Najlepszy hosting dla reselerów

Ponieważ większość osób lądujących na tej stronie to projektanci stron internetowych w trakcie skalowania swojej działalności za pośrednictwem hostingu dla sprzedawców, zajmiemy się tym pod tym kątem.

Ponieważ sami jesteśmy agencją internetową z dużą ilością kont hostingowych (mamy wiele pobocznych projektów i lubimy eksperymentować), przeprowadziliśmy już badania i wybraliśmy własną piątkę najlepszych firm hostingowych odsprzedawców dla USA (i nie tylko).

Skupiliśmy się głównie na hostach internetowych oferujących konta sprzedawców, które obejmują zarówno cPanel, jak i WHM (ale o tym później).

Uwaga: Nasz numer 1 ma dość duży tymczasowy rabat, chwyć go, dopóki będzie trwał!

Zrobiliśmy analizę, reseller hosting opinii & porównania, więc nie musisz, w wyniku czego powstaje lista najlepszych dostawców hostingu dla sprzedawców w USA. Poniższa tabela zawiera wygodny przegląd – naszym zdaniem – 5 najlepszych hostów sprzedawców, posortowanych według oceny, z wyszczególnieniem kosztów / mo, & ich najlepsze cechy.

Firma hostingowaOgólna ocenaCena / mies. FunkcjeDysk Przestrzeń Liczba kont Strona internetowa
Logo InMotion 13,99 USD (50% zniżki) Nieograniczone konta, 80 GB miejsca na dysku, dedykowane IP, bezpłatne oprogramowanie do fakturowania! 80 GB bez limitu
A2HostingLogo 13,19 USD Gwarancja zwrotu pieniędzy w dowolnym momencie, bezpłatne serwery SSL + na całym świecie. 30 GB 40
logo siteground 17,5 USD za 5 kredytów / kont Świetna wydajność, bezpłatna instalacja SSL 1 kliknięciem, globalny zasięg – system oparty na kredytach, którego niektórym się nie podoba. 10 GB na kredyt 5
Logo Greengeeks 19,95 USD Super zielony, nielimitowane miejsce na dysku, centrum danych w Amsterdamie bez limitu 10
Logo WP Engine 290 USD (nie dotyczy na miejscu dla programu Agencji) Specjalistyczna obsługa WP, super wysokiej klasy, bardzo szybkie serwery. bez limitu 15

„Przy tak wielu firmach hostingowych do wyboru znalezienie odpowiedniej firmy, która odpowiada Twoim potrzebom, może być bardzo czasochłonne, zwłaszcza, że ​​wszystkie oferują te same funkcje w nieco innych cenach, pozostawiając większość ludzi zastanawiających się, gdzie leży różnica…

Poza powyższym zestawieniem tabel utworzyliśmy również nieco bardziej szczegółową piątkę poniżej. Do posortowania najlepszych hostów internetowych posłużyliśmy się następującymi kryteriami: wsparcie, przystępność cenowa oraz wydajność / moc. Cieszyć się!”

Matthew Rogers
Hosting Editor

Best Reseller Hosting USA – Recenzje maj 2020

1. Hosting InMotion

Stronie internetowej: www.inmotionhosting.com
Cena £:
13,99 USD
Miejsca na dysku: 80 GB
Wsparcie: Telefon, czat na żywo, bilety

Posiadający 90-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, więcej miejsca na dysku niż większość innych hostów odsprzedawców, ORAZ nieograniczone konta dla nawet najbardziej podstawowego planu odsprzedawcy… InMotion wie, jak sprzedawać swoje usługi dla sprzedawców. Zazwyczaj są znani z wysokiej klasy planów hostingowych ukierunkowanych na biznes, ale poza wysokimi kosztami zwykłych pakietów hostingowych znajdujemy zaskakująco przystępną ofertę usług dla sprzedawców.

Wszystkie plany obejmują bezpłatną domenę, nieograniczoną liczbę kont, złośliwe oprogramowanie & Ochrona DDoS zapewniająca maksymalne bezpieczeństwo, bezpłatne oprogramowanie do fakturowania, kopie zapasowe i wiele innych. Połącz to wszystko z 50% zniżką, którą obecnie korzystają, i naprawdę zasługują na pierwsze miejsce!

Ich najtańszy plan dla sprzedawców zaczyna się od 13,99 USD (50% zniżki) 

2. Hosting A2

Stronie internetowej: www.a2hosting.com
Cena £:
13,19 USD
Miejsca na dysku: 30 GB
Wsparcie: Telefon, czat na żywo, bilety

Logo hostingu A2

Hosting A2 to kolejny host, który wie, co robią, jeśli chodzi o hosting dla sprzedawców. Chociaż oferują mniej za podobną cenę, oferują również superszybkie serwery w innych krajach na całym świecie, zapewniając w razie potrzeby swoim klientom zasięg globalny. To, co naprawdę lubimy w A2 w porównaniu z InMotion, to ich zaangażowanie w tworzenie platformy tak zoptymalizowanej pod kątem WordPress, jak to możliwe. WP działa bardzo płynnie na swoich serwerach.

Połącz to z gwarancją zwrotu pieniędzy w dowolnym momencie, a oni z łatwością zdobędą nasze drugie miejsce.

Ich plany hostingowe dla sprzedawców zaczynają się już od 13,19 USD za 40 kont i 30 GB przestrzeni dyskowej.

3. SiteGround

Stronie internetowej: www.siteground.com
Cena £:
11,25 £
Miejsca na dysku: 10 GB na konto
Wsparcie: Telefon, czat na żywo, bilety

Logo SiteGround

Chociaż SiteGround jest znany z doskonałej wydajności w WordPress (są one przecież zalecane przez sam WordPress, co jest bardzo imponujące), dla planów sprzedawców preferujemy InMotion lub A2. Nie chodzi o to, że ich wydajność nie jest niesamowita, ponieważ tak jest. To samo dotyczy wsparcia i wszystkiego, czego oczekujesz od wspaniałego hosta internetowego, takiego jak SG.

W ten sposób wyceniają plany hostingowe dla sprzedawców, SiteGround współpracuje z systemem kredytowym zamiast z prostszą gotówką na liczbę kont / miejsca na dysku (co może być nieco mylące, zdecydowanie wolimy inny system). Ich plany zaczynają się od minimum 5 wymaganych kredytów = 5 x 42 USD rocznie – to 17,5 USD miesięcznie

4. GreenGeeks

Stronie internetowej: www.greengeeks.com
Cena £:
19,95 USD / mc
Miejsca na dysku: bez limitu
Wsparcie: Telefon, czat na żywo, bilety

Logo GreenGeeks

GreenGeeks zdecydowanie nie jest najtańszy, ale mają niesamowitą wydajność, globalne centra danych i oddają 300% zużywanej energii z powrotem do sieci! Są również bardzo skalowalne, dają licencję WHMCS do zarządzania rozliczeniami, mają świetne funkcje bezpieczeństwa ORAZ oferują bezpłatne migracje, jeśli są potrzebne.

Ich najtańszy plan dla sprzedawców zaczyna się od 19,95 USD miesięcznie na 10 kont.

5. WP Engine

Stronie internetowej: wpengine.com
Cena £:
 Nie dotyczy
Miejsca na dysku: Nie dotyczy
Wsparcie: Telefon, czat na żywo, bilety

Logo WP Engine

WP Engine już od dłuższego czasu jest standardem w zarządzaniu wysokiej jakości hostingiem WP, dlatego wymieniamy je na liście. Nie zamierzam zacząć wymieniać wszystkich funkcji, które będą oferowane wraz z ich usługami, ponieważ będziemy tu już za chwilę… ale w zasadzie obejmuje wszystko, o czym możesz pomyśleć, od SSL do niesamowitej szybkiej konfiguracji serwera, CDN, wsparcia WP eksperta, do doskonałego bezpieczeństwa, automatycznych aktualizacji i wielu innych.

To powiedziawszy, co zdecydowanie powstrzymuje ich przed odsprzedawcami, to ich ceny … nie ma takiej. Musisz ubiegać się o ich program agencyjny, aby uzyskać informacje na temat planów hostingowych dla sprzedawców.

Jeśli sprawdzisz ich regularne ceny poza programem agencyjnym, kosztuje to 290 USD miesięcznie za 15 witryn, co jest bardzo drogie, ale z drugiej strony są bardzo, bardzo dobre w tym, co robią.

Reseller amerykański prowadzący naukowców

Hosting reselerów w USA: Głębsze kopanie

Na co zwrócić uwagę podczas badania hostingu dla sprzedawców w USA.

Teraz bardziej niż kiedykolwiek fantastycznym pomysłem jest zakładanie firm internetowych. Amerykańskie firmy mogą w szczególności skorzystać z 95% Amerykanów, którzy dokonali zakupów online w ciągu swojego życia, z czego połowa woli robić zakupy w Internecie.

Nowa i popularna metoda czerpania zysków z handlu elektronicznego i nowi webmasterzy stają się hostem dla sprzedawców. Kiedy stajesz się sprzedawcą hostingu, odsprzedajesz przestrzeń hostingową firmom, agencjom internetowym, nowym webmasterom itp. Jest oparty na subskrypcji, dzięki czemu możesz uzyskać naprawdę dobre zyski.

Wybór najlepszego hostingu dla resellerów dla Twojej firmy będzie albo płynnym procesem, który prowadzi do dochodów, albo ogromnym bólem głowy i utratą zysków z powodu trudności technicznych i złego wsparcia.

Ważne jest, aby zbadać kilka opcji dla hostów internetowych, którzy oferują niedrogie plany, aby wybrać plan, który jest niezawodny. Jeśli wybierzesz pierwszą znalezioną opcję, być może wybierzesz usługę, która nie jest najlepsza dla Twojej firmy.

Aby dowiedzieć się, co sprawia, że ​​jest doskonałym hostem dla sprzedawców, powinieneś wiedzieć, jakie cechy zapewniają doskonałą obsługę. Podczas badania hostów sprzedawców w Stanach Zjednoczonych należy zwrócić uwagę na kilka rzeczy oraz wskazówki, jak dowiedzieć się, czy otrzymujesz najlepszą usługę. Przy okazji, stworzyliśmy również porównania dla hostingu dla sprzedawców z Australii i hostingu dla sprzedawców w Wielkiej Brytanii.

Co to jest hosting dla sprzedawców?

Dla tych, którzy nadal nie są pewni, co to dokładnie jest hosting dla sprzedawców, może to być nieco mylące, jeśli nie masz jasności co do dokładnych relacji biznesowych. Jest to usługa świadczona przez amerykańskich hostów internetowych dla osób fizycznych, firm i organizacji.

Zaczyna się od zakupu przestrzeni internetowej z większego serwera i sprzedaży tej przestrzeni firmom, które chcą zaprojektować witrynę (samodzielnie lub agencję internetową) i zarządzać nią przez hosta sprzedawcy. Gospodarze sprzedawcy często projektują dla nich stronę internetową lub witrynę firmy, dostarczają aktualne informacje na stronach i obsługują obsługę klienta. Jednak wszystkie te szczegóły są oparte na tym, co główna usługa hosta oferuje hostom odsprzedawców, z którymi współpracują.

Hosting dla sprzedawców to doskonały sposób dla twórców stron internetowych na rozszerzenie swojej praktyki, poszerzenie sieci i zwiększenie dochodów.

Ostrzegamy, że firmy oczekują od hostów profesjonalnej obsługi: pokładają duże zaufanie w zarządzaniu i funkcjonalności swoich witryn, więc to od Ciebie zależy, czy głównym hostem będzie jakość. W przeciwnym razie stracisz dużo pieniędzy z powodu zawodności. Ważne jest, aby ocenić, co oferuje kilka potencjalnych hostów na podstawie kilku ważnych składników.

Koszt

Trudno będzie obliczyć, ile możesz finansowo wydać na usługę hostingową dla sprzedawców. Nie wiesz, kim są Twoi przyszli klienci ani ile miejsca będą chcieli zapłacić, a także ilu klientów będziesz mieć. Niezależnie od tego potrzebujesz niedrogiego planu, który nadal będzie działał poprawnie i profesjonalnie. Musisz obliczyć przybliżony budżet i oszacować, ile miejsca chcesz przeznaczyć dla każdego klienta i wybrać plan, który pozwala odpowiednio dostosować.

W zależności od każdego klienta powinieneś być w stanie skonfigurować różne plany zgodnie z ich potrzebami. Jeden klient może mieć 1 GB miejsca, inny 3 GB, a nawet 10 GB. Przygotowanie miejsca dla klientów może być trudne, ale pamiętaj, że zawsze możesz dostosować lub zaoferować kilka planów.

Nawet w Ameryce nigdy nie oczekuj bezpłatnej usługi hostingowej. Powinieneś nawet unikać niesamowicie tanich planów, ponieważ są one prawdopodobnie zbyt piękne, aby mogły być prawdziwe i najprawdopodobniej są podatne na awarie.

Przepustowość / miejsce na dysku

Zawsze dokładnie sprawdzaj zarówno przepustowość, jak i limity miejsca na dysku, ponieważ określą one, jak duże mogą być witryny Twoich klientów ORAZ ile danych mogą wykorzystywać w okresach miesięcznych.

cPanel / WHM Dostępny

W Stanach Zjednoczonych cPanel to branżowy standard hostingu stron internetowych. Zapewnia interfejsy graficzne i narzędzia automatyzacji w postaci panelu sterowania, który umożliwia hostom i ich klientom łatwe zarządzanie witrynami. Dzięki cPanel nie musisz rozumieć skomplikowanego oprogramowania komputerowego i kodowania, aby być hostem dla sprzedawców.

WHM (Web Host Manager) to system, który umożliwia użytkownikom łatwe zarządzanie kontami cPanel dla wszystkich klientów. Idą w parze, a Ty zapewnisz klientom znacznie łatwiejszą i bardziej rozpoznawalną usługę, jeśli Twój plan jest obsługiwany przez WHM i cPanel. Będziesz mógł konfigurować pakiety i plany, przeglądać statystyki i obsługiwać wiele kont aktualizacji / obniżania wersji. Rzadko zdarza się, że nawet tańsze firmy hostingowe odsprzedawców nie mają WHM, ale nigdy nie boli podwójnej kontroli.

Lokalizacje serwerów

To jedna z najważniejszych i przeoczonych pozycji na tej liście! Zawsze upewnij się, że Twój serwer rzeczywiście znajduje się w Stanach Zjednoczonych. Łatwo jest założyć, że ponieważ mamy globalny dostęp do stron internetowych, które możemy hostować z dowolnego miejsca. Jeśli zdecydujesz się rozszerzyć swój rynek zagraniczny, CloudFlare skróci opóźnienia.

Czas pracy

Upewnij się, że każde roszczenie sprzedane przez serwer, takie jak 99% czasu działania, może wykonać kopię zapasową ich punktu sprzedaży. Przeczytaj recenzje, jeśli to możliwe, aby sprawdzić, czy inni doświadczyli opóźnień przed dokonaniem inwestycji.

Obsługa klienta

Bardzo ważne jest, aby Twój serwer pozwalał na pełną komunikację między klientami z obsługą 24/7 i / lub czatem na żywo. Klienci przerwie swoje plany, jeśli będą sądzić, że mogą uzyskać lepszy system wsparcia w innym miejscu i że wszelkie problemy z witryną zostaną niezwłocznie dostosowane.

Liczba dozwolonych kont

Jest to ważne, aby pamiętać o przepustowości serwera i opcjach miejsca. Określa, ile transakcji możesz podjąć i jaki masz potencjalny dochód. Chcesz mieć pewność, że nie masz zbyt wielu dostępnych kont, w przeciwnym razie wpłynie to na pojemność i przepustowość wszystkich użytkowników. Staraj się zachować równowagę w swoim biznesie, aby nikt nie czuł się stenografowany.

Inne funkcje / dane techniczne

Inne kwestie, które należy wziąć pod uwagę to optymalizacja prędkości (czy oferują pamięć SSD czy LiteSpeed?), RAM (wystarcza pamięć o dostępie 1 GB), dyskowe operacje we / wy (około 2 MB), codzienne kopie zapasowe, certyfikaty SSL (powinny być bezpłatne), nieograniczone przepustowość i procesor (ile rdzeni jest dostępnych?).

Korzystne będzie także zainstalowanie aplikacji skryptowych instalujących 1 kliknięcie, takich jak WordPress lub Joomla, które są standardem w cPanel.

Jeśli jesteś przytłoczony wszystkimi sprawami do rozważenia, pamiętaj, że twoje badania się opłacą, gdy będziesz w stanie uzyskać dodatkowy dochód jako host sprzedawcy!

LUB

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author