Найкращий хостинг-посередник Великобританії

Оскільки більшість людей, які перебувають на цій сторінці, є веб-дизайнерами в процесі масштабування свого бізнесу через посередницький хостинг, ми підходимо до цього під кутом.

Оскільки ми самі є веб-агентством з великою кількістю облікових записів хостингу (у нас багато побічних проектів і ми любимо експериментувати), ми вже провели дослідження і вибрали власний топ-5 найкращих хостинг-реселерів компаній для Великобританія.

Ми в основному зосередилися на веб-хостах, що пропонують облікові записи торгових посередників, які включають як cPanel, так і WHM (але про це пізніше).

Побічна примітка: У нас на №1 працює досить велика тимчасова знижка, захоплюйте її, поки вона триває!

Кілька відомих брендів / сайтів, які посилаються на наш вміст:

Ми знаємо наші речі, невеликий зразок багатьох наших відгуків:

Том пристрасний і швидко розуміє потреби своїх клієнтів. Я дуже цінував його бажання поділитися знаннями та вміти мене в тому, як використовувати свій абсолютно новий веб-сайт. Спасибі Томе!

Салі Мак
Зміст

MangoMatter спростив дизайн нашого поточного веб-сайту. Том особисто брав участь від першої консультації до завершення, і він все ще доступний для будь-яких виправлень, які можуть знадобитися!

Demitrios Lecatsas
Свіже волосся

Ми вибрали Тома для розробки нашого веб-сайту, оскільки нам сподобався стиль інших веб-сайтів, які він розробив. Весь процес був без стресу. Том був настільки корисним, і жоден із наших численних запитів не мав занадто великих проблем. Том приємно працювати. Ми любимо веб-сайт, який він створив для нас, він такий простий у використанні і виглядає фантастично.

Карл Олив
Весна!

Наш досвід роботи з Mango Matter був фантастичним! З Томом дуже легко працювати, позитивний, ефективний і очевидно геніальний у тому, що робить. Настійно рекомендується.

Люсі Ривз
Засоби, якими

Ми залучили Тома розробити наш новий веб-сайт компанії і були в захваті від результатів. Він зміг не лише викласти наш короткий виклад, але й надати кілька чудових ідей, про які ми ніколи не думали б. Найкраще, що Том щедрий на свій час і продовжує бути доступним для надання порад та підтримки.

Ніл Макензі
Евенвент

Яке легке та гладке враження працювало з MangoMatter! Том зрозумів, що саме ми хотіли, і ми надзвичайно вражені кінцевим продуктом. Я б не вагався, щоб у майбутньому знову вибрати MangoMatter.

Тайсон Кінг
Рішення директора / Plumbrite

Том з MangoMatter був надзвичайно корисним, професійним та чудовою підтримкою для створення мого веб-сайту, він багатий на знання та дуже ефективний. Я не вагаюся, рекомендуючи MangoMatter і вже зробив це.

Мішель Уотсон
iFix

Ми провели аналіз, огляди торгових посередників & порівняння, тож вам не доведеться, що призводить до списку найкращих постачальників хостинг-реселлерів для Великобританії. Таблиця нижче дає вам зручний огляд – на наш погляд, 5 найпопулярніших хостів реселерів, відсортованих за рейтингами, детально описуючи вартість / місяць, & їх найкращі риси.

Компанія з веб-хостингівЗагальний рейтингЦіна / місяць.ОсобливостіДиск місця # облікових записівСервери у всьому світіОптимізовано для веб-сайту WordPress
A2HostingLogo £ 10,16 (було 15,40 фунтів стерлінгів) Гарантія повернення грошей у будь-який час, безкоштовні сервери SSL + в Амстердамі (велика швидкість для веб-сайтів у Великобританії) = безмозковий! 30 Гб 40
Логотип siteground 11,25 фунтів стерлінгів за 5 кредитів / рахунків Відмінна продуктивність, безкоштовна установка SSL в один клік, система глобального охоплення – кредитна система, що дехто не любить. 10 ГБ за кредит 5
Greengeeks логотип 19,95 дол Супер зелений, необмежений простір на диску, центр обробки даних Амстердама Необмежений 10
Логотип TSOhost £ 33,98 Місцева компанія, необмежене місце на диску Необмежений 100
Логотип WP Engine $ 290 (Немає даних на місці для програми Агентства) Експертна підтримка WP, супер висококласні, дуже швидкі сервери. Необмежений 15

“Оскільки настільки багато хостингових компаній на вибір, пошук гідного, який відповідає вашим потребам, може зайняти багато часу, тим більше, що всі вони, як здається, пропонують однакові функції за дещо різними ціновими точками, а більшість людей задаються питанням, де полягає різниця …

Тож окрім нашого огляду таблиці вище, ми також створили трохи більш детальний топ 5 нижче. Ми використовували наступні критерії для сортування найпопулярніших веб-хостів: підтримка, доступність та ефективність / потужність. Насолоджуйтесь! »

Меттью Роджерс
Хостинг-редактор

Найкращий хостинговий посередник у Великобританії – огляди травень 2020 року

1. Хостинг A2

Веб-сайт: www.a2hosting.com
Ціна:
£ 10,16
Місце на диску: 30 Гб
Підтримка: Телефон, чат, квитки

Логотип хостингу A2

А2 хостинг, безумовно, король тут. Вони є американською компанією, але мають різноманітні швидкі сервери у всьому світі, в тому числі в Амстердамі, що робить швидкість не проблемою для веб-сайтів у Великобританії (навіть вибухає велику конкуренцію у Великобританії з води)!

Додайте до цього гарантію повернення грошей у будь-який час, підтримку 24/7/365 та безкоштовну міграцію сайтів… це справді не просто!

Їх плани починаються з початку всього 10,16 фунта / місяць (було 15,40 фунтів стерлінгів) на 40 облікових записів та 30 ГБ пам’яті!

2. SiteGround

Веб-сайт: www.siteground.com
Ціна:
11,25 фунтів
Місце на диску: 10 ГБ на рахунок
Підтримка: Телефон, чат, квитки

Логотип SiteGround

SiteGround – це зірка, що стосується WordPress, їх навіть офіційно рекомендують самі WordPress. Їх налаштування хостингу пропонує дуже швидкий і надійний хостинг, і ми абсолютно любимо їх розміщення окремих сайтів.

Їх плани також включають безліч цікавих функцій, як неймовірно ефективна система безпеки, автоматизовані резервні копії та безкоштовні SSL (дуже важливі для сайтів електронної комерції).

Повторні витрати, саме тут A2 хостинг кращий, SiteGround працює з кредитною системою замість більш прямої готівки за # рахунків / дискового простору. Їх плани починаються як мінімум з 5 необхідних кредитів = 5x £ 27 / рік – це 11,25 £ / міс

3. GreenGeeks

Веб-сайт: www.greengeeks.com
Ціна:
$ 19,95 / міс
Місце на диску: Необмежений
Підтримка: Телефон, чат, квитки

Логотип GreenGeeks

GreenGeeks – одна з компаній, для яких ви просто знаєте, що все робить правильно, вони помітили величезний ріст, починаючи з 2008 року. Що нам дуже подобається, що вони споживають енергію в 3 рази назад енергія вітру, досить вражаюча!

Що стосується хостингу реселерів, вони дуже надійні, мають швидкий центр обробки даних в Амстердамі та пропонують необмежену кількість дискового простору для своїх планів реселерів (хоча майте на увазі, що кількість ваших облікових записів все ще обмежена).

Їх найдешевший план реселерів починається від $ 19,95 / місяць на 10 рахунків.

4. TSOhost

Веб-сайт: www.tsohost.com
Ціна:
33,98 £ (+ 20% ПДВ)
Місце на диску: Необмежений простір на диску
Підтримка: Телефон, чат, квитки

Логотип TSOhost

Маючи понад десятиліття досвіду хостингу, вони є одним із провайдерів веб-хостингу у Великобританії.

У них є все необхідне … масивні центри обробки даних у Слау, цілодобова підтримка та високопродуктивний хмарний хостинг & “Гібридні” рішення … якщо ви хочете перейти на місцевий рівень, це хлопці, з якими потрібно поїхати!

Їх основний план реселерів може вмістити до 100 доменів і має необмежену кількість дискового простору, що досить вражає.

Їх найкращий план починається від 33,98 фунтів стерлінгів (+ 20% ПДВ)

5. Двигун WP

Веб-сайт: wpengine.com
Ціна:
 Н / З
Місце на диску: Н / З
Підтримка: Телефон, чат, квитки

Логотип WP Engine

WP Engine вже довгий час є стандартом для хостингу WP високого класу, тому ми згадуємо їх у списку. Я не збираюся починати перераховувати всі функції, які поставляються з їх послугами, оскільки ми будемо тут деякий час … але це, в значній мірі, включає все, про що ви можете подумати, від SSL-файлів до швидких налаштувань сервера, CDN, експертної підтримки WP, до великої безпеки, автоматизованих оновлень та багато іншого.

За словами, те, що безумовно стримує їх для торговельних посередників, – це їх ціноутворення … немає. Ви повинні подати заявку на програму агентства, щоб отримати інформацію.

Якщо ви перевіряєте їх регулярні ціни за межами програми агентства, це $ 290 на місяць на 15 сайтів, що дуже дорого, але знову ж таки, вони дуже хороші в тому, що роблять.

Реселлер, що приймає дослідників

Хостинг для торговельних посередників у Великобританії: копати глибше

Що таке хостинг для посередників?

Коли одна компанія, хостинг-провайдер, вирішить взяти напрокат свою пропускну здатність і провід на жорсткому диску іншому меншому бізнесу, який потім орендує цей простір для більш дрібного бізнесу, це веб-хостинг для реселлерів. По суті, це надання власним клієнтам хостингу так, як ніби ви є власником хостингової компанії.

Це дуже поширена практика у Великобританії для дизайнерів та розробників веб-сайтів, які прагнуть брендувати себе додатковими послугами, такими як веб-хостинг у Великобританії, а також для підприємців, які прагнуть створити власний бізнес-хостинг для бізнесу.

ps: ми також створили топ-3 реселлерських хостингів для порівняння хостингу в Австралії та США.

На що слід звернути увагу при дослідженні хостинг-реселерів:

Вартість

Одним із найбільш ковзних аспектів налагодження роботи та планування є з’ясування того, скільки ви можете витратити на нього (та ні, безкоштовного веб-хостингу для торговельних посередників немає). Коли ви вперше починаєте, може здатися, що найкращий спосіб дій просто шукати найдешевший план – це не обов’язково ваш ідеальний варіант. У кожного є свої індивідуальні потреби, тому найкращий план для вас буде залежати від декількох різних факторів, таких як кількість серверного простору, яку ви хочете продати, і скільки ви плануєте заряджати початкових клієнтів..

Під час роботи над цим зазвичай рекомендується надавати більшим клієнтам близько 10 Гб простору, середнім клієнтам близько 3 Гб, а меншим – лише 1 Гбіт. На щастя, простір, як правило, є більшим клопотом, ніж обмеження пропускної здатності.

Пропускна здатність / Дисковий простір

Належну кількість пропускної здатності досить часто зустрічається у британських хостингових компаніях, саме тому дисковий простір – це те, про що слід дивитися. Це буде головним вирішальним фактором, коли Ви визначаєте кількість клієнтів, з якими може працювати Ваш хостинг-продавець (безумовно, якщо ви розміщуєте багато сайтів електронної комерції), хоча кількість дозволених облікових записів також важлива.

cPanel / WHM Доступні

cPanel – це панель управління, яка є базовим галузевим стандартом, і за допомогою Web Host Manager (WHM) користувачі можуть керувати обліковими записами cPanel та створювати нові, коли потрібно. Ось чому для власників торговельних посередників у Великобританії важливо мати WHM – завдяки цьому вони можуть встановлювати обмеження, встановлювати пакети, переглядати статистику використання, знижувати чи модернізувати акаунти та багато іншого. Чим простіше використовувати систему управління обліковими записами, тим простішою буде загальна робота. Навіть основні плани повинні включати це.

Розташування сервера

Кожен шматочок інформації в Інтернеті розміщується десь у місці. Як правило, найкраще зберігати розташування свого сервера в тій же країні, що і клієнти, яких ви обслуговуєте – якщо вони знаходяться у Великобританії, шукайте сервер у країні. За кордоном є більш дешеві плани, які іноді можуть бути дуже життєздатними; однак, варто пам’ятати про ці цінні плани – це якість підтримки клієнтів може бути значно нижчою, ніж ви сподіваєтесь.

Час роботи

Час, який сервер залишається в Інтернеті та працює, – це час роботи. Якщо час роботи занадто плямистий, той, хто відвідує веб-сайт, негайно покине сторінку та знайде конкурента, сайт якого працює більш ефективно. Купуючи план і знаходячи такі, які пропонують 99,9% часу, просто зробіть кілька додаткових досліджень, щоб переконатися в точності їх звітів, оскільки це не категорія, на яку ви хочете скупитися.

Підтримка клієнтів

Якісна підтримка клієнтів дуже важлива в цій галузі, тому що, безумовно, щось завжди піде не так, коли ви цього найменше очікуєте. Незважаючи на те, що це сюрприз в режимі простою або пропускну здатність, останнє, що ви хочете зробити, – це не мати можливості отримати доступ до служби підтримки, оскільки вони не пропонують цілодобову допомогу або, що ще гірше, мати справу з підтримкою клієнтів, яка насправді зовсім не корисно.

Один з напрямків, які ви хочете перевірити на хороший рівень обслуговування клієнтів, – це цілодобовий чат та підтримка телефону. Якщо ви вирішили вибрати найдешевшу хостингову компанію там, очевидно, рівень підтримки буде бракувати зовсім небагато.

Кількість дозволених рахунків

Кількість клієнтів, яких ви можете налаштувати, є ще одним важливим фактором вибору плану хостингу. Багато часу це частково залежить від кількості наявного у вас простору, оскільки вам доведеться розділити його серед своїх клієнтів і переконатися, що у них достатньо місця для запуску відповідних сайтів. Наприклад, ви можете інвестувати в план, який пропонує більше клієнтів, але менше місця для кожного клієнта, наприклад, один з максимум 25 акаунтами з загальною сумою 50Gb, що дасть кожному клієнту 2Gb.

Пошук приємного балансу між кількістю рахунків та виділенням місця може бути складним, але як тільки ви зрозумієте, яка ваша мета, просто перейти до наступного кроку.

Інші особливості

Ще кілька функцій, на які слід не звертати увагу, включають:

  • Оперативна пам’ять – не менше 500 Мб, але рекомендується 1 Гбіт
  • Диск IO – хороша кількість, яку потрібно шукати, – 2 Мб в секунду
  • CPU – скільки ядер вам потрібно і скільки у них є?
  • Швидкість сервера – швидкість, SSD або LiteSpeed?
  • Щоденні резервні копії – важливі для безпеки

Можливість легко встановити WordPress та Joomla також дуже корисна, хоча вони вже мають поставитись із пакетом Cpanel. Якщо обмеження бюджету не є проблемою для вас, потужний VPS може бути неймовірно корисним для безпеки вашого сервера. Ще одна дорога функція, яка того варта, якщо у вас є гроші, щоб витратити, – це вкладення коштів у виділений сервер.

АБО

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author