Найкращі послуги веб-хостингу для Малайзії

Як веб-агентство з великою кількістю облікових записів веб-хостингу (частково для розміщення наших клієнтів, а частково тому, що у нас є багато побічних проектів і хочемо експериментувати ��), ми отримали досить гарне уявлення про те, що визначає великого хоста веб-сайту.

Ми ознайомилися з усіма нашими обліковими записами, проаналізували, які веб-хости працюють добре для Малайзії (використовуючи пряме відстеження), а які – ні (і чому). Тоді ми вирішили створити цю масову сторінку порівняння, щоб поділитися тим, що ми знайшли, насолодитися!

Для швидкого ознайомлення, знайдіть наші топ-3 нижче!

Компанія, що займається веб-хостингом, Загальний рейтингЦіна / місяць.Сервери в усьому світіОсобливостіОглядиВеб-сайт
Логотип хостингу 2,99 RM (величезний розпродаж)

 • Дуже дешевий
 • Супер просте налаштування
 • Чуйна підтримка
 • Відмінна продуктивність і швидкість
 • Сінгапурські сервери + Глобальна мережа
 • 30-денна гарантія повернення грошей!

Огляд хостингу
siteground2 3,95 дол. США (знижка 67% на 1-й рахунок-фактура)
 • Сінгапурські сервери + глобальна мережа
 • Доступне
 • Чудова ефективність
SiteGround Огляд
GreengeeksLogo 2,95 дол. США
 • Зелений хостинг
 • Необмежений обсяг диска
Огляд GreenGeeks

Contents

Про наші відгуки про хостинг

Коли ми писали наші огляди веб-хостингу для Малайзії, ми враховували безліч факторів.

До них відносяться час безперебійного користування, параметри підтримки та час відповіді, швидкість, розташування сервера, простота використання, вартість проти вартості, дисковий простір тощо.

Два найважливіші фактори, на яких ми зосереджуємось, – це підтримка �� та швидкість ⚡.

Візьмемо для прикладу швидкість веб-сайту, чи знаєте ви, що затримка на 1 секунду означає, що кількість переглядів сторінки зменшиться на 11%, це означає, що понад 1/10 відвідувачів просто відвернеться за кожну секунду, на яку ваш сайт все ще завантажується … ось чому гідна Інтернет провайдер хостингу є життєво важливим!

Як бачите, якість вашого веб-провайдера може мати величезний вплив на потенційний успіх вашого сайту!

Деякі сайти, на яких ми розміщували:

Популярні на сайтах

Кращий веб-хостинг Малайзії – 2020 відгуків

Тут 10 найкращих оглядів веб-хостингу для Малайзії, детально описуючи їх вартість, варіанти підтримки та місця на диску:

1. Хостинг Малайзія – найкращий загальний веб-хостинг

www.hostinger.my

Логотип хостингу

Ціна: 2,99 RM
Місце на диску: 10 Гб
Підтримка: Чат в прямому ефірі

Хостингер – найкращий сервіс веб-хостингу, доступний для Малайзії… серйозно, вони пропонують шалене значення за надзвичайно доступну вартість, процес їх налаштування дуже плавний і безпроблемний, і вони мають 30-денну гарантію повернення грошей!

У Сінгапурі у них є потужний центр обробки даних, який використовує накопичувачі твердотільного накопичувача для максимальної продуктивності. Оскільки цей центр даних близький до Малайзії, швидкість стає проблемою.

Технологія хостингу

Що стосується типів хостингу, то вони мають спільний хостинг (що саме потрібно більшості людей), хмарний хостинг, хостинг WordPress та хостинг VPS, якщо вам потрібна велика потужність. Вони також можуть подбати про ваше доменне ім’я, якщо ви ще не зареєстрували його.

Також хостингер пропонує гарантію тривалості 99,9% (і вони доставляють). У випадку простою ви можете розраховувати на чуйну та локалізовану підтримку клієнтів Hostinger, яка доступна цілодобово через чат та підтримку квитків.

Дивлячись на цінність, яку ви отримуєте лише за R22,99 / міс, та якість, яку вони отримують… це, чесно кажучи, не мислитель!

Плюси

 • Швидка швидкість завантаження веб-сайту
 • Прекрасна підтримка
 • Дуже доступний за ціною
 • Глобальна мережа серверів
 • Супер просте налаштування
 • Цілодобовий доступ до професійної підтримки клієнтів

Мінуси

 • Н / З

2. SiteGround – загальний веб-хостинг, який займається підключенням

www.siteground.com

Логотип SiteGround

Ціна: 3,95 дол. США
Місце на диску: 10 Гб
Підтримка: Телефон, чат, квитки

SiteGround – це надійний хостинг-сервіс із центрами обробки даних по всьому світу. Як результат, ви можете забезпечити свою цільову аудиторію швидким часом завантаження веб-сторінок, незалежно від того, де вони перебувають у світі.

Цей хост пропонує три плани хостингу, StartUp, GrowBig та GoGeek. Усі ці плани відносно доступні, і всі вони забезпечують високоцінні функції. Ресурси та функції, які ви отримуєте з усіма трьома програмами, включають неперевірений трафік, безкоштовну установку WordPress та автоматичні оновлення, безкоштовний сертифікат SSL, щоденні резервні копії та необмежену кількість баз даних.

Усі три плани також включають безкоштовну функцію CloudFare CDN, за допомогою якої ви можете ще більше підвищити швидкість роботи своїх сайтів. За допомогою плану запуску ви можете зареєструвати лише один веб-сайт, але за допомогою програм вищого рівня ви можете реєструвати необмежену кількість веб-сайтів.

SiteGround має чуйну команду підтримки, яка доступна цілодобово через чат, телефон та електронну пошту. Останній зазвичай отримує відповідь протягом десяти хвилин.

Плюси

 • Швидкий час завантаження веб-сторінки
 • Підходить для націлювання на аудиторії в будь-якій точці світу
 • Доступні, високоцінні плани хостингу
 • Повний спектр функцій безпеки
 • Відповідна команда підтримки, до якої легко отримати доступ

Мінуси

 • Висока вартість, ще більші витрати на оновлення

3. Greengeeks – найкращий зелений веб-хостинг

www.greengeeks.com

Логотип GreenGeeks

Ціна: $ 2,95 (дол. США)
Місце на диску: Необмежений
Підтримка: Телефон, чат, квитки

GreenGeeks – ще один життєздатний варіант хостингу в Малайзії. Однією з їх відмінних особливостей є те, що вони купують сертифікати на відновлювані джерела енергії на суму 300% споживання енергії. Потім компанія експортує цю енергію в мережу, щоб компенсувати її використання.

Що стосується продуктивності сайту, то пропозиція GreenGeek нарівні з пропозицією лідерів галузі. Компанія має кілька центрів обробки даних, масиви зберігання RAID-10 на основі SSD та безкоштовну інтеграцію CDN. Отже, ви можете забезпечити цільову аудиторію з високою швидкістю завантаження та винятковою роботою користувачів у будь-якій точці світу.

Інші безкоштовні, але високоцінні функції, які ви отримуєте за допомогою GreenGeeks хостингу, включають перетягувач веб-конвеєрів, перенесення веб-сайту на новий домен та облікові записи електронної пошти. Ви також отримуєте необмежений веб-простір SSD, передачу даних, бази даних MySQL та домени.

Підтримка, яку пропонує GreenGeeks, включає цілодобову технічну підтримку та підтримку за допомогою прямого чату, телефону та електронних листів. Вищезазначена підтримка ідеально підходить для клієнтів, які потребують особистої технічної уваги щодо своїх проблем.

Плюси

 • Безпечний та надійний сервіс веб-хостингу
 • 24/7 технічна підтримка
 • 300% компенсація відновлюваною енергією
 • Високі швидкості завантаження веб-сайту
 • Широкий спектр необмежених ресурсів, включаючи простір на диску

Мінуси

 • У Сінгапурі немає центру обробки даних

4. Хостинг A2 – найкращий хостинг для торговельних посередників

www.a2hosting.com

Логотип хостингу A2

Ціна: 3,92 дол. США (дол. США)
Місце на диску: Необмежений
Підтримка: Телефон, чат, квитки

Хостинг A2 – це доступна хостингова послуга, яка пропонує широкий спектр переваг та можливостей. Послуги, які надає цей хост, включають спільний хостинг, параметри плану реселерів та варіанти VPS.

Ця послуга ідеально підходить для власників веб-сайтів у Малайзії, які орієнтуються на аудиторії у Південно-Східній Азії, завдяки потужним центрам обробки даних у Сінгапурі. Цей хост та використання SSD-накопичувача та CloudFare CDN дозволяють зробити швидкі швидкі завантаження, що значно сприяє рейтингу сторінок результатів пошуку та користувацькому досвіду..

Інші функції, які пропонують плани A2 хостингу, включають безкоштовну міграцію сайту, гарантії повернення грошей у будь-який час та інтуїтивно зрозумілий користувальницький інтерфейс для входу. Крім того, A2 хостинг також надає 99,9% гарантії тривалості роботи, що набагато вище середнього показника. Цей високий відсоток часу роботи також є основою для надійності цієї послуги.

У хостингу A2 є спроможна команда підтримки, до якої ви можете отримати доступ 24/7 за допомогою чату або телефону в прямому ефірі. Ви також можете подати квиток, якщо у вас є проблеми з послугою. Існує період очікування з функцією чату в реальному часі, що може викликати розчарування.

Плюси

 • Швидке завантаження веб-сторінок
 • Високий відсоток часу роботи
 • Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс для входу клієнта
 • Зберігання SSD з функцією CloudFare CDN
 • Широкий спектр необмежених ресурсів

Мінуси

 • Підтримка чату в реальному часі може бути покращена

5. Shinjiru – Місцевий веб-хостинг

shinjiru.com.my

Shinjiru логотип

Ціна: RM192,36 / рік
Місце на диску: 10 Гб
Підтримка: Телефон, чат, квитки

Shinjiru – постачальник хостингових послуг на базі Малайзії, який пропонує широкий спектр доступних рішень та функцій для власників веб-сайтів, орієнтованих на місцеву аудиторію. Хостингові послуги, які пропонує Shinjiru, включають спільний хостинг, VPS та спеціальні хостингові рішення для користувачів, які серйозно ставляться до безпеки сайту.

Shinjiru також є сертифікованим реєстратором домену. Вони надають хостинг електронної пошти та пропонують безкоштовні послуги з міграції веб-сайтів. Компанія має потужний сервіс у Малайзії та забезпечує 99,9% гарантії тривалості роботи для додаткового спокою. Швидкість завантаження Shinjiru нарівні з більш відомими постачальниками послуг хостингу, що робить його доступним варіантом для місцевих сайтів.

Цей хост пропонує також широкий спектр функцій безпеки, включаючи всеосяжну мережу захисту від DDOS-захисту від атак та моніторинг 27/7. На серверах компанії також є інтегровані системи відмови та системи високого класу безпеки.

Якщо у вас виникли проблеми з розміщенням вашого веб-сайту, ви можете зв’язатись із професійною командою підтримки Shinjiru, яка доступна 24/7 через чат, електронну пошту чи телефон.

Плюси

 • Відмінні функції безпеки, включаючи захист від атак від DDoS
 • 99,9% гарантії тривалості роботи
 • Доступне ціноутворення з високоцінними пропозиціями
 • Безкоштовна міграція сайту та реєстрація домену

Мінуси

 • Може не підходити для залучення до міжнародної аудиторії

6. Kinsta – найкращий керований хостинг WordPress

kinsta.com

kinsta логотип

Ціна: $ 30 (USD)
Місце на диску: 10 Гб
Підтримка: Живий чат, квитки

Kinsta – це керований веб-хостинг WordPress, який пропонує широкий спектр інструментів управління WordPress та інтуїтивний, зрозумілий інтерфейс. Преміум-мережа Google Cloud надає всі рішення щодо розміщення хостингів Kinsta, що робить його ідеальним варіантом для власників сайтів WordPress.

Найвизначнішою перевагою цієї послуги є швидкі часи завантаження, завдяки розташуванню серверів, до яких належить Сінгапур. Ви також можете ввімкнути технології CDN або кешування, щоб ще більше скоротити час завантаження вашого веб-сайту.

Kinsta також пропонує 99,9% гарантії безперервного часу, так що ви можете бути впевнені в мінімальних простоях. Однак у Kinsta 100% тривалості роботи з грудня 2018 року, що є результатом його хмарної інфраструктури.

Крім того, регулярні перевірки часу та постійний моніторинг, команда Kinsta може негайно реагувати на коди відповідей на помилки. Якщо Kinsta не зможе вирішити проблему протягом тридцяти хвилин, вони видадуть кредит у ваш рахунок.

Ви можете зв’язатися із службою підтримки Kinsta за допомогою їхнього домофона, спілкування в чаті та квитків на підтримку. Їх підтримка клієнтів дуже чуйна, і ви можете очікувати відповіді протягом п’яти хвилин після того, як зв’язатися з ними.

Плюси

 • Один з найкращих веб-хостів WordPress
 • Швидке завантаження веб-сторінок
 • 100% тривалості роботи з 2018 року
 • Корисна та чуйна підтримка
 • Kinsta використовує преміальну мережу Google Cloud

Мінуси

 • Дорого

7. ХостПапа

www.hostpapa.com

Логотип HostPapa

Ціна: 3,95 дол. США
Місце на диску: 100 ГБ
Підтримка: Телефон, чат, квитки

HostPapa пропонує важливі хостингові послуги з особливим акцентом на стійкі бізнес-практики та екологічно чистий хостинг. У цього хоста доступні три плани для вибору: обліковий запис Starter на базі cPanel, акаунт Business та акаунт Business Pro.

План Starter пропонує безліч функцій, включаючи нерегульовану пропускну здатність, безкоштовний домен та безкоштовну міграцію веб-сайтів. Ви також отримаєте доступ до встановлення WordPress в один клік та шифруємо SSL, основний розробник сайту з обмеженням на три сторінки..

Бізнес-план пропонує широкий спектр необмежених ресурсів, які включають веб-простір, пропускну здатність, домени та електронні листи. Ви отримуєте сертифікат SSL та автоматичні оновлення лише в разі оновлення до акаунта Business Pro.

Підтримка клієнтів HostPapa доступна цілодобово через чат, телефон та електронну пошту. Підтримка телефону доступна у 17 країнах, включаючи Малайзію. Однак функція чату в реальному часі не працює добре, і натиснувши на неї, відкриється нова вкладка, на якій вам доведеться знову увійти до свого облікового запису HostPapa.

Плюси

 • Гідна швидкість завантаження веб-сайту
 • Високий відсоток тривалості 99,9%
 • Доступний широкий спектр хостингових рішень
 • 1-клацання функції установки WordPress
 • Підтримка клієнтів доступна 24/7

Мінуси

 • Плани відносно дорогі
 • Живу функцію чату можна вдосконалити

8. BlueHost – хороший веб-хостинг для початківців

www.bluehost.com

Bluehost логотип

Ціна: 3,95 дол. США (дол. США)
Місце на диску: 50 Гб
Підтримка: Телефон, чат, квитки

Bluehost є одним із найвідоміших постачальників послуг веб-хостингу у світі та є компанією, яку WordPress рекомендує для своєї системи управління контентом. Ця компанія пропонує доступне ціноутворення, без прихованих платежів та безкоштовний домен протягом першого року після реєстрації.

У Bluehost є центри обробки даних у Сінгапурі та Японії, а це означає, що ви можете забезпечити користувачів з цієї частини світу швидким часом завантаження та оптимальним користувацьким досвідом. Ви можете використовувати цей хост для широкого спектру хостинг-рішень, включаючи спільний хостинг, хмарний хостинг, віртуальний приватний сервер, хостинг WooCommerce та хостинг WordPress.

Є три плани на вибір: Basic, Plus та Prime. Основний план включає лише хостинг для одного сайту, одного домену та 25 субдоменів. Завдяки планам вищого рівня ви отримуєте хостинг для необмеженої кількості веб-сайтів з необмеженою пропускною здатністю та веб-простором.

Ви також можете зареєструвати необмежену кількість облікових записів електронної пошти. Ці плани не включають безкоштовну міграцію веб-сайтів, що є функцією, яка може знадобитися власникам веб-сайтів.

Плюси

 • Швидкий час завантаження веб-сайту
 • Широкий спектр необмежених ресурсів
 • Чуйна та корисна підтримка
 • Рекомендовано WordPress
 • Доступний широкий спектр хостингових послуг

Мінуси

 • Ціни на поновлення збільшуються
 • Без вільної міграції сайту

9. Сонник

www.dreamhost.com

Логотип Dreamhost

Ціна: 7,95 дол. США (дол. США)
Місце на диску: Необмежений
Підтримка: Телефон, чат, квитки

DreamHost – один із старих постачальників послуг веб-хостингу в цій галузі та дієвий варіант для невеликих власників веб-сайтів з обмеженими бюджетами. Цей хост має декілька серверів у кількох місцях, що робить можливою швидку швидкість завантаження.

DreamHost має середній відсоток тривалості тривалості 99,4%. Цей відсоток непоганий у порівнянні з відсотками постачальників послуг нижчого класу на ринку, але є веб-хости, які постійно підтримують відсоткові тривалість тривалості роботи 100%.

Однією з переваг пакетів DreamHost є те, що вони включають необмежену пропускну здатність і дисковий простір. Ви також можете скористатися цією службою хостингу разом із розробником веб-сайтів DreamHost, а також продуктами, такими як Wix та Weebly.

Інші функції, які ви отримуєте за допомогою цієї послуги, включають інсталятор в один клік, безкоштовний домен, безкоштовний захист конфіденційності, безкоштовну безпеку SSL, налаштування WordPress та автоматичне резервне копіювання. Плани DreamHost порівняно доступні, і вони не збільшують плату за оновлення, як більшість інших хостів.

Плюси

 • Доступний широкий спектр високоцінних функцій
 • Підвищення плати за оновлення не застосовується
 • Плани відносно доступні
 • Необмежена смуга пропускання та місця на диску
 • Добре працює з кількома розробниками веб-сайтів

Мінуси

 • Не містить cPanel
 • Вам потрібно заплатити за міграцію веб-сайтів
 • Середній відсоток часу занадто низький

10. Sempoi – Місцевий веб-хостинг

sempoihosting.com

Sempoi логотип

Ціна: 500,00 RM / рік для гідного плану
Місце на диску: 10 Гб
Підтримка: Телефон, квитки

Sempoi Hosting – це малайзійська хостингова компанія, яка пропонує широкий спектр надійних хостингових рішень та необмежену кількість ресурсів. Нещодавно Sempoi хостинг оновив свої центри обробки даних, щоб включити веб-сервери LiteSpeed ​​та використання баз даних SSD та MariaDB. Результат – швидкий час завантаження сайту та оптимальний досвід користування аудиторією в Малайзії.

Sempoi хостинг пропонує три хостинг-рішення: гнучкий, eXtra та SupereXtra. Особливості гнучкого плану дещо обмежені, лише 150 МБ дискового простору та 10 ГБ пропускної здатності на місяць. План SupereXtra включає 10 ГБ дискового простору та 100 ГБ щомісячної пропускної здатності.

Функції безпеки, які ви отримуєте за допомогою хостингу Sempoi, обмежені і не включають SSL-сертифікати чи рішення SiteLock. Однак ви отримуєте доступ до необмежених ресурсів, які включають акаунти електронної пошти, MySQL, додаткові домени, паркування домену та облікові записи FTP.

Хостинг Sempoi може здатися життєздатним варіантом через низькі ціни, але хостинг-сервіс пропонує лише один річний цикл виставлення рахунків. Крім того, підтримка не доступна цілодобово, і ви не можете зв’язатися із службою підтримки в чаті.

Плюси

 • Кілька необмежених ресурсів
 • Широкий спектр хостингових рішень
 • Відносно швидке завантаження веб-сайту

Мінуси

 • Обмежені можливості
 • Мала пропускна здатність та місце на диску
 • Обмежені функції безпеки

Як знайти найкращого веб-хостингу для Малайзії

Вибираючи кращого веб-хостингу для свого веб-сайту в Малайзії, ви повинні розуміти цілі власного веб-сайту. Наприклад, якщо ви хочете використовувати свій сайт для транзакцій та обміну конфіденційною інформацією, вам потрібен хост, який пропонує широкі рішення безпеки.

Крім того, ви також хочете, щоб ваші веб-сторінки швидко завантажувалися, і ваш сайт повинен мати можливість легко обробляти великі обсяги трафіку.

Щоб ваш веб-сайт відповідав цим вимогам, потрібно пам’ятати про кілька факторів. Нижче ми розглянемо деякі найважливіші міркування при виборі найкращого веб-хостингу.

Місцезнаходження сервера

Місце розташування сервера хостингу є одним із факторів, що визначають швидкість веб-сайту. В ідеалі обраний вами хост повинен мати сервер, близький до цільової аудиторії.

карта розташування сервераНаприклад, якщо ви орієнтуєтесь на аудиторії в Малайзії, ваш хост повинен мати сервер у Сінгапурі чи Малайзії. Для глобальної аудиторії виберіть хоста зі світовими центрами обробки даних.

Час роботи

Під час обігу йдеться про час роботи центрів обробки даних вашої послуги хостингу, і він має відсотковий показник. Чим вищий цей відсоток, тим надійніше хостинг-сервіс.

Відсоток часу на 99,94% може здатися високим, але він занадто низький, якщо на вашому сайті великий обсяг трафіку. Дотримуйтесь хостинг-послуг із відсотком тривалості не менше 99,8%. Ви можете перевірити нашу панель інструментів для прямого відстеження тут із усіма хостами, яких ми зараз відстежуємо.

Місце на диску

Місце на диску вказує, скільки даних ви можете зберігати на своєму сайті у вигляді тексту, зображень та відео. Якщо у вас є багатий на вміст веб-сайт, шукайте хостинг-плани, які пропонують необмежену кількість пам’яті. Крім того, виберіть хостинг-платформу, яка використовує твердотілі накопичувачі (SSD), оскільки вони також сприяють швидкості веб-сайту.

Пропускна здатність та передача даних

Пропускна здатність – це ще один фактор, який впливає на швидкість завантаження вашого веб-сайту та роботу користувачів. Якщо у вас обмежена пропускна здатність, ваш сайт може не працювати безперебійно. Ви також можете втратити рейтинг Google, а повільний час завантаження може розчарувати відвідувачів. Плани, які пропонують необмежену пропускну здатність, є найкращим варіантом для великих веб-сайтів.

Швидкість

Місце розташування сервера, пропускна здатність та місця для зберігання – усі фактори хостингу, які впливають на швидкість вашого веб-сайту. Google хоче показати своїм користувачам найкращі результати для їх запитів, і якщо ваш сайт повільний, пошукова система перемістить його вниз у рейтингу, щоб забезпечити оптимальну роботу користувачів.

Швидкість сервера

Повільні веб-сайти також можуть вплинути на надійність вашого бренду.

Підтримка

Якщо з хостингом вашого веб-сайту щось не вдається, вам потрібен негайний доступ до дієздатного члена хостингу. Більшість хостинг-сервісів надають доступ до своїх служб підтримки через чат, телефон, електронну пошту або використання квитків на підтримку. Якщо послуги підтримки хоста відсутні, не підписуйтесь на їхні послуги.

Безпека

Усі веб-сайти сприйнятливі до питань безпеки та порушення даних, особливо від кібер-злодіїв, які хочуть отримати доступ до конфіденційної інформації. Якщо ваш клієнт є жертвою порушення даних, це може завдати шкоди лояльності та прибутковості вашого клієнта. Постачальники послуг веб-хостингу пропонують функції безпеки, які включають сканування зловмисного програмного забезпечення та автоматичні оновлення для запобігання проблем із безпекою.

SSL сертифікати

Сертифікат шару захищених сокетів (SSL) забезпечує ваш веб-сайт аутентифікацією та дозволяє зашифроване з’єднання. Такі пошукові системи, як веб-сайти Google, мають рейтинги SSL вище, намагаючись досягти максимальної цінності.

SSL-сертифікати

Більшість безкоштовних планів включає сертифікат SSL, який ідеально підходить, якщо у вас обмежений бюджет. Давайте Encrypt – це головна компанія, яка роздає основні SSL сертифікати та є партнерами з компаніями, що займаються веб-хостингом.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author