Najlepsze usługi hostingowe dla Malezji

Jako agencja internetowa z dużą ilością kont hostingowych (częściowo do obsługi naszych klientów, a częściowo dlatego, że mamy wiele pobocznych projektów i lubimy eksperymentować ��), mamy całkiem niezłe pojęcie o tym, co definiuje świetnego hosta strony.

Przejrzeliśmy wszystkie nasze konta, przeanalizowaliśmy, którzy hosty działają dobrze w Malezji (przy użyciu śledzenia na żywo), a które nie (i dlaczego). Następnie postanowiliśmy zbudować tę ogromną stronę porównawczą, aby udostępnić to, co znaleźliśmy, ciesz się!

W celu szybkiego zapoznania się, znajdź nasze 3 najlepsze poniżej!

Firma hostingowaOgólna ocenaCena / mies. Serwery na całym świecie FunkcjeRecenzje Witryna
Logo Hostingera 29,99 GBP (Ogromna wyprzedaż)

 • Bardzo tani
 • Bardzo łatwa konfiguracja
 • Responsywne wsparcie
 • Świetna wydajność i szybkość
 • Serwery singapurskie + sieć globalna
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy!

Recenzja Hostingera
siteground2 3,95 USD (67% zniżki tylko na pierwszą fakturę)
 • Serwery singapurskie + globalna sieć
 • Niedrogie
 • Świetny występ
Przegląd SiteGround
GreengeeksLogo 2,95 USD
 • Zielony hosting
 • Nieograniczone miejsce na dysku
Recenzja GreenGeeks

O naszych recenzjach hostingu

Pisząc nasze recenzje hostingu dla Malezji, wzięliśmy pod uwagę wiele czynników.

Obejmują one czas pracy, opcje wsparcia i czas reakcji, szybkość, lokalizacje serwerów, łatwość użytkowania, koszt w stosunku do wartości, miejsce na dysku itp.

Dwa najważniejsze czynniki, na których się skupiamy, to wsparcie �� i szybkość ⚡.

Weźmy na przykład szybkość witryny, czy wiesz, że 1-sekundowe opóźnienie oznacza zmniejszenie liczby wyświetleń strony o 11%, co oznacza, że ​​ponad 1/10 odwiedzających będzie się odwracać na każdą sekundę wczytywania się witryny… właśnie dlatego porządna strona internetowa dostawca hostingu jest niezbędny!

Jak widać, jakość twojego dostawcy usług hostingowych może mieć ogromny wpływ na potencjalny sukces Twojej witryny!

Kilka witryn, w których byliśmy prezentowani:

Polecane na stronach

Najlepszy hosting Malezji – 2020 recenzji

Tu są 10 najlepszych recenzji hostingu dla Malezji, wyszczególniając ich koszt, opcje wsparcia i miejsce na dysku:

1. Hostinger Malezja – najlepszy ogólny hosting

www.hostinger.my

Logo Hostingera

Cena £: 2,99 RM
Miejsca na dysku: 10 GB
Wsparcie: Czat na żywo

Hostinger to najlepsza usługa hostingu dostępna dla Malezji… poważnie, oferują szaloną wartość za bardzo przystępny koszt, proces ich instalacji jest bardzo płynny i bezproblemowy, oraz mają 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy!

Mają potężne centrum danych w Singapurze, które wykorzystuje pamięć masową na dyskach półprzewodnikowych dla maksymalnej wydajności. Ponieważ to centrum danych znajduje się w pobliżu Malezji, prędkość staje się problemem.

Technologia Hostingera

Jeśli chodzi o typy hostingu, mają one hosting dzielony (czego potrzebuje większość ludzi), hosting w chmurze, hosting WordPress i hosting VPS, jeśli potrzebujesz dużej mocy. Mogą również zająć się twoją nazwą domeny, jeśli jeszcze jej nie masz.

Hostinger oferuje również gwarancję dostępności na poziomie 99,9% (i zapewnia). W przypadku przestoju możesz polegać na elastycznej i zlokalizowanej obsłudze klienta Hostinger, która jest dostępna 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu za pośrednictwem czatu na żywo i biletów pomocy technicznej.

Patrząc na wartość, jaką otrzymujesz za jedyne 2,99 RM / m, oraz jakość, jaką zapewniają… to szczerze mówiąc, nie ma sprawy!

Plusy

 • Szybkie prędkości ładowania strony
 • Świetne wsparcie
 • Bardzo przystępne
 • Globalna sieć serwerów
 • Bardzo łatwa konfiguracja
 • Dostęp 24/7 do profesjonalnej obsługi klienta

Cons

 • Nie dotyczy

2. SiteGround – drugie miejsce w ogólnym hostingu

www.siteground.com

Logo SiteGround

Cena £: 3,95 USD
Miejsca na dysku: 10 GB
Wsparcie: Telefon, czat na żywo, bilety

SiteGround to renomowana usługa hostingowa z centrami danych na całym świecie. W rezultacie możesz zapewnić odbiorcom docelowym szybki czas ładowania strony, niezależnie od tego, gdzie się znajdują na świecie.

Ten host oferuje trzy plany hostingowe: StartUp, GrowBig i GoGeek. Wszystkie te plany są stosunkowo niedrogie, a wszystkie zapewniają funkcje o wysokiej wartości. Zasoby i funkcje dostępne we wszystkich trzech programach obejmują niezmierzony ruch, bezpłatną instalację WordPress i automatyczne aktualizacje, bezpłatny certyfikat SSL, codzienne kopie zapasowe i nieograniczoną liczbę baz danych.

Wszystkie trzy plany obejmują również bezpłatną funkcję CloudFare CDN, którą możesz włączyć, aby jeszcze bardziej zwiększyć szybkość swoich witryn. W planie rozruchowym możesz zarejestrować tylko jedną stronę internetową, ale w programach wyższego poziomu możesz zarejestrować nieograniczoną liczbę stron internetowych.

SiteGround ma wysoce responsywny zespół wsparcia, który jest dostępny 24/7 za pośrednictwem czatu na żywo, telefonu i poczty e-mail. Ten ostatni zwykle otrzymuje odpowiedź w ciągu dziesięciu minut.

Plusy

 • Szybki czas ładowania strony
 • Nadaje się do kierowania reklam do odbiorców w dowolnym miejscu na świecie
 • Niedrogie, wysokiej jakości plany hostingowe
 • Kompleksowa gama funkcji bezpieczeństwa
 • Elastyczny zespół wsparcia, który jest łatwo dostępny

Cons

 • Wysokie koszty, jeszcze wyższe koszty odnowienia

3. Greengeeks – najlepszy zielony hosting

www.greengeeks.com

Logo GreenGeeks

Cena £: 2,95 USD (USD)
Miejsca na dysku: bez limitu
Wsparcie: Telefon, czat na żywo, bilety

GreenGeeks to kolejna opłacalna opcja hostingu w Malezji. Jedną z ich różnicujących cech jest to, że kupują certyfikaty energii odnawialnej o wartości 300% zużycia energii. Następnie firma eksportuje tę energię do sieci, aby zrównoważyć jej zużycie.

Pod względem wydajności witryny oferta GreenGeek jest na równi z ofertami liderów branży. Firma ma wiele centrów danych, macierze RAID-10 oparte na SSD i bezpłatną integrację CDN. W rezultacie możesz zapewnić docelowym odbiorcom szybkie prędkości ładowania i wyjątkowe wrażenia użytkownika w dowolnym miejscu na świecie.

Inne bezpłatne, ale wartościowe funkcje, które otrzymujesz w GreenGeeks Hosting, to kreator witryn typu „upuść”, migracja witryny do nowej domeny i konta e-mail. Otrzymasz również nieograniczoną przestrzeń dyskową SSD, transfer danych, bazy danych MySQL i domeny.

Wsparcie oferowane przez GreenGeeks obejmuje wsparcie techniczne 24/7 oraz wsparcie za pośrednictwem czatu na żywo, telefonu i biletów e-mail. Powyższe i nie tylko wsparcie jest idealne dla klientów, którzy potrzebują osobistej pomocy technicznej w zakresie swoich problemów.

Plusy

 • Bezpieczna i niezawodna usługa hostingu
 • Wsparcie techniczne 24/7
 • 300% kompensacji za pomocą energii odnawialnej
 • Wysokie prędkości ładowania strony
 • Szeroki zakres nieograniczonych zasobów, w tym miejsca na dysku

Cons

 • Brak centrum danych w Singapurze

4. Hosting A2 – najlepszy hosting dla sprzedawców

www.a2hosting.com

Logo hostingu A2

Cena £: 3,92 USD (USD)
Miejsca na dysku: bez limitu
Wsparcie: Telefon, czat na żywo, bilety

A2 Hosting to niedroga usługa hostingowa, która oferuje szeroki zakres korzyści i funkcji. Usługi oferowane przez tego hosta obejmują hosting dzielony, opcje planu sprzedawcy i opcje VPS.

Ta usługa jest idealna dla malezyjskich właścicieli witryn, którzy kierują reklamy do odbiorców w Azji Południowo-Wschodniej, dzięki potężnym centrom danych hosta w Singapurze. Ten host i wykorzystanie pamięci SSD oraz CloudFare CDN umożliwiają szybkie ładowanie, co znacznie przyczynia się do rankingu stron wyników wyszukiwania i wygody użytkowników.

Inne funkcje oferowane przez plany A2 Hosting obejmują bezpłatną migrację witryny, gwarancje zwrotu pieniędzy w dowolnym momencie oraz intuicyjny interfejs użytkownika do logowania klienta. Dodatkowo A2 Hosting zapewnia również 99,9% gwarancję bezawaryjności, która jest znacznie wyższa niż średnia. Ten wysoki procent czasu sprawności jest również podstawą niezawodności tej usługi.

A2 Hosting ma zdolny zespół wsparcia, do którego można uzyskać dostęp 24/7 za pośrednictwem czatu na żywo lub telefonu. Możesz również przesłać bilet, jeśli masz problem z usługą. Czas oczekiwania na czat na żywo może być jednak frustrujący.

Plusy

 • Szybkie ładowanie strony
 • Wysoki procent czasu sprawności
 • Intuicyjny interfejs logowania klienta
 • Pamięć SSD z funkcją CloudFare CDN
 • Szeroki zakres nieograniczonych zasobów

Cons

 • Obsługa czatu na żywo może zostać ulepszona

5. Shinjiru – lokalny hosting

shinjiru.com.my

Logo Shinjiru

Cena £: 192,36 zł / rok
Miejsca na dysku: 10 GB
Wsparcie: Telefon, czat na żywo, bilety

Shinjiru to dostawca usług hostingowych z siedzibą w Malezji, który oferuje szeroką gamę niedrogich rozwiązań i funkcji dla właścicieli witryn skierowanych do lokalnych odbiorców. Usługi hostingowe oferowane przez Shinjiru obejmują hosting dzielony, VPS i dedykowane rozwiązania hostingowe dla użytkowników poważnie traktujących bezpieczeństwo witryny.

Shinjiru jest również certyfikowanym rejestratorem domen. Zapewniają hosting poczty e-mail i oferują bezpłatne usługi migracji stron internetowych. Firma ma potężną obsługę w Malezji i zapewnia 99,9% gwarancję bezawaryjności dla dodatkowego spokoju. Szybkości ładowania Shinjiru są na równi z bardziej znanymi dostawcami usług hostingowych, dzięki czemu jest niedrogą opcją dla lokalnych witryn.

Ten host oferuje również szeroki zakres funkcji bezpieczeństwa, w tym kompleksową sieć ochrony przed atakami DDoS i monitorowanie 27/7. Serwery firmy są również wyposażone w zintegrowane przełączanie awaryjne i zaawansowane systemy bezpieczeństwa.

Jeśli napotkasz problem z hostingiem swojej witryny, możesz skontaktować się z profesjonalnym zespołem wsparcia Shinjiru, który jest dostępny 24/7 przez czat na żywo, e-mail lub telefon.

Plusy

 • Doskonałe funkcje bezpieczeństwa, w tym ochrona przed atakami anty-DDoS
 • Gwarancja dostępności przez 99,9% czasu
 • Niedrogie ceny z ofertami o wysokiej wartości
 • Darmowa migracja strony i rejestracja domen

Cons

 • Może nie nadawać się do dotarcia do międzynarodowej publiczności

6. Kinsta – Best Managed WordPress Hosting

kinsta.com

logo kinsta

Cena £: 30 USD (USD)
Miejsca na dysku: 10 GB
Wsparcie: Czat na żywo, bilety

Kinsta jest zarządzanym hostem internetowym WordPress, który oferuje kompleksową gamę narzędzi do zarządzania WordPress oraz intuicyjny, prosty interfejs. Sieć premium Google Cloud obsługuje wszystkie rozwiązania hostingowe Kinsta, dzięki czemu jest idealną opcją dla właścicieli witryn WordPress.

Najważniejszą zaletą tej usługi jest szybki czas ładowania dzięki lokalizacjom serwerów, w tym Singapurze. Możesz także włączyć CDN lub technologie buforowania, aby jeszcze bardziej skrócić czas ładowania witryny.

Kinsta oferuje również 99,9% gwarancję czasu działania, dzięki czemu możesz być pewien minimalnych przestojów. Jednak od grudnia 2018 r. Kinsta ma 100% nieprzerwanego działania, co wynika z infrastruktury hostingu w chmurze.

Ponadto dzięki regularnym kontrolom dostępności i ciągłemu monitorowaniu zespół Kinsta może natychmiast reagować na kody odpowiedzi na błędy. Jeśli Kinsta nie rozwiąże problemu w ciągu trzydziestu minut, zasilą twoje konto.

Możesz skontaktować się z zespołem pomocy technicznej Kinsty za pośrednictwem widżetu interkomu, czatu na żywo i biletów pomocy technicznej. Ich obsługa klienta jest bardzo elastyczna i możesz spodziewać się odpowiedzi w ciągu pięciu minut po skontaktowaniu się z nimi.

Plusy

 • Jeden z najlepszych hostów internetowych WordPress
 • Szybkie ładowanie strony
 • 100% czasu sprawności od 2018 r
 • Pomocne i elastyczne wsparcie
 • Kinsta korzysta z sieci premium Google Cloud

Cons

 • Drogie

7. HostPapa

www.hostpapa.com

Logo HostPapa

Cena £: 3,95 USD
Miejsca na dysku: 100 GB
Wsparcie: Telefon, czat na żywo, bilety

HostPapa oferuje niezbędne usługi hostingowe, ze szczególnym uwzględnieniem zrównoważonych praktyk biznesowych i przyjaznego dla środowiska hostingu. Ten host ma do wyboru trzy plany: konto Starter oparte na cPanel, konto Business i konto Business Pro.

Plan Starter oferuje wiele funkcji, w tym niezmierzone pasmo, bezpłatną domenę i bezpłatną migrację witryny. Uzyskujesz również dostęp do instalacji WordPress 1-Click i Let’s Encrypt SSL, podstawowego kreatora stron z limitem trzech stron.

Biznesplan oferuje szeroki zakres nieograniczonych zasobów, w tym przestrzeń internetową, przepustowość, domeny i e-maile. Otrzymasz certyfikat SSL i automatyczne aktualizacje tylko po uaktualnieniu do konta Business Pro.

Obsługa klienta HostPapa jest dostępna 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu przez czat na żywo, telefon i e-mail. Pomoc telefoniczna jest dostępna w 17 krajach, w tym w Malezji. Jednak funkcja czatu na żywo nie działa dobrze i kliknięcie jej powoduje otwarcie nowej karty, w której musisz ponownie zalogować się na swoje konto HostPapa.

Plusy

 • Przyzwoite prędkości ładowania strony
 • Wysoki procent czasu sprawności 99,9%
 • Dostępna szeroka gama rozwiązań hostingowych
 • 1-Click WordPress funkcje instalacji
 • Obsługa klienta jest dostępna 24/7

Cons

 • Plany są stosunkowo drogie
 • Funkcję czatu na żywo można ulepszyć

8. BlueHost – dobry hosting dla początkujących

www.bluehost.com

Logo Bluehost

Cena £: 3,95 USD (USD)
Miejsca na dysku: 50 GB
Wsparcie: Telefon, czat na żywo, bilety

Bluehost jest jednym z najwybitniejszych dostawców usług hostingowych na świecie i jest firmą, którą WordPress zaleca dla swojego systemu zarządzania treścią. Ta firma oferuje przystępne ceny, brak ukrytych opłat i bezpłatną domenę przez pierwszy rok po rejestracji.

Bluehost ma centra danych w Singapurze i Japonii, co oznacza, że ​​możesz zapewnić użytkownikom z tej części świata szybki czas ładowania i optymalną obsługę. Możesz używać tego hosta do szerokiej gamy rozwiązań hostingowych, w tym hostingu współdzielonego, hostingu w chmurze, Virtual Private Server, hostingu WooCommerce i hostingu WordPress.

Do wyboru są trzy plany: Basic, Plus i Prime. Podstawowy plan obejmuje hosting tylko jednej witryny, jednej domeny i 25 subdomen. Dzięki planom wyższego poziomu otrzymujesz hosting dla nieograniczonej liczby stron internetowych z nieograniczoną przepustowością i przestrzenią internetową.

Możesz także zarejestrować nieograniczoną liczbę kont e-mail. Plany te nie obejmują bezpłatnej migracji witryny, która jest funkcją, której mogą potrzebować obecni właściciele witryn.

Plusy

 • Szybki czas ładowania strony
 • Szeroki zakres nieograniczonych zasobów
 • Elastyczne i pomocne wsparcie
 • Polecane przez WordPress
 • Dostępna szeroka gama usług hostingowych

Cons

 • Wzrost ceny odnowienia
 • Brak bezpłatnej migracji witryny

9. Dreamhost

www.dreamhost.com

Logo Dreamhost

Cena £: 7,95 USD (USD)
Miejsca na dysku: bez limitu
Wsparcie: Telefon, czat na żywo, bilety

DreamHost to jeden ze starszych dostawców usług hostingowych w branży i realna opcja dla małych właścicieli witryn z ograniczonymi budżetami. Ten host ma kilka serwerów w kilku lokalizacjach, które umożliwiają szybkie prędkości ładowania.

DreamHost ma średni procent czasu sprawności 99,4%. Odsetek ten nie jest zły w porównaniu z niższymi dostawcami usług na rynku, ale istnieją hosty internetowe, które konsekwentnie utrzymują procentowy czas sprawności na poziomie 100%.

Jedną z zalet pakietów DreamHost jest to, że obejmują one nieograniczoną przepustowość i miejsce na dysku. Możesz także skorzystać z tej usługi hostingowej w kreatorze stron DreamHost, a także w produktach takich jak Wix i Weebly.

Inne funkcje oferowane przez tę usługę obejmują instalator 1-Click, bezpłatną domenę, bezpłatną ochronę prywatności, bezpłatne zabezpieczenia SSL, konfigurację WordPress i automatyczne kopie zapasowe. Plany DreamHost są stosunkowo niedrogie i nie zwiększają opłat za odnowienie, jak większość innych hostów.

Plusy

 • Dostępny szeroki zakres cennych funkcji
 • Nie obowiązują żadne podwyżki opłaty za przedłużenie
 • Plany są stosunkowo niedrogie
 • Nieograniczona przepustowość i miejsce na dysku
 • Działa dobrze z kilkoma twórcami stron internetowych

Cons

 • Nie zawiera cPanel
 • Musisz zapłacić za migracje stron internetowych
 • Średni procent czasu przestoju jest zbyt niski

10. Sempoi – lokalny hosting

sempoihosting.com

Logo Sempoi

Cena £: 500,00 EUR rocznie za przyzwoity plan
Miejsca na dysku: 10 GB
Wsparcie: Telefon, bilety

Sempoi Hosting to malezyjska firma hostingowa, która oferuje szeroką gamę niezawodnych rozwiązań hostingowych i nieograniczone zasoby. Ostatnio Sempoi Hosting zmodernizował swoje centra danych o serwery sieciowe LiteSpeed ​​oraz wykorzystanie dysków SSD i baz danych MariaDB. Rezultatem jest szybki czas wczytywania witryny i optymalne wrażenia użytkownika dla odbiorców w Malezji.

Sempoi Hosting oferuje trzy rozwiązania hostingowe: Flexible, eXtra i SupereXtra. Funkcje planu elastycznego są nieco ograniczone, z zaledwie 150 MB miejsca na dysku i 10 GB przepustowości miesięcznie. Plan SupereXtra obejmuje 10 GB miejsca na dysku i 100 GB miesięcznej przepustowości.

Funkcje bezpieczeństwa, które otrzymujesz dzięki Sempoi Hosting, są ograniczone i nie obejmują certyfikatów SSL ani rozwiązań SiteLock. Masz jednak dostęp do nieograniczonych zasobów, w tym kont e-mail, MySQL, domen dodatkowych, parkowania domen i kont FTP.

Sempoi Hosting może wydawać się realną opcją ze względu na niskie ceny, ale usługa hostingowa oferuje tylko jeden roczny cykl rozliczeniowy. Ponadto wsparcie nie jest dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i nie można się z nim skontaktować przez czat na żywo.

Plusy

 • Kilka nieograniczonych zasobów
 • Szeroka gama rozwiązań hostingowych
 • Relatywnie szybkie ładowanie strony

Cons

 • Ograniczone funkcje
 • Niska przepustowość i miejsce na dysku
 • Ograniczone funkcje bezpieczeństwa

Jak znaleźć najlepszy hosting dla Malezji

Wybierając najlepszego usługodawcę hostingowego dla swojej witryny w Malezji, musisz zrozumieć cele swojej witryny. Na przykład, jeśli chcesz używać swojej witryny do transakcji i wymiany poufnych informacji, potrzebujesz hosta, który oferuje szerokie rozwiązania bezpieczeństwa.

Ponadto chcesz, aby Twoje strony internetowe ładowały się szybko, a Twoja witryna powinna z łatwością obsługiwać duże natężenie ruchu.

Aby upewnić się, że witryna spełnia te wymagania, należy pamiętać o kilku czynnikach. Poniżej przedstawiamy niektóre z najważniejszych kwestii przy wyborze najlepszego hostingu.

Lokalizacja serwera

Lokalizacja serwera usługi hostingowej jest jednym z czynników determinujących szybkość witryny. W idealnym przypadku wybrany host powinien mieć serwer zbliżony do odbiorców docelowych.

mapa lokalizacji serweraNa przykład, jeśli kierujesz reklamy do odbiorców w Malezji, Twój host powinien mieć serwer w Singapurze lub Malezji. Dla odbiorców globalnych wybierz hosta z ogólnoświatowymi centrami danych.

Czas pracy

Czas bezawaryjności odnosi się do czasu działania centrów danych Twojej usługi hostingowej i ma wartość procentową. Im wyższy odsetek, tym bardziej niezawodna usługa hostingowa.

Procent czasu działania wynoszący 99,94% może wydawać się wysoki, ale jest zbyt niski, jeśli witryna ma duży ruch. Trzymaj się usług hostingowych z odsetkami czasu sprawności co najmniej 99,8%. Możesz sprawdzić nasz pulpit śledzenia na żywo tutaj ze wszystkimi hostami, które obecnie śledzimy.

Miejsca na dysku

Miejsce na dysku wskazuje, ile danych można przechowywać w witrynie w postaci tekstu, obrazów i filmów. Jeśli masz witrynę bogatą w treści, poszukaj planów hostingowych, które oferują nieograniczoną przestrzeń dyskową. Ponadto wybierz platformę hostingową, która korzysta z dysków półprzewodnikowych (SSD), ponieważ przyczyniają się one również do szybkości witryn.

Przepustowość i transfer danych

Przepustowość to kolejny czynnik, który wpływa na szybkość ładowania witryny i wygodę użytkownika. Jeśli masz ograniczone pasmo, Twoja witryna może nie działać płynnie. Możesz także stracić swój ranking Google, a długie czasy ładowania mogą frustrować odwiedzających. Plany oferujące nieograniczoną przepustowość są najlepszą opcją dla dużych witryn.

Prędkość

Lokalizacje serwerów, przepustowość i przestrzeń dyskowa to czynniki hostingowe, które wpływają na szybkość Twojej witryny. Google chce pokazywać użytkownikom najlepsze wyniki zapytań, a jeśli Twoja strona działa wolno, wyszukiwarka przesunie ją w dół w rankingu, aby zapewnić optymalne wrażenia użytkowników.

Szybkość serwera

Wolne witryny mogą również wpływać na wiarygodność Twojej marki.

Wsparcie

Jeśli coś pójdzie nie tak z hostingiem Twojej witryny, potrzebujesz natychmiastowego dostępu do zdolnego członka zespołu hosta. Większość usług hostingowych zapewnia dostęp do swoich zespołów wsparcia za pośrednictwem czatu na żywo, telefonu, poczty e-mail lub biletów wstępu. Jeśli brakuje usług wsparcia hosta, nie zapisuj się na jego usługi.

Bezpieczeństwo

Wszystkie strony internetowe są podatne na problemy z bezpieczeństwem i naruszenia bezpieczeństwa danych, zwłaszcza od cyberprzestępców, którzy chcą dostępu do poufnych informacji. Jeśli twój klient padnie ofiarą naruszenia danych, może to zaszkodzić lojalności i rentowności klienta. Dostawcy usług hostingowych oferują funkcje bezpieczeństwa, które obejmują skanowanie w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania i automatyczne aktualizacje w celu zapobiegania problemom bezpieczeństwa.

Certyfikaty SSL

Certyfikat Secure Sockets Layer (SSL) zapewnia uwierzytelnianie witryny i szyfrowane połączenie. Wyszukiwarki takie jak strony internetowe w rankingu Google z certyfikatami SSL są wyższe, próbując zmaksymalizować wartość, którą zapewniają.

Serterty SSL

Większość bezpłatnych planów obejmuje certyfikat SSL, który jest idealny, jeśli masz ograniczony budżet. Let’s Encrypt to główna firma, która rozdaje podstawowe certyfikaty SSL i współpracuje z firmami hostingowymi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author