Кращий хостинг Ірландії

Як компанія, що займається веб-дизайном, має багато хостинг-акаунтів (у нас є безліч побічних проектів і ми любимо експериментувати), ми отримали досить гарне уявлення про те, що визначає великого веб-хоста.

Це наші найкращі провайдери веб-хостингу для Ірландії, справжній якісний веб-хостинг без злому банку.

Кілька брендів / сайтів, які посилаються на наш вміст:
Популярні на сайтах

Найкращий хостинг Ірландії: Наші найкращі 5 – травень 2020 року

Компанія, що займається веб-хостингом, Загальний рейтингЦіна / місяць. Дисковий простірОсоби оглядуВеб-сайт
siteground2 3,95 € (60% знижка) 10 Гб Центр обробки даних блискавки у Лондоні, доступний, 30-денна гарантія повернення грошей, офіційно рекомендований WordPress = Win! SiteGround Огляд
GreengeeksLogo 3,95 дол. США (ексклюзивна знижка на MangoMatter – знизиться з 9,95 дол. США) Необмежений Супер зелений хостинг, сервери в Європі та у всьому світі, необмежений простір на диску! Огляд GreenGeeks
A2HostingLogo 3,92 дол. США (було 7,99 дол. США) Необмежений Дешевий + необмежений простір на диску! Огляд хостингу A2
myhostlogo 5,99 € 10 Гб 10+ років хостингу. Огляд MyHost
wpengine 35 доларів США 10 Гб WordPress хостинг вдосконалений. Огляд двигуна WP

Знайти гідного веб-хостингу, який насправді є доступним, непросто, і якщо ви не майстер Excel, це може отримати трохи переважне порівняння всіх різних функцій хостингу (наприклад, вартість проти пропускної здатності, дисковий простір, зручність використання, підтримка, огляди тощо). ). Щоб полегшити свій розум, насправді є чудові хостингові компанії, які не стягують безглузді ціни на хостинг, але все ж мають ефективність роботи будь-якого веб-сайту, який ви хочете.

Наступні 5 є нашими особистими фаворитами, перші 4 – це дуже доступно (5-й – це буде для ваших преміальних потреб в хостингу WordPress), і всі вони пропонують велику продуктивність & підтримка. Ми використовували наступні критерії для сортування найпопулярніших веб-хостів: Простота використання, доступність та ефективність / потужність. Насолоджуйтесь!

1. SiteGround

Це наша улюблена хостинг-компанія, яка постійно працює, вони дешеві, мають дуже потужні сервери, а головне, підтримка є найвищою.

Вони також рекомендовані для WordPress від WordPress (дуже небагато хостинг-компаній можуть претендувати на це! Вони, звичайно, можуть також вирішувати будь-яку CMS, яку ви кидаєте на них). Ой, + вони мають 30-денну гарантію повернення грошей! Насправді, не для всіх, хто шукає доступний, але якісний веб-хост!

У них 3 плани хостингу, їх найдоступніший план починається лише 3,95 € / місяць (знижка 60% від звичайної ціни)! 

siteground2

  Переможець – 9,6 / 10

Простота використання

97%

Доступність

92%

Продуктивність / Потужність

95%

2. GreenGeeks

GreenGeeks – одна з компаній, для яких ви просто знаєте, що все робить правильно, вони помітили величезний ріст, починаючи з 2008 року. Причини їх успіху досить зрозумілі, коли ви починаєте працювати з ними, це поєднання глобального охоплення (кілька центри обробки даних по всьому світу), приголомшлива продуктивність, чудова та досить швидка підтримка, і останнє, але не менш важливе, вони віддають своє енергоспоживання 3 рази назад в електромережу через енергію вітру, що досить дивовижно!

Що стосується конкретних функцій, вони пропонують необмежену кількість дискового простору навіть на їхньому основному плані, підтримують цілодобову підтримку і так само, як SiteGround, 30-денну гарантію повернення грошей, якщо ви не задоволені! Солідний №2 у нашому списку!

Їх найдешевший план починається лише 3,95 дол. США / місяць (ексклюзивна знижка на MangoMatter – знижується з 9,95 дол. США)

Простота використання

94%

Доступність

92%

Продуктивність / Потужність

90%

3. Хостинг A2

Хостинг A2 нарівні з SiteGround, у них також є різноманітні палаючі швидкі сервери у всьому світі + мають чудову підтримку. Хоча вони не мають офіційної рекомендації WordPress, їх ефективність на сайтах WP вражає.

І мати необмежену кількість дискового простору досить акуратно!

Вони також пропонують 3 хостингові пакети, їх найдешевший план починається лише $ 3,92 / місяць (спочатку $ 7,99 / місяць).

Простота використання

87%

Доступність

92%

Продуктивність / Потужність

80%

4. Myhost.ie

Базируючись на південному заході Ірландії, вони вперше запустились у 2002 році, а це означає, що вони мають понад десятирічний досвід їх підтримки.

Крім якісного хмарного хостингу, вони також пропонують хостинг електронної пошти, реєстрацію домену, & досить багато служб, пов’язаних із безпекою.

Їх найдешевший план починається від 5,99 євро на місяць

Простота використання

85%

Доступність

85%

Продуктивність / Потужність

85%

5. Двигун WP

Якщо ви насправді шукаєте надзвичайно якісний хостинг WordPress для Ірландії, WP Engine – це те, що вам потрібно! Вони є лідером на ринку, коли справа доходить до розміщення сайтів WordPress, і з поважних причин (хоча це дуже дорого). У них є власна вбудована система кешування для швидкого обслуговування сторінок (так звана EverCache), а в поєднанні зі своїм CDN вони є найшвидшим хостинг-компанією WordPress навколо!

Їх цілодобова підтримка, очевидно, спеціалізується на WordPress, що дозволяє їм виправляти будь-яку проблему без перешкод. Крім того, вони також піклуються про будь-які основні оновлення WordPress, тому вам не доведеться турбуватися про це. І коли це основне оновлення, вони фактично спочатку перевіряють сайт перед оновленням, щоб переконатися, що нічого не зламається, найвищий сервіс. Вони також мають в реальному часі виявлення загроз у реальному часі, активно блокують DDOS-атаки, і вони навіть безкоштовно виправлять ваш сайт, якщо він буде зламаний …

Все вищезазначене більш ніж виправдовує цінник! Цікавить спокій і може зекономити бюджет?

Їх найдешевший план починається від $ 35 / місяць

Простота використання

85%

Доступність

65%

Продуктивність / Потужність

95%

Ірландія для технічної підтримкиВеб-хостинг Ірландії: Дивлячись глибше

З тим, наскільки далеко просунулася технологія за останні кілька десятиліть, і швидкістю того, що вона продовжує робити стрибки та межі прогресу з кожним роком, Інтернет став неминучим аспектом нашого повсякденного життя для багатьох людей. Тому внаслідок цих розробок жоден бізнес став майже неможливим для виживання, якщо у нього немає добре функціонуючого веб-сайту та присутності в Інтернеті, щоб сприяти залученню нових клієнтів та споживачів із часом..

Якщо ви намагаєтесь охопити Інтернет-аудиторію, щоб дати малому бізнесу спосіб зв’язатися з клієнтами та споживачами, якщо ви намагаєтеся створити блог, якщо ви намагаєтесь створити платформу для будь-якого типу проектів, або будь-яка причина може бути, веб-сайти є універсальним та різноманітним засобом, який може досягти багатьох речей. Однак, що стосується створення веб-сайту, одна з речей, на яку ви збираєтеся звернути увагу, – це тип хостингу, який ви хочете, і постачальник, на який ви збираєтеся розраховувати, щоб надати вам надійну та надійну послугу в Ірландії. . Намагаючись знайти правильний пакет веб-хостингу та постачальника послуг в Ірландії, рішення може мати далекосяжні ефекти, тому ви хочете переконатися, що ви здійснили правильний дзвінок (підказка, SiteGround досить приголомшливий). Тут ви знайдете все, що вам потрібно знати, щоб допомогти вам прийняти рішення, яке найкраще підходить для вашого веб-сайту.

Типи веб-хостингу для Ірландії

Спільний хостинг

Спільний хостинг – один з дешевих методів хостингу, що робить його кращим варіантом для багатьох, хто не хоче створити веб-сайт, який буде обробляти величезну кількість трафіку і вважає, що їх веб-сайт буде добре підходить для меншої аудиторії. Спільний хостинг – це чудовий варіант для персональних веб-сайтів, блогів та малого бізнесу, оскільки він пропонує всі ресурси, яким потрібні проекти в більшості випадків, і все це за більш доступною ціною, ніж багато альтернативних варіантів, доступних на ринку. Основні функції повинні включати в себе такі установки, як встановлення в один клік для найпопулярніших CMS, таких як WordPress, Joomla і т.д. Сайт WordPress, можливо, ви захочете збільшити бюджет і перейти на керований хостинг WordPress (WP Engine приходить на думку).

VPS хостинг

Віртуальний приватний хостинг-сервер або хостинг VPS дозволяє веб-сайту мати свій приватний розділ сервера, який спільно використовується з кількома іншими веб-сайтами. Хостинг VPS – це крок від спільного хостингу, оскільки частина використовуваного сервера повністю ізольована від інших веб-сайтів, розміщених через цей сервер. Це прекрасний варіант для власника веб-сайту, який віддасть перевагу спеціальному хостингу сервера, але шукає переваги цієї конфіденційності за значно нижчою ціною.

Виділений хостинг сервера

Тим, хто шукає високопродуктивні сервери, можливо, захочеться спробувати щось з більш високими можливостями, наприклад, виділений хостинг сервера. Ці сервери ідеально підходять тим, хто шукає веб-хостинг Ірландії, який може обробляти більші обсяги трафіку та інші функції. Однак вони дорожчі, що робить їх найкраще зарезервованими для великих проектів, які потребують підвищеної надійності та підтримки. Якщо це у вашому бюджеті, це чудовий варіант веб-хостингу для веб-сайтів Ірландії.

Хмарний хостинг

Усі говорять про хмару останнім часом! Хоча це чудовий спосіб зберігання файлів, це також чудовий варіант веб-хостингу. Хмарний хостинг – це технологія, за якої декілька машин функціонують як особлива система. Ця просунута технологія надзвичайно потужна і не обмежує того, що ви можете з нею зробити. Ви можете масштабувати потреби свого веб-сайту вгору та вниз, якщо це необхідно, що робить його надзвичайно універсальним варіантом для будь-яких проектів розміру.

Хостинг для торговельних посередників

Хостинг посередників надзвичайно популярний для тих, хто цікавиться веб-дизайном. Ця послуга дозволяє клієнтам купувати хостинг оптом і продавати їх власним клієнтам, в свою чергу, надаючи дизайнеру веб-сайтів посилений контроль над веб-сайтами, які вони створюють. Ця практика є стандартною серед веб-дизайнерів, тому якщо це звучить як те, що ви шукаєте, то хостинг для реселлерів може бути найкращим для вас.

Веб-хостинг Ірландії: на що звернути увагу

Якщо ви намагаєтеся визначити тип веб-хостингу, який підходить саме вам та вашим потребам, а також потреби веб-сайту, який ви шукаєте, щоб незабаром опублікувати в Інтернеті, тип веб-хостингу для Ірландії ви збираєтеся. Вам потрібно бути оглядовим не єдине, що потрібно враховувати (btw, ми також зробили те саме дослідження для найкращого австралійського веб-хостингу, канадського веб-хостингу, веб-хостингу NZ, хостингу у Великобританії, & веб-хостинг в Сінгапурі). Вибравши між різними типами веб-хостингу, описаними вище, настав час вибрати постачальника, якому ви будете довіряти своєму веб-сайту. Ось декілька факторів, які слід враховувати при порівнянні постачальників, щоб полегшити вам рішення.

Місцезнаходження сервера

Розташування вашого сервера матиме багато спільного з часом завантаження, яке користувачі відчують, коли вони відвідують ваш веб-сайт. Чим ближче сервер до вас географічно, тим більше шансів зменшити час завантаження. Однак це не означає, що ви хочете просто вибрати найближчий для вас сервер в Ірландії. Ви також захочете врахувати потужність відповідного сервера; якщо це порівняно малопотужний сервер, вам може бути краще з одним трохи далі.

Зберігання

Ви хочете розглянути, скільки пам’яті вам потрібно для вашого веб-сайту, виходячи з того, який вміст ви плануєте додавати до нього. Як правило, чим більше ви платите за свій веб-хостинг, тим більше пам’яті буде поставлено. Це також має багато спільного з обраним вами типом хостингу; наприклад, спільний хостинг матиме менше місця, оскільки ви ділитесь серверним простором з такою кількістю інших користувачів. Розгляньте простір, на який, на вашу думку, знадобиться ваш веб-сайт, і врахуйте це при порівнянні постачальників.

Час роботи

Незалежно від того, чи ведете ви невеликий блог із кількома читачами щотижня, або веб-сайти з великим бізнесом, які можуть отримувати сотні чи, можливо, навіть тисячі відвідувань на день, ви хочете максимально скоротити час простою вашого веб-сайту. Перевірте тривалість роботи будь-якого постачальника послуг, який ви розглядаєте. Більшість обіцяє гарантувати до 99,9% безперервного часу. Однак, тому що вони кажуть, що це не робить правдою; ознайомтеся з відгуками їх клієнтів і зробіть домашнє завдання, перш ніж приймати їх слово, і подивіться, який їхній досвід роботи для людей, які користувалися їх послугою.

Підтримка

Підтримка – важливий аспект будь-якої послуги, яку ви купуєте, зокрема послуг веб-хостингу. Якщо у вас немає досвіду роботи з веб-сайтом, ви хочете отримати хороше обслуговування клієнтів, але, звичайно, це ви хочете в будь-якому випадку. Шукайте постачальника, який пропонує чат та підтримку по телефону!

Резервні копії

Резервне копіювання даних є надзвичайно важливим, і це може врятувати вас від втрати тонни цінної інформації та переживання трагедії. Тому, вибираючи постачальника веб-хостингу, з яким ви хочете розмістити свій веб-сайт, слід оцінити, наскільки часто вони створюють резервні копії файлів, а також кількість резервних копій. Інша річ, на яку слід звернути увагу – це система, яку вони використовують для відновлення даних, якщо вони втрачені.

Пропускна здатність

Обсяг пропускної здатності, яку ви дозволяєте на своєму сервері, є важливою справою, особливо якщо веб-сайт, на якому ви працюєте, більший за розмір трафіку. Для більшості менших проектів пропускна здатність, ймовірно, не буде проблемою; однак, веб-сайти середнього або меншого розміру, безумовно, повинні враховувати це під час пошуку постачальника веб-хостингу в Ірландії.

Кількість дозволених доменів / сайтів

Це, швидше за все, не буде проблемою, якщо ви плануєте розміщення лише одного веб-сайту, але багато користувачів, можливо, хочуть розмістити більше одного веб-сайту на веб-службі хостингу, яку вони вирішили перейти. Добре задуматися про те, скільки доменів вам дозволено використовувати разом із сервісом і провайдером, про який ви думаєте, навіть якщо ви думаєте, що хочете лише один веб-сайт – завжди добре мати свободу для іншого, якщо ви зміните ваш розум.

І це все, може здатися непосильним, щоб охопити всі моменти, але просто зробіть це крок за часом. Можливо, навіть створіть електронну таблицю та введіть усі специфікації для постачальників веб-хостингів для Ірландії, щоб у вас був простий огляд.

АБО

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author