Najlepsze usługi hostingowe dla Singapuru

Jako agencja cyfrowa dość dobrze znamy branżę hostingową (ponieważ obsługujemy zarówno naszych klientów, jak i projekty osobiste ��). Dokonaliśmy analizy, recenzji hostingu i porównań dla Singapuru.

Najlepszy hosting dla Singapuru:

 1. Hostinger – najlepszy ogólny hosting
 2. SiteGround – drugie miejsce w ogólnym hostingu
 3. Hosting A2 – Best Host Reseller
 4. Vodien – niezawodny lokalny host internetowy
 5. GreenGeeks – większość zielonych hostów internetowych
 6. CloudWays – najlepszy singapurski hosting w chmurze
 7. Bluehost – dobry host internetowy
 8. WP Engine – świetnie zarządzany host WordPress

Niezawodny hosting jest ważny!

Jakość twojego dostawcy usług hostingowych może mieć ogromny wpływ na potencjalny sukces Twojej witryny.

Weźmy prędkość strony  na przykład, czy wiesz, że 1-sekundowe opóźnienie oznacza zmniejszenie liczby wyświetleń stron o 11%, co oznacza, że ​​ponad 1/10 odwiedzających po prostu się odwraca na każdą sekundę wczytywania się Twojej witryny… właśnie dlatego przyzwoity dostawca hostingu jest niezbędny!

Wybór usługi hostingowej witryny singapurskiej jest na szczęście bardzo łatwy, ponieważ wielu dużych graczy ma centra danych w Singapurze. Oprócz poniższej tabeli, szczegółowo omawiamy także poszczególne recenzje hostingu witryn.

Kilka witryn, w których byliśmy prezentowani:

Polecane na stronach

Web Hosting CompanyOgólna ocenaCena / mo.Disk SpaceFeaturesRecenzjeStrona internetowa
Logo Hostingera 2,89 USD (74% zniżki) 20 GB

 • Bardzo przystępne
 • Bardzo łatwa konfiguracja
 • Świetna wydajność i szybkość
 • Serwery singapurskie
 • Responsywne wsparcie
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy!

Recenzja Hostingera
siteground2 3,95 USD (Zniżka tylko na pierwszą fakturę) 10 GB
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 • Świetny występ
 • Serwery w Singapurze
 • Szybki montaż & bardzo przyjazny dla użytkownika
Przegląd SiteGround
A2HostingLogo 3,92 USD bez limitu
 • Świetne z WordPress
 • Nieograniczone miejsce na dysku!
Przegląd hostingu A2

Najlepszy Singapore Hosting 2020

Tu są 8 najlepszych opinii na temat hostingu w Singapurze, uszeregowane według miejsca na dysku, kosztów i wsparcia:

1. Hostinger – najlepszy ogólny hosting

Logo Hostingera

Hostinger oferuje absolutnie najlepszą wartość, jeśli chodzi o hosting. Liczba funkcji, wsparcia i wydajności, które możesz uzyskać tylko 2,89 USD / mc naprawdę robi wrażenie, dlatego są naszym numerem 1 na liście.

Uwaga: Mają też plan startowy w cenie 0,99 USD / mc, który pozwala na 1 stronę i 10 GB miejsca na dysku.

Hostinger rozpoczął działalność w 2004 r., A teraz ma ponad 25 milionów użytkowników i nie bez powodu, ponieważ konsekwentnie udaje im się zapewnić wysokiej jakości hosting przy niższych kosztach w porównaniu z konkurencją.

Mają centrum danych w Singapurze, co sprawia, że ​​szybkość witryny nie stanowi problemu (na pewno używają dysków SSD, a nawet mają niestandardową wtyczkę buforującą dla witryn WordPress).

I na wypadek, gdyby Twój rynek docelowy był gdzie indziej, mają również serwery w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Holandii, Litwie, Brazylii i Indonezji.

Jeśli chodzi o wsparcie, oferują czat na żywo 24/7/365. Są bardzo responsywni i pomocni.

Tym, co naprawdę wyróżnia ich spośród konkurencji, jest proces ich wdrażania. Utworzenie strony internetowej jest bezbłędne, a każdy krok płynnie przechodzi do następnego, co jest fantastyczne dla osób nietechnicznych.

Mają 3 wspólne plany hostingowe, przy czym najpopularniejszy jest tylko 2,89 USD / mc (74% zniżki).

Aha, a także mają 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, co zdecydowanie nie wymaga myślenia w naszej książce!

Plusy

 • Bardzo łatwy w konfiguracji
 • Świetny występ
 • Super niedrogie
 • Szybki serwer w Singapurze + globalna sieć

Cons

 • Nie dotyczy

Stronie internetowej: www.hostinger.com
Cena £: 2,89 USD (USD)
Miejsca na dysku: 20 GB
Wsparcie: Czat na żywo
Globalny zasięg: tak

2. SiteGround – drugie miejsce w ogólnym hostingu

Logo SiteGround

SiteGround to kolejny świetny gospodarz witryny, wciąż są dość przystępni, mają potężne serwery (również w Singapurze), a co najważniejsze, wsparcie jest na najwyższym poziomie.

Mają 3 plany hostingowe, ich najtańszy plan zaczyna się od 3,95 USD / mc (67% zniżki od zwykłej ceny)! 

Jeśli chodzi o wsparcie, SiteGround ma jeden z najlepszych systemów wsparcia w hostingu, a wszystkie opcje wsparcia są oferowane 24/7. Jeśli potrzebujesz pomocy, możesz skontaktować się z obsługą klienta przez telefon, czat na żywo lub e-mail (system sprzedaży biletów).

Otrzymasz natychmiastowe odpowiedzi z ich opcjami telefonu i czatu, a odpowiedź na e-mail jest zwykle odbierana w ciągu 10 minut od wysłania biletu.

Jeśli chodzi o szybkość, ponieważ mają oni centrum danych w Singapurze (tylko jedno z wielu centrów danych), możesz być pewny, że lokalna publiczność szybko odnajdzie czas wczytywania Twojej witryny, na pewno wykorzystując dyski SSD.

W przypadku witryn WordPress mają nawet niestandardową wtyczkę o nazwie SuperCacher w celu dalszej optymalizacji szybkości ładowania witryny, jest to imponujące

Musisz tylko włączyć tę opcję w panelu sterowania – jest to bardzo proste (i nie zapomnij, zawsze możesz poprosić ich zespół pomocy o pomoc).

Niezależnie od tego, czy szukasz hostingu dla firm, chcesz założyć osobistego bloga, czy nawet sklep internetowy, SiteGround Cię nie zawiedzie!

Plusy

 • Niedrogie
 • Bardzo przyjazny dla użytkownika
 • Solidna konfiguracja bezpieczeństwa
 • Świetny występ

Cons

 • Nie dotyczy

Stronie internetowej: www.siteground.com
Cena £: 3,95 USD (USD)
Miejsca na dysku: 10 GB
Wsparcie: Telefon, czat na żywo, bilety
Globalny zasięg: tak

3. Hosting A2 – Best Host Reseller

Logo hostingu A2

A2 Hosting jest na równi z SiteGround, mają również wiele niesamowitych szybkich serwerów na całym świecie (oczywiście łącznie z Singapurem) + mają świetne wsparcie. Chociaż nie mają oficjalnej rekomendacji WordPress, ich wydajność w witrynach WP jest niesamowita. + Nieograniczone miejsce na dysku!!

Oferują również 3 plany hostingowe, ich najtańszy plan zaczyna się już od 3,92 USD / mc (pierwotnie 7,99 USD / mc).

A2 Hosting ma bogatą kolekcję artykułów i poradników na swojej oficjalnej stronie internetowej. Jeśli jednak chcesz z kimś porozmawiać, jego zespół obsługi klienta jest dostępny przez całą dobę, aby Ci pomóc.

Możesz przesłać zgłoszenie dotyczące ich produktu, fakturowania itp. Możesz również uzyskać natychmiastowe wsparcie, dzwoniąc do nich przez telefon lub otwierając czat na żywo.

Po prostu wiedz, że zawsze będzie ktoś z A2 Hosting, który pomoże ci w czymkolwiek o każdej porze dnia.

Posiadanie serwerów w tym kraju zapewni szybkość witryny wśród użytkowników w Singapurze. Pamiętaj jednak, że mają także centra danych na całym świecie – dzięki czemu Twoja witryna jest dostępna (z dużą prędkością) na całym świecie.

Hosting A2 opiera się na szybkości przy użyciu dysków SSD. I jak zapewne już wiesz, ich plany hostingowe (Lite, Swift, Turbo) mają różne prędkości. Dlatego jeśli szybkość ma dla Ciebie ogromne znaczenie, możesz wybrać ich droższe plany, które obejmują ich funkcję Turbo, która zapewnia więcej zasobów i ma mniej użytkowników na serwer.

Plusy

 • Serwery na całym świecie
 • Nieograniczone miejsce na dysku
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy w dowolnym momencie

Cons

 • Nie dotyczy

Stronie internetowej: www.a2hosting.com
Cena £: 3,92 USD (USD)
Miejsca na dysku: bez limitu
Wsparcie: Telefon, czat na żywo, bilety
Globalny zasięg: tak

4. Vodien – niezawodny lokalny serwer internetowy

Logo Vodien

Vodien to firma z Singapuru, która istnieje już od dłuższego czasu i to pokazuje! Świetne wsparcie 24/7, cotygodniowe automatyczne kopie zapasowe, 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy… Jeśli chcesz korzystać z usług lokalnych, Vodien nie ma wątpliwości.

Oferują wszystko, od podstawowego hostingu współdzielonego, przez hosting w chmurze, serwery dedykowane, a nawet zarządzany hosting WordPress. Zasłużone drugie miejsce na naszej liście.

Ich najtańszy plan zaczyna się od 10 USD / miesiąc.

Vodien ma dedykowany zespół obsługi klienta, na którym można polegać przez całą dobę. Znani są głównie z profesjonalizmu w rozwiązywaniu problemów i szybkich odpowiedzi.

W przypadku problemów z hostingiem możesz skontaktować się z nimi telefonicznie (numer stacjonarny w Singapurze), czat i e-mail. Wiele osób twierdzi, że czas odpowiedzi usługi e-mail nie jest zbyt dobry, ale otrzymasz odpowiedź w ciągu 24 godzin.

Teraz, jeśli zajmujesz się badaniem i odkrywaniem rzeczy na własną rękę, z przyjemnością dowiesz się, że mają oni również bazę wiedzy pełną artykułów na ich oficjalnej stronie internetowej. Ich rzeczy są naprawdę pomocne, niezależnie od tego, czy próbujesz się czegoś nauczyć, czy rozwiązać problem.

Ponieważ Vodien ma siedzibę w Singapurze, nie będziesz mieć problemów z obsługą odwiedzających Singapur. Czas ładowania i szybkość strony są z pewnością przyzwoite.

Vodien zdecydowanie stanowi dobrą opcję dla firmy hostingowej z siedzibą w Singapurze.

Plusy

 • Łatwy w użyciu
 • Dobry występ
 • Różnorodne opcje hostingu

Cons

 • Trochę drogo

Stronie internetowej: www.vodien.com
Cena £: 10 USD
Miejsca na dysku: 5 GB
Wsparcie: Telefon, czat na żywo, bilety
Globalny zasięg: Nie

5. GreenGeeks – większość Green Web Host

Logo GreenGeeks

GreenGeeks jest jedną z tych firm, o których wiesz, że nadal będą się rozwijać, a fakt, że oddają 300% energii, którą zużywają z powrotem na sieć, to po prostu niesamowity bonus. Ich wsparcie jest również bardzo imponujące, oferują go 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i mają opcje telefonu, biletów pomocy technicznej i wsparcia na czacie na żywo.

Ponadto same serwery są wyposażone w dyski SSD, PHP7 i PowerCacher, aby uzyskać maksymalną możliwą prędkość dla twoich stron internetowych. Oferują nawet 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli nie jesteś zadowolony z ich usług.

Ich najtańszy plan zaczyna się od 2,95 USD / mc.

GreenGeeks istnieje już od ponad 10 lat, a ich obsługa klienta do dziś cieszy się dobrą opinią.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, do ich pomocy telefonicznej, czatu na żywo i poczty e-mail można uzyskać dostęp 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – więc nigdy nie będziesz pozostawiony samemu sobie, gdy napotkasz problemy z witryną.

Zalecamy również przejrzenie ich bazy wiedzy artykułów, ponieważ znajdziesz tam wiele przydatnych materiałów. Możesz się tam udać w celach informacyjnych lub rozwiązywać problemy, gdy masz ochotę samemu coś wymyślić.

Oczywiście nie ma nic lepszego niż wiedzieć, że w razie potrzeby dostępna jest pomoc ludzka (możesz na tym polegać).

Chociaż GreenGeeks nie ma serwerów w Singapurze, jak zauważyliśmy w naszej recenzji GreenGeeks, ich serwery w USA i Europie nadal mogą dostarczać Twoje treści lokalnym użytkownikom z dużą prędkością.

Jeśli chcesz, możesz również włączyć ich dołączoną usługę CDN (CloudFlare). Zapewni to, że Twoja strona będzie zawsze w doskonałej prędkości nie tylko w Singapurze, ale także na całym świecie.

I na wypadek, gdybyś go potrzebował, może również zaoferować rejestrację domeny, jeśli tworzysz zupełnie nową witrynę.

Plusy

 • Nieograniczone miejsce na dysku
 • Super ekologiczny
 • Świetny występ

Cons

 • Brak serwerów w Singapurze

Stronie internetowej: www.greengeeks.com
Cena £: 2,95 USD (USD)
Miejsca na dysku: bez limitu
Wsparcie: Telefon, czat na żywo, bilety
Globalny zasięg: tak

6. Cloudways

Logo Cloudways

Cloudways przenosi hosting w chmurze na wyższy poziom!

Ponad 25 centrów danych (także w Singapurze), hosting oparty na SSD, obszar przejściowy, imponująca wydajność dzięki serwerom Amazon, DigitalOcean, Google, Vultr i KYUP… ci faceci redefiniują branżę hostingu w chmurze.

Najtańszy plan hostingowy zaczyna się już od 7 USD miesięcznie.

Dzięki CloudWays zawsze możesz mieć pewność, że dostępna jest pomoc 24/7 – i to od zespołu ekspertów.

Jeśli chcesz, możesz przejść do ich oficjalnej strony i uzyskać dostęp do ich bazy wiedzy. Jest pełen artykułów, przewodników, samouczków i często zadawanych pytań, które z pewnością Ci pomogą, jeśli czegoś szukasz. Typowe problemy można zwykle rozwiązać, zamieszczając tam artykuły z poradami.

Oczywiście wsparcie ludzkie jest również dostępne. Mają system sprzedaży biletów, czat na żywo i wsparcie telefoniczne.

Masz gwarancję szybkiego ładowania strony i stron z CloudWays, ponieważ są one przeznaczone do hostingu w chmurze. Dzięki klastrom serwerów znajdującym się w kluczowych lokalizacjach na całym świecie, twoi odbiorcy w Singapurze z pewnością będą mogli szybko uzyskać dostęp do Twojej witryny. Oczywiście jest to również dla twoich odbiorców na całym świecie.

Oprócz dużej prędkości należy pamiętać, że hosting w chmurze jest również bardzo niezawodny pod względem czasu sprawności. Powodem tego jest to, że ich system zawsze może w razie potrzeby uzyskać zasoby z dostępnych klastrów serwerów.

Plusy

 • Niezwykle skalowalny
 • Błyskawicznie
 • Centra danych w Singapurze

Cons

 • Krzywa uczenia się jest nieco trudniejsza

Stronie internetowej: www.cloudways.com
Cena £: 10 USD (USD)
Miejsca na dysku: 25 GB
Wsparcie: Telefon, czat na żywo, bilety
Globalny zasięg: tak

7. Bluehost

Logo Bluehost

Bluehost był kiedyś królem gospodarzy, razem z HostGator. Oba zostały nabyte przez EIG, wsparcie i jakość spadły szybko! Tylko w ciągu ostatnich 2 lat cofali się od tego. Dzięki lepszemu wsparciu, przyzwoitym usługom hostingowym i wydajności możemy je teraz ponownie polecić. Oferują hosting dzielony, hosting w chmurze, hosting WP, VPS i hosting dedykowany.

Jeśli chodzi o wsparcie, mają wszystko: dużą bazę wiedzy, bilety wsparcia, czat na żywo, wsparcie telefoniczne i samouczki wideo. Nie mają jednak żadnych serwerów w Singapurze, więc jeśli chcesz przyzwoitych prędkości, musisz włączyć CloudFlare.

Ich plany zaczynają się od 3,95 USD, co jest na równi z większością innych firm hostingowych.

Bluehost istnieje od dawna i ma dobrze wyszkolony zespół obsługi klienta. Twoje wrażenia będą mniej lub bardziej przyjemne, gdy będziesz szukać ich pomocy.

Ich obsługa klienta jest również dostępna 24/7, dzięki czemu już odciążysz swój umysł (nie ma nic lepszego niż pomoc i spokój podczas rozwiązywania problemów z hostingiem).

Mają włączony telefon, czat na żywo i system biletowy. Mają także centrum pomocy na swojej oficjalnej stronie, która zawiera wiele artykułów pomocy.

Wszystkie serwery Bluehost znajdują się w USA. Jeśli naprawdę chcesz przyzwoitej prędkości, zalecamy włączenie ich wbudowanej funkcji CDN (i skorzystanie z CloudFlare, ich partnera CDN).

Po włączeniu CloudFlare Twoja witryna będzie mogła uzyskać dostęp do klastra serwerów strategicznie zlokalizowanych na całym świecie. Odwiedzający witrynę będą mogli cieszyć się szybko ładującymi się stronami, niezależnie od tego, czy są w Singapurze, czy w innych częściach świata.

Plusy

 • Dużo miejsca na dysku
 • Wiele opcji wsparcia

Cons

 • Tylko serwery z USA
 • Różnorodne opinie

Stronie internetowej: www.bluehost.com
Cena £: 3,95 USD (USD)
Miejsca na dysku: 50 GB
Wsparcie: Telefon, czat na żywo, bilety
Globalny zasięg: tak

8. WP Engine

logo wpengine

Jeśli naprawdę szukasz wysokiej jakości zarządzanej usługi hostingowej WordPress dla Singapuru, WP Engine jest tym, czego potrzebujesz! Są liderem na rynku, jeśli chodzi o hosting witryn WordPress i nie bez powodu (choć są nieco drogie). Posiadają własny, wbudowany system buforowania, który umożliwia superszybkie wyświetlanie stron (zwany EverCache), aw połączeniu z CDN jest najszybszą firmą hostingową WordPress w okolicy!

Ich wsparcie 24/7 oczywiście specjalizuje się w WordPress, umożliwiając im naprawienie dowolnego problemu bez żadnych problemów. Ponadto zajmują się także wszelkimi podstawowymi aktualizacjami WordPress, więc nie musisz się o to martwić. A kiedy jest to poważna aktualizacja, faktycznie najpierw testują witrynę, zanim się nie aktualizują, aby upewnić się, że nic się nie psuje, najwyższej klasy usługa. Mają także wykrywanie zagrożeń w czasie rzeczywistym, aktywnie blokują ataki DDOS, a nawet naprawią Twoją witrynę za darmo, jeśli zostanie zhakowana…

Wszystko to bardziej niż uzasadnia cenę! Zainteresowany spokojem i może oszczędzić budżet?

Najtańszy plan zaczyna się od 35 USD miesięcznie.

Ponieważ WP Engine jest specjalnie stworzony dla stron WordPress, możesz być pewien, że ich zespół obsługi klienta składa się z ekspertów / techników WordPress. Jest to z pewnością ważne dla Ciebie, ponieważ nie chciałbyś niczego mniejszego w przypadku dość drogiego hostingu.

Ich obsługa klienta jest tego warta, ponieważ możesz się z nimi skontaktować 24/7. Musisz tylko zalogować się na swoje konto, aby mogli oni sprawdzić Twoje dane i zapewnić potrzebną pomoc.

Zaletą obsługi klienta WP Engine jest to, że szybko reagują, są profesjonalni i rzetelni. Zawsze będziesz mieć spokój ducha dzięki takiej konfiguracji swojego dostawcy hostingu.

W garażu pomocy technicznej znajduje się także szeroki zbiór pomocnych artykułów. W tej części strony można znaleźć rozwiązania typowych problemów.

WP Engine został zaprojektowany do łatwej obsługi stron WordPress – a szybkość jest jedną z ich najlepszych funkcji.

Oprócz technologii EverCache, która sprawia, że ​​ich hosting jest szybki (nawet dla użytkowników z Singapuru), możesz również włączyć funkcję CDN. Dzięki temu Twoje treści będą wysyłane na serwery w chmurze znajdujące się w różnych częściach świata, aby udostępniać je (z dużą prędkością) użytkownikom na całym świecie.

Szczerze mówiąc, jeśli chodzi o wysokiej jakości hosting biznesowy, trudno jest znaleźć kogoś lepszego… jeśli możesz sobie na to pozwolić.

Plusy

 • Świetny występ
 • Wsparcie 24/7
 • Dobre bezpieczeństwo

Cons

 • Kosztowny

Stronie internetowej: www.wpengine.com
Cena £: 35 USD (USD)
Miejsca na dysku: Limit 25 000 odwiedzających
Wsparcie: Telefon, czat na żywo, bilety
Globalny zasięg: tak

Jak znaleźć najlepszego gospodarza witryny w Singapurze

Singapur hostingu pc

Niezależnie od tego, jaki jest cel Twojej witryny w Singapurze i niezależnie od tego, czy spodziewasz się, że przyciągnie ona dużą publiczność, czy nie – w końcu będziesz potrzebować każdej witryny, którą tworzysz na żywo w Internecie (tak przy okazji, napisaliśmy całkiem niezły przewodnik, jak stworzyć stronę internetową, która Ci pomoże). A kiedy nadejdzie ten czas, będziesz musiał wybrać pomiędzy różnymi dostępnymi opcjami hostingu witryny, aby wybrać hosta, który jest odpowiedni do twoich potrzeb. Wybór najlepszego hostingu w Singapurze ma kluczowe znaczenie dla sukcesu i funkcjonalności Twojej witryny. Jeśli chcesz, aby Twoja witryna działała optymalnie i zapewniała najwyższy komfort użytkowania wszystkim odwiedzającym ją witrynę, warto poświęcić czas na zrozumienie różnicy między różnymi dostępnymi opcjami hostingu i nawiązać odpowiednie połączenie.

Rodzaje hostingu witryn dla Singapuru

Shared Hosting

Hosting współdzielony jest jedną z tańszych metod hostingu i jest idealny dla mniejszych projektów i stron internetowych, które nie wymagają dużych zasobów, aby odnieść sukces lub zapewnić wzorowe wrażenia użytkownika. Mniejsze witryny zazwyczaj nie generują dużego ruchu lub wymagają dużej przepustowości lub przestrzeni dyskowej, więc chociaż hosting dzielony ma swoje wady i ograniczenia, jest to coś, co nie powinno stanowić problemu w przypadku takich witryn. Jednak w przypadku witryn, które chcą generować dużą liczbę użytkowników, dobrze jest rozważyć inne opcje hostingu bardziej odpowiednie do tego.

wspólna grafika hostingowa

Biorąc to pod uwagę, różnorodność opcji hostingu oferowanych przez większość firm jest imponująca. Od opcji takich jak hosting PHP, Linux lub Windows, Java itp.… Do przydatnych instalatorów CMS, takich jak WordPress Joomla, Drupal i inne.

Hosting VPS

VPS Hosting, który oznacza wirtualny hosting prywatnych serwerów, jest świetnym rozwiązaniem, jeśli chcesz znaleźć miejsce pośrodku między hostingiem dzielonym a serwerem dedykowanym. Hosting VPS jest bardzo podobny do hostingu współdzielonego, ponieważ serwer jest nadal współużytkowany przez wielu użytkowników, którym dostawca go sprzedaje, ale w tym przypadku używane miejsce jest całkowicie oddzielone od reszty użytkowników przez partycję, więc twoja aktywność , przestrzeń dyskowa i wykorzystanie przepustowości nie mają wpływu na ich działania. Idealny dla małych i średnich stron internetowych, hosting VPS jest niedrogą opcją dla programistów internetowych poszukujących rozwiązania hostingowego w Singapurze.

Dedykowany serwer hostingowy

Dedykowany hosting serwerów jest dokładnie tak, jak się wydaje – rodzaj hostingu, w którym użytkownik ma całą przestrzeń serwera dla siebie. Jest to naprawdę konieczne tylko w przypadku znacznie większych projektów, takich jak duże witryny e-commerce i ogromne fora. Takie projekty wymagają wysokowydajnego rozwiązania hostingowego, a dedykowany hosting serwerów idealnie wpasowuje się w te scenariusze. Jeśli jednak nie spodziewasz się, że Twoja witryna będzie przyciągać setki, a nawet tysiące użytkowników dziennie, zwiększona moc udostępniana przez hosting dedykowanego serwera nie jest konieczna.

Hosting w chmurze

Hosting w chmurze jest ulubionym, jeśli chodzi o opcje hostingu ze względu na jego wszechstronność i niezawodność. Z jednej strony hosting w chmurze opiera się na kilku komputerach, a nie tylko na jednym, takich jak hosting dzielony, hosting dedykowany i hosting VPS. Gdy używa się więcej niż jednej maszyny, oznacza to, że jeśli jedna z nich ulegnie awarii, będą jeszcze inne miejsca, aby odebrać luz i upewnić się, że strona internetowa działa tak, jak powinna, i że dane są bezpiecznie przechowywane.

Hosting dla sprzedawców

Hosting dla sprzedawców jest powszechnym rodzajem hostingu, który programiści kupują hurtowo, aby sprzedawać swoim klientom, dla których projektują strony internetowe. Jest to o wiele łatwiejsze dla twórcy stron internetowych niż samodzielne wybranie przez niego typu hostingu i dostawcy, ponieważ daje to deweloperowi znacznie więcej swobody, aby móc pracować na stronie i zapewnić jej prawidłowe działanie, aby zapewnić idealne wrażenia użytkownika. Ponadto jest to znacznie lepsza metoda dla twórców stron internetowych, aby mieć większą kontrolę nad witrynami, które pojawiają się w ich portfelach. Jeśli masz projektanta stron internetowych zarządzającego Twoją witryną, może on zaoferować Ci pakiet hostingu dla sprzedawców, który znacznie ułatwi ten proces, ponieważ programista będzie wiedział dokładnie, jakie zasoby będą potrzebne do płynnego działania witryny.

Zarządzany hosting WordPress

Dość oczywiste, to hosting, ale skoncentrowany na WordPress, z serwerami w pełni zoptymalizowanymi pod kątem WP & wsparcie. Bardziej szczegółowo omawiamy naszą stronę hostingową Managed WP.

Singapurski hosting: funkcje do zbadania.

Po wybraniu odpowiedniego rodzaju hostingu, który jest odpowiedni dla Ciebie, jesteś w połowie drogi do uruchomienia swojej witryny w Internecie. Kolejnym krokiem do uruchomienia Twojej witryny jest wybór odpowiedniego dostawcy hostingu dla Singapuru, który da Twojej stronie najlepszą szansę na sukces. Jeśli chodzi o wybór dostawcy usług hostingowych, któremu możesz zaufać w swojej witrynie, oto niektóre cechy, na które powinieneś zwrócić uwagę (są to te same kwalifikacje, których używamy do naszych innych najlepszych list hostingu, takich jak Australia, Wielka Brytania, Irlandia, Kanada) , najlepszy hosting w Indiach, najlepszy hosting stron internetowych (globalnie), strona internetowa hebergement pl en Francja, najlepszy hosting stron internetowych dla Malezji & NZ hosting):

Lokalizacja serwera

Lokalizacja serwera będzie miała znaczący wpływ na czas ładowania odwiedzin Twojej witryny.

mapa lokalizacji serwera

Z tego powodu lokalizacja serwerów, które oferuje twój dostawca usług hostingowych, będzie istotna rzeczą do sprawdzenia – sprawdź także, jak potężne są te serwery, ponieważ lepiej jest mieć potężny serwer nieco dalej niż ten w pobliżu są odpowiednie dla Twoich potrzeb (zarówno SiteGround, jak i A2 Hosting mają serwery w Singapurze, ale aby zobaczyć, jak różnią się wydajnością, sprawdź nasze porównanie hostingu A2 z SiteGround).

Przechowywanie

Jest to problem, którego prawdopodobnie nie spotkasz w mniejszej witrynie, ale jeśli tworzysz średnią lub dużą witrynę, z pewnością będziesz chciał sprawdzić, ile miejsca będziesz mieć w pakiecie, na który patrzysz w dowolnej sieci hosting dostawcy z Singapuru. Ostatnią rzeczą, jakiej chciałbyś, to zarejestrować się w usłudze i przekonać się, że nie zapewnia ona zasobów potrzebnych do sukcesu witryny..

Czas pracy

Nie ma sensu prowadzić witryny w Internecie, jeśli nigdy nie będzie dostępna dla użytkowników. Dostawca usług hostingowych, z którym się zarejestrujesz, powinien zapewnić maksymalny możliwy czas działania, aby Twoja witryna była dostępna o każdej porze dnia. Zaczęliśmy śledzić zarówno ogólny czas pracy, jak i czasy reakcji największych firm hostingowych na naszej stronie statusu hostingu. Zapoznaj się z niektórymi opiniami klientów, aby dowiedzieć się, jakie są ich wrażenia z pracy z tym dostawcą.

Bezpieczeństwo

Posiadanie odpowiednich środków bezpieczeństwa pozwoli zaoszczędzić wiele kłopotów na drodze. Domyślnie powinieneś sprawdzić, czy host internetowy oferuje bezpłatne certyfikaty SSL (https), ponieważ w dzisiejszych czasach jest to prawie konieczne, nawet w przypadku witryn, które nie obsługują kart kredytowych na miejscu. Google chce także, aby witryny, na których zainstalowano certyfikat SSL, umieściło je wyżej w wynikach wyszukiwania.

Serterty SSL

Niektóre hosty pobierają opłaty za certyfikaty SSL i ma to sens w przypadku bardziej złożonych (istnieją 3 typy: Extended Validation (EV), Organization Validation (OV) i Domain Validation (DV) Certyfikaty SSL), ale podstawowe powinny zdecydowanie bądź wolny. A jeśli nie są, możesz dostać darmowy na letsencrypt.org.

Wsparcie

Prowadzenie witryny internetowej nie jest łatwe i może szybko się skomplikować, jeśli nie wiesz, co robisz. Nawet niektórzy doświadczeni użytkownicy mogą się od czasu do czasu mylić z niektórymi aspektami systemu. Dlatego dobrze jest upewnić się, że dostawca hostujący Twoją witrynę oferuje odpowiednie wsparcie; minimum muszą mieć dostęp do czatu na żywo i wsparcia telefonicznego.

Kopie zapasowe

Nie chcesz stracić żadnych cennych informacji w przypadku tragedii. Upewnij się, że współpracujesz z dostawcą, który regularnie tworzy kopie zapasowe informacji w Twojej witrynie, abyś nie musiał się martwić utratą czegoś ważnego. Warto również sprawdzić ich metody wyszukiwania, jeśli stracisz informacje w swojej witrynie. Posiadanie codziennej usługi tworzenia kopii zapasowych jest idealne, ale nawet co tydzień powinno być w porządku.

Pasmo

Przepustowość jest istotnym aspektem wydajności witryny, a jeśli nie masz dostępu do przepustowości potrzebnej do prawidłowego działania witryny, ucierpi na tym wygoda użytkownika. Sprawdź przepustowość, jaką otrzymasz od dowolnego dostawcy przed zarejestrowaniem się u niego, aby uniknąć negatywnych doświadczeń.

Liczba dozwolonych domen / witryn

Zawsze dobrze jest znaleźć dostawcę w Singapurze, który pozwoli ci hostować wiele domen na przestrzeni serwera, którą od nich kupujesz. Nigdy nie wiesz, ile witryn ostatecznie chcesz hostować, więc sprawdź, na ile domen zezwala dostawca, zanim się z nimi zarejestrujesz..

Wniosek

I to wszystko, może wydawać się przytłaczające, aby samodzielnie omówić wszystkie punkty i badania, ale zrób to krok po kroku. Może nawet utworzysz arkusz kalkulacyjny i zarejestrujesz wszystkie specyfikacje najlepszych dostawców hostingu w Singapurze, dzięki czemu uzyskasz łatwy przegląd.

LUB

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author