Najlepsze usługi e-mail marketingu w 2020 r .: 10 najlepszych porównań i recenzji

usługi e-mail marketingu

Znalezienie usługi e-mail marketingu, która spełnia Twoje potrzeby i wymagania, nie jest trudne.

Usługi e-mail marketingu są w większości takie same – funkcje i cena. Obejmuje to bezpłatne wersje próbne, szeroką gamę szablonów wiadomości e-mail, integrację z mediami społecznościowymi i planowanie wiadomości e-mail.

Korzystając z oprogramowania do marketingu e-mailowego, możesz zautomatyzować procesy marketingowe, śledzić statystyki, wysyłać więcej lepszych wiadomości e-mail i budować głębsze relacje z użytkownikami.

Ale jeśli chodzi o wybór najlepszej usługi e-mail marketingu, powiedzenie, że masz wiele opcji, byłoby niedopowiedzeniem. W rzeczywistości, kiedy ostatnio przeprowadziliśmy nasze badania, okazało się, że istnieje ponad 30 usług e-mail marketingu (zarówno bezpłatnych, jak i płatnych).

Oto lista 10 najlepszych usług e-mail marketingu dla małych firm, które powinny znacznie ułatwić Ci podjęcie decyzji.

1. Stały kontakt

Constant Contact to najlepsza usługa e-mail marketingu dla małych firm. Ich oprogramowanie do automatyzacji poczty e-mail jest dostarczane z 60-dniową bezpłatną wersją próbną i oferuje użytkownikom wiele opcji dostosowywania i integracji, jednocześnie zachowując prostotę i łatwość obsługi.

stały przegląd kontaktów

Założona w 1995 r. Firma Constant Contact stała się jedną z największych usług e-mail marketingu na świecie. Nadal poszerzają swoją ofertę i rozwijają się w nowe przestrzenie, których inni dostawcy nie obejmują.

Na przykład otrzymasz dostęp do narzędzia do zarządzania wydarzeniami oraz innowacyjnego narzędzia do mediów społecznościowych, które pozwala tworzyć kupony i pliki do pobrania w mediach społecznościowych. Znajdziesz również setki różnych integracji, dzięki czemu możesz zintegrować dowolne inne aplikacje i usługi, z których obecnie korzystasz.

Poza powyższymi unikalnymi funkcjami znajdziesz także szeroki zakres szablonów niszowych oraz pulpit, na którym prezentowane są najważniejsze dane e-mail.

Oferują mnóstwo przydatnych przewodników i usług, bardzo pomocnych dla tych, którzy nie mają doświadczenia w marketingu e-mailowym. Ponadto uzyskasz dostęp do czatu na żywo, poczty e-mail i pomocy telefonicznej.

Jest jednak jedna rażąca wada. Naprawdę nie ma żadnych narzędzi do automatyzacji, a za cenę, którą płacisz, naprawdę powinna tam być.

Kto powinien korzystać z tego oprogramowania do marketingu e-mailowego?

Constant Contact to świetny wybór dla właścicieli małych firm, którzy potrzebują narzędzia, które robi coś więcej niż tylko e-mail marketing.

Ile to kosztuje?

Istnieją dwa plany do wyboru. Każdy z tych planów dzieli się na poziomy cenowe oparte na liczbie kontaktów.

E-mail Plan:

 • 0-500 subskrybentów: 20 USD miesięcznie
 • 501–2500 subskrybentów: 45 USD miesięcznie
 • 2 501–5 000 subskrybentów: 65 USD miesięcznie
 • 5001-10 000 subskrybentów: 95 USD miesięcznie

E-mail Plus Plan:

 • 0-500 subskrybentów: 45 USD miesięcznie
 • 501–2500 subskrybentów: 70 USD miesięcznie
 • 2 501–5 000 subskrybentów: 95 USD miesięcznie

W przypadku obu rodzajów planów otrzymasz 10% zniżki, jeśli zapłacisz z góry za 6 miesięcy lub 15%, jeśli zapłacisz z góry przez 12 miesięcy.

Istnieje również 60-dniowy okres próbny bez ryzyka (nie wymaga podania danych karty kredytowej), dzięki czemu możesz przetestować narzędzie dla maksymalnie 100 kontaktów. Znajdziesz również 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Otrzymasz zwrot w wysokości 100%, o ile przesłałeś kontakty do usługi i wysłałeś przynajmniej jeden e-mail.

Rozpocznij pracę z Constant Contact tutaj (60-dniowy bezpłatny okres próbny)

2. SendInBlue

SendInBlue to potężne rozwiązanie e-mail marketingu dla osób o niskim budżecie, ponieważ ma bezpłatny plan (który jest niestety nieco ograniczony).

Recenzja SendInBlue

SendInBlue to kolejna młoda platforma e-mail marketingu. Zostały one pierwotnie zbudowane w celu wysyłania e-maili opartych na transakcjach, ale teraz połączyły moc kampanii e-mail i SMS w jedną unikalną platformę.

Ogólnie rzecz biorąc, jest bardzo łatwy w użyciu i oferuje hojny bezpłatny plan, ponieważ plany oparte są na liczbie wysłanych wiadomości e-mail, a nie na liczbie kontaktów. Uwzględniono typowe funkcje, takie jak zarządzanie listami, raportowanie kampanii i optymalizacja układu wiadomości e-mail.

Znajdziesz także różnorodne integracje innych firm.

Jeśli jednak chcesz uzyskać dostęp do najbardziej zaawansowanych funkcji, musisz uaktualnić do jednego z najbardziej zaawansowanych planów.

Kto powinien korzystać z tego oprogramowania do marketingu e-mailowego?

SendInBlue jest świetny dla firm lub osób, które wysyłają mnóstwo e-maili. Ponieważ ceny oparte są tylko na ilości wiadomości e-mail, a nie na wielkości listy kontaktów.

Ile to kosztuje?

SendInBlue ma unikalny model wyceny oparty na ilości e-maili.

Oto jak to działa:

Ograniczony bezpłatny plan:

 • Wysyłaj do 300 e-maili dziennie
 • Miesięczny limit 9 000 e-maili na miesiąc
 • Nieograniczona liczba kontaktów

Abonament Lite: 25 USD miesięcznie

 • Wysyłaj do 40 000 wiadomości e-mail miesięcznie
 • Bez ograniczenia liczby codziennych wiadomości e-mail
 • Nieograniczona liczba kontaktów

Podstawowy plan: 39 USD miesięcznie

 • Wysyłaj do 60 000 wiadomości e-mail miesięcznie
 • Brak dziennego limitu wysyłania wiadomości e-mail
 • Brak logo w wiadomościach e-mail
 • Nieograniczona liczba kontaktów

Abonament Premium: 66 USD miesięcznie

 • Wysyłaj do 120 000 miesięcznie
 • Brak dziennego limitu wysyłania wiadomości e-mail
 • Dostęp do zaawansowanych funkcji automatyzacji
 • Nieograniczona liczba kontaktów

Ogólnie rzecz biorąc, plany są dość elastyczne. Nie ma gwarancji zwrotu pieniędzy, ale zawsze darmowy plan powinien dać ci wystarczająco dużo, aby przejść do przodu z usługą. Dostępne są również kredyty z góry, dzięki czemu możesz kupić pewną liczbę wiadomości e-mail, które chcesz wysłać bez miesięcznego zobowiązania.

Rozpocznij z SendInBlue tutaj

3. GetResponse

GetResponse to coś więcej niż internetowa platforma marketingowa do marketingu e-mailowego. Jest wyposażony w dodatki, takie jak kreator strony docelowej i rozwiązanie do webinaru.

Recenzja GetResponse

GetResponse ma ponad 350 000 użytkowników i działa jako platforma marketingowa typu „wszystko w jednym”.

Jest wyposażony w kilka unikalnych funkcji, takich jak możliwość tworzenia stron docelowych i seminariów internetowych. Samo w sobie nie jest to bardzo przydatne, ale połączenie ich z marketingiem e-mailowym może pomóc ci jak najszybciej rozwinąć listę e-mailową.

Do tworzenia e-maili używasz intuicyjnego narzędzia do przeciągania i upuszczania.

Posiada również wszystkie zaawansowane funkcje, takie jak segmentacja listy, testowanie A / B, autorespondery i integracje oprogramowania. Jest nawet fajna funkcja o nazwie Perfect Timing, która pomoże przewidzieć idealną porę dnia na wysyłanie e-maili w celu zwiększenia otwartych stawek.

Jeśli masz problemy z korzystaniem z usługi, możesz skorzystać z biblioteki szczegółowych poradników. Możesz też skontaktować się z obsługą za pośrednictwem poczty e-mail, czatu na żywo i telefonu.

Kto powinien korzystać z tego oprogramowania do marketingu e-mailowego?

Ta usługa doskonale nadaje się dla średnich firm, które chcą mieć dostęp do wielu opcji marketingowych. Nie wymaga żadnych istniejących umiejętności, ponieważ jest bardzo intuicyjny, a nawet wdraża bardziej zaawansowane funkcje.

Ile to kosztuje?

Plan podstawowy:

 • Do 1000 subskrybentów: 15 USD miesięcznie
 • Do 2500 subskrybentów: 25 USD miesięcznie
 • Do 5000 subskrybentów: 45 USD miesięcznie
 • Do 10 000 subskrybentów: 65 USD miesięcznie

Plan Plus:

 • Do 1000 subskrybentów: 49 USD miesięcznie
 • Do 10 000 subskrybentów: 75 USD miesięcznie

Profesjonalny plan:

 • Do 10 000 subskrybentów: 165 USD miesięcznie
 • Do 25 000 subskrybentów: 255 USD miesięcznie

Plan przedsiębiorstwa:

 • Do 100 000 subskrybentów: 1 199 USD miesięcznie

Jeśli chcesz przetestować usługę, masz 30-dniowy bezpłatny okres próbny, w którym uzyskasz dostęp do wszystkich funkcji. Nie ma zwrotu pieniędzy, ponieważ jest to usługa płatna w drodze.

Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze, zapłać jednorazowo za rok i uzyskaj 18% zniżki lub zapłać za dwa lata i uzyskaj 30% zniżki.

Zacznij od GetResponse tutaj

4. HubSpot (bezpłatny plan)

HubSpot to dostawca narzędzi e-mail marketingowych i CRM, który oferuje bezpłatny pakiet funkcji wraz z niektórymi abonamentami premium.

Recenzja Hubspot

HubSpot oferuje niezawodną usługę dla ponad 70 000 użytkowników z naciskiem na rozwijające się firmy. Konfiguracja jest dość prosta, a HubSpot CRM łatwo łączy się z Gmailem, G Suite i wieloma wersjami programu Outlook.

Wewnątrz znajdziesz narzędzie do tworzenia wiadomości e-mail typu „przeciągnij i upuść”, aby dostosować układ, dodać wezwania do działania, obrazy i poprawić zawartość. Możesz także korzystać ze spersonalizowanych treści, aby zbliżyć się do odbiorców.

Znajdziesz zaawansowane funkcje e-mail marketingu, takie jak narzędzia do automatyzacji e-maili, segmentacja list, gotowe szablony, śledzenie e-maili i obszerne analizy; wszystkie zawarte w bezpłatnej wersji.

Znaczącym minusem jest brak testów A / B z darmowymi i najtańszymi planami. Ponadto plany niższego poziomu zawierają tylko funkcję wsparcia opartą na forum. Ale mają mnóstwo zasobów, które można przeglądać i znajdować potrzebne odpowiedzi.

Kto powinien korzystać z tego oprogramowania do marketingu e-mailowego?

HubSpot jest doskonały dla małych i średnich firm, które zaczynają lub chcą rozszerzyć swój marketing e-mailowy. HubSpot oferuje również elastyczne opcje aktualizacji, jeśli potrzeby rosną w czasie.

Ile to kosztuje?

HubSpot ma zarówno bezpłatne, jak i płatne abonamenty. Wszystkie plany zawierają szeroki zakres dodatkowych funkcji CRM, które można skalować wraz z planami wyższego poziomu.

Bezpłatny plan: bezpłatny na zawsze

 • Darmowe narzędzia e-mail i CRM
 • 2000 e-maili wysyłanych miesięcznie

Plan marketingowy Centrum startowego: od 50 USD / miesiąc

 • 5X e-mail warstwy kontaktowej wysyła limit. (np. 1000 kontaktów = 5000 e-maili / miesiąc
 • Obejmuje 1000 kontaktów
 • +50 USD / miesiąc za 1000 dodatkowych kontaktów

Plan Marketing Hub Professional: od 800 USD / miesiąc

 • 10-krotny limit wysyłania e-maili kontaktowych (np. 1000 kontaktów = 10 000 e-maili / miesiąc)
 • Obejmuje 1000 kontaktów
 • +50 USD / miesiąc za dodatkowe 1000 kontaktów

Skorzystaj z kalkulatora ceny HubSpot, aby uzyskać dokładną stawkę w zależności od potrzeb.

Jeśli zastanawiasz się nad planem startowym HubSpot, będziesz mieć możliwość corocznego płacenia i zaoszczędzenia -20% na subskrypcji.

Zacznij korzystać z HubSpot tutaj (bezpłatny plan)

5. ConvertKit

recenzja covertkit

ConvertKit został założony w 2013 roku przez Nathana Barry’ego. Są ukierunkowane na część rynku zwaną „twórcami”. Ludzie tacy jak vlogerzy, blogerzy, autorzy, gwiazdy na Instagramie, twórcy kursów i nie tylko.

Jedną z jego największych zalet jest łatwość tworzenia przepływów pracy automatyzacji poczty e-mail. Opiera się na kreatorze wizualnym, dzięki czemu możesz zobaczyć, jak będą odtwarzane sekwencje wiadomości e-mail.

Istnieje również wbudowany edytor stron docelowych, który jest bardzo przydatny, możesz rozpocząć e-mail marketing i nawet nie potrzebujesz strony internetowej. Tylko źródło ruchu (np. Kanał YouTube lub konto w mediach społecznościowych).

Znajdziesz dogłębne zarządzanie subskrybentami, tagowanie i zaawansowane funkcje segmentacji e-mail.

Kto powinien korzystać z tego oprogramowania do marketingu e-mail:

To narzędzie jest najlepsze dla tych, którzy nie mają nic przeciwko wydaniu nieco więcej (osoby lub małe zespoły) i chcą wysyłać wiadomości e-mail w postaci zwykłego tekstu.

Ile to kosztuje?

 • Subskrybenci 0-1K: 29 USD miesięcznie
 • Subskrybenci 1–3 000: 49 USD miesięcznie
 • Subskrybenci od 3 do 5 tysięcy: 79 USD miesięcznie
 • Ponad 5 000 subskrybentów: niestandardowe ceny

Bez względu na wybrane plany będziesz mieć dostęp do tych samych dokładnych funkcji. Jeśli chcesz spróbować przed zakupem, możesz skorzystać z 14-dniowego bezpłatnego okresu próbnego obejmującego wszystkie funkcje.

Jeśli usługa Ci się nie podoba, obowiązuje 30-dniowa polityka zwrotów. Zwrot środków zazwyczaj potrwa od 3 do 5 dni.

6. MailChimp

MailChimp to proste w użyciu narzędzie do marketingu e-mailowego dla blogerów i mniejszych stron internetowych, ponieważ ma bezpłatny plan.

przegląd mailchimp

MailChimp ma nie tylko uroczą maskotkę firmową, ale jest jednym z wiodących dostawców e-mail marketingu, z ponad 1 miliardem e-maili wysyłanych dziennie za pośrednictwem ich usług.

MailChimp stale się rozwija. Cały czas pojawiają się nowe funkcje. Istnieje również integracja z mediami społecznościowymi. Wybór szablonu jest przyzwoity i można je łatwo dostosować.

Dostępne są również zaawansowane funkcje e-mail marketingu, takie jak segmentacja kontaktów, autorespondery, integracja usług i aplikacji, wysyłanie w oparciu o strefę czasową, testowanie A / B i wiele więcej.

Ich zespół wsparcia bardzo szybko reaguje za pośrednictwem czatu na żywo lub poczty e-mail. Ponadto dostępnych jest wiele zasobów edukacyjnych.

Kto powinien korzystać z tego oprogramowania do marketingu e-mail:

Wiele osób korzysta z MailChimp wyłącznie w celu uzyskania bezpłatnej oferty. Poza ograniczonymi budżetami MailChimp jest świetny dla blogerów i właścicieli firm, którzy chcą łatwego w użyciu narzędzia wyposażonego w zaawansowane funkcje.

Ile to kosztuje?

Bezpłatny abonament pozwala mieć do 2000 subskrybentów i wysyłać do 10 000 e-maili miesięcznie. Gdy przekroczysz te liczby, musisz uaktualnić do planu Essentials, Standard lub Premium.

Bezpłatny plan: jest bezpłatny na zawsze

 • Wysyłaj do 10 000 wiadomości e-mail miesięcznie
 • Rozwiń listę do 2000 subskrybentów
 • Wsparcie e-mailowe włączone przez 30 dni

Plan Essentials: plany zaczynają się od 9,99 USD miesięcznie

 • Do 5000 subskrybentów: 49,99 USD miesięcznie
 • Do 10 000 subskrybentów: 74,99 USD miesięcznie
 • Do 25 000 subskrybentów: 189 USD miesięcznie
 • Do 50 000 subskrybentów: 259 USD miesięcznie

Abonament standardowy: plany zaczynają się od 14,99 USD miesięcznie

 • Do 5000 subskrybentów: 74,99 USD miesięcznie
 • Do 10 000 subskrybentów: 99 USD miesięcznie

Abonament Premium: plany zaczynają się od 299 USD miesięcznie

 • Do 20 000 subskrybentów: 399 USD miesięcznie
 • Do 50 000 subskrybentów: 599 USD miesięcznie

Aby ustalić miesięczną stawkę i zobaczyć funkcje planów premium, skorzystaj z kalkulatora cen na dole strony z cenami.

Ponieważ bezpłatny plan jest tak obszerny, nie znajdziesz żadnych zwrotów ani gwarancji zwrotu pieniędzy. Jedynym sposobem otrzymania zwrotu jest błąd techniczny w imieniu MailChimp lub twoje konto zostało zamknięte bez przyczyny.

7. Kroplówka

Drip to stosunkowo nowy dostawca e-mail marketingu. Ich podstawową grupą demograficzną są blogerzy, marketerzy i właściciele witryn eCommerce.

przegląd kroplówki

To narzędzie jest nie tylko przyjazne dla początkujących, ale także inteligentne narzędzia do automatyzacji marketingu naprawdę przyćmiewają to, co jeszcze jest na rynku.

Jeśli jesteś właścicielem sklepu eCommerce lub sprzedajesz wiele różnych produktów cyfrowych, Drip jest dobrym wyborem. Będziesz w stanie lepiej zrozumieć intencje klientów i zachowania zakupowe, dzięki możliwości śledzenia takich wskaźników, jak:

Na przykład jeśli prowadzisz sklep eCommerce, będziesz mógł tworzyć wiadomości oparte na takich danych, jak:

 • Powracający odwiedzający a nowi odwiedzający
 • Odwiedzający, którzy porzucili koszyk
 • Ludzie, którzy kliknęli link do wiadomości e-mail, a ci, którzy tego nie zrobili

Ale to nie koniec – znajdziesz także integracje z WordPress, WooCommerce i masz możliwość wysyłania kolejnych wiadomości tekstowych, integracji reklam na Facebooku i innych.

Kto powinien korzystać z tego oprogramowania do marketingu e-mail:

Zasadniczo, jeśli sprzedajesz wiele produktów (cyfrowych lub fizycznych) i chcesz tworzyć złożone sekwencje marketingowe bez wyciągania włosów, to narzędzie może być dla Ciebie.

Ile to kosztuje?

Plan początkowy: bezpłatny na zawsze

 • Do 100 subskrybentów
 • Nieograniczona liczba wysyłanych wiadomości e-mail

Plan podstawowy: 49 USD miesięcznie

 • Do 2500 subskrybentów
 • Nieograniczona liczba wysyłanych wiadomości e-mail

Plan Pro: 122 USD miesięcznie

 • Do 5000 subskrybentów
 • Nieograniczona liczba wysyłanych wiadomości e-mail

Plan przedsiębiorstwa: Uzyskaj niestandardową ofertę

 • Wszystko ponad 5000 subskrybentów

Drip oferuje bardzo mały, zawsze darmowy plan, wraz z dwutygodniową bezpłatną wersją próbną dla poziomów członkostwa Basic i Pro. Jeśli zdecydujesz się kontynuować usługę po tych dwóch tygodniach, Twoja karta zostanie obciążona. Istnieje 30-dniowy okres zwrotu od momentu uruchomienia usługi, ale Drip decyduje, czy otrzymasz pełny zwrot pieniędzy.

8. AWeber

Aweber to niezwykle popularne narzędzie, które istnieje już od 18 lat i mogło nawet wymyślić sam autoresponder poczty elektronicznej.

AWeber review

Funkcje są prawie takie, jak można oczekiwać od wysokiej jakości usługi e-mail marketingu. Otrzymasz dostęp do kreatora poczty e-mail typu „przeciągnij i upuść”, szeroki wybór wstępnie zaprojektowanych szablonów, a także mnóstwo integracji umożliwiających podłączenie do reszty stosu marketingowego.

Możesz tworzyć zautomatyzowane sekwencje e-mail oparte na wyzwalaczach i sekwencje kontrolne e-mail. Dzięki temu będziesz mieć dostęp do danych o otwartej stawce, współczynników dostarczalności i będziesz mógł przetestować A / B swoich e-maili.

Ponadto możesz łatwo i szybko utworzyć formularze rejestracji e-mail, aby umieścić je w swojej witrynie.

Jeśli jesteś zdezorientowany żargonem marketingowym, nie martw się, istnieje całkiem pomocna biblioteka zasobów, która pomoże Ci na każdym etapie. Dostępna jest także obsługa czatu na żywo i poczty e-mail, a także wsparcie telefoniczne od poniedziałku do piątku od 8:00 do 20:00 EST oraz w weekendy 9-5 EST.

Kto powinien korzystać z tego oprogramowania do marketingu e-mailowego?

Aweber zapewnia rzetelną obsługę przez cały czas, jest to najlepsze rozwiązanie dla małych zespołów, które chcą usprawnić działania marketingowe za pośrednictwem poczty e-mail.

Ile to kosztuje?

 • 0-500 subskrybentów: 19 USD miesięcznie
 • 501–2500 subskrybentów: 29 USD miesięcznie
 • 2 501–5 000 subskrybentów: 49 USD miesięcznie
 • 5001-10 000 subskrybentów: 69 USD miesięcznie
 • 10 001–25 000 subskrybentów: 149 USD miesięcznie
 • Ponad 25001 subskrybentów: Uzyskaj niestandardową wycenę

Jeśli chcesz spróbować przed zakupem, możesz skorzystać z 30-dniowej bezpłatnej wersji próbnej, która daje dostęp do każdej funkcji. Oprócz opcji płatności miesięcznych możesz także płacić kwartalnie, aby zaoszczędzić 14%, lub płacić rocznie, aby zaoszczędzić 14,9%. Nie ma żadnych zasad zwrotu pieniędzy, ale dzięki długiej bezpłatnej wersji próbnej powinieneś wiedzieć, czy to narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie.

9. Keap

Keap (wcześniej Infusionsoft) to bardzo solidny dostawca e-mail marketingu. To wszechstronne narzędzie marketingowe łączy CRM, marketing e-mailowy i wiele innych. Będziesz mógł tworzyć kompletne profile klientów, które pomogą Ci tworzyć bardziej ukierunkowane kampanie marketingowe.

Recenzja Keap

Dzięki temu narzędziu marketing e-mailowy jest tylko częścią ogólnego zestawu funkcji. Na przykład pulpit nawigacyjny będzie wyświetlał dane na podstawie kampanii e-mailowych, informacji o sprzedaży i historii finansowej klientów.

InfusionSoft (Keap) był jednym z pierwszych dostawców e-mail marketingu, który stworzył narzędzie do automatyzacji metodą „przeciągnij i upuść”. Po prostu ustaw cel, który chcesz osiągnąć, a następnie utwórz sekwencję automatyzacji, która spełni ten cel.

Ponadto istnieją zaawansowane narzędzia do segmentacji i tagowania subskrybentów.

Chociaż to narzędzie łączy CRM i e-mail marketing, wciąż jest jedna funkcja, której nie ma. Testy podzielone. Bez tej funkcji bardzo trudno jest przetestować różne kampanie w celu poprawy otwartych stawek i ogólnej sprzedaży.

Kto powinien korzystać z tego oprogramowania do marketingu e-mailowego?

Średnie firmy, które chcą korzystać z jednego narzędzia do CRM i e-mail marketingu, i oczywiście mają większy budżet do wydania.

Ile to kosztuje?

Keap oferuje trzy plany:

 • Keap Rośnie od 49 USD miesięcznie: odpowiednie dla mniejszych firm, obejmuje 500 kontaktów, 1 użytkownika i jest dostarczane z bezpłatną wersją próbną
 • Keap Pro od 99 USD miesięcznie: odpowiedni dla rozwijających się firm, obejmuje 500 kontaktów, 1 użytkownika i jest objęty bezpłatną wersją próbną
 • Infusionsoft od 199 USD miesięcznie: odpowiednie dla ustalonych firm i obejmowało 2500 kontaktów i 1 użytkownika

Pamiętaj, że jeśli chcesz dodać kontakty, będzie to kosztowało więcej. Na przykład 1000 dodatkowych kontaktów kosztuje 30 USD miesięcznie, a 5000 dodatkowych kontaktów 130 USD miesięcznie.

Jeśli chcesz przetestować oprogramowanie, możesz skorzystać z 14-dniowego okresu próbnego bez ryzyka, bez konieczności podawania informacji o karcie kredytowej. Jednak nie ma refundacji za powtarzające się subskrypcje, a wszystkie anulowania muszą zostać zainicjowane w ciągu 10 dni od następnego cyklu rozliczeniowego.

10. ActiveCampaign

ActiveCampaign wystawia rachunek za platformę marketingową typu „wszystko w jednym”. Jest to nadrzędny cel, aby pomóc Ci wysłać mniej e-maili, ale uzyskać lepsze wyniki.

przegląd kampanii aktywnej

Jeśli chcesz utworzyć ścieżki oparte na logice, trudno będzie znaleźć lepsze narzędzie. Większość automatyzacji zostanie utworzona przy użyciu logiki if / then odpowiadającej zachowaniu subskrybenta. Oto kilka różnych sposobów usprawnienia działań marketingowych za pomocą tego narzędzia:

 • Segmentacja użytkowników na podstawie działań, zachowania, lokalizacji i danych społecznościowych
 • Wysyłaj wiadomości SMS do swoich kontaktów
 • Docieraj do użytkowników w podróży dzięki integracji SMS-ów
 • Prowadzenie i ocenianie kontaktów, dzięki czemu wiesz, kto ma pierwszeństwo.

Ponieważ Aktywna kampania działa bardziej jak platforma marketingowa typu „wszystko w jednym”, dostępnych jest wiele narzędzi i funkcji, a opanowanie ich wszystkich może być nieco przytłaczające. Na szczęście istnieją szczegółowe przewodniki, które pokażą, jak najlepiej wykorzystać usługę. Możesz również skontaktować się z obsługą za pośrednictwem poczty elektronicznej lub czatu na żywo.

Tworzenie kampanii e-mailowych jest dość proste dzięki edytorowi szablonów. Możesz nawet utworzyć formularze rejestracyjne dostosowane do urządzeń mobilnych, aby umieścić je na swojej stronie.

Kto powinien korzystać z tego oprogramowania do marketingu e-mailowego?

To rozwiązanie jest najlepsze dla użytkowników, którzy wymagają i wymagają złożonych narzędzi automatyzacji oraz zaawansowanych funkcji CRM.

Ile to kosztuje?

Plan Lite:

 • Do 500 subskrybentów: 15 USD miesięcznie
 • Do 1000 subskrybentów: 29 USD miesięcznie
 • Do 2500 subskrybentów: 49 USD miesięcznie
 • Do 5000 subskrybentów: 89 USD miesięcznie
 • Do 10 000 subskrybentów: 139 USD miesięcznie

Plan Plus:

 • Do 1000 subskrybentów: 70 USD miesięcznie
 • Do 2500 subskrybentów: 125 USD miesięcznie
 • Do 5000 subskrybentów: 169 USD miesięcznie
 • Do 10 000 subskrybentów: 249 USD miesięcznie
 • Do 25 000 subskrybentów: 399 USD miesięcznie
 • Ponad 50 000 subskrybentów: Uzyskaj niestandardową wycenę

Profesjonalny plan:

 • Do 2500 subskrybentów: 159 USD miesięcznie
 • Do 5000 subskrybentów: 239 USD miesięcznie
 • Do 10 000 subskrybentów: 349 USD miesięcznie

Plan przedsiębiorstwa:

 • Do 2500 subskrybentów: 279 USD miesięcznie
 • Do 5000 subskrybentów: 449 USD miesięcznie
 • Do 10 000 subskrybentów: 499 USD miesięcznie

Jeśli płacisz co roku, otrzymasz szerokie zniżki na całym obszarze. Dostępny jest także 14-dniowy bezpłatny okres próbny, który pozwala przetestować usługę dla maksymalnie 100 kontaktów i 100 wysłanych wiadomości e-mail. Są one jednak pobłażliwe w stosunku czasowym i może być możliwe uzyskanie rozszerzenia. Ponieważ nie ma zwrotów pieniędzy, zdecydowanie musisz wypróbować oprogramowanie przed zakupem.

Ostatnie słowa

Większość dostawców e-mail marketingu oferuje podobne usługi. Kiedy nadejdzie czas, aby wybrać najlepsze oprogramowanie e-mail marketingowe dla swojej firmy, będziesz musiał wziąć pod uwagę swój budżet i potrzeby marketingowe.

Jeśli chcesz czegoś, co jest skalowalne i łatwe do rozpoczęcia, zarejestruj się w bezpłatnej wersji próbnej Constant Contact.

Niech powyższa lista pomoże Ci podjąć właściwą decyzję dla Twojej firmy. I pamiętaj, że nigdy nie jesteś zablokowany w e-mail marketingu. Większość dostawców pozwala eksportować i importować potencjalnych klientów i, jeśli zajdzie taka potrzeba, przenieść się do innego dostawcy.

Ważne jest, aby wybrać dostawcę i zacząć! Im dłużej czekasz, tym więcej pieniędzy zostawiasz na stole.

Teraz do ciebie! Jaka jest twoja ulubiona usługa e-mail marketingu?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author