Найкращий хостинг Linux

Як веб-агентство з великою кількістю облікових записів хостингу (ми маємо безліч побічних проектів і любимо експериментувати), ми отримали досить гарне уявлення про те, що визначає великого веб-хоста. Це наші найкращі хостинг-провайдери Linux, чудовий хостинг, не порушуючи банк.

Компанія, що займається веб-хостингом, Загальний рейтингЦіна / місяць
siteground2 9.3 / 10 $ 3,95 (тимчасова знижка 67%) 10 Гб Потужна, швидка, епічна підтримка, + 30-денна гарантія повернення грошей! = Виграти!
хостгатор 8,7 / 10 2,78 дол Необмежений Дешевий + необмежений простір на диску!
A2HostingLogo 8,5 / 10 3,92 дол. Необмежений Необмежений простір на диску!
в русі 8.3 / 10 $ 4,19 (знижка 40%) Необмежений Досвідчений, надійний, трохи дорожчий.
Сонник 8/10 7,95 дол Необмежений Чудова ефективність & підтримка

Кращий Linux хостинг 2020 – Відгуки

1. SiteGround

Логотип SiteGround

Веб-сайт: www.siteground.com
Ціна: 3,95 дол
Місце на диску: 10 Гб

На нашу думку, найкраща хостингова компанія Linux – SiteGround. У них є три плани на вибір:

 • Запуск – ми рекомендуємо цей план, якщо ви тільки починаєте і не дуже впевнені, як рухатись щодо своєї присутності в Інтернеті. Вам дозволений лише один веб-сайт із цим планом (тому врахуйте це).
 • GrowBig – це найпопулярніший план SiteGround. Причина, чому багато людей віддають перевагу цьому плану, полягає в тому, що ви можете розміщувати в ньому необмежену кількість веб-сайтів. В основному у вас є більше можливостей для зростання, коли ви вибираєте цей план (порівняно з планом запуску).
 • GoGeek – Якщо ви хочете отримати преміальні функції зі своєю підпискою, перейдіть до плану GoGeek SiteGround. Потрібно говорити, що ви можете розмістити необмежену кількість веб-сайтів з цим планом. Він також більший і швидший, ніж перші два плани, про які ми згадували вище.

Якщо ви не знаєте, на який план підписатися, радимо скористатися їхньою опцією GrowBig (головним чином через її необмежену кількість веб-сайтів). Або якщо ви хочете, ви також можете почати з їхнього плану запуску, оскільки ви завжди можете перейти на більш високий план.

Незалежно від того, який тип плану ви вибрали, пам’ятайте, що ви завжди можете використовувати вбудований веб-конструктор SiteGround для швидкого розміщення свого сайту. І якщо вам потрібна допомога з цим, їх команда підтримки клієнтів завжди є для того, щоб допомогти вам.

Плюси

 • Відмінна підтримка клієнтів
 • Гнучкі цінові плани
 • Просте управління сайтом

2. ХостГатор

Логотип HostGator

Веб-сайт: www.hostgator.com
Ціна: 2,75 дол
Місце на диску: Необмежений

Якщо ви розглядаєте HostGator як свого хостинг-провайдера, знайте, що у вас є три варіанти – Hatchling, Baby та Business.

Хетчлінг – це їх найдешевший план, і він дуже доступний. Однак зауважте, що у вас може бути лише один веб-сайт.

Дитино, їхній середній план є фактично найпопулярнішим планом компанії. Насправді ми рекомендуємо його над планом хетчлінгу, оскільки ви з ним отримаєте набагато більше (додавши до дешевшого плану лише кілька доларів). Більше того, ви можете розміщувати на ньому необмежену кількість сайтів.

Звичайно, якщо ви можете собі це дозволити (і якщо ви хочете, щоб усі найкращі функції HostGator), найкращий варіант – це розробити їх бізнес-план. Цей тип хостингу може працювати з вимогливими підприємствами, а також з інтернет-магазинами.

HostGator також надає своїм клієнтам 45-денну гарантію повернення грошей, щоб гарантувати, що вони дійсно задоволені обраними планами. Тож радимо працювати на вашому веб-сайті відразу після реєстрації, щоб не витрачати ці 45 днів (вони є вашим вирішальним питанням, збираєтесь ви хоститися на HostGator чи ні).

Знайте, що HostGator також має зручний cPanel, який ви швидко дізнаєтесь. А якщо ні, то ви завжди можете залежати від їх підтримки. У них є хороший.

Плюси

 • Стабільний час роботи
 • Встановлення додатків в один клік
 • Хороший час відповіді

Мінуси

 • Низькі ціни застосовуються лише перші роки.
 • Дорогий план преміювання
 • Без безкоштовних сертифікатів SSL

3. Хостинг A2

Логотип хостингу A2

Веб-сайт: www.a2hosting.com
Ціна: 3,92 дол
Місце на диску: Необмежений

На відміну від більшості провайдерів веб-хостингу, A2 хостинг забезпечує необмежену кількість пам’яті та необмежену пропускну спроможність для всіх своїх планів. Їх найдешевший план – план Lite, який дійсно містить необмежену кількість пам’яті та пропускну здатність, але лише для одного веб-сайту. Ми насправді вважаємо це дещо незвичним, оскільки для більшості підприємств із одного веб-сайту, як правило, не потрібно необмеженого обсягу пам’яті та пропускної здатності.

План середньої ціни хостингу A2 під назвою Swift є більш реалістичним. Крім необмеженого обсягу пам’яті та пропускної спроможності, він також постачається з необмеженими веб-сайтами та необмеженою передачею.

Турбо-план (найдорожчий план хостингу A2) також є гарною функцією. Він постачається з усіма можливостями, знайденими в плані Swift, але набагато швидше. Хостинг A2 фактично використовує інтеграцію Cloudfare (у всій їхній системі) – і це пояснює їх швидко завантажувані сторінки.

Нам також подобається гарантія повернення грошей A2 Hosting. Окрім 30-денного тестування їх сайту, вони також відшкодовують невикористані послуги в деяких випадках.

Хостинг A2 також пропонує безліч варіантів оплати, таких як кредитні картки, PayPal та банківські перекази.

І звичайно, вони підтримують безліч програм, таких як WordPress, Joomla, Drupal, Magento та інші.

Що стосується підтримки клієнтів, вони також надають в цій галузі. Вони мають живий чат, підтримку по телефону, електронну пошту тощо.

Плюси

 • Необмежено все у всіх їхніх планах
 • 30-денна гарантія повернення грошей або прогресивне повернення коштів
 • Підтримується безліч програм CMS

Мінуси

 • Зростання цін при поновленні дійсно високе
 • Доступний лише 1 веб-сайт із найдешевшим планом
 • Ніяких автоматичних резервних копій на їх найдешевший план

4. Хостинг InMotion

Логотип хостингу InMotion

Веб-сайт: www.inmotionhosting.com
Ціна: 6,39 дол
Місце на диску: Необмежений

InMotion хостинг вже давно надає своїм клієнтам хороші послуги веб-хостингу. Якщо ви плануєте отримати свій хостинг-план з цією компанією, знайте, що у них є три плани на вибір – запуск, потужність та Pro.

Знайте, що всі їх плани складаються з безкоштовного домену, необмеженого обсягу пам’яті та необмеженою пропускною здатністю. Основна відмінність планів – кількість веб-сайтів, дозволених для кожного плану.

Якщо ви вирішите перейти на найдешевший план (запуск), ви можете розміщувати на ньому не більше ніж 2 веб-сайти, поки ви переглядаєте цей план (майте на увазі, що ви завжди можете оновити).

Тепер, якщо ви плануєте лише близько 6 веб-сайтів, план живлення може бути більш підходящим для вас, оскільки він дозволяє до 6 веб-сайтів.

Відвідайте план Pro, якщо вам здається, що вам знадобиться більше 6 веб-сайтів у дорозі. Завдяки цьому плану він не тільки дозволяє необмежену кількість веб-сайтів, але і надає вашим веб-сайтам найбільшу потужність (порівняно з двома іншими дешевшими).

Якщо безпека є одним з головних пріоритетів на ваших веб-сайтах, знайте, що хостинг InMotion оснащений системою захисту від загрози (це дуже ефективно від різних атак).

Плюси

 • Чудова система захисту від шкідливих атак
 • Необмежений простір і пропускну здатність у всіх планах
 • Безкоштовна передача сайту

Мінуси

 • Жоден негайний доступ до облікового запису, оскільки процес їх підтвердження може зайняти деякий час
 • Якщо ви живете за межами США, процес підтвердження може виявитися клопітким
 • Ви можете зекономити багато грошей, лише якщо заплатите за перші 24 місяці.

5. DreamHost

Логотип DreamHost

Веб-сайт: www.dreamhost.com
Ціна: 2,95 дол
Місце на диску: Необмежений

Якщо ви плануєте вибирати DreamHost як свого хостинг-провайдера, знайте, що це насправді одна з найпопулярніших сьогодні веб-хостингових компаній. Це не обов’язково означає, що це добре, але насправді він має безліч функцій, таких як:

 • Інсталятор в 1 клік для програм CMS
 • Має конструктор веб-сайтів під назвою Remixer
 • Політика повернення коштів на 97 днів (що на ЛОТ довше, ніж у більшості хостинг-провайдерів)
 • Цілодобова підтримка клієнтів через внутрішню команду (плюс електронна пошта, база знань про статті, форуми тощо)
 • Прийняті способи оплати включають основні кредитні картки, чеки, грошові перекази, PayPal тощо.

Якщо ви вирішили отримати хоста від DreamHost, у них є два плани спільного хостингу – Starter і Unlimited.

Незважаючи на те, що і програми Starter, і Unlimited поставляються з необмеженим обсягом пам’яті та пропускною спроможністю, вам доступний лише один веб-сайт у плані Starter. Отже, якщо для вас це велика справа, перейдіть замість плану Unlimited, оскільки він постачається з необмеженими веб-сайтами.

Що стосується надійності Компанії щодо продуктивності, знайте, що DreamHost бере на себе 99,96% часу роботи, і вони відповідають їй більшість часу. Швидкість їх сайтів також відома як хороша.

Плюси

 • Чіткі плани ціноутворення
 • Ціни на оновлення не дуже високі
 • Активація облікового запису швидка

Мінуси

 • Занадто багато кроків у процесі реєстрації
 • Панель управління може виявитись досить заплутаною (особливо для початківців)
 • Передача сайту не безкоштовна

Linux хостинг: як знайти найкращого!

Якщо ви шукаєте хорошого хоста Linux, спершу слід знати, що шукати. У цій публікації ми визначимо деякі найбільш використовувані термінології, пов’язані з хостингом, щоб краще зрозуміти, які функції потрібно шукати. Дотримуйтесь нашої інструкції нижче, щоб створити справді хорошу хостингову компанію.

Місцезнаходження сервера

карта розташування сервераМи радимо перевірити місце розташування вашого сервера хостингу для Linux, щоб побачити, чи є він поруч із вами. Ви можете переконатися, що це так, шукаючи постачальників веб-хостингу у вашій країні. Наприклад, якщо ви живете в Канаді, ви б шукали канадських веб-хостів, але якщо ви живете в Австралії, вам слід шукати послуги австралійського хостингу. Щоб забезпечити швидкість, в ідеалі ви хочете вибрати хостинг-провайдера, який має сервери у вашій країні. Але ми знаємо, що це не завжди можливо, оскільки сервери від авторитетних хостів можуть бути розташовані в різних куточках світу.

Якщо ви виявите, що компанія, яка вас цікавить, не має серверів поруч, не відхиляйте її поки. Якщо постачальник хостингу використовує CDN (Network Content Network), це так само добре, як і наявність серверів у вашій країні.

Розумієте, CDN мають мережі по всьому світу, і вони зберігають кешовану версію вашого сайту для розповсюдження (де це необхідно). Тоді відвідувачі вашого сайту зможуть отримати доступ до вашого веб-сайту, де б вони не знаходились у світі.

CloudFlare – особливо популярний тип CDN. І на щастя, багато Linux хостингових компаній включають це в свої пакети безкоштовно.

Час роботи сервера

Під час пошуку певної хостингової компанії спочатку перевірте її дані в Google, щоб побачити, як вона працює. Ми настійно рекомендуємо обрати хостинг-провайдера з приблизно 99,9% часу роботи, щоб забезпечити мінімальні простої. Пробіги можуть означати втрати в бізнесі – і ми хочемо уникнути цього будь-якою ціною.

SSL сертифікати

Не всі провайдери хостингу містять безкоштовні сертифікати SSL – але знайте, що вам потрібна ця функція безпеки. Сертифікати SSL (Secure Sockets Layer) – це протокол, зроблений для шифрування даних (між відвідувачами вашого сайту та серверами), щоб уникнути неправомірного використання викраденої інформації.

Дізнатися, чи має сайт сертифікат SSL, легко. Якщо його URL-адреса містить “s” (https: //), це означає, що вона захищена. Якщо у нього немає “s” (http: //), це означає, що на веб-сайті немає SSL-сертифіката і, отже, не захищено.

Знайте, що сертифікати SSL тепер хороші і для SEO (це один з факторів, які Google розглядає при ранжуванні сайту). Користувачі, які насторожено ставляться до своєї приватної інформації, також більше схильні використовувати захищені сайти (особливо коли потрібні дані кредитної картки).

Хостингові компанії, які використовують послугу під назвою Let’s Encrypt, пропонують основні SSL-сертифікати безкоштовно. Інші хостинг-провайдери також включають безкоштовні сертифікати SSL у свої плани. Якщо ні, то радимо купувати цю послугу за певну плату (близько 10 доларів на рік) лише для того, щоб у вас був захищений сайт (і для цілей SEO).

Швидкість

Швидкість також є фактором ранжування в SEO. І звичайно, відвідувачі вашого сайту також оцінять це, якщо сторінки вашого сайту швидко завантажуються. Дотримуючись наших попередніх порад щодо розташування серверів та CDN, ви в основному охоплюєте функцію швидкості. Однак якщо ви виявите, що компанія, що приймає Linux, пропонує більше ресурсів процесора, зауважте, що це додає додаткової швидкості для всього сценарію.

Місце на диску

Місце для зберігання дійсно є важливою особливістю, на яку слід звертати увагу при виборі хостинг-провайдера. Однак вам не завжди потрібно величезне (або необмежене) місце, оскільки це залежить від вашого типу веб-сайту. Більшість блогів та бізнес-сайтів насправді дуже добре спрацьовують лише 1 Гб місця на диску (з Gmail як обліковий запис електронної пошти вашого веб-сайту). Тож, якщо ви не будуєте веб-сайт електронної комерції чи дуже великий форумний форум, ви можете отримати кілька ГБ місця для зберігання на вашому веб-сайті Linux.

Пропускна здатність та передача даних

спільний хостинг графікиПропускна здатність та передача даних пов’язані між собою в тому сенсі, що вони забезпечують швидкий потік інформації на ваші сервери. Вам дуже потрібні ці функції, якщо ваш сайт передбачає завантаження великих файлів, таких як відео, музика та PDF (серед інших). У цьому випадку ми радимо розробити план із великою (або необмеженою) пропускною здатністю, оскільки такі файли можуть легко використовувати вашу пропускну здатність та дані.

Підтримка клієнтів

Незалежно від того, що кажуть інші люди, повірте нам, коли ми говоримо, що мати 24/7 клієнта – це дуже, ДУЖЕ важливо. Вам будуть потрібні швидкі відповіді (і рішення) раз у раз – і важливо знати, що завжди є доступна допомога (особливо за допомогою чату або телефону в прямому ефірі).

Linux: Подробиці

Linux хостинг досліджень

Маючи так багато різних провайдерів, що пропонують хостинг Linux, ви маєте можливість вибрати один з найкращих планів на ринку. Вибираючи провайдера хостингу для Linux, важливо знайти план, багатий на функції, і максимально збільшить вашу здатність легко керувати дизайном веб-сайтів із створення сервера з легкістю. Окрім основ простого розподілу ресурсів, гарантій безперервного часу та цілодобової підтримки клієнтів, ви також можете вибрати план на основі інших важливих факторів, таких як простір на диску, пропускна здатність, адреси електронної пошти, база даних та багато іншого.

Щоб допомогти вам знайти найкращий хостинг Linux для ваших потреб, ми склали наші основні рекомендації.

Що таке Linux?

Логотип LinuxLinux є найбільш часто використовуваною операційною системою у світі для провайдерів хостингу веб-сайтів. На додаток до своєї високої популярності, Linux також є найдоступнішим варіантом веб-хостингу, де деякі навіть пропонують безкоштовні або “freemium” пакети.

Кілька хостів фактично за замовчуванням для Linux, оскільки він на сьогоднішній день вважається лідером ринку, особливо для спільного хостингу. Насправді Google працює на Linux зі своїми постійно зростаючими банками серверів, яких до цих пір було досягнуто понад 15 000.

Історія Linux

Linux був створений в 1991 році інженером фінських систем Лінусом Торвальдсом, який створив операційну систему в рамках ступеня інформатики. Linux, який був названий на честь свого творця, набув надзвичайної популярності в наступні роки в спільноті розробників, набуваючи величезну кількість шанувальників, які продовжували його вдосконалювати і підтримувати до сьогодні. У 1996 році Linux отримав фірмовий логотип із відомим логотипом, який містить пінгвіна – що, цікаво, був натхненний пінгвіном в Австралійському національному зоопарку, який кусав Тровальдса.

Протягом багатьох років бренд операційної системи розбивався, об’єднувався, ребрендувався, перетворювався на нові, зазнавав постійних змін та вдосконалень. Сьогодні існує декілька різних дистриб’юторів Linux, тому ви можете побачити, що його називають декількома різними іменами, зокрема Red Hat Linux, Fedora, CentOS, Ubuntu та ін. Однак, незважаючи на велику спільноту, яка постійно підтримує Linux, не всі є шанувальниками цієї операційної системи. Наприклад, Стів Баллмер (колишній керівник корпорації Майкрософт), як відомо, прокоментував, що Linux має “характеристики комунізму” на заході 2000 року в Сіетлі, штат Вашингтон.

Одне з Linux полягає в тому, що він може бути прийнятий компаніями і використаний для створення унікальних операційних систем з нього. Наприклад, операційна система Google Chrome, по суті, є версією Linux, а Android також адаптувала ОС. І, незважаючи на попередні скарги Стіва Баллмера, Microsoft також поспілкувалася з Linux, використовуючи його для своїх телефонів Nokia X. Dell також продає ноутбуки, попередньо встановлені з Ubuntu, а творці Ubuntu, Caconical, продають смартфон Linux.

Переваги Linux хостингу

Багато людей обирають веб-хостинг, навіть не усвідомлюючи цього. Це тому, що це найдоступніший тип хостингу, тому це чудовий варіант для тих, хто працює з бюджетом або може не мати досвіду в технічних аспектах управління сервером.

Деякі з найбільших переваг найкращих хостингових планів Linux включають:

 • Поки сервер постійно оновлюється, хостинг Linux є дуже захищеним і має менше хакерів.
 • Багато хто вважає переміщення хостів набагато простіше з Linux, ніж Windows, оскільки Linux сумісний із cPanel та іншим популярним програмним забезпеченням для веб-хостингу.
 • Це один з найдоступніших варіантів хостингу, навіть безкоштовний у деяких випадках
 • Серед господарів існує загальна стандартизація

Сучасні сервери Linux налаштовані відповідно до стандарту LAMP, який є абревіатурою для:

L – Linux (операційна система)

A – Apache (серверне додаток)

M – MySQL (мова структурної запиту)

P – PHP (гіпертекстовий процесор)

За допомогою цього стандарту ви можете створити сучасний веб-сайт з невеликими клопотами. Хоча вам потрібно навчитися стати більш досконалим, наприклад, дозволи на файли Linux, доступні багато ресурсів для підтримки Linux хостингу.

Чому Linux популярний серед веб-хостів?

Є кілька причин, чому хости обирають Linux, серед яких є:

 • Це потужна система хостингу
 • Це легко масштабувати в міру зростання потреб вашого хостингу
 • Він доступний, часто навіть безкоштовний
 • Він має велику спільноту користувачів та прихильників
 • Він сумісний із старими серверами
 • Це легко настроюється
 • cPanel та інші панелі управління дозволяють хосту захистити сервер, щоб клієнти випадково не переконфігурували операційну систему

Багато компаній, що займаються веб-хостингом, вклали значні кошти в Linux, завдяки чому знайомство з його операційною системою є бажаним технічним навиком для техніків та розробників. Насправді існує кілька різних типів сертифікаційних програм, таких як RedHat Certified Engineering Program, які дозволяють кандидатам довести свої знання з Linux, а компанії можуть навчити свою команду технічної підтримки останнім інноваціям та оновленням..

Windows Vs Linux

Linux та Windows – це два найпопулярніші типи хостингу, і залежно від ваших потреб, один може бути кращим за інший. Хоча Linux – найпопулярніший вибір у всьому світі, багато мов та сценаріїв також можна використовувати у Windows. Наприклад, WordPress, PHP та Perl можна запустити на сервері Windows, однак ці програми працюють набагато плавніше в Linux. Зокрема для WordPress, є також набагато більше ресурсів, доступних для тих, хто хостинг через Linux, ніж Windows.

Однак є також деякі програми та сценарії, які Linux не підтримує. Наприклад, IIS і ASP не можуть бути запущені в Linux, але вони сумісні з Windows. Для тих, хто хоче використовувати ці конкретні програми та сценарії, Windows може бути більш практичним варіантом.

FAQ щодо хостингу в Linux

Linux хостинг для користувачів?

Багато хто вважає Linux легким рішенням хостингу для управління та використання. Linux може бути хорошим вибором для початківців, оскільки при найкращому розміщенні Linux більшість систем управління сервером можна завершити завдяки простому навігації cPanel.

Що входить у хостинг-пакет Linux?

Специфічні особливості хостингового пакету Linux залежать від постачальників послуг, однак є певні стандартні спільності. Наприклад, при спільному Linux хостингу ви зазвичай отримуєте обмежену кількість простору та пропускної здатності на сервері. У більшості випадків вам також дозволять встановлювати інші сценарії, такі як вікі, форуми та CMS.

Яку мову програмування використовує Linux?

Кожен хост використовує іншу мову програмування, тому немає стандартів, пов’язаних з хостингом Linux, однак, загальні мови, як правило, включають PHP, Perl та Python. Однак не тільки немає стандартної мови, але різні провайдери також використовуватимуть різні версії кожної з цих мов.

Купуючи план хостингу, переконайтеся, що ви запитуєте про підтримувані мови кожного пакету.

Чи має велику зміну версія дистрибутива Linux, яку я маю?

У більшості випадків не має великого значення, який дистрибутив Linux у вас є частиною вашого хостинг-плану, оскільки всі вони відхиляються в одній системі. Основні функції веб-хостингу зазвичай працюють однаково в дистрибутивах Linux, а найбільші відмінності між дистрибутивами Linux помітні лише на настільному комп’ютері в графічному інтерфейсі користувача (GUI) – що ніколи не бачиться в обліковому записі веб-хостингу.

Чи повинен у мене хостинг Windows, якщо я маю комп’ютер Windows?

Ні! Тип операційної системи, який у вас є на домашньому або робочому комп’ютері, повністю не залежить від типу операційної системи вашого сервера. Ви можете використовувати будь-який тип операційної системи, включаючи Linux, навіть якщо у вас є комп’ютер Windows. Єдиний раз, коли це може вплинути на ваш хостинг, це коли ви намагаєтеся розробити великі програми для Windows.

Яке програмне забезпечення потрібно для хостингу Linux?

Після придбання хостингового плану Linux ви можете вирішити, які програми ви хочете встановити для створення свого веб-сайту. Залежно від того, ви вирішили самостійно кодувати свій веб-сайт або використовувати додаток для веб-розробників, вам може знадобитися встановити CMS, додаток для ведення блогів або інший тип програмного забезпечення для веб-розробки.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author