Кращий PHP хостинг: Порівняння та огляди

Як веб-агентство з великою кількістю облікових записів хостингу (ми маємо безліч побічних проектів і любимо експериментувати), ми отримали досить гарне уявлення про те, що визначає великого веб-хоста. Це наші найкращі провайдери хостингу PHP, справжній якісний веб-хостинг без злому банку.

Компанія, що займається веб-хостингом, Загальний рейтингЦіна / місяць
siteground2 9.3 / 10 $ 3,95 (тимчасова знижка 67%) 10 Гб Потужна, швидка, епічна підтримка, + 30-денна гарантія повернення грошей! = Виграти!
хостгатор 8,7 / 10 2,78 дол Необмежений Дешевий + необмежений простір на диску!
A2HostingLogo 8,5 / 10 3,92 дол. Необмежений Необмежений простір на диску!
в русі 8.3 / 10 $ 4,19 (знижка 40%) Необмежений Досвідчений, надійний, трохи дорожчий.
Сонник 8/10 7,95 дол Необмежений Чудова ефективність & підтримка

Найкращі відгуки про PHP хостинг 2020

1. SiteGround

Логотип SiteGround

Веб-сайт: www.siteground.com
Ціна: 3,95 дол
Місце на диску: 10 Гб

Ми думаємо кращий постачальник послуг хостингу PHP – це SiteGround. SiteGround є світовим лідером у сфері розміщення веб-сайтів. Він пропонує хмарний хостинг, виділений хостинг, хостинг WordPress та спільний хостинг (найпопулярніший сервіс). Отже, якщо ви шукаєте кращого хостинг-провайдера для свого сайту, радимо переглянути SiteGround і порівняти його функції з іншими постачальниками хостингу там.

SiteGround дає три варіанти їх спільних хостинг-планів – запуск (їх основний план), GrowBig (план середнього рівня) та GoGeek (їхній план із найповнішими функціями). Ми пропонуємо розробити їхній план GrowBig (особливо якщо у вас все-таки є плани оновлення), оскільки він має найбільш практичні функції. Хоча план StartUp також дає багато можливостей для розширення вашого бізнесу, ви обмежені лише одним веб-сайтом. Але не хвилюйтеся – якщо ви вирішите скористатися їх самим основним планом, ви все одно можете оновити його.

Окрім гнучких планів SiteGround, нам також подобається їх підтримка. Вони мають цілодобову підтримку через чат, електронну пошту та телефон – ви знаєте, що завжди є люди, які допоможуть вам (у будь-який час доби).

Ви дійсно не повинні боятися перевіряти SiteGround, оскільки у них є 30-денна гарантія повернення грошей на випадок, якщо ви вирішите скасувати свій план. 30 днів достатньо, щоб відчути їхні послуги – так що вам справді нічого втрачати.

Плюси

 • Гнучкі плани хостингу
 • Доступні ціни
 • Безкоштовний сертифікат SSL

2. ХостГатор

Логотип HostGator

Веб-сайт: www.hostgator.com
Ціна: 2,75 дол
Місце на диску: Необмежений

Якщо ви шукаєте підходящий спільний план хостингу для своїх потреб, перегляньте плани HostGator. Їх план штрихування передбачає лише один веб-сайт, але він має необмежений обсяг пам’яті та неметологічну пропускну здатність. Якщо ви вважаєте, що це занадто обмежує для вас, тоді перейдіть до їх плану Baby (це насправді їх найпопулярніший план). План немовлят дозволяє мати необмежену кількість веб-сайтів – це великий плюс. Однак ми наполегливо пропонуємо отримати їхній бізнес-план, якщо у вас вже є діючий бізнес (а також це найкращий план для електронної комерції).

Плануєте перенести свій веб-сайт у HostGator? Якщо ви є, знайте, що вони пропонують безкоштовну допомогу з міграції, але це лише для одного веб-сайту. Якщо у вас багато сайтів, вам потрібно буде оплатити їхні послуги (за інші).

Якщо ви все ще сумніваєтесь у тому, чи є HostGator для вас, ви можете скористатися їх 45-денною політикою повернення коштів. Це дає вам змогу скасувати свій план до тих пір, поки це в межах зазначеного пільгового періоду.

Однією з причин того, що HostGator є популярним для своїх користувачів, є те, що він дуже простий у використанні. Отже, будь ви новачок або професійний веб-дизайнер, ви обов’язково оціните його зручний cPanel.

Плюси

 • Простий у використанні
 • Хороше обслуговування клієнтів (цілодобовий телефон, чат, електронна пошта)
 • Надійний час роботи

Мінуси

 • Вам заборонено обирати розташування ваших серверів даних
 • Безкоштовна міграція застосовується лише до одного веб-сайту
 • Деяким людям складно базу знань важко орієнтуватися

3. Хостинг A2

Логотип хостингу A2

Веб-сайт: www.a2hosting.com
Ціна: 3,92 дол
Місце на диску: Необмежений

Порівнюючи компанії, що займаються веб-хостингом, обов’язково ознайомтеся і з хостингом A2. Це один із найкращих там, і він цілком може стати для вас правильним хостинг-провайдером.

На відміну від інших веб-хостів, A2 хостинг пропонує своїм користувачам необмежену пам’ять і необмежену пропускну здатність навіть за найдешевшим планом. Отже, якщо все, що вам потрібно, – це базовий веб-сайт, їх план Lite, ймовірно, може вам добре підійти (єдине його справжнє обмеження полягає в тому, що він постачається лише з одного веб-сайту).

Тепер, якщо ви хочете мати кілька веб-сайтів, план середнього діапазону насправді пропонує необмежену кількість веб-сайтів. Якщо ви швидше їдете, то радимо перевірити їхній план Turbo. Це їхній остаточний загальний план хостингу, і він пропонує всі функції, знайдені в їх дешевших планах плюс багато іншого.

Окрім того, що у своїх планах можна вибрати три варіанти, у вас є також багато варіантів щодо способу оплати. Ви можете сплачувати щомісяця, 12 місяців, 24 місяці або 36 місяців вперед. Якщо ви отримуєте знижки, спробуйте піти протягом 36 місяців, оскільки це найбільша економія.

Якщо ви стурбовані службою підтримки клієнтів A2, їх насправді багато. Ви можете зв’язатися з ними по телефону та в чаті. Вони також мають систему продажу квитків електронною поштою.

Плюси

 • Безкоштовний сертифікат SSL
 • Безкоштовна міграція сайту
 • Багато функцій безпеки

Мінуси

 • Деякі люди скаржаться на неякісне обслуговування клієнтів
 • Скасувати план може бути досить важко (вам потрібно строго подати запит на скасування за 15 днів до дати поновлення)
 • Є приховані збори, про які потрібно бути обережними під час реєстрації

4. Хостинг InMotion

Логотип хостингу InMotion

Веб-сайт: www.inmotionhosting.com
Ціна: 6,39 дол
Місце на диску: Необмежений

InMotion хостинг – один із гідних постачальників хостинг-планів сьогодні. Вони фактично одні з небагатьох компаній-хостингів, які надають своїм клієнтам необмежений простір для зберігання та необмежену пропускну здатність навіть за найдешевшим планом.

План запуску InMotion є їх основним і найдешевшим планом, і вам дозволяється розміщувати на ньому два веб-сайти. План середнього рівня, який називається Power, є більш потужним, і ви можете мати більше двох веб-сайтів, коли ви вибираєте цей план (до шести веб-сайтів). Якщо ви конкретно стосуєтеся кількості дозволених веб-сайтів, і ви маєте необмежену кількість веб-сайтів, вони також мають план для цього під назвою Pro (це також їх найшвидший).

Ось деякі речі, які можна очікувати від хостингу InMotion:

 • Гарантія повернення грошей – їхні спільні плани хостингу мають гарантію повернення грошей на 30 днів. Їх бізнес, VPS та реселлерські хостингові плани фактично мають 90-денну політику повернення коштів.
 • Майстер програм Google – якщо ви плануєте використовувати додатки Google, їх вбудований майстер зробить завдання набагато простішим та швидшим.
 • Гарантоване тривалість роботи 99,95% – це пристойний показник безперервного часу.
 • Система безпеки – InMotion Hosting використовує систему захисту від загрози (TDS), що є дуже вражаючою функцією безпеки.
 • Підтримка клієнтів – у їхній базі знань є велика кількість корисних статей. Однак якщо вам потрібно поговорити з кимось, ви можете це зробити також через телефон, електронну пошту та чат у прямому ефірі.

Плюси

 • Надійний час роботи
 • Інтеграція з популярними додатками
 • Безкоштовна передача сайту

Мінуси

 • Є повідомлення про скорочення швидкості від споживачів
 • Ви не отримаєте необмежену кількість веб-сайтів, навіть якщо перейдете на план середнього класу
 • Вам потрібно буде заплатити за 24 місяці вперед, якщо ви хочете максимально заощадити.

5. DreamHost

Логотип DreamHost

Веб-сайт: www.dreamhost.com
Ціна: 2,95 дол
Місце на диску: Необмежений

Добре задуматися над DreamHost під час пошуку хорошого хостинг-провайдера. Це авторитетна компанія з надання спільного хостингу, VPS-хостингу, хмарного хостингу, спеціального хостингу та хостингу WordPress.

Якщо мова йде про їх Спільний хостинг, вам надають лише два варіанти – ви можете вибрати їх план “Стартер” (базовий) або перейти до їх “Безлімітний план” (повнофункціональний). Ми рекомендуємо уважно ознайомитися з двома планами, але знайте, що їх основна відмінність полягає у кількості веб-сайтів, дозволених на план. Розумієте, їхній план “Стартер” має обмеження на один веб-сайт, тоді як план “Безлімітний” передбачає необмежену кількість сайтів.

Що нам подобається в планах DreamHost, це те, що вони обидва мають безкоштовний домен, необмежену пропускну здатність і безкоштовний SSL – все це важливі функції, ви знаєте. І не всі хостинг-провайдери пропонують це (особливо щодо їх найдешевших планів).

Ще одна вражаюча особливість DreamHost – це те, що вони пропонують своїм клієнтам дуже щедру політику повернення коштів – 97 днів. Наскільки нам відомо, вони є єдиною компанією-хостингом, яка має 97-денну гарантію повернення грошей.

Чи важлива для вас підтримка клієнтів? Це повинно бути, оскільки вам обов’язково потрібна допомога на цьому шляху. Що ж, у вас є багато способів зв’язатися зі службою підтримки DreamHost (по телефону та електронною поштою), і вони також мають багато корисних статей у своїй базі даних.

Плюси

 • Хороша швидкість
 • Надійний час роботи
 • Щедра політика повернення коштів

Мінуси

 • Безкоштовний домен ви отримуєте лише тоді, коли платите щороку за перший рік обслуговування
 • Процес реєстрації може зайняти дуже багато часу
 • Їх інформаційна панель не є зручною для користувачів

Хостинг PHP: як знайти найкращого!

Вибрати хорошого хоста PHP може бути досить важко, якщо ви не дуже впевнені, що шукати. Ну, ми тут, щоб розповісти вам про всі важливі особливості, які слід перевірити, перш ніж приймати остаточне рішення. Зрештою, вам потрібно буде порівняти функції, про які ми говоримо нижче, серед усіх хостинг-провайдерів, про яких ви розглядаєте.

Місцезнаходження сервера

карта розташування сервераРозташування сервера вашого хоста PHP важливе для швидкості. Тому вашим першочерговим завданням буде пошук хостингової компанії з серверами, розташованими поруч. Наприклад, якщо ви живете в Австралії, спробуйте знайти постачальника веб-хостингу в Австралії, а якщо ви живете в Канаді, шукайте канадського веб-хостингу. Якщо ні, то, принаймні, вони повинні мати інтегровану послугу CDN за своїми функціями.

CDN розшифровується як “Мережа розповсюдження контенту” – і саме це і робиться – розповсюджує кешовані версії вашого вмісту у своїх мережах, щоб швидко охопити кінцевих користувачів..

Там є багато CDN, і ваш обраний постачальник послуг хостингу PHP може використовувати будь-який з них. Один дуже популярний сьогодні CDN називається CloudFlare – і він часто зустрічається в упаковці хостинг-планів. Тож слідкуйте за цією послугою, переглядаючи функції, розміщені на PHP-хостингових компаніях.

Час роботи сервера

Хостинг-компанії, які можуть доставити 99,9% разів, є найкращими. Ви можете легко порівняти час роботи веб-хостингу за фактичними показниками, здійснивши пошук у Google.

Ми не рекомендуємо отримувати хостинг-сервіси, які не обіцяють (і не доставляють) разових операцій за такою швидкістю, оскільки це може виявитися проблематичним. Занадто багато простоїв можуть вплинути на ваш бізнес, особливо якщо це веб-сайт для електронної комерції.

SSL сертифікати

Безпечний сайт корисний для всіх – для вас та відвідувачів вашого сайту. Завдяки сертифікату SSL (SSL розшифровується як шар захищених сокетів), ви можете бути впевнені, що передачі даних між серверами вашого хоста та відвідувачами сайту шифруються. Хакери не зможуть вкрасти інформацію, якщо вони зашифровані, знаєте.

Напевно, ви бачили сайти із сертифікатами SSL, але їх просто не знаєте. Якщо ви бачите “s” на початку URL-адреси веб-сайту (приклад: https: //), це означає, що сайт сумісний із сертифікатом SSL. Якщо веб-сайт має лише http у своїй URL-адресі, це означає, що він не має сертифікату SSL і не є таким захищеним.

У наші дні безпека стала головною проблемою в Інтернеті, – і тому все більше людей довіряють лише сайтам, які містять ці “адреси” у своїх адресах. Насправді сама Google заохочує сайти мати SSL-сертифікати і розглядає це як сигнал рейтингу в SEO.

У світлі вищезазначених тверджень, ми рекомендуємо вибрати постачальника хостингу PHP, який пропонує SSL сертифікати як частину своїх хостинг-планів. Базові сертифікати SSL також постачаються разом із пакетами, які мають послугу шифрування Let’s.

Якщо виявиться, що план хостингу, який ви закінчуєте, не містить безкоштовного сертифіката SSL, просто переконайтеся, що ви його отримали (так, це важливо). Ви можете придбати його у будь-якої хостингової компанії, оплативши додаткову функцію (вона коштує близько 10 доларів на рік).

Швидкість

Загалом, швидкість вашого сайту вже забезпечена, якщо ви дотримуєтесь наших порад щодо розташування серверів та / або CDN. Однак вам нічого втрачати (і все, що можна отримати), якщо ваша обрана хостинг-компанія пропонує вам більше.

Більше ресурсів процесора – це завжди добре. Спеціальні сценарії, спеціально призначені для PHP, також додадуть вам швидкість веб-сайту. Вони всі хороші, і їх слід вважати бонусами, коли ви отримуєте додаткові функції.

Місце на диску

Якщо ви будуєте бізнес з електронною комерцією або на сайті для членства, простір на диску дуже ДУЖЕ важливий. Ми рекомендуємо в цих ситуаціях приблизно від 20 до 30 Гб місця на диску і навіть необмежено (якщо ваш веб-сайт величезний).

Однак для інших видів бізнесу (включаючи блоги) можна сказати, що надмірно великі дискові простори дійсно не такі необхідні. Якщо ви не можете дозволити собі планувати необмежену кількість пам’яті, знайте, що для типових підприємств та блогів зазвичай вистачає 1 Гб. Ми рекомендуємо лише використовувати окремий електронний лист у цьому випадку, щоб не навантажувати обмежене місце на диску.

Тому не варто відразу купувати план саме завдяки його необмеженому простору для зберігання. Пам’ятайте, є багато інших функцій, які слід розглянути, щоб закінчити кращий веб-хостинг PHP для вашого сайту.

Пропускна здатність та передача даних

Пропускна здатність та передача даних у вашого постачальника послуг хостингу PHP дуже важливі, особливо якщо ви пропонуєте на місці завантаження дійсно великих файлів (наприклад, зображень, відео та PDF-файлів, щоб назвати лише кілька). У цьому випадку ми радимо отримати план з необмеженою пропускною здатністю та передачею даних, оскільки такі дії дійсно можуть брати участь у даних.

Підтримка клієнтів

Через його велике значення (особливо в часи проблем), ми можемо лише запропонувати хостинг-провайдерам, які надають цілодобову підтримку клієнтів. Крім того, визначте пріоритетні параметри підтримки чату та підтримки телефону.

PHP: Подробиці

PHP хостинг досліджень

За старих часів веб-розробники створювали приємні, статичні веб-сайти та вміст, оскільки вони не мали доступу до мови сценаріїв, що у нас зараз. Оскільки абсолютно не було можливості створити динамічний веб-сайт, веб-сторінки містили сирий HTML-вміст, залишаючи розробникам дуже мало роботи. Це було лише до 1995 року, коли Расмус Лердорф, програміст, вирішив розробити мову сценаріїв для моніторингу свого резюме в Інтернеті та передачі особистої інформації. Він назвав цю мову сценаріїв, PHP або персональну домашню сторінку. Це стало першим оглядом PHP та всіх його чудес.

Що таке PHP?

PHP логотипPHP – мова програмування, необхідна для створення динамічних веб-сторінок і контенту. Спочатку воно позначалося як “Персональна домашня сторінка”, тоді як сьогодні ця абревіатура означає “PHP: Гіпертекстовий препроцесор”. Обґрунтування зміни назви полягає в тому, що початкова мета цієї мови сценаріїв була для особистого використання Лерфордса. Врешті-решт PHP перетворився на щось більше, ніж колись уявляв Лерфорд, зробивши його однією з найпопулярніших, широко використовуваних, програмних мов у світі.

PHP спричинив зміни у світі веб-розробників, дозволяючи їм створювати динамічні веб-сайти з дивовижним, анімованим контентом. Він створив простий у використанні фреймворк з необхідними інструментами для створення живих, цікавіших сайтів. Перед веб-сайтами, керованими PHP, використовувався жорсткий HTML-код, що робить веб-сайти дуже приємними. PHP вирішив цю проблему, використовуючи нестатичний сценарій.

Прекрасним прикладом того, як працює PHP щодо HTML, є веб-сайти формату входу, наприклад використання Facebook. Для того, щоб користувачі могли увійти на свою сторінку у Facebook, вони повинні ввести свої дані для входу, такі як ім’я користувача та пароль, у два маленькі поля. Поле, куди користувачі вводять свою інформацію для входу, служать формами. Тоді, що робить PHP – це взяти інформацію у форму та вжити необхідних заходів.

Назвіть деякі особливості PHP?

Не вистачає місця, щоб перелічити всі функції та переваги, які пропонує PHP. З моменту заснування цієї мови було багато версій, і програмісти все ще прагнуть вдосконалити та вдосконалити цю мову скриптів. Через це PHP може про що завгодно, будь то збирання даних форми, генерування динамічного вмісту сторінки або надсилання та отримання файлів cookie. Цю мову сценаріїв можна використовувати в веб-розробці або вбудовувати в HTML. Його також можна використовувати в поєднанні з різними системами веб-шаблонів, системами управління веб-контентом та веб-рамками.

PHP доступний в основному для планів хостингу Linux, але також сумісний з іншими основними операційними системами, включаючи Windows, Mac OS X, RISC OS та інші. Завдяки своїй універсальності та надзвичайно сильній підтримці для широкого спектру баз даних, легко знайти найкращий доступний хостинг PHP відповідно до ваших потреб.

Навіщо використовувати PHP?

PHP перевершує очікування через просте у використанні програмне забезпечення, яке складається з дивовижних функцій та безпечних технологій. Будь-який рівень знань може використовувати PHP, що спрощує створення або додавання динамічного контенту на веб-сторінку. Він надійний, має дивовижну команду підтримки програмістів за ним, і приходить безкоштовно. PHP – ідеальна мова програмування, яка користується великою популярністю серед розробників та програмістів.

Розробники мають стільки, щоб отримати вигоду від цього легкого ресурсу, що робить веб-сторінки легкими та ефективними, і при цьому можна додавати вміст із бази даних, щоб забезпечити задоволення від усіх видів облікових записів хостингу. Ця мова програмування є послідовною та добре продуманою, що робить процес створення інтерактивного контенту плавним та простим. Крім нескінченних функцій, які пропонує PHP, він може взаємодіяти з багатьма різними мовами баз даних. PHP продовжує приносити нові, круті функції до столу. Починати новий проект у PHP – це чудовий початок написання чудового коду, що забезпечує гарну продуктивність, в кінцевому рахунку розвиває чудову настройку / веб-сайт PHP.

Багато популярних веб-сайтів, таких як Facebook, Etsy або WordPress, використовують PHP, оскільки він добре перевірений і повністю функціонує. PHP підтримується майже всім веб-хостингом від найдешевшого до найдорожчого. Він розроблений з легкою основою, що ускладнює помилки. Крім веб-сайтів, ви також можете використовувати PHP для розробки PDF-файлів, певних форм спалаху тощо.

Рекомендований хост для PHP

Вибрати найкращий хостинг PHP для розвитку ваших потреб просто, оскільки PHP сумісний з більшістю веб-хостів. Він не тільки створює хороший фундамент, чудовий для всіх рівнів знань, але і оживляє веб-сайти (на відміну від жорстко закодованих HTML-сайтів). Веб-розробники виявили, що найкращим хостингом PHP є SiteGround. Цей провайдер веб-хостингу виділяється зі своєї конкуренції, пропонуючи навколо себе чудові функції за дуже низькою ціною.

Хостинг PHP Часто задаються питання

Що таке динамічний веб-додаток?

Перед PHP веб-сторінки в значній мірі покладалися на HTML, що сприяє створенню статичних веб-сайтів, що не змінюються. PHP створює інтерактивні, веселі веб-сторінки, позбавляючи вмісту з нудної і нудної сторін, як це було б інакше.

Динамічний веб-додаток надає глядачам естетичний, приємний зміст та функції. Наприклад, Facebook – це провідний сайт соціальних мереж серед користувачів, що складається з мови програмування PHP. Частина, що робить Facebook таким популярним, – це його динамічний вміст веб-додатків.

Популярний PHP?

Так. PHP існує з 1995 року, відкриваючи нові двері для веб-розробників, в той час як представляє перший погляд на мову сценарію та його функції. Сьогодні він використовується багатьма розробниками через те, як легко навчатися, і, як передбачається, він буде триматися довгі роки (подумайте, наприклад, WordPress). PHP перевищує очікування користувачів, що складається з великого спектру дивовижних функцій, які спрощують створення або додавання динамічного контенту на веб-сторінку. Він надійний, має дивовижну команду підтримки програмістів за ним, і приходить безкоштовно. PHP – ідеальна мова програмування, яка користується великою популярністю серед розробників та програмістів.

Хто повинен вивчити PHP?

Розробники, програмісти або будь-хто, хто цікавий у створенні інтерактивних веб-сайтів та контенту, повинен вивчити PHP. Це легко навчитися, чудово підходить для всіх рівнів знань і, як передбачається, залишиться на ринку на довгі роки.

Як відобразити статичний HTLM в сценарії PHP?

На відміну від інших мов програмування, PHP призначений для роботи поряд з HTML. У сценарії PHP ви можете працювати між цими двома, надаючи прості ресурси для створення цікавих веб-додатків порівняно з іншими мовами сценаріїв.

Чому не було випущено PHP 6?

PHP 6 так і не був випущений, оскільки проект провалився, щоб досягти своєї кінцевої мети. Оскільки він ніколи не був досягнутий, прогрес, досягнутий у цій версії, був висунутий назад до випуску PHP 5. Уникнути будь-якої плутанини, наступне покоління отримало назву PHP 7.

Чи захищено PHP?

PHP може забезпечити безпечні та безпечні веб-програми. Недосвідченим розробникам потрібно зайняти час, щоб повністю зрозуміти цю мову, інакше вони можуть зіткнутися з прогалинами безпеки на своїх веб-сайтах чи програмах, якщо вони не обережні. За допомогою опублікованих підручників, курсів та тренінгів користувачі швидко та ефективно зрозуміють PHP. Поряд з цим, коли випускаються новіші версії PHP, користувачам рекомендується оновлювати свої веб-сайти, щоб забезпечити ще більш безпечні веб-сторінки чи програми.

Чи можу я все-таки використовувати попередні версії PHP?

Так, попередні версії PHP все ще доступні. Що стосується версії 4, вона більше не підтримується офіційно, і рекомендується перейти на старіші веб-сайти на новішу версію 5 або вище.

Що нового у PHP 7?

PHP 7 – це остання розробка, яка приносить ще більшу швидкість, ніж попередня версія, а також кращий спосіб поліпшити обробку помилок, обмежену підтримку Unicode та інші функції. Користувачам пропонується перейти на PHP 7, щоб насолодитися новими та вдосконаленими функціями, які він пропонує.

Як отримати PHP?

Інструкції з установки дещо відрізняються залежно від того, якщо PHP встановлюється в системі Unix, Mac OS X або Windows. Установку та конфігурацію PHP зазвичай можна знайти в додатку панелі управління веб-сайтом, наданому вашим хостом, без додаткових витрат на вартість хостингу; підтвердження цього рекомендується з господарем при виборі плану.

Історія PHP

Всі ми знаємо PHP як одну з безлічі первинних мов, які ми використовуємо для веб-розробки та загального програмування. Це одна з мов кодування, яка дає вам можливість вбудовувати код у розмітку HTML або HTML 5 для зручності написання різних функцій, програм та завдань.

Як і коли було створено PHP

Давайте вивчимо частину історії PHP і як вона стала. Найдавніший розвиток мови PHP розпочався з Расмуса Лердорфа в 1995 році. Лердорф вже написав кілька програм із інтерфейсу Common Gateway Interface в C, які до цього моменту він просто використовував для підтримки особистої домашньої сторінки свого веб-сайту. Врешті-решт він вирішив розширити їх, щоб вони могли працювати та взаємодіяти з веб-формами, а також пов’язані з базами даних. Він мав намір посилатися на цей новий інструмент, який він мав як Особистий перекладач домашньої сторінки / форм або PHP / FI.

PHP став неймовірно корисним для розробки простих та динамічних веб-додатків, які можна використовувати в різних сценаріях. Тоді Лердорф вирішив покращити код та прискорити процес повідомлення про помилки, тому оголосив про запуск PHP / FI як персональних інструментів домашньої сторінки версії 1.0 у дискусійній групі Usenet. Він поділився цим в червні 1995 року. Неймовірно, що в 2013 році PHP все ще мав ті самі основні здібності, як і в 1995 році..

Що ще цікавіше – те, що Лердорф не означав, що PHP стане цією масовою, новою мовою програмування. Він просто поклав щось, що він використовував там, у Всесвіті, щоб перевірити і вдосконалити. Звідти він просто продовжував робити наступні логічні кроки для вдосконалення процесів та функціональності PHP. Перш ніж він знав це, навколо нього сформувалася команда розробників, і над створенням власної мови працював скромний чоловік, який сказав, що не має уявлення, як зробити мову кодування..

Lerdorf та команда розробників запустили PHP / FI 2, два коротких роки пізніше, у листопаді 1997 року. Що відрізняє PHP від ​​багатьох мов кодування, це те, що він спочатку не був розроблений як мова кодування. Це був інструмент, який органічно розвивався за допомогою спільного використання чогось корисного, з яким можна було легко працювати та вбудовуватися у HTML.

На жаль, оскільки це було органічно розроблено в режимі “вичерпання та перехід”, в функціях іменування та впорядкуванні параметрів цих функцій було багато неполадок і невідповідностей..

Зміни PHP протягом року

1) Версії 3 та 4

У 1997 році Енді Гутманс і Зеєв Сураскі співпрацювали з Zerdorf переписали парсер, щоб розробити базу того, що було б відоме як PHP 3. Після деякої роботи з PHP вони вирішили запустити PHP 3 у 1998 році. Двоє з них також почав переписувати та переробляти ядро ​​PHP, з якого в 1999 році був створений Zend Engine.

Незабаром у 2000 році нещодавно оновлена ​​версія PHP та Zend Engine будуть сплачені для створення PHP 4, що працює на базі Zend Engine 1.0. Команда змогла працювати над цією версією PHP з 2000 по 2008 рік, коли досягла версії 4.4.9, перш ніж вони вирішили припинити розробку з цією версією, і перестали випускати будь-які оновлення безпеки для неї..

2) Версія 5

За час, коли PHP 4 все ще зазнавав оновлень та нових розробок, PHP 5 був випущений у 2004 році, а потім живився Zend Engine II. Ця версія PHP оснащена кількома цінними оновленнями, які включали покращену підтримку програмування, яка була специфічною для орієнтації на об’єкт. Він також постачався з розширенням об’єктів даних PHP, відомим як PDO, та іншими модифікаціями продуктивності, які сприяли покращенню функції мови. 2008 рік, коли багато розробників PHP почали просувати перехід та міграцію з PHP 4 на PHP 5.

3) Версія 6

Раніше PHP був об’єктом багатьох недоліків експертів і критики через те, що їм не вистачало підтримки рідного Unicode на рівні основної мови. Як результат, у 2005 році Андрій Змієвський очолив ініціативу щодо залучення підтримки рідного Unicode на всій мові PHP. Він вирішив це зробити, спочатку вставивши бібліотеку ICU, а потім представляв текстові рядки як UTF-16 на внутрішньому рівні.

На жаль, в команді не вистачало розробників, які розуміли, як зробити ці модифікації, і це призвело до розробки ще не оновленого Unicode PHP 6.

4) Версія 7

Тоді ми нарешті доходимо до найсучаснішої мови PHP, якою ми користуємося сьогодні (яку підтримує більшість хостинг-компаній – перевірте нашу кращу сторінку хостингу PHP для отримання додаткової інформації). Версія 7 стала результатом зусиль Дмитра Стогова, Микити Попова та Сінхен Хуя, які надумали рефакторировать Zend Engine, щоб він міг використовувати значно більш компактні структури даних з поліпшеннями для кешування місцевості. Роблячи це, вони також змогли зберегти майже повну сумісність мови.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author