśmy nie pomyśleli. Co najlepsze, Tom jest hojny ze swojego czasu i nadal służy radą i wsparciem.

Neil Mackenzie
Pomysłowy

Cóż za łatwe i bezproblemowe działanie z MangoMatter! Tom dokładnie zrozumiał, o co nam chodzi, i jesteśmy pod ogromnym wrażeniem końcowego produktu. Nie zawahałbym się ponownie wybrać MangoMatter w przyszłości.

Tyson King
Dyrektor / Rozwiązania Plumbrite

Tom z MangoMatter był niezwykle pomocny, profesjonalny i świetnie wspierał założenie mojej strony internetowej, jest on bogaty w wiedzę i bardzo wydajny. Bez wahania polecam MangoMatter i już to zrobiłem.

Michelle Watson
Ja naprawię

Zrobiliśmy analizę, recenzje hostingu & porównań, więc nie musisz, w wyniku czego powstaje lista najlepszych firm hostingowych e-commerce dla Australii. Poniższa tabela zawiera ogólny przegląd – naszym zdaniem – 5 najlepszych hostów e-commerce, posortowanych według oceny, z wyszczególnieniem kosztów / mo, & ile oferują miejsca na dysku. Wzięliśmy również naszą trójkę i oceniliśmy je osobno tuż pod tabelą.

Najlepszy hosting dla handlu elektronicznego: nasza pierwsza piątka – maj 2020 r

Firma hostingowa Ogólna ocenaCena / mies. (najtańsze dostępne) Disk SpaceFeaturesReviewsWebsite
siteground2 4,95 AUD (tymczasowe 67% zniżki, w porównaniu z 14,95 USD) 10 GB
 • Łatwy w użyciu
 • Bardzo szybkie serwery
 • Świetne wsparcie!
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 • Oficjalnie polecany przez WordPress = zwycięzca!
Przegląd SiteGround
A2HostingLogo 3,92 USD (około 5,22 AUD) bez limitu
 • Nieograniczone miejsce na dysku
 • Świetne z WordPress
Przegląd hostingu A2
hostgator 2,75 USD (około 3,70 AUD) bez limitu
 • Bardzo tani
 • Nieograniczone miejsce na dysku! <- Serwery z siedzibą w USA, więc wolniej ładują się.
 • Pozwala tylko na 1 stronę
Przegląd Hostgator
PanthurLogo 5 AUD 10 GB
 • Świetny występ
 • Duży wybór.
Recenzja Panthur

Znalezienie porządnego hosta internetowego, który jest naprawdę niedrogi, nie jest łatwe, a chyba że jesteś kreatorem programu Excel, może być nieco przytłaczające, porównując wszystkie różne funkcje hostingu (takie jak koszt vs przepustowość, miejsce na dysku, użyteczność, wsparcie, recenzje itp. ). Aby się uspokoić, w rzeczywistości istnieją świetni dostawcy hostingu e-commerce dla Australii, którzy nie pobierają absurdalnych cen hostingu, ale nadal mają wydajność, aby uruchomić prawie każdą witrynę e-commerce, którą chcesz.

Omówiliśmy nasze 3 najbardziej szczegółowo poniżej. Do posortowania najlepszych hostów internetowych posłużyliśmy się następującymi kryteriami: łatwość użytkowania, przystępność cenowa oraz wydajność / moc. Cieszyć się!

Tom D. S. – Redaktor

Porównanie hostingu w handlu elektronicznym: nasze 3 szczegółowe

1. SiteGround

Jest to nasza ulubiona firma hostingowa dla e-commerce (i ogólnie rzecz biorąc), są tanie, mają bardzo potężne serwery (Singapur dla witryn australijskich), a co najważniejsze, wsparcie jest na najwyższym poziomie (ostatnim razem zaznaczone, średni czas odpowiedzi wynosił 10 minut, co jest szalone dobre).

SiteGround jest również wysoce rekomendowany przez WordPress (bardzo niewiele firm hostingowych może to twierdzić! Mogą oczywiście poradzić sobie z każdym CMS, który im rzucisz), jest to absolutnie oczywiste! O, + oni mają 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy!

Plany SiteGrounds zawierają również wiele fajnych funkcji, takich jak niewiarygodnie wydajny system bezpieczeństwa, automatyczne kopie zapasowe i bezpłatne SSL (bardzo ważne w przypadku witryn e-commerce)

Mają 3 plany hostingowe, ich najtańszy plan zaczyna się od AUD 4,95 USD / mc (tymczasowe 67% zniżki od zwykłej ceny)! 

siteground2

  Zwycięzca – 9,6 / 10

Łatwość użycia

97%

Przystępność

91%

Wydajność / moc

95%

2. Hosting A2

A2 Hosting jest bardzo podobny do SiteGround, zarówno pod względem wydajności, jak i funkcji (tylko odrobinę droższy), mają również wiele dość cholernie szybkich serwerów na całym świecie (w tym Singapur dla nas Aussies). W handlu elektronicznym lubimy je, ponieważ oferują serwery z turbodoładowaniem w celu zwiększenia prędkości i są dość elastyczne w zakresie zasobów serwerowych, dzięki czemu sklepy o sporej wielkości mogą być jedwabiście gładkie.

Oferują również 3 pakiety hostingowe, ich najtańszy plan zaczyna się już od USD 3,92 USD / mc (pierwotnie 7,99 USD / mc).

Łatwość użycia

87%

Przystępność

92%

Wydajność / moc

93%

3. HostGator

HostGator działa na rynku od bardzo dawna, hostuje miliony witryn. Podczas gdy ich serwery znajdują się w USA, co powoduje wolniejsze czasy ładowania, umieściłem je na liście, ponieważ są bardzo tanie. Patrząc na wartość, jaką otrzymujesz za koszt, robi wrażenie.

Biorąc to pod uwagę, jeśli masz dodatkowe 1,5 USD miesięcznie, wybrałbym SiteGround. Użyj HostGator, jeśli Twój budżet jest naprawdę napięty.

Oferują wszystko, od podstawowego hostingu współdzielonego, hostingu dla sprzedawców i hostingu w chmurze.

Najtańszy plan zaczyna się od 2,75 USD miesięcznie

Łatwość użycia

86%

Przystępność

90%

Wydajność / moc

82%

e-commerce australia badania

Hosting e-commerce dla Australii: szczegóły

Poniżej zajmiemy się drobiazgami wymaganymi funkcjami sklepów e-commerce, różnymi typami hostingu, z których możesz wybierać, oraz jakich konkretnych funkcji hostingu, na które należy zwrócić uwagę podczas badania dostawców hostingu (my również dokonał porównań dla hostingu e-commerce dla Wielkiej Brytanii i hostingu e-commerce dla Kanady). Są to te same rzeczy, które analizujemy pisząc nasze recenzje hostingu.

Jakie są różnice między handlem elektronicznym a zwykłym hostingiem?

Istnieje kilka różnic między hostingiem e-commerce a standardowym hostingiem. Handel elektroniczny jest oczywiście ukierunkowany na sklepy internetowe, które w porównaniu do budowy przeciętnej strony internetowej zwykle wymagają większego bezpieczeństwa, więcej miejsca na dysku, więcej baz danych, większej skalowalności itp..

Istnieje kilka funkcji i funkcji, których witryny e-commerce potrzebują bardziej niż zwykłe strony internetowe.

 • SSL
 • Obsługa baz danych do przechowywania produktów (choć większość stron i tak korzysta z baz danych)
 • Usługi przetwarzania płatności (lub możesz przejść przez PayPal, oszczędzając czas i koszty związane z konfiguracją niestandardowego portalu)
 • Oprogramowanie koszyka na zakupy (masz ich mnóstwo i wymaga osobnego postu, ale na przykład WordPress ma wtyczkę Woocommerce, która może zmienić dowolną witrynę WP w sklep internetowy)
 • Kuloodporne bezpieczeństwo

Biorąc to pod uwagę, większość dostawców hostingu wysokiej jakości ma to wszystko wbudowane w większość ofert hostingowych, co prawie eliminuje potrzebę szukania hosta przeznaczonego do handlu elektronicznego. Oznacza to, że większość poniższych porad na temat rzeczy, na które należy zwrócić uwagę, możesz również ubiegać się o poszukiwanie normalnego hosta internetowego.

Na co zwrócić uwagę przy poszukiwaniu hosta e-commerce

Poniżej znajduje się kilka rzeczy, o których należy pamiętać podczas prowadzenia badań. Są to te same rzeczy, na które patrzymy, gdy przeglądamy naszą listę dostawców.

Rodzaje hostingu

Istnieje wiele różnych rodzajów hostingu. Większość osób potrzebuje hostingu współdzielonego, ponieważ jest to najbardziej przystępny cenowo i może już obsługiwać dość duży ruch w zależności od samego hosta. Następnie możesz przejść na wyższy poziom do chmury, vps lub serwera dedykowanego… wszystkie one mogą obsługiwać większe sklepy i większy ruch, chociaż mają wyższą cenę. Możesz oczywiście zacząć od hostingu współdzielonego i przejść później, kiedy trzeba skalować.

Shared Hosting

Najpopularniejszy i najtańszy rodzaj hostingu dzielonego planu. Jest dzielony między więcej niż jeden serwer, co oznacza, że ​​właściciele firm muszą dzielić się zasobami z innymi. Obejmuje to współdzielenie danych, pamięci, miejsca na dysku, czasu procesora itp. W zależności od wielkości firmy może to spowolnić działanie witryny.

Plusy

 • Najtańsza opcja
 • Łatwy w użyciu
 • Wymaga minimalnej wiedzy technicznej

Cons

 • Więcej niż jedna witryna na serwer
 • Nie będziesz mieć pełnej kontroli nad wydajnością swojej witryny

Hosting w chmurze

Ten typ hosta jest oferowany wirtualnie, co czyni go świetną opcją dla zaawansowanych użytkowników. Klienci tej usługi mogą z niej korzystać tak, jak potrzebują, i płacić tylko za to, z czego korzystają. Jest to opłacalna opcja, zwłaszcza że w przeciwieństwie do zwykłego hostingu zyskujesz praktycznie wszystkie zasoby i sprzęt.

Plusy

 • Płacisz tylko za to, czego używasz
 • Opłacalne

Cons

 • Wymaga zaawansowanej wiedzy technicznej

Host VPS

Wirtualny prywatny serwer jest często opisywany jako środek pomiędzy dedykowanym i współdzielonym hostingiem. Ten wyjątkowy rodzaj hostingu, zupełnie inny niż hosting dzielony, tworzy kilka serwerów wirtualnych na jednym serwerze fizycznym. Firmy zazwyczaj oferują 2 rodzaje hostingu VPS: samodzielnie zarządzany VPS i zarządzany VPS.

Różnica między nimi polega na tym, że samozarządzający zapewnia użytkownikom kompletność na serwerze, a zarządzany nie. Firma hostingowa zajmie się większością spraw technicznych, a właściciele firm mogą skoncentrować się głównie na swojej działalności. Zarządzany jest droższy.

Plusy

 • Nie musisz dzielić się z innymi
 • Bardziej wydajny niż hosting współdzielony
 • Lepsza wydajność

Cons

 • Wyższy koszt

Hosting dedykowany

Dokładnie tak, jak to brzmi, dedykowany host to serwer stworzony specjalnie dla jednej strony internetowej. Jest to najpotężniejszy wybór hostów podanych powyżej, ponieważ nie musisz dzielić się zasobami z innymi ludźmi, dając ci w pełni funkcjonalny serwer dla siebie.

Plusy

 • Klienci mają pełną kontrolę nad serwerem
 • Niezwykła wydajność

Cons

 • Kosztowny
 • Więcej odpowiedzialności

WordPress

Istnieje wiele opcji hostingu e-commerce dla WordPress, poprzez jedną z wielu wtyczek (takich jak Woocommerce, o których wspominaliśmy wcześniej). Oznacza to, że prawie każdy host obsługujący WordPress może hostować witrynę e-commerce, co znacznie ułatwia wyszukiwanie hosta e-commerce

Lokalizacja i prędkość serwera

Musisz poszukać szybkiego serwera w pobliskim obszarze. Jeśli mieszkasz w Australii, potrzebujesz usługodawcy hostingowego w Australii lub przynajmniej w jej pobliżu. Zapewni to szybsze czasy ładowania i nie wystąpią opóźnienia, tak jak w przypadku, gdy dostawca usług hostingowych znajduje się w innym kraju, Singapur jest zdecydowanie w porządku, aw wielu przypadkach nawet szybszy niż hosting w Australii.

Wsparcie

Silny i elastyczny zespół obsługi klienta jest koniecznością, gdy szukasz wiarygodnego dostawcy hostingu. Jeśli coś nie działa tak, jak powinno lub masz problem, potrzebujesz zespołu ekspertów, którzy są w stanie pomóc Ci o każdej porze dnia. Większość dostawców oferuje czat na żywo, wsparcie telefoniczne i dostępność 24/7.

Miejsca na dysku

Im więcej miejsca na serwerze, tym więcej plików / produktów można przesłać. Nie potrzebujesz więcej niż kilku GB miejsca na dysku dla małych witryn e-commerce, jednak w przypadku większych potrzebujesz niezawodnego planu hostingowego z większą przestrzenią dyskową i pojemnością.

Co to jest SSL i dlaczego jest ważny dla handlu elektronicznego?

Korzystanie z certyfikatu Secure Sockets Layer (SSL) to dobry sposób na zabezpieczenie witryny. Staje się to wymogiem, a nie opcją dla wszystkich stron internetowych. Witryny, które nie są SSL, będą oznaczone przez wyszukiwarki takie jak Google jako niezabezpieczone. Dlatego jest to bardzo ważne dla biznesu e-commerce.

Protokół SSL służy do ustanawiania szyfrowanych połączeń między hostami internetowymi a klientami. W związku z tym umożliwia bezpieczne przesyłanie danych osobowych.

Czas pracy

Aby mieć pewność, że Twój sklep internetowy działa płynnie i zawsze jest dostępny dla klientów, potrzebujesz co najmniej 99% czasu działania i dużej przepustowości. Chcesz, aby twoja firma hostingowa oferowała stabilny serwer z maksymalnym czasem pracy serwera.

Uruchomienie witryny e-commerce może być nieco kosztowne, biorąc pod uwagę koszty projektowania stron internetowych oraz opłaty za hosting. Nie ma możliwości obejścia tych opłat, zwłaszcza jeśli chcesz, aby Twoja witryna odnosiła sukcesy.

I to wszystko, może wydawać się przytłaczające, aby objąć wszystkie punkty, ale po prostu zrób to krok po kroku. Może nawet utwórz arkusz kalkulacyjny i zaloguj wszystkie specyfikacje najlepszych dostawców hostingu e-commerce dla Australii, więc masz łatwy przegląd.

LUB

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author