Кращий хостинг Magento

Як веб-агентство з великою кількістю облікових записів хостингу (ми маємо безліч побічних проектів і любимо експериментувати), ми отримали досить гарне уявлення про те, що визначає великого веб-хоста. Це наші кращі хостинг-провайдери Magento.

Компанія, що займається веб-хостингом, Загальний рейтингЦіна / місяць
siteground2 9.3 / 10 $ 3,95 (тимчасова знижка 67%) 10 Гб Потужна, швидка, епічна підтримка, + 30-денна гарантія повернення грошей! = Виграти!
хостгатор 8,7 / 10 2,78 дол Необмежений Дешевий + необмежений простір на диску!
A2HostingLogo 8,5 / 10 3,92 дол. Необмежений Необмежений простір на диску!
в русі 8.3 / 10 $ 4,19 (знижка 40%) Необмежений Досвідчений, надійний, трохи дорожчий.
Сонник 8/10 7,95 дол Необмежений Чудова ефективність & підтримка

Найкращі відгуки про Magento хостинг 2020

1. SiteGround

Логотип SiteGround

Веб-сайт: www.siteground.com
Ціна: 3,95 дол
Місце на диску: 10 Гб

Ми вважаємо, що найкращим хостингом Magento є Siteground з кількох причин. Почнемо з планів хостингу, їх зараз 3.

Їх план StartUp відмінно підходить для новачків та тих, у кого обмежений бюджет. Він постачається лише з 1 веб-сайтом та 10 Гб місця для зберігання, але ви завжди можете перейти на більш високий план, коли вам потрібно.

Виберіть план GrowBig, якщо ви хочете розмістити необмежену кількість веб-сайтів (це також найпопулярніший план Siteground). Ви отримуєте вдвічі більше місця для зберігання (20 Гб), ніж план запуску плюс додаткові можливості.

GoGeek – це остаточний план SiteGround, оскільки він оснащений найбільшою кількістю функцій. Для одного ви отримаєте 30 Гб місця для зберігання. І звичайно, ви також можете розмістити необмежену кількість сайтів, коли отримаєте цей план.

Зауважте, що всі спільні плани хостингу SiteGrounds оснащені вбудованою інтеграцією Git для легкого управління версіями Magento та безкоштовної установки Magento 2.

Ще однією з найкращих особливостей SiteGround є підтримка клієнтів. Ви повинні визнати це – вам буде потрібна допомога раз у раз зі своїм сайтом. Що ж, із SiteGround ви гарантуєте цілодобову підтримку за допомогою прямого чату, підтримки телефону та електронної пошти. Вони також мають базу запитань і відповідей, на які можна звернути увагу при усуненні своїх проблем.

Плюси

 • Відмінне обслуговування клієнтів
 • Безкоштовний сертифікат SSL
 • Надійна гарантія тривалості 99,99%

2. ХостГатор

Логотип HostGator

Веб-сайт: www.hostgator.com
Ціна: 2,75 дол
Місце на диску: Необмежений

HostGator – один з найпопулярніших сьогодні постачальників спільного хостингу. У них є три плани, які ви можете вибрати (як зазначено нижче). Зауважте, що всі три плани HostGator мають необмежений обсяг пам’яті та пропускну здатність. Основна їх відмінність – кількість сайтів, на яких ви можете розмістити, та загальні особливості даного плану.

 • Хетчлінг – Це вважається початковим планом HostGator. Окрім того, що він дуже доступний, він також має дуже обмежену функцію – ви можете розмістити лише один веб-сайт, коли ви збираєтесь здійснити цей план. Це все ще добре для новачків (і для тих, хто тільки починає свою справу).
 • Дитина – План для малюка HostGator – це, мабуть, найпопулярніший план. Дуже багато людей беруться за цей конкретний план, оскільки він може розміщувати необмежену кількість веб-сайтів. Отже, якщо ви вирішите влаштувати кілька сайтів найближчим часом, ви знаєте, що цей план є більш ніж придатним для цього.
 • Бізнес – перейдіть до бізнес-плану HostGator, якщо ви вже знаєте, де перебуваєте у своєму бізнесі. Це також найкращий план, який ви отримаєте, якщо ви збираєтеся в електронну комерцію.

Плюси

 • Безкоштовний веб-сайт
 • Усі плани надходять з необмеженою пам’яттю та пропускною здатністю
 • Зручний cPanel

Мінуси

 • Вам потрібно буде придбати доменне ім’я, оскільки воно не входить до жодного пакету
 • Їх найдешевший план може вмістити лише 1 веб-сайт
 • Багато попередньо вибраних служб після реєстрації (зніміть прапорці з тих, які вам не потрібні)

3. Хостинг A2

Логотип хостингу A2

Веб-сайт: www.a2hosting.com
Ціна: 3,92 дол
Місце на диску: Необмежений

Якщо ви шукаєте спільний план хостингу, подумайте про те, щоб перевірити хостинг A2, оскільки вони пропонують вам три варіанти:

 • Lite plan – Виберіть їхній план Lite, якщо ви лише маєте намір створити 1 веб-сайт. Цей план вже поставляється з необмеженою пам’яттю та необмеженою пропускною здатністю. Тому ви можете створити дійсно великий веб-сайт із таким планом.
 • План Swift – План Swift A2 хостинг постачається з усіма можливостями плану Lite та багато іншого. Таким чином, ви також отримаєте необмежену кількість пам’яті та пропускну спроможність плюс необмежену кількість веб-сайтів. Потрібно сказати, що це також набагато швидше, ніж план Lite.
 • План турбо – Їх план Turbo – це найшвидший план хостингу A2. Ви також отримаєте всі функції, включені до плану Swift плюс багато іншого. Так що так, ви можете розміщувати необмежену кількість веб-сайтів з цим планом і отримувати необмежену кількість пам’яті та пропускну здатність.

Зауважте, що A2 хостинг пропонує своїм клієнтам 30-денну гарантію повернення грошей, тому боятися насправді немає чого. Ви можете спокійно придбати будь-який з їх хостинг-планів, що якщо вас це не влаштовує, ви завжди можете попросити повернення коштів..

Плюси

 • Гнучкі варіанти оплати (1, 12, 24, 36 місяців)
 • Вільна міграція
 • Хороша підтримка клієнтів (чат в реальному часі, телефон, продаж квитків тощо)

Мінуси

 • Якщо ви скасуєте свій план, вам потрібно буде подати запит на скасування за 15 днів до дати поновлення (якщо ні, з вас все одно стягуватиметься плата і ви не отримаєте право на відшкодування)
 • Коефіцієнти оновлення дуже високі
 • Їх безкоштовна міграція корисна лише для одного веб-сайту

4. Хостинг InMotion

Логотип хостингу InMotion

Веб-сайт: www.inmotionhosting.com
Ціна: 6,39 дол
Місце на диску: Необмежений

За допомогою хостингу InMotion вам надано три варіанти при виборі спільного плану хостингу:

 • План запуску – це найдешевший план хостингу InMotion. Він постачається з 1 безкоштовним доменом, 2 веб-сайтами та необмеженою пам’яттю та пропускною здатністю.
 • План живлення – зростаючі підприємства зазвичай використовують цей план, оскільки на ньому можна розмістити до 6 веб-сайтів. Як і план запуску, ви також отримаєте 1 безкоштовний домен, а також необмежену кількість пам’яті та пропускну здатність.
 • Профільний план – Якщо ви плануєте створити багато веб-сайтів (більше 6), то це буде хорошим варіантом для вас, оскільки ви можете розмістити на ньому необмежену кількість веб-сайтів. Звичайно, ви також отримаєте безкоштовний домен, необмежену кількість пам’яті та необмежену пропускну здатність.

Зауважте, що хостингові плани з вищими цінами завжди мають більше функцій і швидші, ніж плати за нижчими цінами.

Розглядаючи хостинг InMotion для своїх веб-хостингових послуг, знайте, що вони дають своїм клієнтам 30-денну гарантію повернення грошей. Це майже еквівалентно спробі їхніх планів безкоштовно (на 30 днів).

Усі плани хостингу InMotion також постачаються з безкоштовними резервними копіями даних. Однак це обмеження до 10 Гб. Коли цей ліміт буде перевищено, резервна копія вашого веб-сайту не вдасться – значить, вам доведеться вручну створити резервну копію свого веб-сайту (у них є безкоштовний інструмент для цього).

Плюси

 • 30-денна гарантія повернення грошей
 • Підтримка програм з відкритим кодом (наприклад, WordPress, Drupal тощо)
 • Гарна підтримка клієнтів

Мінуси

 • Резервне копіювання даних обмежено 10 Гб
 • Ризик простою під час міграції сайту
 • Є повідомлення про масові збої в електронній пошті

5. DreamHost

Логотип DreamHost

Веб-сайт: www.dreamhost.com
Ціна: 2,95 дол
Місце на диску: Необмежений

Ви знайдете плани спільного хостингу DreamHost непрості, оскільки є лише два варіанти (див. Нижче):

План для початківців – Якщо вам потрібен лише 1 веб-сайт, план Starter DreamHost, ймовірно, може забезпечити всі ваші потреби. Розумієте, він також постачається з необмеженим сховищем та необмеженою пропускною здатністю. Деякі додаткові речі, які ви отримаєте безкоштовно, включають безкоштовний домен та безкоштовний сертифікат SSL.

Безлімітний план – Тепер, якщо ви маєте намір створити кілька веб-сайтів, план безлімітного DreamHost був би кращим варіантом. Окрім того, що дозволяє розміщувати необмежену кількість веб-сайтів, він також має необмежену кількість пам’яті та пропускну здатність. Також, як і план Starter, він також постачає додаткові переваги, такі як безкоштовний домен, безкоштовний SSL тощо. Насправді він є більш потужним, ніж план Starter, якщо не сказати (ну, це також дорожче).

Якщо вас турбують способи оплати, знайте, що DreamHost приймає кредитну карту, PayPal, чеки та грошові перекази. Вони також мають гарантію повернення грошей на 97 днів (але це не стосується перевірки платежів та грошових переказів).

Плюси

 • Багато варіантів оплати
 • Погана гарантія повернення грошей (97 днів)

Мінуси

 • Процес реєстрації занадто довгий і трохи складний
 • Передача сайту не безкоштовна
 • Електронна пошта має обмеження 2 Гб

Хостинг Magento: Як знайти найкращого!

Який найкращий пакунок шукати у господаря Magento? Ну, є багато функцій, які потрібно шукати, щоб ваш веб-сайт завжди працював безперебійно і ним було легко керувати. Ми тут, щоб розповісти про те, на що звернути увагу та багато іншого. Ви також дізнаєтесь про термінологію, що використовується в цих налаштуваннях, щоб краще зрозуміти весь сценарій.

Місцезнаходження сервера

карта розташування сервераРозташування сервера важливо для забезпечення швидкого завантаження веб-сторінок. Простіше кажучи, радимо скористатися службою хостингу Magento, яка має сервери, розташовані в (або поблизу) вашого місця розташування. Тож скажімо, ви живете в Америці – було б розумно обрати хостинг-компанію з серверами в цій країні. Те саме стосується Канади, у цьому випадку ви шукаєте хоста веб-сайту в Канаді. А для Австралії ви шукаєте послугу веб-хостингу в Австралії.

Отже, оскільки користувачі можуть бути розташовані по всьому світу, є ще один варіант, для якого можна скористатися – і це називається CDN (Network Distribution Network). В основному він працює як проксі-сервер між відвідувачами вашого сайту та вашим хостом Magento – щоб все-таки увімкнути швидке завантаження сторінок, навіть якщо місця розташування сервера далеко від кінцевих користувачів.

Тепер ви бачите, наскільки важливі розташування серверів, правда? На щастя, багато господарів Magento зараз включають послугу CDN під назвою CloudFlare. Настроїти це дуже просто, і зазвичай ви отримуєте безкоштовні пакети хостингу. Отже, слідкуйте за цим під час пошуку хостинг-провайдера.

Час роботи сервера

Продовження роботи сервера – ще одна важлива особливість, на яку слід звернути увагу, оскільки вона відображає надійність хостингової компанії. Ми пропонуємо вибрати хост Magento, який може забезпечити приблизно 99,9% часу роботи – все, що нижче цього відсотка, не так добре, оскільки простої (навіть на кілька хвилин) можуть призвести до втрат.

SSL сертифікати

У наші дні безпека сайту дуже важлива – мати сертифікат SSL – це найкращий спосіб мати це та показати відвідувачам вашого сайту, що вони можуть довіряти вашому сайту. SSL (Secure Sockets Layer) дозволяє шифрувати дані між сервером вашого хоста та кінцевими користувачами (щоб захистити їх особисту інформацію).

Якщо веб-сайт має сертифікат SSL, його URL-адреса буде містити “s”. Тож замість того, щоб просто бачити http://www.website.com, ви побачите https://www.website.com. Все більше користувачів тепер усвідомлюють важливість бачити “s” на веб-сайтах, які вони відвідують – тому переконайтеся, що і у ваших є.

Вибираючи хостинг-провайдера Magento, ми рекомендуємо вам придбати той, хто має цю функцію. Багато компаній мають послугу Let’s Encrypt (для безкоштовних сертифікатів SSL), і ви можете просто активувати її у своєму cPanel.

Швидкість

Як було сказано вище, розташування сервера та CDN важливі для забезпечення швидкості вашого сайту. Ви також можете гарантувати, що ваш веб-сайт завжди швидко завантажується, шукаючи додаткові функції на своєму Magento хості.

Якщо ваш хостинг-провайдер надає додаткові ресурси процесора, це, безумовно, сприятиме швидкості вашого веб-сайту. Ви навіть можете знайти хостинг-провайдерів, які надають спеціальні сценарії, особливо для сайтів Magento (це ще один прискорювач швидкості).

Місце на диску

Незважаючи на те, що вам важливо, вам потрібно багато місця для зберігання, якщо ви працюєте з веб-сайтом для електронної комерції (це займає багато місця). Тим не менш, стандартні блоги та компанії можуть насправді зробити дуже добре лише 1 Гб місця на диску.

Важливо, що ви знаєте про ці речі, оскільки деякі хостингові компанії пропонують дешеві плани з необмеженим простором, щоб заманювати людей купувати їх. Знову ж таки, хоча великі дискові простори хороші, вони не є єдиною ознакою хорошого хостингового сервісу. Насправді такі функції зазвичай можуть свідчити про інші недоліки з боку веб-хоста.

Тому, вибираючи хороший хостинг Magento для свого сайту, подивіться на всі функції, перелічені в цій статті (не лише на дисковому просторі).

Пропускна здатність та передача даних

І пропускна здатність, і передача даних є важливими особливостями хостинг-провайдера. Пропускна здатність представляє швидкість передачі даних у певній мережі, тоді як передача даних може розглядатися як потік інформації через ваш сайт.

Якщо ви плануєте велику кількість завантажень на свій сайт Magento (наприклад, музика, фільми тощо), пропускна здатність та передача даних – одні з найважливіших потреб. У такому випадку найкращим варіантом стане хостинг для компанії, яка пропонує необмежену або високу пропускну здатність і передачу даних.

Підтримка клієнтів

Ми настійно рекомендуємо звернутися до хостингової компанії Magento, яка пропонує цілодобову підтримку клієнтів. Повірте нам, коли ми скажемо вам, що вам рано чи пізно вам це знадобиться. Тим, хто підтримує чат та підтримку по телефону, найкраще – ви завжди отримаєте швидкі рішення та мінімізуєте свої втрати.

Magento: Подробиці

Друпал хостинг досліджень

Magento – краща платформа електронної комерції. Від підтримки безпечних транзакцій до зручних для користувача інтерфейсів Magento сприяє створенню та проектуванню веб-сайтів, призначених для електронної комерції.

Що таке Magento?

Magento – це платформа з відкритим кодом, спеціально розроблена з урахуванням електронної комерції. Це написано на PHP. Наразі існує три різних платформи Magento: Community Edition, Enterprise та Enterprise Cloud Edition.

Логотип MagentoВидання спільноти—Це платформа з відкритим кодом, тобто вона доступна для безкоштовного завантаження, використання та обміну. Слід зазначити, що це повна платформа, а не безкоштовна, але обмежена пробна версія. Основні файли можна змінювати за допомогою плагінів. Численні можливості, доступні через видання для спільноти, детально обговорюються нижче. У програмі Community Edition не розміщений хостинг, тому для найкращого хостингу для Magento ознайомтеся з нашими рекомендаціями.

Підприємство– Ця платформа була розроблена на базі Community Edition, але оскільки вона має більше можливостей та функціональних можливостей, а також щорічні збори за обслуговування, Підприємство не є безкоштовним. Підприємство ідеально підходить для великих підприємств, яким потрібна постійна технічна підтримка на додаток до професійних послуг із встановлення, використання та усунення несправностей. Підприємство також не пропонує хостинг-рішення.

Enterprise Cloud Edition (ECE)—Вийшла в 2016 році, платформа ECE використовує хмарні технології для більш надійного розробки та управління веб-сайтами. Від повністю настроюваних функціоналів до масштабованості, покращених функцій безпеки, хостингу та керованої інфраструктури платформа ECE є оптимальною для глобального бізнесу та веб-сайтів з великою кількістю контенту та великим обсягом трафіку. Деякі вважають це найкращим хостингом Magento.

Преміум-рішення для електронної комерції

Придатність Magento для електронної комерції видно з його асоціації з деякими найбільшими роздрібними торговцями у всьому світі. Компанія була викуплена eBay в 2011 році, перш ніж стати незалежною компанією у 2015 році. Основні торгові мережі та світові бренди – такі як Coca-Cola, Nestle, Burger King і BevMo – використовують платформу для потреб електронної комерції..

Основні функції найкращої функції Magento Community Edition

Як повноцінна платформа електронної комерції, Magento надає бізнесу всі необхідні функції для досягнення успіху у світі електронної комерції..

Сторінки товарів

На сторінках товарів можна отримати безліч функцій для найкращої товарності та відображення продукції:

 • Галерея зображень для декількох зображень продукту
 • Масштабування зображення
 • Параметри продукту (наприклад, кольори, розміри)
 • Дисплей на складі / доступність
 • Багаторівневе ціноутворення
 • Подібні продукти згруповані разом
 • Додати опцію списку бажань
 • Поділитися через соціальні мережі, SMS, електронну пошту

Функції перегляду

Перегляд каталогів на платформі Magento здатний забезпечити високу ступінь організації, тому клієнти можуть легко визначити категорії, в яких вони хочуть купувати, і знайти продукти, які шукають, без клопоту з просіюванням зайвої інформації.

 • Категорії багатошарової навігації
 • Фільтри за ціною, актуальністю, датою тощо
 • Порівняння продуктів
 • Автоматична пропозиція для пошуку в каталозі
 • Пов’язана навігаційна навігація (щоб клієнти могли повернутися на раніше переглянуті сторінки)
 • Дизайни та шаблони з урахуванням конкретних продуктів чи категорій

Від замовлення до оплати до доставки

З зручного інтерфейсу для швидкої та простої каси, для забезпечення способів оплати та відстеження замовлень у режимі реального часу платформа Magento забезпечує плавний досвід оформлення замовлення.

 • Замовлення огляду та оформлення замовлення
 • Збережені предмети в кошиках для покупок
 • Оформити рахунок з обліковим записом або продовжити як гість
 • Відправляйте предмети для кількох адрес
 • Повідомлення для подарунків (для цілих замовлень або окремих товарів)
 • Розрахунки щодо ставок та податків на доставку
 • Реквізити рахунків та рахунків-фактур
 • Єдиний тариф або безкоштовна доставка
 • Вартість доставки залежно від розміру, ваги та кількості
 • Варіанти оплати з кількома шлюзами, включаючи PayPal
 • Можливість прийому грошових переказів, чеків або поштових розписок
 • Можливість “виставити мені рахунок пізніше”
 • Номер підтвердження замовлення та відстеження

Рахунки клієнтів

Клієнти можуть легко керувати своїми рахунками, замовленнями, варіантами оплати та багато іншого за допомогою функцій облікового запису Magento:

 • Огляди та історія тегів продуктів
 • Перевірка статусу замовлення
 • Історія придбання
 • Управління підпискою
 • Список побажань із замітками
 • Адреса доставки та виставлення рахунків за замовчуванням
 • Необмежена кількість адресних слотів для судноплавства та рахунків
 • Опція знову купити

Забезпечити виняткове обслуговування клієнтів

Забезпечити та впровадити надійне та професійне обслуговування клієнтів легко завдяки функціям обслуговування клієнтів Magento:

 • Проста форма контактів та коментарів
 • Замовлення редагування та відстеження для адміністраторів
 • Скиньте пароль або запам’ятайте ім’я користувача як для користувачів, так і для адміністраторів
 • Автоматизовані листи підтвердження

Керування замовленнями

Платформа Magento розроблена для полегшення управління замовленнями для адміністраторів та представників служби обслуговування клієнтів. Можливості управління замовленнями включають:

 • Створення, редагування та перегляд замовлень для адміністраторів
 • Допомога щодо торгівлі та замовлення кол-центру
 • Комплексна доставка та маркування з основними постачальниками товарів, включаючи FedEx, UPS, USPS та DHL
 • Повідомлення про підтвердження замовлення та відстеження через RSS або електронну пошту

Керування каталогами

Завдяки найкращій хостинговій платформі Magento розробники та адміністратори веб-сайтів виявлять, що організація, показ та управління каталогами вдосконалено в науці:

 • Налаштування продуктів за групами та варіаціями
 • Продукти, що завантажуються (наприклад, MP3, електронні книги)
 • Зразки або уривки
 • Атрибути продукту (для пошуку, перегляду чи зв’язування продуктів)
 • Окремі та змінні діапазони цін за групами (наприклад, власники рахунків проти гостей, роздрібний продаж порівняно з оптом)
 • Правила ціноутворення з налаштуваннями умов та умов обслуговування
 • Оновлення до партій або груп продуктів
 • Групування продуктів за індивідуальними атрибутами або продуктами в одній групі
 • Управління запасами за допомогою таких інструментів, як RSS-сповіщення
 • Автоматичне генерування водяних знаків
 • Автоматична зміна розміру зображення (ескізи, сторінки відображення продукту тощо)
 • Пошук пропозицій та / або виправлення
 • Генеровані користувачем теги та огляди

Управління веб-сайтами та вмістом

Від повністю настроюваних тем та шаблонів до адміністративних привілеїв, Magento передає владу в ваші руки для управління бекендом веб-сайту та інтерфейсу користувача.

 • Настроювані права адміністратора та різні облікові записи адміністратора
 • Один логін для підключення до кількох сайтів
 • Налаштувати теми та шаблони
 • Власна система управління контентом (CMS) для широких можливостей дизайну, верстки та презентації вмісту
 • Імпорт та експорт даних партіями (для управління замовленнями, рахунками, продуктами тощо)
 • Вбудована локалізація в глобальному масштабі (включаючи підтримку декількох мов, конвертацію валюти)
 • Локалізовані розрахунки податку для різних областей та типів клієнтів (наприклад, гостьовий по відношенню до власника рахунку)
 • Антироботні та / або спам функції CAPTCHA
 • Прикладні сервісні програми для інтеграції сторонніх програмних компонентів

Призначений для оптимізації пошукових систем

Дизайн платформи Magento зручний для оптимізації пошукових систем (SEO), тому пошукові системи можуть легко проходити через веб-сайт із вмістом і переконуватись, що клієнти бачать ваші сторінки вмісту.

 • Інтегрована карта сайту в XML
 • Чіткі URL-адреси та налаштування налаштованих URL-адрес
 • Метадані в HTML вмісту, продуктів, категорій
 • Сторінка трендових і популярних пошукових запитів
 • API для вмісту Google

Аналітика та репортаж даних

Окрім того, що клієнтам полегшується пошук вашого сайту за допомогою SEO рішень, сумісність Magento з аналітикою Google полегшує з’ясування, які типи клієнтів переглядають певні сторінки чи продукти, виявляє тенденції поведінки клієнтів та оцінює, що призводить до успіху рейтинг кліків.

 • Сумісний і простий в інтеграції з аналітикою Google
 • Поглиблена звітність та розбивка даних
 • Звітність про всі аспекти діяльності клієнтів та ефективності веб-сайту, включаючи відмову від кошика, найпопулярніші продукти, найчастіше переглянуті товари, ключові слова та найбільш пошукові терміни, інвентар, дохід, рахунки-фактури, повернення коштів, купони тощо.

Стратегії просування та маркетингу

Як платформа електронної комерції, Magento оснащена численними багаторівневими маркетинговими стратегіями, які сприяють залученню клієнтів та покращують видимість веб-сайту з багатьох куточків..

 • Подібні елементи відображаються на кожній сторінці продукту
 • Перехресні рекламні пропозиції для предметів, які часто купуються разом
 • Покупки покупців, які продаються (наприклад, “клієнти, які придбали це, також купили …”)
 • Оголошення про новий товар
 • Настроювані знижки, купони та спеціальні ціни
 • Знижки на оптові покупки
 • Цільові сторінки для категорій
 • Відображення нещодавно переглянутої продукції
 • Опитування та опитування (наприклад, задоволення клієнтів)
 • Підписки на електронну пошту та розсилки
 • Списки побажань та нагадування
 • Поділіться з функцією друга

Особливості Enterprise Edition

Видання Magento Enterprise пропонує всі ті ж функції, що і для Community Edition та багато іншого. Хоча Enterprise не має вигоди бути вільною платформою з відкритим кодом, воно надає технічну підтримку та додаткові маркетингові функції, яких не вистачає у Community Edition. Enterprise Edition є кращим вибором великомасштабних підприємств, яким потрібна технічна допомога, а також допомога в установці та використанні. До основних ознак, що відрізняють Підприємство від Community Edition, належать:

 • Цільовий маркетинг на основі груп клієнтів (групи на основі демографії, торгових заходів тощо)
 • Покинуті нагадування про кошик електронної пошти
 • Обмежена пропозиція продажів
 • Варіанти готових подарунків (включаючи реєстри, упаковку подарунків, спеціальні нотатки)
 • Програми лояльності клієнтів та програми винагороди
 • Зберігати кредит
 • Залишайтесь увімкненими налаштуваннями файлів cookie (життєздатними протягом декількох сеансів, щоб клієнти не повинні входити кожен раз)

Системні вимоги

Оскільки як у спільноти, так і в Enterprise Edition не вистачає хостинг-планів, найкраще вибрати план хостингу, який уже було доведено як сумісний з платформами Magento. Платформи Magento працюють на стеках LAMP, що представляють собою сукупність компонентів веб-сервера, які працюють разом. Стек LAMP складається з Linux x86-64, Apache 2.x, MySQL 5.6+ та PHP 5.4+. Також можливо використовувати Nginx1.7x для веб-сервера.

FAQ

Які можливості опції Magento з відкритим кодом (Community Edition)?

Community Edition є безкоштовним для використання, але це не означає, що це обмежена пробна версія. Community Edition – це повністю розвинена платформа.

Що краще, Community Edition або Enterprise?

Це залежить від того, що ви очікуєте від платформи. Community Edition безкоштовна, тому з точки зору бюджету це найкращий хостинг Magento, оскільки він також завантажений великими можливостями електронної комерції. Видання Enterprise є кращим з точки зору надання технічної підтримки та наявності функціональних можливостей, спрямованих на підтримку більш масштабних підприємств.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author