Найкращий керований WP хостинг

Як веб-агентство з великою кількістю облікових записів хостингу (у нас є незліченна кількість побічних проектів і ми любимо експериментувати), ми знаємо, що хостинг зсередини. Одне з наших найбільш запитуваних порівнянь – це керовані постачальники хостингів WordPress, тому ми зібралися & переглянули наші улюблені. Насолоджуйтесь!

Найкращий керований хостинг WordPress: Наші топ-5 – травень 2020 року

WordPress хостинг-компанія Загальний рейтингЦіна / міс. (найдешевший доступний) Дисковий простірFeaturesReviewsWebsite
Кінста 30 доларів США 3 Гб Безкоштовні SSL та CDN за допомогою Cloud Cloud Platform Детальніше
wpengine 29 доларів США 10 Гб Лідер ринку в хостингу WordPress! (якщо у вас є бюджет) Детальніше
пресідіум 21 долар США 5 Гб Безкоштовний SSL, вільна міграція, дуже масштабований = цей швидко зростає. Детальніше
маховик 15 доларів США 5 Гб Безкоштовний SSL + легко масштабується (додаткові функції для веб-дизайнерів / агентств)! Детальніше
siteground2 3,95 дол. США (67% знижка) 10 Гб Потужний, швидкий, офіційно рекомендований WordPress! + Дуже доступно = Виграти! Детальніше

Нелегко знайти гідного хоста WordPress, який насправді є недорогим, і якщо ви не майстер Excel, це може отримати трохи переважну порівняння всіх різних функцій хостингу (наприклад, вартість проти пропускної здатності, дисковий простір, зручність використання, підтримка, огляди, тощо).

Загалом, керовані хости WordPress, безумовно, дорожчі, ніж звичайні спільні хости (за винятком SiteGround), але рівень підтримки та продуктивність, який ви отримуєте взамін, досить приголомшливий! 

Наступні 5 – наші особисті фаворити. Ми використовували наступні критерії для сортування найпопулярніших хостів WP: Простота використання, доступність та ефективність / потужність. Насолоджуйтесь!

Меттью Роджерс
Хостинг-редактор

Порівняння керованого WP-хостингу: наш 5 найкращих детально

1. SiteGround

Це наша улюблена хостинг компанія, яка постійно працює, вони дешеві, мають дуже потужні сервери (у всьому світі), і найголовніше, що підтримка є найвищою.

Що стосується функцій WordPress, їхній план GrowBig поставляється із внутрішньою системою кешування SuperCacher – SiteGround, яка значно прискорює роботу будь-якого веб-сайту WordPress. Вони також мають автоматичне оновлення WP, безкоштовний SSL, безкоштовні міграції WordPress тощо.

SiteGround також дуже рекомендується WordPress (дуже мало хостинг-компаній можуть претендувати на це!), це абсолютний не-мозковий діяч! Ой, + вони мають 30-денну гарантію повернення грошей!

У них 3 плани хостингу, їх найдоступніший план починається лише $ 3,95 / місяць (67% від звичайної ціни)! 

siteground2

  Переможець – 9,6 / 10

Простота використання

95%

Доступність

92%

Продуктивність / Потужність

90%

2. Маховик

Flywheel – на наш погляд, найкращий вибір для веб-агентств та торгових посередників! Ви дійсно повинні перевірити їх набір функцій на їхньому сайті, але ось деякі з наших улюблених мовних моментів.

Вони сильно фокусуються на покращенні вашого робочого процесу з вашими клієнтами-хостингами, тому вони включають такі речі, як креслення (пакуйте загальні теми та плагіни як початкові набори для майбутніх проектів.), Постановочні дії (Внесіть зміни на сайти & тест перед тим, як натискати зміни в прямому ефірі), клонування сайту, перерахування рахунків своїм клієнтам, співпраця без обміну паролями та багато іншого.

Вони пропонують різноманітні хостинг-пакети для приватних осіб та агентств, їх найдешевший план починається лише з початку $ 14 / міс

Простота використання

95%

Доступність

85%

Продуктивність / Потужність

93%

3. Пресідіум

Не такий відомий, але дуже дуже гарний! Зараз саме цей сайт працює на Pressidium. Хоча вони дорожчі, ніж деякі інші, вони компенсують це своїми божевільними налаштуваннями сервера.

Особливості включають автоматичне масштабування (наприклад, скорочення трафіку не є проблемою, архітектура розширюється відповідно), резервне копіювання за межами сайту (люблю це), розміщення сайтів, автоматичне оновлення, динамічне балансування навантаження, дуже агресивне кешування, дивовижний CDN, список продовжується & на. Серйозно, якщо у вас є бюджет, підписуйтесь!

Їх найдешевший план починається від $ 21 / місяць

Простота використання

95%

Доступність

80%

Продуктивність / Потужність

93%

4. Двигун WP

WP Engine все ще є поточним лідером на ринку, коли мова йде про основних мережевих керованих wp-хостах, і з поважних причин. У них є власна спеціальна вбудована система кешування для надшвидшого обслуговування сторінок (так звана EverCache), а в поєднанні зі своїм CDN вони є однією з найшвидших хостингових компаній WP!

У них є всі основи, такі як автоматичне оновлення, спеціалізована підтримка 24/7 WP, постановка тощо тощо, але вони також мають в реальному часі виявлення загроз у режимі реального часу, активно блокують DDOS-атаки, і вони навіть виправлять ваш сайт безкоштовно, якщо це дійсно зламано … досить акуратно.

Все вищезазначене більш ніж виправдовує цінник! Цікавить спокій і може зекономити бюджет?

Їх найдешевший план починається від 29 доларів на місяць

Простота використання

95%

Доступність

75%

Продуктивність / Потужність

93%

5. Кінста

Kinsta нещодавно оновила свої плани, вони мають всі можливості, які має кожен інший хост WP, і пропонує безкоштовний ssl та безкоштовний CDN через KeyCDN!

Їх найдешевший план починається від 30 доларів на місяць

Простота використання

92%

Доступність

75%

Продуктивність / Потужність

95%

Керований хостинг WordPress: подробиці

Зростаюча популярність WordPress призвела до посилення спеціалізації WordPress. Нещодавно багато різних провайдерів в Інтернеті вирішили зосередити увагу на WordPress. Це означає, що ці провайдери розробили найбільш оптимальні платформи для сайтів WordPress. Ці платформи допомагають керувати більш технічними аспектами та функціями WordPress, щоб ви могли зняти навантаження зі своєї тарілки. Вони роблять налаштування вашого сайту легким вітром!

Щоденне резервне копіювання, оновлення WordPress, масштабованість та безпека – це всі функції, які охоплені керованими постачальниками послуг WordPress. Хоча вони виконують функцію консьєржа для технічної азотистості, ви вільніше продовжувати те, що вам найкраще; обмін та створення фантастичного контенту. Залежно від (зазвичай американської) компанії, вони також можуть запропонувати варіанти спільного хостингу, спеціального хостингу, хмарного хостингу та, можливо, навіть хостинг-реселлерів.

Керовані хости також призначені для обробки часу та швидкості сайту. Багато з цих компаній користуються кешуванням на рівні сервера та володіють CDN для зручності. Це означає, що вам не доведеться покладатися на додатки кешу. Платформи на кшталт цих дозволяють тим, хто має занадто мало часу або не має технічного досвіду, все одно керувати своїм сайтом так, як вони хочуть.

Для чого потрібен керований хостинг WordPress?

Працювати на веб-сайті або в блозі WordPress, що займається повний робочий день, це непроста робота. Це трудомістко і вимагає багато уваги. Це достатньо навантаження для обробки соціальних медіа, дизайну веб-сайтів, вмісту та маркетингу, намагаючись перейняти технічні аспекти роботи веб-сайту, може бути занадто великим. Можливо, ви вже почали турбуватися, оскільки ваш сайт почав набирати більше трафіку.

Як власник бізнесу, у вас є лише два варіанти, коли йдеться про відставання від зростаючого сайту. Або шукайте самоконтрольоване рішення або наймайте іншого члена команди для управління технічними аспектами для вас. Шукаючи рішення, ваші дослідження, можливо, привели вас до керованого хостингу. Цей тип веб-хостингу зазвичай рекомендується, оскільки додатковий догляд усуває багато потенційних головних болів щодо резервного копіювання, оновлень та безпеки.

На сьогоднішній день більшість цих компаній, що розміщують веб-сайти, доступні за досить доступними цінами, хоча вони можуть змінюватися залежно від особливостей, догляду та сировинних ресурсів сервера, які отримує кожен сайт. Це те саме стосується найманої руки, і ці експерти завжди коштуватимуть дорожче, ніж ваш середній веб-хостинг. Якщо вартість є одним з ваших головних пріоритетів, ви можете розглянути спільний хостинг-акаунт замість керованого хостингу.

Як і багато інших, ви, напевно, вже розглянули все вищесказане і задали собі чимало наступних питань; мені це справді потрібно? Чому деякі сайти такі дорогі, а інші такі дешеві? Чи варто зайвих клопотів підписатись? Ці платформи є хорошим рішенням для нових власників чи приватних осіб, які вже керують великим чи середнім бізнесом. Як тільки ваш сайт починає набирати більше трафіку, це може бути важко не відставати.

Якщо у вас виникли проблеми вирішити, чи потрібна вам ця послуга, перегляньте та скористайтеся нашим широким дослідженням про переваги та недоліки хостингу WordPress, а також про те, чого очікувати від хорошого хоста WordPress.

Плюси і мінуси керованого хостингу WordPress

Хоча керований хостинг здається ідеальною угодою, він дійсно не для всіх. Вони різняться між компаніями, але на дуже базовому рівні хост повинен забезпечити простоту використання, потужність, доступність та ефективність роботи. Основна ідея керованого хостингу полягає в тому, що власник веб-сайту може орієнтуватися на маркетинг та створення контенту, а не на інші трудомісткі аспекти. Непогано ознайомитись із відмінностями пакетів, які пропонує кожен з цих хостів.

Переваги

Неймовірна швидкість

Швидкість веб-сайтів відіграє велику роль в успіху та рейтингу сайту. Якщо ваша швидкість повільна, то ви можете багато чого зробити, щоб сприяти покращенню швидкості, наприклад, застосувати плагін кешування або використовувати мережу доставки для контенту, як MaxCDN. Навіть зменшення розмірів файлів зображень є можливим варіантом. Але для тих із вас, хто не встигає здійснити ці зміни, керовані хости WP подбають про оптимізацію швидкості для вас, що дуже зручно, якщо ви використовуєте важкі теми, наприклад, тему WordPress нерухомості або тему WP для фотографів, які зберігають багато фотографій.

Вони дозволяють кешувати безпосередньо на рівні сервера, так що вам не доведеться залежати від сторонніх плагінів для кешування. Їх сервери також спеціально налаштовані для WordPress. Це дозволяє вашому сайту бути в курсі функціональності незалежно від того, наскільки шалено отримує трафік. Тож незалежно від того, чи буде ваш трафік з Нью-Йорка, Х’юстона чи Чикаго, швидкість завантаження не буде важливою.

Безпека

Люди, які не знають, як керувати сайтами, часто забувають, що їм потрібно захистити свої активи. У цей день і вік безпека – це все. Якщо ви обробляєте свій сайт самостійно і не маєте жодного досвіду безпеки, ваш сайт і ваша інформація можуть бути вразливими до атак. На сайти WordPress часто націлюються хакери та боти (через те, скільки сайтів використовують платформу). Ці небезпеки можуть бути в будь-якій формі, такі як зловмисне програмне забезпечення, віруси та спроби злому.

Ця небезпека впливає на вас як власника, але також впливає на відвідувачів вашого сайту. Ці атаки можуть призвести до повністю компрометованої системи або сайту. Велика перевага роботи з хостом WordPress означає, що ви захищені від цих можливостей. Ви навіть захищені від відмови у наданні послуг або DDoS-атак. Ці сайти гарантують, що у вас надзвичайно жорсткий рівень безпеки, який залишається активним та зайнятим, щодня скануючи ваш сайт на зміну файлів.

Автоматичні оновлення

Намагатися не відставати від маркетингу та управління може бути справою. Якщо ви не використовуєте керований хост, ви несете відповідальність за оновлення свого сайту. Оновлення мають вирішальне значення для забезпечення швидкого веб-сайту та збереження безпеки. Ви охоплені керованими веб-хостами, вони оновлюють усі основні плагіни та сам WordPress, коли виходить нова (стабільна) версія.

Крім цього, хост WordPress також автоматично оновлює основні файли до останньої версії. Це неймовірно вигідно, оскільки час очікування вилучено. Файли оновлюються в точний момент виходу. Це допомагає усунути стороннє оновлення та будь-які додаткові витрати.

Жодного простою

Як правило, керовані хости мають кращу інфраструктуру на випадок, коли сервер у США відмовляється (резервне сервер просто перейметься), це означає, що вони продовжують працювати на 99,9%..

Технічна підтримка

Поодинці це є виснажливим досвідом, коли справи йдуть не так. Якщо ви керуєте своїм сайтом поодинці і веб-сайт виходить з ладу, займає занадто багато часу для буферизації або починає працювати неправильно іншими способами, ви єдиний ресурс, який у вас є. Як мінімум, ваш сайт може зазнати простоїв, втратити інформацію або навіть втратити рейтинг через проблеми. Відвідувачі сайту очікують певного рівня якості під час навігації. Вони рідше повертаються, якщо відчувають технічні труднощі.

Перевага роботи з керованим хостом WordPress – це вбудована технічна підтримка, яка постачається з більшістю пакетів (з хостами вищого рівня, що пропонують службу підтримки США). Вони часто працюють цілодобово, щоб вирішити будь-які проблеми швидко та спритно. На всі питання, що стосуються розробки, настроювання, швидкості чи оновлень, можна відповісти так само, як і на питання.

Щоденне резервне копіювання

Як і оновлення, резервне копіювання може бути таким же трудомістким. Намагання не відставати від кожного технічного аспекту – це складна гра, і резервне копіювання має вирішальне значення для запобігання повної втрати сайту. Як і резервне копіювання телефону, резервні копії гарантують, що якщо щось трапиться, є гідна відправна точка, щоб забрати резервну копію.

З керованим хостом WordPress вам ніколи не доведеться піднімати палець, щоб переживати з цього приводу. Щодня розміщує резервні сайти, щоб усі дані були повністю і завжди безпечними. З дійсно хорошими хостами часто є налаштування легко відновити ваш сайт WordPress до резервної копії попереднього дня, що робить його неймовірно зручним для користувачів.

Інструменти розробки або “dev”

Після того, як ви створили сайт, метою більшості власників сайтів є досягнення його максимальної якості та функціональності. Найбільш продумані та добре сплановані веб-сайти за зручним та орієнтованим вмістом займають найвище місце. Довести ваш сайт до такого рівня успіху легко за допомогою правильних інструментів розвитку.

Інструменти розробки мають важливе значення для належного створення та вдосконалення сайту. Ці інструменти допоможуть вам створити та налагодити веб-сайт. Налагодження – важливий аспект роботи веб-сайту, оскільки якщо у ваших відвідувачів спостерігаються неполадки, вони рідше повернуться або довіряють вашому сайту. З хостом WordPress усі інструменти у ваших руках для зручності доступу.

Інструменти інсценування

Цей інструмент, як інструменти розробки, допоможе вам спочатку перевірити свій сайт перед завантаженням живого контенту. Інструменти інсценування допомагають вам уникнути невдалого завантаження, оскільки ви можете бачити, як нові розробки, дизайн чи функції функціонують у реальному житті. Кожен раз, коли ви хочете випробувати абсолютно новий плагін, тему чи дизайн, ви можете легко перейти, перш ніж встановити його в камінь.

Інструменти інсценування також корисні для швидких, легких змін. Ці функції також забезпечують безпечне видалення та допомагають уникнути випадкових завантажень. Все це сприяє покращенню рейтингу та трафіку вашого сайту.

Недоліки

Ціноутворення  

Вартість керованих веб-хостингових провайдерів, безумовно, дуже варіюється, від американського SiteGround від низького класу до Kinsta за 100 доларів / місяць

Деякі хостингові компанії дійсно можуть вдарити удар приблизно від 80 до 120 доларів США на місяць. Це може бути вагомим недоліком роботи з господарем. Однак вибір завжди зводиться конкретно до ваших потреб. Можливо, цілком варто інвестувати.

Обмеження

Незважаючи на те, що хости WordPress вважаються безмежними, існують деякі обмеження щодо використання плагінів. Більшість хостів не дозволяють плагінам, які споживають багато ресурсів. Це плагіни, такі як W3 Total Cache або WP Super Cache. Це вважається проблемою для багатьох користувачів, які вважають за краще використовувати ці плагіни.

Інтерфейсні відмінності

Інша річ, на яку слід звернути увагу, – це проблеми, які можуть виникати при переключенні типів хостів.

Іноді при переході від керованого хостингу до спільного хостингу або навпаки деякі портали користувачів функціонують не однаково. Відвідувачі та власники сайтів можуть вважати це важким і небажаним завданням. 

Особливості перевірки під час пошуку найкращого керованого хоста WordPress

Веб-хостинг приносить багато важливих рішень. Є багато факторів, які слід враховувати під час оновлення вашого веб-сайту або створення його вперше. Підняти його на робочому місці означає врахувати кожну технічну відповідальність і не залишати жодного каменю не перетвореним. Після того, як ви повністю зрозуміли, що ви хочете, щоб ваш сайт включав, а також ваш метод веб-хостингу, вам потрібно звузити потрібного постачальника. Це повинні бути компанії, яким ви можете повністю довіряти своєму сайту та його добробуту. Ось декілька факторів, які вам, можливо, доведеться врахувати, перш ніж приймати остаточне рішення:

Місцезнаходження Сервера

Фізичні розташування сервера можуть безпосередньо впливати на час завантаження ваших сайтів. Якщо сервер перебуває в США, а також ви відвідувачі, цілком ймовірно, що вони зможуть отримати доступ до сайту швидше. Коли сервер значно далеко, відвідувачі можуть зіткнутися з труднощами при завантаженні, що може призвести до зниження рейтингу та залучення. Переконайтеся, що компанія, з якою ви входите, має розумно розміщені сервери (наприклад, виберіть той, який найближчий до вашого цільового ринку), а в ідеалі – CDN, який вирішує цю проблему, поширюючи ваш сайт по мережі глобальних вузлів, з яких копія сайт може обслуговуватися.

Обмеження зберігання

Хости веб-сайтів іноді намагаються обманути вас на менше місця, ніж обіцяли. Простір доречний для розміщення вашого веб-сайту, якщо місця не вистачає, він не буде розміщений належним чином. Переконайтесь, що двічі переконайтеся, що відведений простір зберігається з вашим веб-сайтом за обраним вами планом, перш ніж брати на себе будь-які договори.

Обсяг підтримки

Навіть незважаючи на те, що обраний вами постачальник може похвалитися технічною підтримкою, що базується в США, у них можуть бути обмежені години або вимоги. У деяких випадках потрібні додаткові збори для доступу до служби підтримки. Найкраще керовані постачальники послуг хостингу WordPress мають цілодобову підтримку, щоб ви могли отримати доступ до допомоги в будь-який час. Обов’язково слідкуйте за постачальниками, які цілодобово надають допомогу.

Інвестуйте сьогодні в керований хостинг WordPress!

Ви можете зробити дослідження самостійно, використовуючи вищезазначені критерії, або заощадити час та вибрати один із наших !

Основа та еволюція хостингу WordPress

Ще в кінці 2000-х і на початку 2010-х років економіка опинилася в розпалі, WordPress опинився на межі стати наддержавою в Інтернеті, і компанії намагалися придумати, як зав’язатись на клієнтах і продовжити зростання доходів . Тоді, у 2009 році, керований хостинг WordPress вискочив на сцену і створив частку в мільярд доларів з промисловості на 10-15 мільярдів доларів. Для розміщення джерел WordPress, потрібних часом для переповнення натовпу, хостингові компанії почали використовувати код для автоматизації оновлень, забезпечення безпеки веб-сайту та впорядкування функцій підтримки веб-сайту. Не так давно багато хостинг-провайдерів пропонували власний тип системи управління WordPress зі своїми унікальними особливостями та цінами.

Нова послуга керованого хостингу WordPress запропонувала більш високу ціну, ніж старі стандартні плани спільного хостингу. З самого початку всі хостингові компанії повинні були запропонувати стандартний набір функцій: збільшення швидкості веб-сайтів, цілодобова безпека, розширення пропускної здатності для веб-сайтів з більшим трафіком, підтримка клієнтів та щоденні оновлення. Але, оскільки цих послуг було десяток десяток, виникло декілька фірм-копійок, і клієнтам було важко визначити, яка марка найкраща. Хостинг-компанії повинні були почати включати функції, послуги та ніші, що відрізняють їх унікально один від одного.

Кілька великих провайдерів керованого WP-хостингу:

Pagely є справжнім джерелом керованого хостингу WordPress. Вони написали автоматизований код, який автоматично оновлював плагіни WordPress і працювати в ядрі WordPress. Вони також створили основу для захисту веб-сайтів від кібератак та накреслили налаштування для збільшення швидкості веб-сайту. Сьогодні Pagely прагне продовжувати вдосконалювати свою безпеку відповідно до зростання WordPress. Вони прагнуть консолідувати свої послуги, підтримувати смаки основних ринків та обслуговувати компанії високого класу. До цього часу Pagely співпрацює з великими компаніями, такими як Disney та Facebook. Їх мета – завжди залишатися орієнтованими на клієнтів.

WP Engine вважається одним із найкращих господарів управління WordPress через чудове обслуговування клієнтів, швидкість завантаження, швидкість резервного копіювання та кешування, а також зручність використання веб-розробників. Сервіси WP Engine можуть обробляти великі обсяги трафіку на веб-сайті, і їхня фокус варіюється від турботи про потреби особистих власників веб-сайтів до повного використання бізнесу. Їх початкова ціна коштує на менш дорогих сторонах – $ 29 на місяць, але вони пропонують набагато більше, ніж спільна хостинг-платформа.

Хоча це популярний варіант і часто групується разом з іншими компаніями, що управляють хостингом WordPress, SiteGround насправді не те саме. Технічно він відомий як високопоставлений хостинг-компанія. З самого початку вони пропонували гарну швидкість та продуктивність, кешування резервних копій, доступ до CDN, повний cPanel та управління електронною поштою. Єдина проблема, яку вони не пропонують, – це сильна безпека, коли мова йде про ваш веб-сайт. Тож, якщо ви ризикуєте зламатись, вам доведеться звернутися до третьої сторони, щоб справді захистити свій веб-сайт. Ціни SiteGround починаються від $ 3,95 на місяць і залишаються менше $ 20 на місяць за хороший обсяг пам’яті та потужну підтримку веб-сайтів з високим трафіком.

Flywheel загнав свою нішу на ринку, націливши веб-дизайнерів та веб-розробників на хостинг-пакети торговельних посередників. Деякі з особливостей, які вони включають спеціально для цього, це: проста співпраця, тому різні люди можуть встановити власне ім’я користувача та пароль для конкретних проектів, креслення, що дозволяє своїм клієнтам створювати більше одного сайту WordPress із певними темами, плагінами та налаштуваннями та клієнтом трансфери дозволяють розробникам та дизайнерам Flywheel створювати безкоштовні веб-сайти, щоб надавати їх власним клієнтам. Ціни на маховик коливаються від 15 доларів на місяць до 250 доларів і можуть охопити до 600000 відвідувачів щомісяця для найбільшого плану.

Kinsta – це новіша платформа управління WordPress, заснована в 2013 році. Їх спеціалізовані сервіси обслуговують бізнес, і вони покладаються на Google Cloud для швидкості та масштабованості свого веб-сайту. Вони пропонують інші функції управління WordPress іншими стандартами; як відмінне обслуговування клієнтів, гарантія безпеки та підтримка мережі CDN. Kinsta дуже цінується, оскільки він оснащений повноцінною інфраструктурою WordPress, яка залишає вас вільними в управлінні дизайном та дизайном вашого веб-сайту. Їх ціни починаються від 100 доларів на місяць і з кожним планом збільшуються на 100 доларів.

Керований хостинг WordPress пройшов довгий шлях, оскільки він увірвався у галузь 2009 року. Кожна компанія зробила свою роботу задля того, щоб їхній слід на сцені хостингу був унікальним. Функції, які пропонує кожна компанія, покликані відповідати різним галузям та смаку клієнтів. Знаючи, звідки взялися ці компанії, як вони розвивалися, щоб відповідати постійно зростаючому та постійно змінюваному впливу WordPress, і унікальні пропозиції, які вони спеціалізуються, допоможуть визначити найкращу програму хостингу для ваших потреб.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author