Найкращий хостинг VPS для Австралії

Перш ніж ми потрапимо в топ-3 для категорії хостингу VPS, переконайтеся, що ви знаєте, чого хочете, оскільки VPS-хостинг має безліч різновидів (це точно не те, що ваші звичайні веб-хостингові пакети).

Основні з них є самокерований (ви технік і можете налаштувати його самостійно) та вдалося (хтось інший дбає про все технічне). Тоді, що стосується інфраструктури, ви можете піти з фізичними комп’ютерами … або мої переваги, хмарний vps хостинг, який використовує мережу серверів для створення вашого облікового запису, таким чином ви можете масштабувати вгору або вниз в будь-який момент і майже миттєво.

Наш №1 спеціалізується на хмарних VPS, №2 і №3 – традиційні VPS.

Найкращий VPS для Австралії: наше найкраще 3 порівняння – травень 2020 року

Компанія з веб-хостингівЗагальний рейтингЗапуск ціна / місяць.Програма диска SpaceStarter повністю керований? Один аналіз вироку (лише Топ-5) ВідгукиВеб-сайт
siteground2 80 доларів 40 Гб ТАК Блискавка швидка, безкоштовний CDN (глобальний обсяг), офіційно рекомендований WordPress, 30-денна гарантія повернення грошей = Win! SiteGround Огляд
Вирішальне значення $ 29,90 25 ГБ НІ (управляється від $ 249,90 / місяць) Австралійські сервери, дуже доступні баребони! Критичний огляд
Цифровий Тихий океан $ 24,92 25 ГБ НІ (управляється від $ 58,25 / місяць) Багато вибору! Цифровий тихоокеанський огляд

№1 SiteGround

SiteGround використовує висококласний хмарний VPS, щоб отримати найкращу можливу ефективність. З SSD повсюдно, функціями автоматичного масштабування, повністю керованими, включеними безкоштовними CDN … це не без розуму імхо!

А крім 4-х фіксованих планів, вони навіть дозволяють вам створити свій власний план хостингу. Вони справді видувають конкуренцію з води!

siteground2

Простота використання

90%

Доступність

90%

Продуктивність / Потужність

85%

№2 вирішальне значення

Ключове значення – одна з тих, хто приймає компанії з дуже хорошою репутацією та з розумними причинами.

З серверами на базі Aussies, цілодобовою підтримкою (так, цілодобово, цілий рік) та інфраструктурою, яка може справляти майже все, що ви на неї кинете, ви дійсно не можете помилитися!

Ці хлопці чудові, якщо ви той тех, хто хоче повного контролю!

ВирішальнеЛого

Простота використання

85%

Доступність

70%

Продуктивність / Потужність

85%

№3 Цифровий Тихий океан

Digital Pacific – одна з перших компаній, яка почала пропонувати послуги хостингу в Австралії.

Єдине, що відрізняє їх від інших у списку, – це кількість пакетів / серверів vps, які вони пропонують. У них є 4 варіанти як самоврядних, так і керованих VPS. Їх керовані послуги також набагато доступніші за наші №2.

дігпацифічний

Простота використання

85%

Доступність

85%

Продуктивність / Потужність

70%

VPS хостинг-графік, Австралія

Сервери VPS: Швидкий підсумок

Що таке VPS?

На один крок вище спільного хостингу та лише на крок нижче від спеціалізованого хостингу сервера. Хостинг VPS (віртуальний приватний сервер) є загальним рішенням для веб-сайтів, які переросли спільну службу хостингу.

Щоб краще зрозуміти віртуальні приватні сервери, уявіть околиці, які закриваються. Хоча всі в мікрорайоні живуть в більшій конфіденційності, ніж ті, у великому житловому комплексі (спільний хостинг), вони все ще живуть серед тих, хто всередині мікрорайону. Люди, які знаходяться у закритому мікрорайоні, витрачають більше грошей, але також мають ще кілька варіантів дизайну щодо свого будинку. Хоча у них не так багато варіантів, як хтось, хто проживає в сільській особняку (виділений серверний хостинг), життя в мікрорайоні із закритим типом є розкішним і переважно приватним.

Веб-сайти на віртуальному приватному сервері забезпечують більше конфіденційності та творчого контролю, ніж веб-сайти, що розміщені на спільному сервері. Замість того, щоб ділити простір та пропускну здатність з кожним сайтом на сервері, VPS розміщує окремі веб-сайти в менших просторах, відомих як контейнери. Ці контейнери пропонують значно більше конфіденційності та простору, ніж те, що пропонується спільним хостинговим сервісом. Хоча VPS хостинг є на крок вище спільного хостингу з точки зору функцій, це також справедливо щодо ціни.

Навіщо вам потрібен такий тип хостингу?

Хоча спільний хостинг, як правило, є першим (а іноді і останнім) варіантом для нових веб-розробників, багато людей швидко набувають досвіду та розростають свої веб-сайти за межами можливостей хоста. Хоча багато спільних хостинг-сайтів пропонують “необмежений” простір, це просто прогноз, а не факт. Жодна кількість серверного простору справді необмежена, тому сервіси спільного хостингу передбачають, що потенційні сторінки клієнтів залишаться нижче відведеного місця на сервері. Якщо ви розробите успішний сайт, який привертає велику кількість веб-трафіку, цілком ймовірно, що з часом спільний хост повинен витіснити вас. Хоча це може здатися прикрою, це ознака того, що ваш веб-сайт привабливий і реалізує свій розроблений потенціал.

Після розробки веб-сайту, який є занадто великим для спільного хоста, наступним логічним кроком є ​​отримання послуги хосту VPS. Хостингові сайти VPS пропонують більше місця, пропускної здатності та конфіденційності, ніж дозволено для стандартного спільного хоста. Ці послуги також дорожчі, ніж спільний хост, тому важливо встановити послідовний метод підтримки вашого веб-простору. Якщо ви хочете різко збільшити роль свого веб-сайту в Інтернеті, важливим є хостинг VPS. Однак, якщо ви насправді не перебуваєте в Австралії, у нас є найпопулярніші списки хостингу в таких країнах: Великобританія, Ірландія, Канада, NZ, & Сінгапур

Плюси

  • Доступне: Хоча хостинг VPS коштує значно дорожче, ніж спільний хостинг, вам надається більше місця, пропускної здатності та творчого контролю, що все є важливим для успіху веб-сайту. Якщо ви створюєте веб-сайт з комерційним інтересом, розгляньте VPS-хостинг як інвестицію у майбутній прибуток. Незважаючи на те, що VPS коштує дорожче, ніж спільний хостинг, обидва сервіси карликові за ціною виділеного хостингу сервера.
  • Надійність: Враховуючи ціну, пов’язану з хостингом VPS, клієнти можуть очікувати певного відчуття надійності. Багато спільних хостинг-сайтів звинувачують у перепродажі або продажі більше серверного простору клієнтам, ніж є, більшість безкоштовних веб-хостів роблять те ж саме. Така практика призводить до того, що багато веб-сайтів можуть бути випадковим чином видалені, або ще гірше, спричиняють повний збій сервера. Перевершення – надзвичайно рідкісне явище у царині хостингу VPS.
  • Повний контроль: Хости VPS пропонують клієнтам можливість запускати віртуальну операційну систему на додаток до декількох дизайнерських додатків (або панелей управління, таких як cPanel). За допомогою цього типу програмного забезпечення клієнти, по суті, мають повний творчий контроль над сайтами.

Мінуси

  • Технічні знання: Незважаючи на те, що ви, можливо, створили веб-сайт, який вже минув можливості спільного хостингу, все ж є шанс, що ви знаєте дуже мало щодо загального веб-дизайну. Оскільки багато сайтів для початківців покладаються на прості установки HTML або WordPress, користувачі не повинні бути повністю підкованими для виконання основних операцій. Якщо ви перейдете на хост VPS, програмне забезпечення якого забезпечує повний творчий контроль, ви можете зайти в область, де ви не маєте попередніх знань. Відсутність дизайну на платформах VPS може зробити сайти здаватися дешевими або неповними, незважаючи на те, що за ці платформи платять значно більше.
  • Стрибок цін: Хоча VPS-хостинг, безумовно, вигідніше, ніж спільний хостинг з точки зору функцій, скачок цін часто може бути трохи більшим для веб-дизайнерів за рахунок бюджету. Оскільки веб-хостинг стягується щомісяця, деякі веб-дизайнери вважають, що платять за хостинг VPS, перш ніж їхній сайт справді готовий до цих платформ. Це може призвести до вичерпання бюджетів до того, як відповідний веб-сайт буде функціональним або прибутковим.
  • Технічне обслуговування: Хоча VPS-хостинг пропонує більше функцій та конфіденційність, це не виходить без проблем. Сайти VPS вимагають більш регулярного обслуговування від веб-дизайнера, завдання, яке, очевидно, вимагає значної кількості технічних знань. Якщо у вас немає цих технічних знань, ви можете виявити, що миєте великі гроші на ремонт сторонніх сайтів.

Поширені запитання про VPS

Що означає “віртуальний” у терміні віртуальний загальнодоступний сервер?

Враховуючи сучасне програмне забезпечення, присутнє в хостингу VPS, компанії можуть створювати віртуальні комп’ютери та запускати їх у фізичних машинах. Ці віртуальні комп’ютери розміщують групу веб-сайтів, кожен з яких має переваги повноцінної операційної системи (як правило, Linux), декількох програм для розробки та ефективного сервера.

Це не те саме, що спільний хостинг?

Ні. У спільному хостингу (дешевий тип хостингу веб-сайтів) усі веб-сайти мають спільний доступ до однієї машини (фізичної чи віртуальної). У хостингу VPS один віртуальний апарат призначається одному веб-сайту. У хості спільного хостингу клієнти не рекомендують створювати сайти, які залучають великі веб-трафіки та використовують велику кількість пропускної здатності. У хостингу VPS ви можете створювати набагато більші сайти, які не раптом зникнуть із серверного простору.

Чи краще віртуальний приватний сервер для оптимізації пошукових систем?

Так, але не безпосередньо. Google, Bing та інші пошукові системи надають пріоритет на сайтах із відносно швидким завантаженням. Якщо у вас є веб-сайт на спільному хості або керованому сервері, ваш веб-сайт відмовиться від оптимізації пошукових систем через тривалі періоди завантаження. Сайти на хості VPS не конкурують за пропускну здатність, тобто вони завантажуватимуться швидше та піднімаються в рейтингу Google.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author