Найкращі платформи торгівлі акціями (Канада)

Якщо ви перебуваєте на цій сторінці, ви, мабуть, зрозуміли, що використання локального брокерського облікового запису TD або RBC – це не найкращий варіант. Високі гонорари та жахливий інтерфейс для активної торгівлі / купівлі акцій.

Введіть онлайн-брокера.

Інтернет-брокери за останні кілька років вибухнули в популярності з поважних причин – вони дешевші, швидші, безпечніші та мають гарний UX. ��

Мене звуть Гері, і хоча цей блог присвячений вивченню того, як будувати бізнес в Інтернеті, я дуже багато досліджував про різні інструменти для інвестування (дізнайтеся більше на сторінці моїх інструментів для малого бізнесу).

Я спробував усе, від останніх і найпопулярніших радників з роботів, до кращого інвестування в мистецтво. Трохи прикро, що у канадців немає стільки цифрових банків, як наші двоюрідні сестри в США. Менша конкуренція також означає менші угоди для нас з розумом розумних Canucks.

У цьому огляді я буду розбивати основні торгові платформи та класифікувати їх за комісіями, послугами та іншими пов’язаними послугами.

⚠️ Зверніть увагу: я не є ліцензованим фінансовим радником. Я не даю фінансових рекомендацій або схвалюю жодну з цих компаній. Цей огляд на 100% об’єктивний та написаний, щоб допомогти читачам зрозуміти різні плати та послуги для кожної компанії. Зверніть увагу, що використання торгових платформ в Інтернеті ризиковано, і ви можете втратити свої гроші. ⚠️

Contents

Guide Посібник з канадської фондової платформи ����

Швидкий підйом платформ для торгівлі акціями в Інтернеті, особливо за останнє десятиліття, зробив канадцям набагато простіше та зручніше купувати акції. Однак, через безліч пропонованих особливостей, це також зумовило необхідність виділити серед них сфери розрізнення.

Без посібника з покупки ви не можете остаточно знати, яка комбінація функцій інтернет-брокера сумісна з типом торгівлі, якою ви займаєтесь, а також з обмеженнями кожного з них..

Є основні фактори, які потрібно враховувати при виборі онлайн-брокера, такі як комісії, стягнуті комісії, наданий вибір інвестицій, варіанти рахунків, дослідження, обслуговування клієнтів тощо..

Торгівля в Інтернеті – головна привабливість, тому що вона забезпечує як ризик, так і пропозицію з високою винагородою, що приваблює темперамент більшості трейдерів, що працюють в день.

При такій кількості доступних онлайн-брокерів все зводиться до вибору торгової платформи, яка втілює найбільш важливі для вас функції.

Ось деякі з факторів, які враховуються, і тренер повинен використовуватись, щоб вибрати правильну платформу.

 • Порівняння виділень ✅ зосередившись на їхніх функціях, інструментах та ресурсах, щоб побачити, як вони на кожній платформі відповідають вашим потребам.
 • Порівняйте комісію ✅ комісійні, особливо якщо ви торгуєте часто та великими обсягами. Перевірте, чи сплачує брокер додаткову плату за замовлення та інвестиційні продукти, які є спеціалізованими. Розглянемо також, чи стягуються високоефективні торги у відсотках від загальної вартості торгівлі, а не з фіксованою сумою комісійних платежів.
 • Які дослідження, поради та навчальні  ✅ платформа надає ресурси? Як порівняються запропоновані інструменти дослідження, такі як новини ринку, аналіз та оновлення з іншими. Це особливо важливо, якщо ви початківець та / або інвестор, орієнтований на себе.
 • Є торгова платформа інтегрована з банківськими послугами?  Деякі брокерські послуги дозволяють переводити гроші з торгового рахунку на інші банківські рахунки, навіть заощадження. Деякі здійснюють подальший крок надання дебетових карток вашими рахунками.
 • Це добре інтегрована з існуючою технологією щоб дозволити вам максимізувати свої зусилля, як-от інтеграція з банківськими рахунками, надання мобільних пристроїв, додатків та інших технологій.

Різниці в торгівлі між Канадою та США

Торгівля США проти Канади

Через близькість обох країн, послаблені торговельні бар’єри, включаючи тісні культурні та політичні зв’язки, торгівля акціями в Інтернеті в Канаді багато в чому схожа на торгівлю, як це робить американський резидент у США..

Однак є кілька важливих торгових міркувань, які зберігаються в Канаді, але вони не є чинником у Сполучених Штатах. Як канадські інвестори, вам потрібно знати про ці відмінності.

Типи замовлень та операції: ✅ Різні типи замовлень є стандартними для всієї галузі, як-от ринкові замовлення, лімітні години та зупинки замовлень. Однак те, що доступно з точки зору торгових акцій, залежить від Канади та ринку США. Інші сфери, які можуть змінюватись, – це розширені типи замовлень, такі як умовні замовлення та гнучкість при торгівлі після години.

Мобільні додатки: ✅ Прийняття мобільних додатків майже повністю на ринку США. Однак у Канаді не у кожного брокера є мобільний додаток, і навіть коли вони є, якість може різко відрізнятися за пропонованими функціями..

Банківські послуги:  У США банки, що пропонують послуги онлайн-торгівлі (наприклад, Merrill Edge через Bank of America), як правило, забезпечують безперебійну роботу клієнтів. Вони прагнуть забезпечити послідовний інтерфейс для входу між банком та його брокерською групою, що полегшує перемикання між цими платформами. Це також робить інші завдання, такі як переміщення грошей між цими рахунками, більш гнучкими. Таким чином, жителі США очікують на більш інтегрований, цілісний досвід із подібними функціональними можливостями.

Короткий огляд найкращих торгових платформ в Канаді

Категорії

1. Кращий загальний – Questrade

 • Комісія зі стандартного акціонерного капіталу: Мінімум від 4,95 до максимуму 9,95 долара, але пайові фонди – 9,95 долара за торг.
 • Найкраща ціна комісії: 0,01 дол. США за акцію (макс .: 4,95 дол. США).
 • Щорічна плата: Жодна
 • Мінімум для відкриття рахунку: 1000 доларів
 • Плата за технічне обслуговування / бездіяльність: 24,95 долара США стягується за квартал, коли залишок на рахунку падає нижче 5000 доларів США і принаймні одна торгівля не розміщується.
 • Комісійні безкоштовні ETF: Ні

Швидкий знімок інформації

Щоб підкреслити позитивний вплив Questrade, канадці вважають цього інтернет-брокера, заснованого в 1999 році, не тільки найкращим для торгівлі на канадському фондовому ринку, але і в США..

Для канадців, які перенесли короткий кінець палиці, коли мова заходить про дешеві торги протягом декількох років, особливо порівняно з Штатами, ціна і доступність Questrade є освіжаючою зміною. Без щорічних комісій, незалежно від розміру рахунку, який ви здійснюєте, Questrade ефективно дозволяє створити портфель на основі ETF за 0 доларів.

Клієнтський досвід Questrade дуже хороший, насправді майже бездоганний. Він забезпечує структуру плати за босоніжки, яка поєднується з відмінною торговою платформою, що складається з численних інструментів для надання допомоги трейдерам.

На момент написання цього документа, як найбільший незалежний Інтернет-брокер Канади, він має активи понад 9 мільярдів доларів, що дозволяє канадцям приємною альтернативою торгувати та інвестувати лише з великими банками..

Універсальність та прозорі ціни

Торгова платформа Questrade є універсальною, що дозволяє інвестору створити диверсифікований портфель облігацій, форекс, акцій, CFD, пайових фондів, ETF. Він також дозволяє отримати доступ до IPO, міжнародних акцій, навіть дорогоцінних металів та гарантованого інвестиційного сертифікату (GIC).

Його мантра дозволяти вам зберігати більше своїх грошей відображається на його структурі, яка дозволяє клієнтам економити більше на комісіях, щоб вони могли більше інвестувати в себе. Завдяки своїй конкурентоспроможної комісії з низькими комісіями, Questrade позиціонував себе як лідер країни з низькими витратами, пропонуючи канадцям безготівкові торги ETF.

Інші халяви, пропоновані в бонансі Questrade, включають не сплачувати щорічних зборів за рахунок RRSP або TFSA, відсутність плати за відкриття або закриття та свободу переказувати рахунок.

Завдяки безплатним покупкам ETF та знижкам, доступним для активних трейдерів, Questrade забезпечує канадцям прозорі ціни, що дозволяють їм ефективно оцінити рентабельність своїх портфельних інвестицій.

Questrade дозволяє своїм клієнтам торгувати через три торгові платформи, включаючи форекс та CFD платформу. Він включає пакети даних про ринок, які допомагають клієнтам приймати обґрунтовані рішення, при цьому основні та вдосконалені варіанти надають відповідно дані в режимі реального часу та прямі трансляції. Questrade також надає надійні варіанти як міжнародних, так і регіональних транзакцій.

Questrade пропонує клієнтам два варіанти інвестування, кожен із яких супроводжується нижчими комісіями: Інвестиції в основному роблять самі, а також портфелі Questwealth. Останнє дає змогу створити заздалегідь створений портфель, тоді як перший залишає вас на власні пристрої з самостійним обліковим записом, хоча ви заощаджуєте на комісіях.

Портфелі Questwealth подібні до пайових фондів, тому плата за управління застосовується за допомогою цих диверсифікованих портфелів ETF. Однак, оскільки цей портфель продуманий експертами, він може допомогти вам швидше досягти своїх фінансових цілей, особливо на тлі зниження його плати (0,25% або 0,20% після $ 100 000).

Нижчі збори Questrade не повинні чхати, тим більше, що вони мають потенціал до з’єднання і в кінцевому підсумку залишають вас на 30% заможнішими, ніж ви б інакше стали без переваги портфелів Questwealth.

кращі торгові акції Канади

Questrade – це веб-версія, але також надає можливість мобільного додатку. Questrade надає своїм клієнтам торгові можливості через три торгові платформи, на додаток до форекс та CFD платформи.

Однак однією з речей, що не подобається в Questrade, є той факт, що вона стягує щоквартальну плату за бездіяльність у розмірі 24,95 долара, коли залишок на рахунку падає нижче 5000 доларів США, і якщо торгів не проводиться..

Questrade забезпечує універсальність, підтримуючи різні типи рахунків, починаючи від традиційного типу облікових записів, аж до пенсійних рахунків і навіть добру дозу деяких керованих облікових записів..

Повний перелік цих рахунків включає наступні: Оподатковувані ощадні рахунки (TFSA); Маржинальні рахунки фізичних осіб, спільних чи організаційних; Фонди доходів від життя (LIF); Зареєстровані пенсійні заощадження (RRSP); Зареєстровані плани заощаджень на освіті (RESP); Зареєстровані фонди доходів на пенсію (RIF); Заблоковані пенсійні рахунки (LIRA); і повністю керовані облікові записи.

Плани ринку Questrade

Активний трейдер має кілька варіантів щодо планів даних Questrade. Будучи активним трейдером, ви автоматично отримуєте доступ до базового плану, але сплачуючи додаткову щомісячну плату, ви можете отримати доступ до ще більшої кількості доповнень даних.

Плани ринкових даних є базовими (безкоштовно з усіма обліковими записами, надає ринкові дані в режимі реального часу), розширені ($ 19,95 / місяць CAD, включає в себе потокові трансляції даних), тоді як пакет Advanced коштує $ 89,95 на місяць. Більше того, ці плани відкалібровані для розміщення як канадських, так і американських торговців. Наприклад, розширений план поставляється як з американським, так і з канадським планами пакетів даних.

Basic ідеально підходить для новачків і початківців трейдерів. Окрім надання даних у режимі реального часу одним кліком, він постачається як із канадськими котирувальниками швидкісного рівня 1, так і з американськими цитатами рівня 1; обидва вони безкоштовні.

Удосконалене включає в себе все, що постачається з базовим, при цьому додаючи поліпшені потокові дані рівня 1, які були покращені. Інші положення – зручності для полегшення спекуляцій у денній торгівлі, наприклад, трансляція в реальному часі для Trader Trader.

Не дивно, що розширений план забезпечує найбільше для активного трейдера. Доступні розширені рівні 1 та 2 рівня, які містять дані потокової трансляції для канадців, а також трансляції даних у прямому ефірі США та надання окремих доповнень даних.

Основні характеристики та вивезення

 • Збори на ETF не стягуються
 • Багато ETF на його платформі безкоштовно купувати
 • Ніяких щорічних зборів
 • Абсолютно немає плати за відкриття чи закриття
 • Низькі комісії за торгівлю
 • Надає кілька торгових платформ
 • Відмінна підтримка та обслуговування клієнтів
 • Керовані портфелі, такі як Questwealth з платою в межах від 0,17% до 0,25%, значно нижчі, ніж плата за багато взаємних фондів
 • Солідна довіра та репутація в Канаді

2. Кращий міжнародний Інтернет-брокер – Інтерактивні брокери

 • Комісія зі стандартного акціонерного капіталу: 0,5% від вартості торгівлі, 0,005 доларів США / торгівлі $ 1,00 мінімум.
 • Найкраща комісійна ціна: 1 долар
 • Щорічна плата: Жодна
 • Мінімум для відкриття рахунку: 10 000 доларів
 • Плата за технічне обслуговування / бездіяльність: $ 10 / місяць – 20 / місяць.
 • Безкоштовні ETF з комісією: так (лише глобальні X ETF)

Швидкий знімок інформації

Хоча Інтерактивні брокери (IB) не є Канадою, його набір із американськими торговими наборами має функції, які люблять канадці. Він пропонує повний доступ до основних світових ринків, і дев’ять років поспіль Barron оцінюється як Топ-Інтернет-брокер..

Незважаючи на те, що Questrade все ще є найвищою версією гори, Interactive Brokers не відстає, і канадці можуть виявити, що IB є цікавою і спокусливою альтернативою, оскільки вона є серйозним конкурентом, забезпечуючи повний доступ до основних світових ринків.

Канадською рукою цієї американської дисконтної брокерської фірми є Interactive Brokers Canada. На відміну від інших канадських дисконтних брокерських фірм, які зазвичай є дочірньою компанією великого банку, Interactive Brokers не належить до банку. Однак це не суворо: лише завдяки своєму обсягу середньоденних торгів на дохід Interactive Brokers – найбільша електронна брокерська фірма, що базується в США..

Його етос більш орієнтований і схильний до активних торговців, ніж до довгострокових інвесторів. Наприклад, як активний трейдер, структура цін Interactive Brokers безумовно допомагає контролювати ваші торгові витрати.

На жаль, якщо ви початківець і менш активний інвестор, вам, мабуть, слід шукати в іншому місці через відсутність підтримки платформи ІБ. Однак, завдяки широкій широті своєї продукції та великій різноманітності інвестицій (вона включає навіть копійчасті акції!), Якщо ви досвідчений, частий торговець, який шукає низькі комісії, то Interactive Brokers, швидше за все, буде прекрасним вибором для вас.

Функціональна платформа

Інтерактивні брокери надають декілька різних торгових платформ, таких як його торгова станція Traders (TWS), яка працює як робочий стіл. Також у їхній набір продуктів входять традиційні брокерські послуги разом із роботами-консультантами та управлінням багатством.

TWS багатофункціональний, що дозволяє користувачам підтримувати списки спостереження, відстежувати торги в режимі реального часу та отримувати сповіщення. TWS має інтерфейс прикладної програми (API), який дозволяє користувачам програмувати власні автоматизовані стратегії, які виконуються разом із програмним забезпеченням TWS.

Хоча робоча станція Traders є флагманською платформою IB, вона все ще дозволяє увійти на веб-клієнтський портал для доступу до форуму, призначеного лише для клієнтів, використання інструмента «Огляд ринку», проведення аналізу портфеля та інших торгових зручностей.

Однак з Інтерактивними Брокерами Вам потрібно щомісяця стежити за типовим обсягом торгів та розміром замовлення Ваших транзакцій. Це пояснюється тим, що для кожної категорії є кілька різних планів ціноутворення. Крім того, у IB також є мінімум для різних облікових записів, яких слід старанно дотримуватися, щоб уникнути штрафних витрат.

Questrade та IB тісно узгоджуються, тому рішення між двома брокерами, ймовірно, призведе до компромісу між простотою використання та витратами. Однак вітчизняні брокери, такі як Questrade, вигідніші для того, щоб допомогти канадцям дотримуватися місцевих податкових законів та правил, включаючи управління конвертацією валют.

Інтерактивні брокери в 2019 році визнані своєю майстерністю організаціями, які зосереджуються на інвестиціях та фінансуванні освіти, таких як Інвестопедія. Його численні нагороди були широкими та різноманітними, підкреслюючи його універсальність.

Деякі з них включають в себе наступні: Найкращі загальні Інтернет-брокери, Кращі опціони для торгів, Найкращі за низькими витратами, Кращі для акцій Пенні, Кращі для денної торгівлі та Найкращі для міжнародної торгівлі.

Основні характеристики та вивезення

 • Найкраще для просунутих трейдерів, тих, хто займається великими обсягами, опціонами, форекс та копійцями.
 • Широкий вибір, оскільки клієнти Інтерактивних брокерів можуть торгувати на 120 ринках у 31 країні, використовуючи 23 валюти.
 • Це дозволяє без комісійних торгів на клієнтському порталі фірми через платформу IBKR Lite Interactive Brokers.
 • Маржинальні ставки є одними з найнижчих в галузі, включаючи низькі комісії для торговців з великим обсягом.
 • Однак він має високий мінімум для відкриття рахунку та занадто багато комісійних платежів для активних трейдерів

3. Найкращі прозорі збори – край інвестора CIBC

 • Комісія зі стандартного капіталу: 6,95 дол.
 • Краща комісійна ціна: 4,95 долара.
 • Щорічна плата: Жодна
 • Мінімум для відкриття рахунку: не потрібно
 • Плата за технічне обслуговування / бездіяльність: 100 доларів США, якщо не підтримується мінімальний залишок у 10000 доларів США або якщо власник рахунку підтримує хоча б один зареєстрований рахунок.
 • Комісійні безкоштовні ETF: Ні

Швидкий знімок інформації

Перевага банківського посередництва очевидна завдяки краю інвестора CIBC та його здатності пропонувати своїм клієнтам свободу керувати та отримувати доступ до продуктів зі своєї банківської галузі. Це одна з речей, що робить його одним з найкращих канадських брокерських.

Керуючи CIBC Investor Services Inc., яка є дочірньою компанією CIBC (Канадський Імператорський Торговий Банк), CIBC Investor’s Edge – це онлайн-брокерство зі знижками, розроблене для власних інвесторів..

Брокерська частина Інвестора Edge надає канадцям доступ до американських та канадських ринків акцій та опціонів, фондових біржових фондів (ETF), гарантованих інвестиційних сертифікатів (GIC), облігацій та пайових фондів за низькими комісійними ставками. Якщо ви не відчуваєте себе цим, то врахуйте факт, що плата за відкриття облікового запису та мінімальний розмір рахунку відсутні.

Це забезпечує легкість та гнучкість, якщо ви хочете перейти від попереднього брокера, повернувши його до 135 доларів у встановлених комісіях за переказ активів, які оцінюються в 25 000 доларів або більше. Можливо, щоб збалансувати рівняння, «Інвесторський край» також штрафує вас за спробу виїхати, за плату за переказ $ 135, якщо ви хочете передати свої рахунки в іншу брокерську фірму.

Соціальна відповідальність також змішується з прибутками на CIBC Investor’s Edge. Зареєстрований план заощаджень на освіті (RESP), життєво важливий інструмент, який батьки використовують для фінансування післявузової освіти своїх дітей, був ліквідований. Крім того, студентам також надається можливість скористатися спеціальними тарифами комісійної комісії CIBC.

Центральний торговий центр: Інструмент CIBC Investor’s Edge Award і інструмент аналітики

Додавання комісії, придатної для студентів, за ціною 5,95 долара за фіксовану торгівлю, також підвищило вдосконалення Інвестора Edge, розроблені для того, щоб допомогти інвесторам “Зроби сам”. Частина цього розширення можливостей для самостійних трейдерів включає освіту інвесторів та пропозиції контенту.

Край інвестора CIBC призначений для індивідуального інвестора, який бажає скористатися низькими комісіями, які стягується цим брокером. Оскільки Edgestor’s Edge є частиною банку CIBC, торговці можуть інтегрувати свої інші фінансові рахунки зі своїм брокерським рахунком, використовуючи смарт-рахунок CIBC.

Брокер надає трейдерам трифекта настільних, веб-і мобільних торгових платформ, на додаток до доступу до сторонніх дослідницьких ресурсів, які корисні для самостійного інвестора або трейдера..

Інтерфейс користувача його додатків, особливо веб-сайту, мінімальний, чистий та простий; хоча деякі можуть звинуватити його у застарілому. Хоча в ньому є мобільний додаток, який доступний в App Store і Google Play, веб-сайт зручний для мобільних пристроїв і повністю чуйний, що дозволяє вам отримувати ту саму функціональність через браузер.

Край інвестора CIBC також дозволяє здійснювати торги всього за $ 6,95, що, крім того, що є цілком розумним для канадського онлайн-брокерського знижки, вигідно порівняно з іншими брокерськими компаніями в США. Ця платна комісійна комісія на даний момент робить CIBC Edge’s Edge серед найдешевших канадських банківських брокерів.

Для тих, хто вважається активним трейдером (який здійснює щонайменше 150 угод щоквартально) – їх комісія додатково знижується до 4,95 долара за торг. Можливо, завдяки тісній приналежності до банку, Інвесторський край включає концепцію домашніх (спільних / торгових органів) рахунків. Ці типи рахунків дозволяють зараховувати будь-які торги, визначені визначеним членом домогосподарства, до квартальної суми торгів.

Основні характеристики та вивезення

 • Відмовились від плати за зареєстровані плани заощадження освіти (RESPs)
 • Надає можливість інтегрувати банківські та брокерські рахунки.
 • Відсутність надання торгівлі форекс
 • Забезпечує студентські дружні комісії

4. Кращі різноманітні інструменти торгівлі – прямі інвестиції в TD

 • Комісія зі стандартного капіталу: 9,99 дол
 • Найкраща ціна комісії: 7 доларів
 • Щорічна плата: Жодна
 • Мінімум для відкриття рахунку: не потрібно
 • Плата за обслуговування / бездіяльність: 25 доларів США / квартал.
 • Комісійні безкоштовні ETF: Ні

Швидкий знімок інформації

Це один з найдорожчих брокерів, але він прагне компенсувати його широким та вражаючим набором торгових інструментів та досліджень, люб’язно надавши платформи WebBroker та Advanced Dashboard.

TD Direct Investing є частиною TD Ameritrade, яка є головним американським постачальником інвестиційних послуг та фінансовою установою. Однією з його сильних сторін, як і його материнської фірми, є велика кількість науково-дослідних ресурсів та багатий інструмент для освіти, особливо порівняно з колегами, які належать його банкам.

Будучи банківським брокерством, що належить банку, він пропонує клієнтам можливість керувати кількома рахунками та продуктами через онлайн-платформу TD. Незважаючи на те, що він орієнтований на Інтернет, він також пропонує платформу для настільних ПК як для активних трейдерів, так і для довгострокових інвесторів.

TD Direct Investing надає торговцям доступ до передових інструментів для складання графіків та торгівлі. Він надає мобільний додаток для повного обслуговування, який інтегрує торгові можливості разом із постійними потоками новин та коментарями, щоб сприяти розширенню торгівлі.

У ньому є кілька відділень обслуговування клієнтів, і якщо ви канадський, ви навіть можете запланувати зустріч у місцевому відділенні TD Direct для особистої допомоги.

Основні характеристики та вивезення

 • Досить дорогий, але з хорошими навчальними та дослідницькими інструментами
 • Наповнений передовими інструментами та технологіями, щоб допомогти досвідченим торговцям
 • Один з найкращих програм для самостійного інвестування
 • Приємний і простий у використанні

5. Найкраще для досліджень – інвестор Qtrade

 • Комісія зі стандартного капіталу: 8,75 дол
 • Найкраща комісійна ціна: 6,95 дол
 • Щорічна плата: Жодна
 • Мінімум для відкриття рахунку: не потрібно
 • Плата за обслуговування / бездіяльність: 25 доларів США / квартал.
 • Комісійні безкоштовні ETF: Так

Швидкий знімок інформації

Qtrade Investor – це повністю канадський інтернет-брокер з нагородами технології, поєднаний з незалежними інструментами дослідження, що надає користувачам динамічний досвід торгівлі.

Це надійно, і його репутація за безпеку добре зароблена. Він має тривалий досвід (заснований у 2000 році), забезпечує високий рівень захисту інвесторів і регулюється найвищим регулятором (Організація регулювання інвестиційної галузі Канади (IIROC)).

У той час як Questrade випереджає Qtrade завдяки своїй чудовій торговій платформі, Qtrade може похвалитися інструментами освіти, що перевищують середній рівень. Він забезпечує набагато більш надійний центр дослідження запасів та інструментів аналізу портфеля. Більше того, Qtrade приносить привітання без зусиль при відкритті рахунку.

Видатні засоби дослідження та освіти

Що робить Qtrade винятковою торговою платформою, – це сама широта її можливостей та можливостей. Він допомагає інвесторам з розподілом активів під час створення індивідуального портфеля, забезпечує поглиблені технічні дослідження та потокові котирування в режимі реального часу. Він навіть надає допомогу для планування пенсій.

Партнерство з Morningstar підвищило його здатність отримувати видатні дослідження пайових фондів, надаючи своїм клієнтам фундаментальний аналіз аналізу фінансів та перспектив публічних компаній.

Окрім свого фондового науково-дослідного та навчального центру, Qtrade відображає корисні інформаційні посилання на додаток до калькуляторів, які допомагають трейдерам оцінити їх потенційну віддачу. Qtrade також постачається з екраном, який допомагає торговцям знаходити необхідні їм запаси, включаючи ETF, витрати на кошти та пайові фонди, які відповідають певним визначеним критеріям (наприклад, коефіцієнт P / E та прибутковість дивідендів – коли це застосовується).

Qtrade є спритним та швидким та превентивним, щоб надати торговцям список перегляду потенційних інвестицій, а потім попереджати їх про важливі зміни чи новини щодо інвестицій, до яких вони виявили зацікавленість..

Все це поєднується разом, щоб створити дивовижний навчальний ресурс, покликаний покращити вашу здатність приймати обґрунтовані інвестиційні рішення. Незважаючи на те, що вона вирощена в домашніх умовах, її охоплення виходить за межі Канади до США, і збори, які вона стягує, є досить конкурентоспроможними порівняно з іншими канадськими брокерами..

Одним з недоліків Qtrade є те, що йому не вистачає інтеграції дебетової / кредитної картки чи електронного гаманця, що ускладнює операції з депозитом та зняттям коштів..

Основні характеристики та вивезення

 • Відмінно підходить для придбання пайових фондів.
 • Першокласне обслуговування клієнтів.
 • Чудові інструменти для освіти та досліджень

Різні види торгівлі

Основні торги: У фундаментальній торгівлі компанія або фізична особа, що займається, прагне здійснювати торги на основі фундаментального аналізу. Фундаменталісти оцінюють властивість акцій чи цінних паперів, вивчаючи та вимірюючи економічні новини та фінансові фактори, що мають відношення до основної цінності.

Деякі фактори, що приймаються до уваги, – це реструктуризація та реорганізація компанії, фактичні або очікувані звіти про прибутки, корпоративні події, розбиття акцій, злиття та поглинання. Все це може вплинути на значну вартість акцій.

Торгівля гойдалками: Свінг-торги також є основними торговцями. Різниця полягає лише в тому, що торговці акціями тримають свої акції довше, ніж за один день, як правило, від 1 до 7 днів. Тому трейдинги-гойдалки спеціалізуються на визнанні та захопленні короткострокових тенденцій, використовуючи технічну проникливість, щоб знайти акції, що демонструють короткочасний імпульс цін..

Скальпування: В іншому випадку відома як мікроторгова спроба отримати прибуток від невеликих змін цін, як правило, за участю торгів, що тривають протягом декількох секунд або хвилин.

Денна торгівля: Йдеться про купівлю та продаж акцій в один і той же день, на відміну від довгострокового утримання позиції акцій. У порівнянні зі скальпированием, це довший часовий горизонт, і кожен день трейдер закриває всі торги до закриття ринку..

Технічна торгівля: Як випливає з назви, технічна торгівля зосереджується на кількісних та прикладних аспектах торгівлі, використовуючи графіки та графіки для аналізу запасів, а також індексні графіки. Технічна торгівля шукає шаблони, такі як ознаки конвергенції або розбіжності в точках даних, які можуть вказувати на купівлю або продаж сигналів торговцю.

Торгівля імпульсом: У цьому виді торгів торговці їдуть хвилею імпульсу акцій, шукаючи руху акцій, що може свідчити про те, що вони суттєво рухаються в певному напрямку з великим обсягом. Це схоже на стрибки на прокладці акцій, які “прориваються”, щоб зафіксувати вигоду від свого цінового імпульсу.

Закони щодо канадської торгівлі

Ця категоризація є ще більш важливою з огляду на те, що Торонто фондова біржа (TSX) описується як 9-а найбільша біржа в світі, третя за величиною фондова біржа в Північній Америці за рівнем капіталізації. Це слід прямо за п’ятами Нью-Йоркської фондової біржі (NYSE) та Nasdaq. Тільки в активах TSX може похвалитися ринковою капіталізацією в районі 2,3051 трлн.

Крім того, через близькість та дружні зв’язки канадці мають безперешкодний доступ до торгових цінних паперів на біржах NASDAQ та NYSE у Сполучених Штатах. І це також представляє значну частину можливостей торгів акцій, оскільки вони є і найбільшою, і другою за величиною біржами у світі, відповідно.

Незважаючи на те, що брокерський ринок такого комбінованого розміру приносить свої переваги, такі як економія масштабу та велика кількість вибору, він також несе певні зобов’язання, якими торговці на менших ринках не обтяжені..

Цей посібник призначений для надання канадцям уявлення про розмежування можливостей кращих біржових торгових брокерів, щоб вони могли скористатися сильними сторонами, що приваблюють їхні методи торгівлі..

Якщо не вказано інше, припустимо, що ціни, вказані в цьому посібнику, є в канадських доларах.

Різні органи управління, різні мандати

У Канаді немає єдиного об’єднаного органу, що регулює торгівлю акціями, тому ми розглядали дві найбільш домінуючі торгові біржі, щоб взяти підказку щодо її діючих законів про торгівлю. Оскільки центром тяжкості торговельної діяльності в Канаді є Торонто фондова біржа (TSX) та Канадська біржа цінних паперів (CSE), це були предметом нашої уваги.

У Канаді є дві публічні біржі венчурного капіталу, а саме: TSX Venture Exchange (TSXV) та Канадська біржа цінних паперів (CSE). Фондова біржа в Торонто (TSX) стала найбільшою в Канаді.

Для неусвідомлених, якщо припустити, що Торонто фондова біржа (TSE або TSX) схожа на канадську версію Нью-Йоркської фондової біржі, тоді біржа венчурних операцій TSX (TSX-V) еквівалентна біржі NASDAQ Small Cap або OTCBB. Щодо ринкової видимості, TSXV є кращим, хоча CSE кращий за вартістю, простотою та ефективністю.

Ми розглянемо закони Канади щодо торгівлі акціями через регулювання цих основних торгових органів.

Примітка: Майже все, що подано нижче, узагальнено та скорочується через обмеження часу та простору. Бажаючі отримати більш глибокі та детальні знання повинні прочитати тут.

Канадська біржа цінних паперів (CSE)

Вимоги до звітності CSE спрощені, з додатковою перевагою – зменшення бар’єрів для лістингу.

Схвалення як дилер

 1. Біржа може, з розумом, дотримуватися цих вказівок щодо схвалення дилера:
  1. Поставити заявника беззастережно як дилера;
  2. Відмовтеся схвалювати заявку, особливо після того, як Біржа врахувала наступні відповідні фактори, але не обмежуючись ними:
   1. дилер вважається не кваліфікованим через цілісність, платоспроможність, навчання чи досвід, або
   2. Біржа вважає, що таке схвалення інакше не є інтересом суспільства.

Права заявника

 1. Якщо Біржа пропонує схвалити або відмовити дилеру відповідно до його умов, заявником є:
  1. Інформується через заяву, на підставі якої Біржа пропонує схвалити або відхилити заявника відповідно до його умов.
  2. Право на оскарження рішення, прийнятого Біржею.

Доступ до торгової системи

 1. Дилер не повинен дозволяти чи дозволяти будь-кому доступ до торговельної системи, якщо не виконуються наступні умови:
  1. Ця особа є схваленим торговцем, який має добру репутацію на Торонто фондовій біржі або TSX Venture Exchange.
  2. Користуючись торговою системою, дилер прямо погодився прийняти всю відповідальність, що випливає з використання системи.

Підсумок

Канадський трейдер має унікальну позицію, щоб скористатися широким внутрішнім та північноамериканським ринком. Але щоб цю перевагу перетворити на виграшну стратегію, трейдер повинен мати чітке розуміння інструментів та особливостей, необхідних для досягнення успіху на цьому ринку.

У цьому посібнику подано звіт про компромісні та конкурентні переваги, які пропонують інтернет-брокерські послуги, що діють у цьому регіоні, будь то новачок, активний або самонаправлений трейдер.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author