Najlepiej oceniany hosting WordPress w Wielkiej Brytanii!

Jako agencja cyfrowa z dużą ilością kont hostingowych WordPress (mamy wiele pobocznych projektów), mamy całkiem niezłe wyobrażenie o tym, kto jest najlepszy z usług hostingowych WordPress dla Wielkiej Brytanii.

Chociaż poniżej znajduje się przydatna tabela porównawcza hostingu, a nawet napisaliśmy indywidualne recenzje hostingu WordPress na dalszych stronach, jesteśmy świadomi, że nie każdy ma czas na przeczytanie wszystkiego… Przejdźmy więc od razu do rzeczy.

The 12 najlepszych brytyjskich usług hostingowych WordPress są:

 1. Hostinger – najlepszy ogólny hosting WordPress
 2. Kinsta – Best Managed WordPress Host
 3. SiteGround – Świetny hosting WordPress
 4. Hosting A2 – najlepszy hosting WordPress dla sprzedawców
 5. WP Engine – drugi zarządzany host WordPress
 6. GreenGeeks – najlepszy zielony hosting
 7. eUKhost
 8. Internet serca
 9. HostGator
 10. Hosting InMotion
 11. Bluehost
 12. Dreamhost

Contents

Dlaczego hosting Solid WordPress jest ważny!

Jakość twojego dostawcy hostingu WP może mieć ogromny wpływ na potencjalny sukces Twojej witryny.

Weźmy prędkość strony na przykład, czy wiesz, że 1-sekundowe opóźnienie oznacza zmniejszenie liczby wyświetleń strony o 11%, co oznacza, że ​​ponad 1/10 odwiedzających będzie się odwracać na każdą sekundę wczytywania Twojej witryny… właśnie dlatego porządny host WordPress jest niezbędny!

Kilka marek, które zawierają linki do naszych treści:

Polecane na stronach

Poniższa tabela zawiera szybki przegląd naszych 3 najlepszych osobistych hostów WordPress w Wielkiej Brytanii.

W dalszej części strony przechodzimy do bardziej szczegółowych informacji, w sumie 12 recenzji hostingu WordPress. Zalecamy trzymanie się jednej z naszych 3 najlepszych marek w celu uzyskania najlepszej wartości!

WordPress Hosting CompanyOgólna ocenaCena / mo.Disk SpaceFeaturesRecenzjeStrona internetowa
Logo Hostingera 0,80 £ (Wielka wyprzedaż na czteroletni plan) 10 GB

 • Bardzo przystępne
 • Bardzo łatwa konfiguracja
 • Świetna wydajność i szybkość
 • Responsywne wsparcie
 • Serwery w Wielkiej Brytanii + sieć globalna = zwycięzca!

Recenzja Hostingera
Kinsta 30 USD 10 GB
 • Wysoka wydajność
 • Serwer w Londynie
 • korzysta z Google Cloud Platform
 • CDN w zestawie
Recenzja Kinsta
siteground2 2,95 £ (w porównaniu z 8,95 £, tylko na 1 fakturze) 10 GB
 • Bardzo przyjazny dla użytkownika
 • Centrum danych w Londynie
 • Szybki jak błyskawica
 • Świetne wsparcie
Przegląd SiteGround

Nasze 12 najlepszych recenzji hostingu WordPress na rok 2020

1. Hostinger – najlepszy ogólny hosting WordPress

Logo Hostingera

Stronie internetowej: www.hostinger.co.uk
Cena £:
0,80 £
Miejsca na dysku: 10 GB
Wsparcie: Czat na żywo

Hostinger jest obecnie naszym absolutnie ulubionym gospodarzem WordPress, a wartość, którą dostajesz za jedyne 0,80 £, jest imponująca!

W tej chwili rosną jak szalone (ponad 29 milionów użytkowników) i nie bez powodu! Ich plany hostingowe WordPress oferują wszystkie funkcje oferowane przez większość konkurentów, ale Hostinger robi to za ułamek kosztów… bez uszczerbku dla jakości.

Ale rzeczą, która naprawdę wyróżnia Hostingera spośród innych, jest proces dołączania do stron WordPress. Doświadczenie użytkownika związane z rejestracją, podłączeniem nazwy domeny, instalacją WordPress… jest bezproblemowe.

Jest szybki, bardzo łatwy i po prostu działa. Imponujące rzeczy!

Jeśli chodzi o funkcje hostingowe WordPress, mają wszystkie dzwonki i gwizdki, takie jak najnowszy PHP, niestandardową wtyczkę buforującą w celu zwiększenia wydajności, bardzo solidne funkcje bezpieczeństwa dzięki współpracy z BitNinja, gwarantowane 99,9% czasu pracy, klient WordPress 24/7 wsparcie… i mają 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy!

I na wszelki wypadek wszystkie plany są dostarczane z integracją z Github (dla bardziej technicznych projektantów / projektantów).

Co do lokalizacji centrów danych, mają one nie tylko jedną w Wielkiej Brytanii, ale także w Stanach Zjednoczonych, Holandii, Litwie, Singapurze, Brazylii i Indonezji. Jeśli więc Twój rynek docelowy znajduje się w innym kraju lub za granicą, zapewnią Ci ochronę.

Ich najtańszy plan WordPress to tylko 0,80 £ (ogromna wyprzedaż) i pozwala na 1 witrynę, idealną na początek.

Naprawdę nie można się pomylić z Hostingerem!

Plusy

 • Bardzo przystępne
 • Serwery w Wielkiej Brytanii
 • Specjalistyczna obsługa WordPress
 • Świetna obsługa

Cons

 • Nie dotyczy

2. Kinsta – Best Managed WordPress Host

Logo hostingowe Kinsta WordPress

Stronie internetowej: kinsta.com
Cena £:
30 USD
Miejsca na dysku: 10 GB
Wsparcie: Czat na żywo, bilety

Kinsta należy do kategorii w pełni zarządzanych dostawców hostingu WordPress. Oznacza to, że masz zespół ludzi i niestandardowe aplikacje stale monitorujące i dostosowujące ustawienia w razie potrzeby, aby zmaksymalizować wydajność witryny WordPress.

Aby hostować swoje witryny, korzystają z Google Cloud Platform i mają ponad 15 lokalizacji centrów danych na całym świecie do wyboru. To bardzo różni się od zwykłych współdzielonych systemów hostingu, Kinsta zapewnia każdej witrynie prywatne zasoby serwera, dzięki czemu jesteś całkowicie chroniony przed innymi potencjalnie problematycznymi witrynami … ponieważ Twoja witryna jest jedyną „w domu”.

Ponadto masz buforowanie na poziomie serwera, zintegrowany CDN, bezpłatny SSL, przywracanie kopii zapasowych jednym kliknięciem, środowiska pomostowe i wiele więcej.

Wszystko to jest również przyczyną dodatkowych kosztów… Polecamy Kinsta w przypadku większych, bardziej zasobnych witryn, które są przeznaczone dla globalnej publiczności, wówczas dodatkowy koszt jest całkowicie uzasadniony. Jeśli chcesz hostować swoją małą lub średnią witrynę firmową, blog lub cokolwiek innego, co nie jest ogromnym sklepem internetowym, ogólną witryną o dużym natężeniu ruchu lub forum, SiteGround zapewni Ci najlepszą wartość.

Ich plany zaczynają się od 30 USD / mc.

Funkcje hostingowe WordPress: Limity oparte na pracownikach php, 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy, bezpłatne SSL, bezpłatne CDN, epickie zabezpieczenia, analizy wydajności, monitorowanie czasu działania, wykrywanie DDOS itp..

Plusy

 • Google Cloud Platform
 • Super wysokie bezpieczeństwo
 • Bardzo doświadczony
 • Darmowe migracje stron
 • Super skalowalny

Cons

 • Trochę droższe

3. SiteGround – Świetny hosting WordPress

siteground2

Stronie internetowej: www.siteground.com
Cena £:
2,95 £
Miejsca na dysku: 10 GB
Wsparcie: Telefon, czat na żywo, bilety

SiteGround to kolejny świetny host WordPress. Ich specjalistyczne plany WordPress są dobrze zoptymalizowane i zawierają funkcje specyficzne dla WP. Posiadają szybkie centra danych na całym świecie, w tym w Londynie, a co najważniejsze, wsparcie jest na najwyższym poziomie.

Jeśli chodzi o catering i dostosowanie się do WordPress, wykonali fenomenalną pracę z niestandardowym systemem buforowania (zwanym SuperCacher), niestandardową wtyczką, która sprawia, że ​​dodawanie SSL i buforowanie jest zadaniem jednym kliknięciem, automatycznymi aktualizacjami i wiele więcej.

Ponadto oferują nawet 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy… co sprawia, że ​​są absolutnie bez zastanowienia!

Mają 3 plany hostingowe WordPress, ich najtańszy plan zaczyna się już od 2 £.95 / mies. (69% zniżki od zwykłej ceny)!

Funkcje hostingu WordPress: Bezpłatne SSL, bezpłatne CDN, specjalistyczna obsługa WP, zalecane przez WordPress, niestandardowa wtyczka do buforowania i opcji ssl, automatyczne aktualizacje, automatyczna migracja WP i więcej.

Plusy

 • Darmowe SSL + CDN
 • Serwery w Londynie
 • Specjalistyczna obsługa WordPress
 • Przyjazny użytkownikowi

Cons

 • Koszty odnowienia są nieco wysokie

4. Hosting A2 – najlepszy hosting WordPress dla sprzedawców

Logo hostingu A2

Stronie internetowej: www.a2hosting.com
Cena £:
3,92 USD
Miejsca na dysku: bez limitu
Wsparcie: Telefon, czat na żywo, bilety

A2 Hosting udostępnia zarówno hosting współdzielony, który obsługuje WordPress, jak i zarządza planami hostingowymi WP dla dodatkowego spokoju ducha. Ich serwery są jednak bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem różnych systemów CMS, w tym WP, więc nie potrzebujesz planu zarządzanego, chyba że chcesz mieć dodatkowe funkcje specyficzne dla WordPressa (które znajdziesz poniżej). Mają także wiele centrów danych na całym świecie (Amsterdam w Wielkiej Brytanii) i mają fantastyczne wsparcie.

Wszystkie ich wspólne plany hostingowe mają nieograniczone miejsce na dysku, bezpłatne SSL, gwarancję zwrotu pieniędzy w dowolnym momencie (co jest całkiem fajne) oraz bezpłatne migracje.

Oferują 3 pakiety hostingowe, ich najtańszy plan zaczyna się już od 3,92 USD / mc (pierwotnie 7,99 USD / mc). Zarządzany hosting WordPress zaczyna się od 12,97 USD.

Funkcje hostingowe WordPress: Bezpłatne SSL, CDN, SSH, tworzenie stron, łatwe tworzenie kopii zapasowych WP, pamięć podręczna LiteSpeed.

Plusy

 • Świetny występ
 • Dobry dla sprzedawców
 • Bardzo przystępne

Cons

 • Brak oficjalnej rekomendacji WordPress (dlatego SiteGround jest wyżej na naszej liście)

5. WP Engine – host zarządzany WordPress na drugim miejscu

logo silnika wp

Stronie internetowej: wpengine.com
Cena £:
 35 USD
Miejsca na dysku: bez limitu
Wsparcie: Telefon, czat na żywo, bilety

WP Engine jest zarządzanym hostem WP na wskroś, w rzeczywistości jest to jedyna rzecz, którą robią i robią to dobrze! Podobnie jak kilka innych hostów, które sprawdziliśmy, zbudowali również niestandardową wtyczkę buforującą o nazwie EverCache ORAZ mają CDN, aby zminimalizować czas ładowania. Są jednym z najszybszych hostów WordPress.

Ich ceny oparte są na liczbie miesięcznych odwiedzających, a nie na miejscu na dysku. Plan startowy zabierze Cię do limitu 25 000, a następnie wzrośnie.

Ich wsparcie 24/7 oczywiście specjalizuje się w WordPress, umożliwiając im naprawienie dowolnego problemu bez żadnych problemów. Mają także imponujący proces aktualizacji, w którym najpierw testują każdą ważną aktualizację WP, zanim opublikują ją na żywo. Oferują także środowiska programistyczne, środowiskowe i produkcyjne oraz freeSSL.

Najtańszy plan zaczyna się od 35 USD miesięcznie.

Funkcje hostingowe WordPress: Ochrona DDOS, wykrywanie zagrożeń, środowisko programistyczne / produkcyjne / produkcyjne, globalny CDN, niestandardowe buforowanie.

Plusy

 • Świetne wsparcie
 • Bardzo niezawodny i doświadczony
 • Lider rynku hostingu WP

Cons

 • Trochę droższe

6. GreenGeeks – najlepszy zielony hosting

Logo GreenGeeks

Stronie internetowej: www.greengeeks.com
Cena £:
2,95 USD
Miejsca na dysku: bez limitu
Wsparcie: Telefon, czat na żywo, bilety

GreenGeeks jest jedną z tych firm, które po prostu wiedzą, że zrobią to duże. Podczas gdy ich głównym haczykiem jest to, jak są przyjazne dla środowiska (którym naprawdę są, 3 razy oddając swoje zużycie energii do sieci). Ich wydajność hostingu WordPress jest imponująca.

Oferują nieograniczone miejsce na dysku w każdym planie, mają wiele centrów danych w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych, bezpłatne SSL, bezpłatną migrację i wiele więcej. Mają także wsparcie 24/7 i 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli nie jesteś zadowolony z ich usług.

Najtańszy plan zaczyna się od 2,95 USD / miesiąc.

Funkcje hostingowe WordPress: WordPress Enhanced Security, migracja WP, integracja CDN, automatyczne aktualizacje WP.

Plusy

 • Niedrogie
 • Super zielony
 • Dobre bezpieczeństwo

Cons

 • Konkurencja ma bardziej niezawodne funkcje WP (ale są też droższe)

7. eUKhost

Logo eUKhost

Stronie internetowej: www.eukhost.com
Cena £:
3,99 £
Miejsca na dysku: 5 GB
Wsparcie: Telefon, czat na żywo, bilety

eUKhost to kolejny świetny lokalny host WordPress z 4 centrami danych w Wielkiej Brytanii. Wszystkie ich plany obejmują bezpłatną domenę, wsparcie 24/7, automatyczne kopie zapasowe i zablokowane ceny na wypadek, gdyby w przyszłości podniosły koszty.

Oferują również zoptymalizowany hosting WordPress, zaczynając od 5 GB miejsca na dysku i do 5 witryn w podstawowym planie. Plany WP zawierają automatyczne skanowanie złośliwego oprogramowania, które skanuje pliki w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania, zastrzyków skryptów, ataków XSS i wielu innych. Mają także ochronę DDOS, wsparcie ekspertów, świetną zaporę ogniową i tak zwany zestaw narzędzi WordPress. Zestaw narzędzi obejmuje inscenizację, klonowanie & synchronizacja, hartowanie 1 kliknięciem, łatwa migracja WP, logowanie WP 1 kliknięciem i wiele więcej.

Ich plany zaczynają się od 3,99 £.

Funkcje hostingowe WordPress: Zestaw narzędzi WordPress, specjalistyczne wsparcie, całkowita pamięć podręczna W3, zarządzanie wersjami WordPress, zarządzanie wtyczkami, ochrona DDOS, zapora WP.

Plusy

 • Niedrogie
 • Lokalny gospodarz w Wielkiej Brytanii
 • Dobre bezpieczeństwo

Cons

 • 5 GB to nie tyle miejsca na dysku

8. Internet serca

Logo internetowe serca

Stronie internetowej: www.heartinternet.uk
Cena £:
9,49 £
Miejsca na dysku: bez limitu
Wsparcie: Telefon, czat na żywo, bilety

Internet Heart jest znany ze zwracania się do społeczności, ponieważ sponsorują różne wydarzenia i konferencje. Jako hosting WordPress są one również dość solidne. Dzięki specjalnej obsłudze WP, nieograniczonej przepustowości i miejsca na dysku, bezpłatnej migracji i super szybkiej konfiguracji, są dobrym wyborem.

Biorąc to pod uwagę, cena jest nieco wyższa niż u konkurencji i pamiętaj, że nie mają żadnych centrów danych poza Wielką Brytanią… więc potrzebujesz CDN, aby na przykład dotrzeć do odbiorców w USA.

Ich plany zaczynają się od 9,49 £ miesięcznie

Funkcje hostingowe WordPress: Specjalistyczne wsparcie, migracja WP, nieograniczone miejsce na dysku.

Plusy

 • Lokalna usługa hostingowa
 • Nieograniczone miejsce na dysku

Cons

 • Kosztowny

9. HostGator

Logo Hostgator

Stronie internetowej: www.hostgator.com
Cena £:
 5,95 USD
Miejsca na dysku: bez limitu
Wsparcie: Telefon, czat na żywo, bilety

Podczas gdy HostGator jest weteranem branży hostingowej, ich plany WordPress są w rzeczywistości całkiem nowe i działają znacznie lepiej niż ich super tanie wspólne hostingi. Ich hosting WP wykorzystuje architekturę chmurową, która umożliwia skalowanie jednym kliknięciem. Oferują również automatyczne kopie zapasowe i przywracanie jednym kliknięciem, bezpłatne migracje i zaawansowane zabezpieczenia ponownie ataki specyficzne dla WP.

Nie mają jednak żadnych serwerów w Wielkiej Brytanii, więc ponownie potrzebujesz CDN, aby uzyskać przyzwoity czas ładowania w innych krajach.

Ich plany hostingowe WordPress zaczynają się od 5,95 USD / mc.

Funkcje hostingowe WordPress: Bezpłatne SSL, hosting w chmurze, wsparcie ekspertów, prywatność domen, automatyczne usuwanie złośliwego oprogramowania.

Plusy

 • Wsparcie ekspertów WP
 • Skalowalny
 • Niedrogie

Cons

 • Brak darmowego CDN

10. Hosting InMotion

Logo Hostingu InMotion

Stronie internetowej: www.inmotionhosting.com
Cena £:
7,26 USD
Miejsca na dysku: 40 GB
Wsparcie: Telefon, czat na żywo, bilety

InMotion Hosting jest znany z rozwiązań biznesowych i usług hostingowych bardzo wysokiej jakości. Ale większość ludzi nie wie, że oferują również rozwiązania WordPress. Są nieco droższe, ale oferują doskonałą wydajność!

Zacznijmy od bezpieczeństwa, ponieważ jest to dość ważny temat. InMotion oferuje ochronę DDOS, ochronę przed włamaniami i niestandardową zaporę ogniową, która wystarcza nawet dla najbardziej agresywnych ataków. Jeśli chodzi o inne funkcje, wszystkie plany mają 90-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, środowisko przejściowe, narzędzie do tworzenia stron z funkcją przeciągania i upuszczania oraz wiele innych.

Mają też świetny zespół wsparcia na wypadek, gdybyś popsuł witrynę i potrzebujesz pomocy. Nie mają jednak żadnych serwerów w Wielkiej Brytanii, co jest trochę kłopotliwe.

Ich plany zaczynają się od 7,26 USD / mc.

Funkcje hostingowe WordPress: Zarządzane aktualizacje, zaawansowane zabezpieczenia, środowisko przejściowe, wstępnie zainstalowany WordPress, darmowa domena, narzędzie do budowania stron metodą „przeciągnij i upuść”.

Plusy

 • Darmowa nazwa domeny
 • Niezawodny
 • 90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
 • Dobre bezpieczeństwo

Cons

 • Serwery w USA mogą więc spowolnić wydajność

11. Bluehost

Logo Bluehost

Stronie internetowej: www.bluehost.com
Cena £:
19,99 USD
Miejsca na dysku: 30 GB
Wsparcie: Telefon, czat na żywo, bilety

Bluehost jest znany przede wszystkim z taniego pakietu hostingu współdzielonego za 3,95 USD, ale oferuje także hosting WordPress na swoich serwerach VPS. Cena jest nieco wyższa, ale zauważalny jest wzrost wydajności. Plany WP obejmują bezpłatny SSL, SiteLock Security, Advanced CDN i SiteLock WAF.

Ich podstawowy plan jest dobry nawet na 100 milionów wizyt miesięcznie, co jest absurdalnie wysokie (jeśli wiesz, jak zbudować taką stronę, uderz nas).

W Wielkiej Brytanii prawdopodobnie nie jest to dobry wybór, ponieważ nie mają żadnych serwerów w tym kraju. Poza tym ich reputacja była trochę mija w ciągu ostatnich kilku lat, kiedy kupili je EIG, a wsparcie / ogólna jakość spadły… wracają do zdrowia, ale minie trochę czasu, zanim będą mogli wrócić do swojej dawnej świetności.

Ich plany hostingowe zaczynają się od 19,99 USD / mc.

Funkcje hostingowe WordPress: CDN, firewall WAF firmy SiteLock, zaawansowane zabezpieczenia, wysoki limit odwiedzin / miesiąc.

Plusy

 • Przyzwoite bezpieczeństwo
 • CDN w zestawie

Cons

 • Rocky reputacja

12. Dreamhost

Logo DreamHost

Stronie internetowej: www.dreamhost.com
Cena £:
7,95 USD
Miejsca na dysku: bez limitu
Wsparcie: Telefon, czat na żywo, bilety

DreamHost jest znany z wysokiej jakości rozwiązań hostingowych. A ich plany hostingowe WordPress nie różnią się, są one również zalecane przez WordPress (podobnie jak SiteGround), co samo w sobie jest bardzo imponujące.

Ich podstawowy plan obejmuje niesamowitą 97-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, bezpłatne SSL, bezpłatną prywatność Whois oraz całodobową pomoc ekspertów WordPress. W rzeczywistości mają dwa typy planów hostingowych WordPress, jeden na hostingu współdzielonym, drugi na serwerach w chmurze (o nazwie DreamPress), co daje znaczny wzrost wydajności. Z pewnością są krokiem w górę od podstawowego planu i oferują wiele dodatkowych funkcji WP, takich jak buforowanie na poziomie serwera i natychmiastowe aktualizacje.

Brak serwerów w Wielkiej Brytanii…

Ich plany zaczynają się od 7,95 USD / mc.

Funkcje hostingowe WordPress: Automatyczne aktualizacje, wstępnie skonfigurowane WAF, WP, bezpłatny SSL, prywatność domeny.

Plusy

 • Darmowe SSL
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy w ciągu 97 dni

Cons

 • Brak serwerów w Wielkiej Brytanii

Hosting WordPress w Wielkiej Brytanii: jak wybrać najlepszy?

Osoby fizyczne i firmy odkryły łatwość i piękno korzystania z WordPress na swoich stronach internetowych i blogach. Jego wszechstronność i jakość sprawiły, że jest idealny, czy to dla osób, które chcą po prostu prowadzić własnego bloga i poprawić swoją osobistą markę, a nawet dla średnich firm prowadzących handel elektroniczny.

Jeśli jesteś osobą fizyczną lub firmą, która chce stworzyć własną stronę internetową, możesz być obecnie przytłoczona wszystkimi dostępnymi opcjami i może nie rozumieć różnicy między narzędziem do projektowania stron internetowych (CMS) a hostem strony. Bardzo ważne jest, aby nie tylko zrozumieć różnicę, ale także wiedzieć, czego szukać w dobrym hoście, ponieważ zły hosting może unieważnić najśmielsze witryny.

Tutaj dokonamy przeglądu samego WordPress i hostingu WordPress, aby ostatecznie pomóc Ci znaleźć najlepszy hosting dla WP. Dokonaliśmy również porównań WP dla innych krajów, takich jak WordPress hostujący Australię i WordPress hosting Kanada.

praca z WordPress

Co to jest WordPress?

Logo WordPressPrzede wszystkim, jeśli naprawdę znasz się na systemach zarządzania treścią, dobrze byłoby wyjaśnić, czym jest WordPress.

WordPress to oprogramowanie typu CMS (open source) (bezpłatne), którego można używać do tworzenia stron internetowych. Mówiąc wprost – jest to narzędzie, które pomaga stworzyć własną stronę internetową lub blog.

Niezależnie od tego, czy jest geekiem czy nie, jest to jeden z najlepszych CMSów, których możesz użyć do stworzenia swojej witryny. Jest znany z tego, że jest najłatwiejszy w użyciu, dzięki czemu jest idealny dla początkujących, ale ma również moc i elastyczność, aby służyć komuś, kto jest bardziej zaawansowany technologicznie i / lub który ma bardziej skomplikowaną działalność, aby prowadzić przez stronę internetową.

Jeśli chcesz założyć stronę internetową lub blog, naprawdę nie możesz się pomylić, wybierając WordPress. Jest to podobno najczęściej używany CMS z ponad 60 000 milionów stron internetowych. Jest to także wybór ponad 25% z dziesięciu milionów najlepszych stron internetowych obecnie w sieci.

Ale, jak wspomniano powyżej, samo wybranie CMS i stworzenie atrakcyjnej i wydajnej strony internetowej nie wystarczy. Musisz także wybrać sposób hostowania swojej witryny. Tę decyzję trzeba pouczyć, ponieważ zły wybór hostingu może naprawdę źle prowadzić Twoją piękną stronę internetową i powodować problemy.

Tak więc w tej notatce…

Co to jest WordPress Hosting?

Po pierwsze, co nie rozumiemy przez WordPress Hosting: WordPress.com oferuje użytkownikom bezpłatny hosting na bardzo uproszczonych stronach WordPress. Nie jest to zalecane, ponieważ nie zapewnia funkcji ani wiedzy potrzebnej do posiadania profesjonalnej strony internetowej zapewniającej doskonałą obsługę i silną obecność w Internecie. Tak więc, o ile nie piszesz blogów na temat kopnięć i chichotów, nie używaj wordpress.com do hostingu.

To, co rozumiemy przez hosting WordPress, jest raczej proste: oznacza znalezienie własnej usługi hostingowej i umożliwienie im hostowania witryny WordPress dla Ciebie. Naprawdę, wszystkie usługi hostingowe są w stanie obsługiwać witrynę WordPress, więc niekoniecznie znajdziesz usługi hostingowe z informacją, że obsługują one tylko WordPress lub usługi, które mówią, że nie mają możliwości WordPress.

Jednak chociaż wszystkie usługi mogą obsługiwać witrynę WordPress, niektóre z nich są z pewnością lepsze niż inne. Szukając usługi hostingowej, z pewnością warto poświęcić czas i wysiłek, aby znaleźć jedną z nich, ponieważ będą oni mieli konkretną pomoc WordPress, która naprawdę może coś zmienić. Mogą oferować wszystko, od bardzo łatwej instalacji po wsparcie techniczne, narzędzia itp. WordPress, ale więcej na ten temat później.

Ostatnia uwaga na temat tego, czym jest hosting WordPress: podczas gdy możesz uzyskać hosting dla WordPress na współużytkowanych, dedykowanych i / lub serwerach VPS (nie zapomnij również o droższym zarządzanym hostingu WordPress), do naszych obecnych celów będziemy się trzymać omawianie tajników dobrych wspólnych usług hostingowych dla WordPress.

Hosting współdzielony jest najczęściej używany przez ludzi korzystających z WordPress, a coś tak złożonego i kosztownego jak serwer dedykowany lub nawet serwery VPS są najbardziej odpowiednie dla osób z dużymi korporacjami. Hosting współdzielony oznacza po prostu, że dzielisz serwer z innymi stronami internetowymi, co obniży koszty.

Dobra usługa hostingowa będzie wiedziała, jak ograniczyć liczbę witryn na jednym serwerze, aby uniknąć negatywnych konsekwencji korzystania z serwera udostępnionego.

Dlaczego potrzebujesz hostingu WordPress?

Dlaczego więc, jeśli tak naprawdę wszystkie usługi hostingowe są w stanie obsługiwać WordPress, to ważne jest, aby znaleźć usługę specjalizującą się w WordPress lub bardziej WordPress jest „przyjazny”? Niektóre z powodów, dla których zostały już wspomniane powyżej, ale omówimy je nieco więcej.

Bez zbytniego przeskakiwania do przodu i omawiania kluczowych funkcji, których należy szukać, ogólnie rzecz biorąc, hosting WordPress oznacza hosta, który sprawi, że instalacja WordPress będzie wyjątkowo łatwa lub kto zrobi to za Ciebie, gdy kupisz ich usługi. Ułatwiają również przenoszenie witryny WordPress z jednego hosta na drugi, dzięki przyjemniejszemu i płynnemu przejściu.

Co więcej, panel sterowania, który otrzymasz, najprawdopodobniej będzie zawierał narzędzia i metody poprawy szybkości i funkcjonalności strony WordPress, jeśli host reklamuje się jako host WordPress. Wreszcie, znacznie bardziej prawdopodobne będzie posiadanie pomocy technicznej, która jest dobrze zorientowanymi ekspertami w konkretnej obsłudze platformy WordPress, co gwarantujemy, że będziesz wdzięczny za pierwszym razem, gdy będziesz musiał do nich zadzwonić (i tak się stanie).

Dlaczego więc znaleźć usługę hostingową WordPress? Aby uczynić to doświadczenie znacznie łatwiejszym, przyjemniejszym i mniej mylącym. To oczywiście oznacza również, że twoja strona działa szybciej i działa lepiej niż w innym przypadku, co oczywiście wróży dobrze twojej firmie.

Plusy & Wady współdzielonego hostingu WordPress

Ważąc opcje wyboru typu hostingu, oczywiście chcesz wiedzieć, jakie są zalety i wady. Jak wspomniano powyżej, postanowiliśmy skupić się na hostingu dzielonym dla WordPress tutaj, ale z pewnością istnieje wiele innych rodzajów.

Jakie są zalety i wady współdzielonego hostingu WordPress?

Plusy                                                                            

 • Bardzo niedrogie / tanie
 • Idealny dla małych i średnich firm
 • Idealny dla tych, którzy dopiero rozpoczynają tworzenie i zarządzanie witryną
 • Host współdzielony nie ogranicza się tylko do WordPress
 • Nieograniczone wtyczki
 • Bardzo łatwa instalacja i personalizacja dzięki cPanel

Cons

 • Serwer współdzielony oznacza współdzielenie zasobów z innymi stronami internetowymi na tym serwerze
 • Jeśli inne witryny na serwerze zajmą wszystkie zasoby, może to spowolnić działanie witryny
 • Być może masz mniej wyspecjalizowane wsparcie techniczne (jednak, jak wskazano powyżej, jeśli dobrze wyszukujesz, nie powinno to stanowić problemu)

To powiedziawszy, jeśli wiesz, jak wyszukać i zidentyfikować hosta wysokiej jakości, to nawet wspólny plan hostingowy może być wolny od niektórych wad wymienionych powyżej.

badanie dostawców hostingu WP

Jak zatem wybrać najlepszy WordPress hosting w Wielkiej Brytanii? Dobrze…

Funkcje hostingu WordPress do przejrzenia

Jeśli nalegasz na czekanie, aby znaleźć usługę hostingową z następującymi kluczowymi funkcjami, powinieneś być na dobrej drodze do bardzo satysfakcjonującego korzystania ze wspólnej usługi hostingowej dla WordPress.

Chociaż należy pamiętać, że dostaniesz to, za co płacisz, chcemy również zachęcić cię, że nadal możesz znaleźć wysokiej jakości hosting dzięki tym funkcjom bez rozbijania banku. W tej notatce oto funkcje, których absolutnie potrzebujesz, aby znaleźć odpowiedniego hosta:

Jedno kliknięcie lub Preinstaluj opcję WordPress

Najlepsze usługi hostingowe WordPress absolutnie będą miały albo instalację WordPressa jednym kliknięciem dostępną za pośrednictwem cPanel, albo zaoferują wstępną instalację WordPressa przy zakupie ich usług, niektóre nawet mają istniejącą bibliotekę biznesowych motywów WordPress, motywy WP nieruchomości, WordPress motywy dla fotografów i nie tylko.

Istnieje zbyt wiele świetnych usług hostingowych, które oferują tę opcję, więc absolutnie nie powinieneś zadowolić się instalacją za pomocą jednego kliknięcia. Ułatwi ci to proces i sprawi, że będziesz gotowy zacząć tworzyć swoją witrynę natychmiast po zakupie usługi.

Obsługa klienta

opcje wsparciaCzęsto zbyt łatwo je przeoczyć, ale niezwykle ważna jest obsługa klienta. Zwłaszcza jeśli tworzysz witrynę po raz pierwszy, będziesz potrzebować wsparcia. Nawet jeśli nie jest to twój pierwszy raz, ponieważ błędy i przestoje mogą oznaczać utratę klientów (a tym samym przychodów), nie chcesz być zmuszonym do samodzielnego rozwiązywania problemów.

Dobre usługi hostingowe oferują wsparcie 24/7, często za pośrednictwem wielu sposobów, takich jak czat online i wsparcie telefoniczne. Nie zadowalaj się niczym innym. Będziesz także oczywiście chciał znaleźć usługę hostingową, która wspomina, że ​​oferuje specjalistyczną wiedzę na temat WordPress. Sprawdź recenzje usług, które rozważasz, aby upewnić się, że ich klienci mogą potwierdzić jakość obsługi klienta.

Lokalizacja serwera

Dla szybkości i jakości witryny ważne jest, aby serwer hosta znajdował się w pobliżu Twojej lokalizacji. Nie mamy na myśli tego samego miasta, a nawet Wielkiej Brytanii, ale musi to być po tej stronie świata, a im bliżej, tym lepiej działa Twoja witryna WordPress. Unikaj więc usług hostingowych za oceanem, takich jak na przykład Stany Zjednoczone.

Jedynym zastrzeżeniem jest to, że można znaleźć usługę hostingową, która ma wiele centrów danych w całym kraju i / lub na całym świecie. W takim przypadku sprawdź, czy możesz wybrać najbliższe centrum danych.

Prędkość

Szybkość serweraSzybkość (lub jej brak) będzie odgrywać ogromną rolę w zadowoleniu użytkowników z witryny i może wpływać na jej skuteczność, a tym samym na uzyskiwane przychody. Szybkość jest więc oczywiście ważna. Wiele usług hostingowych oferuje takie rzeczy jak dyski SSD (dyski półprzewodnikowe) i / lub CDN (sieć dostarczania treści), które mogą znacznie poprawić szybkość ładowania, za darmo. Warto poszukać usługi, która je oferuje.

Czas działania serwera

Nie ma powodu decydować się na usługę hostingową z rekordem czasu pracy serwera poniżej 99,9%. Wszystkie najlepsze mogą to zaoferować, a jednocześnie są niezwykle ekonomiczne. Najlepszym sposobem, aby naprawdę sprawdzić ich osiągnięcia, jest skorzystanie z Google, aby sprawdzić statystyki firm; nie wierz im na słowo.

Pasmo & Transfer danych

Wiele usług hostingowych twierdzi, że oferuje nieograniczoną przepustowość lub pamięć. Chociaż jest to atrakcyjne, może to oznaczać, że przeciążają serwery, więc jakość i szybkość mogą być słabe. Naprawdę, 2 Gb powinno wystarczyć dla większości, a większość serwerów będzie w stanie dostarczyć więcej, niż możesz chcieć. Znowu dobrze byłoby skupić się na czytaniu recenzji klientów. Ponadto, jeśli planujesz mieć dużo plików do pobrania dla odwiedzających witrynę (mp3, pdf itp.), Ważne jest, abyś również miał na uwadze limity transferu danych.

Bezpłatne rejestracje domen + domeny dodatków

Wszystkie dobre usługi hostingowe zapewnią ci domenę za darmo jako część pakietu, więc zdecydowanie nie zadowalaj się mniej. Co więcej, chociaż prawdopodobnie nie będziesz go potrzebować podczas zakładania firmy lub witryny internetowej, w przyszłości możesz chcieć wielu domen i witryn. Dobrze jest sprawdzić, czy możesz mieć więcej niż jedną witrynę WordPress na konto. Wiele oferuje wiele, a nawet nieograniczoną liczbę domen.

Kopie zapasowe

Kopie zapasowe są niezwykle ważne i pozwolą zaoszczędzić wiele bólu serca (nikt nie chce tracić godzin pracy). Sprawdź, czy usługa oferuje automatyczne kopie zapasowe i jak często (codziennie, co tydzień, co miesiąc itp.).

Bezpieczeństwo

Wreszcie, niezależnie od tego, czy blogujesz, czy prowadzisz sklep internetowy, potrzebujesz bezpiecznej witryny WordPress. Aby to zapewnić, poszukaj usług obiecujących częste aktualizacje oprogramowania, które mogą nawet oferować całodobowy monitoring bezpieczeństwa. Niektóre hosty zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa, podczas gdy inne pozwalają wybierać różne poziomy.

LUB

FAQ

Który hosting jest najlepszy dla WordPress, Linux lub Windows?

Zalecamy hosting Linuxa do uruchomienia WordPress, w zdecydowanej większości przypadków. Chociaż możesz uruchomić WordPress na hostingu Windows, hosting Windows jest ogólnie droższy.

Czy mogę korzystać z WordPressa bez hostowania?

Technicznie nie, WordPress musi być gdzieś hostowany, ale jeśli nie chcesz konfigurować własnego hostingu lub zarejestrować się u dostawcy hostingu, możesz przejść do wordpress.com i zacząć korzystać z bezpłatnego konta. W ten sposób możesz korzystać z WordPress za darmo, nie martwiąc się o hosting, robią wszystko dla Ciebie.

Czy WordPress ma darmowy hosting??

Tak, WordPress ma darmowy hosting, jeśli korzystasz z WordPress.com (nie mylić z wersją wordpress.org, dla której musisz znaleźć własnego hosta i zainstalować go). Jeśli zarejestrujesz się w celu założenia bezpłatnego konta w wordpress.com, możesz użyć ograniczonej wersji wordpress w subdomenie.

Jaka jest różnica między WordPress.com a WordPress.org?

Główną różnicą między WordPress.com a WordPress.org jest to, kto prowadzi witrynę. Jeśli korzystasz z wordpress.org, musisz pobrać i zainstalować WordPress na wybranym hoście WordPress. Jeśli korzystasz z wordpress.com, obsługują instalację dla Ciebie, a nawet możesz zrobić to wszystko za darmo, chociaż wersja WP, z którą pracujesz, jest ograniczona, jeśli chodzi o wygląd i funkcje.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author