Маленький апельсин – чому 17 з 30 огляду

Мала помаранчева домашня сторінка

Маленький апельсин придбав у 2012 році Endurance International Group (EIG), той самий конгломерат за популярнішими (і прямо названими) Bluehost та HostGator.

Це може бути попереджувальним знаком для компанії, чий логотип – “домашній хостинг”. Однак, на відміну від цих двох помітних брендів, малий помаранчевий, здається, не втратив свого прямого підходу.

Ми створили базовий веб-сайт WordPress на їх найдешевшому хостинговому плані під назвою “Tiny Plan” ще в червні 2015 року і зібрали їхній час роботи & статистика швидкості за останні 24 місяці.

Як вони порівнюються зі своїми відомими сестринськими брендами? Погляньмо.

Плюси використання малого помаранчевого хостингу

Спочатку був запущений ще в 2003 році Тімом Дорром, “Маленький помаранчевий” тепер має два серверні місця в Далласі, Техас та Дірборн, Мічиган. Маленький помаранчевий, незважаючи на їх невеликий статус та примхливу назву, деякий час займався цим бізнесом. Дані доводять, що вони знають, що роблять.

1. Сильний час роботи 99,98%

Якщо ваш веб-сайт розміщений у великій публікації, ви можете розкрити потік трафіку протягом декількох хвилин. Ця експозиція дивовижна … Доки ваш сайт не вийде з ладу!

На жаль, не важливо, наскільки добре працює ваш сайт, якщо він не працює в режимі офлайн веб-хостинг, який не працює в режимі офлайн, зі статистикою поганого часу роботи, щоб підтримати його ефективність.

На щастя, це не так з маленьким апельсином.

Наш аналіз показав тривалість роботи 99,98% протягом 24 місяців. Це феноменально – вони набагато переважають більші, помітніші імена в галузі (включаючи їхні дочірні компанії).

Ось основні дані за останні 12 місяців:

 • Середня тривалість тривалості січня 2020 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості грудня 2019 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості листопада 2019 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості жовтня 2019 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості вересня 2019 року: 99,94%
 • Середня тривалість тривалості серпня 2019 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості липня 2019 року: 99,99%
 • Середня тривалість тривалості червня 2019 року: 100%
 • Середня тривалість роботи у травні 2019 року: 99,95%
 • Середня тривалість тривалості квітня 2019 року: 100%
 • Середня тривалість роботи за березень 2019 року: 99,97%
 • Середня тривалість тривалості лютого 2019 року: 100%

Малий помаранчевий останні 24-місячні статистичні даніСередній час тривалості невеликого помаранчевого | Дивіться статистику

2. Швидкий час завантаження – 645 мс

Ми встановили, що стабільний сайт має вирішальне значення для роботи веб-сайту. Навіть стабільний сайт, якщо повільний, може швидко прийти в непридатність.

Дослідження показують, що затримка часу завантаження сайту на одну секунду може призвести до втрати конверсії на 7%. 40% трафіку вашого сайту назавжди залишиться, якщо він не завантажиться лише за 3 секунди.

На щастя, Маленький помаранчевий забезпечив середню швидкість сторінки в 645 мс – набагато швидше, ніж середній показник по галузі.

Ось основна статистика, яка створює резервні копії цих заявок:

Середній час завантаження за останні 12 місяців:

Маленький помаранчевий останні 12-місячна детальна статистикаСередня статистика “Маленький помаранчевий” 2019-2020 | Дивіться статистику

3. Підтримка – доброзичлива та корисна

Навіть стабільні, швидкі сайти потребують великої підтримки для випадкових проблем, які можуть несподівано спливати.

Служба підтримки клієнтів Small Orange не підвела нас, повертаючись до нас швидко з детальними та добре проінформованими відповідями. Наш досвід роботи з ними був 10/10. Ось приклад спілкування зі своєю командою:

Маленька помаранчева підставка

Корисний агент підтримки для малого помаранчевого кольору & веселий

Ми любимо, що Маленький помаранчевий не просто намагався надсилати посилання, щоб вирішити нашу проблему. Вони насправді потребували часу, щоб поговорити з нами, на відміну від деяких інших веб-хостів, про які ми розглядали в минулому.

4. Чесний, прозорий діловий підхід

Позитивним побічним ефектом їх чесного підходу є те, що немає “прихованого” порядку денного чи мови, яка б вас вводила в оману.

Наприклад, більшість веб-хостів пред’являє гіперболічні претензії на зразок “необмеженого хостингу”. Але більшість насправді не дає необмежених переваг.

Маленький апельсин не робить цього. Вони простою англійською мовою пояснюють, що ви збираєтеся отримати за свої гроші.

Крім того, кожен план на своєму веб-сайті надає всі свої преміальні функції (за винятком “Крихітного плану”), включаючи необмежену електронну пошту, підтримку на базі 24/7 США, SSD-сервери та необмежену кількість доменних імен.

5. 90-денна гарантія повернення грошей

Стандартна галузева практика може повернути вам 30-денний відшкодування, якщо все не вийде за планом. Знову ж таки, Маленький помаранчевий знижує тенденцію, надаючи до 90 днів, щоб повернути гроші. Тільки компанія, яка готова відстояти від їхньої служби, запропонувала б такий тривалий термін повернення коштів, що зробить для вас порівняно низький ризик тестування драйву.

До речі, InMotion Hosting також пропонує гарантію повернення грошей на 90 днів. Решта повинна бути близько 30-45 днів.

Гарантії повернення грошей величезні, тому що вам не потрібно відчувати занепокоєння щодо зобов’язань з веб-хостом, щоб виявити, що вам не подобаються їхні послуги та функції.

З маленьким помаранчевим вам не доведеться зациклюватися на оплаті послуги, яку ненавидите.

Майте на увазі, що повернення коштів не застосовується до певних способів оплати.

Згідно з умовами надання послуги “Маленький помаранчевий”, ви не зможете отримати відшкодування, якщо оплатите банківським переказом, платежем Western Union, чеком або грошовим переказом.

Не забудьте оплатити дебетовою карткою, кредитною карткою або PayPal, щоб переконатися, що ваш рахунок має право на відшкодування.

Мінуси використання невеликого помаранчевого хостингу

Маленький помаранчевий пройшов більшість наших тестів літаючими кольорами. Однак є кілька речей, про які слід пам’ятати, перш ніж здавати свою кредитну карту.

1. Ризики перевищення їх меж

У разі перевищення лімітів плану Маленький помаранчевий може негайно призупинити ваш обліковий запис. Це написано в їхніх Умовах надання послуг, коли ви підписуєтесь, не залишаючи вам іншого варіанту, як погодитись, коли ви почнете працювати. Хоча більшість їхніх планів пропонують пристойну кількість пропускної здатності, просто пам’ятайте, що це можливість.

Умови використання пропускної здатності ASmallOrange

Що стосується використання ресурсів, A Small Orange стверджує, що кожному клієнту потрібно використовувати якомога менше ресурсів сервера, щоб усі клієнти на своїх серверах мали гарну ефективність.

Оскільки CPU та пам’ять є спільними ресурсами, Small Orange може призупинити або закрити ваш обліковий запис за використання занадто багато ресурсів, оскільки це “образливо”.

Відповідно до їх Умов надання послуг, обмеження ресурсів для пакетів для спільного використання та реселлеру є такими:

 • 50 Запуск процесів
 • 15 хвилин Максимальний час виконання
 • 100 000 загальних кількості одиниць
 • 10% використання процесора
 • 5% використання пам’яті (або 512 Мб)
 • 500 вихідних повідомлень електронної пошти протягом кожної години (вони відкинуть усі зайві повідомлення, не надсилаючи їх)

Те саме стосується використання пропускної здатності. Вони виділяють вам щомісячну надбавку пропускної здатності, що базується на хостинговому пакеті, який ви купуєте.

Якщо ваш обліковий запис перевищує призначений обсяг пропускної здатності за місяць, A Small Orange може призупинити дію вашого облікового запису до:

 • Виділено більше пропускної здатності,
 • Ви купуєте більше пропускної здатності за додаткову плату,
 • Ви оновите до пакета, який має загальну пропускну здатність.

Вони можуть стягувати з вас додаткову плату за надмірний розмір, незалежно від того, як ви вирішите активувати свій рахунок.

2. Немає телефонної підтримки

Обслуговування клієнтів Small Orange є фантастичним. Вони були надзвичайно швидкими та детальними з нашого досвіду, з доступністю 24/7/365.

Єдина проблема? Немає телефонної підтримки. Натомість вони покладаються на поглиблену базу знань, чат на веб-сайті та електронну пошту.

Більшість інших веб-хостів пропонують підтримку по телефону, тому тяжкість цього “кон” може залежати від ваших особистих переваг.

3. Погане управління репутацією

Протягом нашого періоду тестування, Маленький помаранчевий із задоволенням виконував основні завдання веб-хостингу (тривалість роботи, швидкість та підтримка клієнтів). В Інтернеті ви знайдете інші відгуки, які не так світяться. Наша мета – завжди забезпечити цілісний огляд, а там є огляди, які суперечать нашій.

Компанія також не має поганої репутації, що стосується оглядів.

Деякі користувачі Twitter перейшли на соціальну платформу, щоб негативно висловитись про послуги “Маленького помаранчевого”.

Один користувач навіть заявив, що Маленький помаранчевий не перенесе свій домен на новий веб-хостинг у 2016 році.

Маленький помаранчевий Twitter

У 2017 році виявилося, що загальна розмова про Маленький помаранчевий все ще настільки ж негативна, навіть якщо ми не згодні.

Ось що користувач Twitter @jackson_surfs мав сказати про компанію:

Маленький помаранчевий Twitter 2

Маленький помаранчевий відповів на обидва твіти і, схоже, намагався виправити проблеми.

Невелике помаранчеве ціноутворення, плани хостингу & Швидкі факти

Невелике помаранчеве ціноутворення та плани

Крихітний план: Цей план коштує $ 6,51 на місяць. Він оснащений 500 МБ пам’яті пам’яті, пропускною здатністю 5 Гб, цілодобовою підтримкою електронної пошти + підтримка чату та максимум 1 доменне ім’я. Вам потрібно заплатити не менше одного року, якщо ви вирішили піти з цим планом. – Це план, який ми використовували для тестування.

Маленький план: Цей план коштує 94,60 доларів (7,88 доларів на місяць) на рік (або 8,80 доларів щомісяця) і може бути за нижчою ставкою, якщо ви платите за рік або більше за один раз. Він постачається з 5 Гб пам’яті, пропускною здатністю 50 ГБ, необмеженими іменами доменів, 24/7 електронною поштою та підтримкою чату в реальному часі.

Середній план: Цей план коштує $ 136,40 ($ 11,37 на місяць) щорічно (або $ 16,50 щомісяця). Він постачається з 15 Гб пам’яті, пропускною здатністю 150 ГБ, необмеженою кількістю доменних імен та підтримкою електронної пошти та чату 24/7. Ви можете платити менше, якщо вирішите платити протягом більш тривалого періоду одного або декількох років.

Великий план: Цей план коштує 250,80 доларів США (20,90 доларів на місяць) щороку (або 27,50 доларів щомісяця). Він постачається з 30 Гб пам’яті, пропускною здатністю 500 ГБ, необмеженою кількістю доменних імен та підтримкою електронної пошти та чату 24/7. Це також коштує менше, якщо ви замовляєте на термін більше одного року.

Усі їх спільні плани хостингу, за винятком Tiny plan, підтримують необмежену кількість доменних імен, необмежену кількість електронних листів, підтримку 24/7 та SSD.

 • Простота реєстрації: Єдина сторінка реєстрації. Легкий процес реєстрації.
 • Варіанти оплати: Кредитна картка, PayPal.
 • Приховані збори та положення: Ніяких прихованих комісій. Обмеження на 10 відсотків використання процесора, 5 відсотків використання пам’яті, 50 запущених процесів, максимум 15 хвилин виконання, 100 000 загальних вузлів та 500 вихідних повідомлень електронної пошти за 60 хвилин застосовується для всіх пакетів спільного використання та реселлерів.
 • Довершені продажі: Без розпродажів. Ура!
 • Активація облікового запису: Миттєва активація облікового запису.
 • Досвід роботи панелі управління та інформаційної панелі: cPanel доступний.
 • Встановлення програм та CMS (WordPress, Joomla тощо): Softaculous доступний для встановлення одним кліком.

Чи рекомендуємо ми маленький апельсин?

так і ні.

Стабільний час роботи, швидке завантаження сторінки та швидкий дружній чат із знаючим представником служби підтримки довели, що Маленький помаранчевий знає, що вони роблять.

Але, було але. Якщо ви повинні перевищити їх межі, то ваш сайт може бути навіть знятий, що для нас неприйнятно.

Ви, ймовірно, отримаєте більше грошей на долар з одним з наших найкращих рекомендованих хостів.

Ви використовували хостинг для маленьких помаранчевих? Якщо так, будь ласка, залиште огляд нижче. Добре чи погано – насправді не має значення, оскільки ми намагаємось робити наші огляди прозорими та чесними.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author