Кращий хостинг електронної комерції для Австралії

Як веб-агентство з великою кількістю облікових записів хостингу (у нас є безліч побічних проектів і ми любимо експериментувати), ми отримали досить гарне уявлення про те, що визначає великого веб-хостингу. Якість вашого постачальника веб-хостингу може мати величезний вплив на потенційний успіх вашого інтернет-магазину.

Візьмемо для прикладу швидкість веб-сайту, чи знаєте ви, що затримка на 1 секунду означає, що кількість переглядів сторінки зменшиться на 11%, це означає, що понад 1/10 відвідувачів просто відвернеться за кожну секунду, на яку ваш сайт все ще завантажується … ось чому гідна Інтернет хост життєво важливий!

Це наші провідні постачальники хостингових послуг електронної комерції для Австралії, справжня якість хостингу, не порушуючи банк.

Побічна примітка: Наш №1 має тимчасову знижку на 67%! Візьміть його, поки він триває!

Кілька відомих брендів / сайтів, які посилаються на наш вміст:

Ми знаємо наші речі, невеликий зразок багатьох наших відгуків:

Том пристрасний і швидко розуміє потреби своїх клієнтів. Я дуже цінував його бажання поділитися знаннями та вміти мене в тому, як використовувати свій абсолютно новий веб-сайт. Спасибі Томе!

Салі Мак
Зміст

MangoMatter спростив дизайн нашого поточного веб-сайту. Том особисто брав участь від першої консультації до завершення, і він все ще доступний для будь-яких виправлень, які можуть знадобитися!

Demitrios Lecatsas
Свіже волосся

Ми вибрали Тома для розробки нашого веб-сайту, оскільки нам сподобався стиль інших веб-сайтів, які він розробив. Весь процес був без стресу. Том був настільки корисним, і жоден із наших численних запитів не мав занадто великих проблем. Том приємно працювати. Ми любимо веб-сайт, який він створив для нас, він такий простий у використанні і виглядає фантастично.

Карл Олив
Весна!

Наш досвід роботи з Mango Matter був фантастичним! З Томом дуже легко працювати, позитивний, ефективний і очевидно геніальний у тому, що робить. Настійно рекомендується.

Люсі Ривз
Засоби, якими

Ми залучили Тома розробити наш новий веб-сайт компанії і були в захваті від результатів. Він зміг не лише викласти наш короткий виклад, але й надати кілька чудових ідей, про які ми ніколи не думали б. Найкраще, що Том щедрий на свій час і продовжує бути доступним для надання порад та підтримки.

Ніл Макензі
Евенвент

Яке легке та гладке враження працювало з MangoMatter! Том зрозумів, що саме ми хотіли, і ми надзвичайно вражені кінцевим продуктом. Я б не вагався, щоб у майбутньому знову вибрати MangoMatter.

Тайсон Кінг
Рішення директора / Plumbrite

Том з MangoMatter був надзвичайно корисним, професійним та чудовою підтримкою для створення мого веб-сайту, він багатий на знання та дуже ефективний. Я не вагаюся, рекомендуючи MangoMatter і вже зробив це.

Мішель Уотсон
iFix

Ми зробили аналіз, огляди веб-хостингу & порівняння, тож вам не доведеться, що призводить до списку найкращих веб-хостингових компаній з електронної комерції для Австралії. У таблиці нижче ви знайдете огляд на високому рівні – на нашу думку – 5 найкращих хостів електронної комерції, відсортованих за рейтингами, з деталізацією вартості / місяця, & скільки місця на диску вони пропонують. Ми також взяли наші топ-3 і розглянули їх окремо трохи нижче таблиці.

Кращий веб-хостинг для електронної комерції: Наші найкращі 5 – травень 2020 року

Компанія, що займається веб-хостингом, Загальний рейтингЦіна / місяць (найдешевший доступний) Дисковий простірFeaturesReviewsWebsite
siteground2 AUD $ 4,95 (тимчасова знижка на 67%, знижена з $ 14,95) 10 Гб
 • Простий у використанні
 • Дуже швидкі сервери
 • ВЕЛИКА підтримка!
 • 30-денна гарантія повернення грошей
 • Офіційно рекомендується WordPress = переможець!
SiteGround Огляд
A2HostingLogo 3,92 дол. США (близько 5,22 дол. США) Необмежений
 • Необмежений простір на диску
 • Чудово підходить WordPress
Огляд хостингу A2
хостгатор 2,75 дол. США (близько 3,70 дол. США) Необмежений
 • Дуже дешевий
 • Необмежений простір на диску! <- Хоча сервери на базі США, тим повільніше завантажуються.
 • Допускається лише 1 сайт
Огляд хостгатора
ПантурЛого 5 доларів США 10 Гб
 • Чудова ефективність
 • Багато вибору.
Пантурський огляд

Знайти гідного веб-хостингу, який насправді є доступним, непросто, і якщо ви не майстер Excel, це може отримати трохи переважне порівняння всіх різних функцій хостингу (наприклад, вартість проти пропускної здатності, дисковий простір, зручність використання, підтримка, огляди тощо). ). Щоб полегшити свою думку, в Австралії є справді великі постачальники хостингових послуг електронної комерції, які не стягують безглузді ціни на хостинг, але все ж мають ефективність роботи майже будь-якого веб-сайту електронної комерції, який ви хочете.

Ми розглянули наші топ-3 трохи детальніше нижче. Ми використовували наступні критерії для сортування найпопулярніших веб-хостів: Простота використання, доступність та ефективність / потужність. Насолоджуйтесь!

Том Д. С. – Редактор

Порівняння веб-хостингу електронної комерції: наш 3 найкращих детально

1. SiteGround

Це наша улюблена за весь час улюблена хостинг-компанія для електронної комерції (і взагалі насправді), вони дешеві, мають дуже потужні сервери (Сінгапур для австралійських сайтів), і найголовніше, що підтримка є найвищою (останній раз я перевірено, середній час відгуку склало 10 хвилин, що шалено добре).

SiteGround також дуже рекомендується WordPress (дуже мало хостинг-компаній можуть претендувати на це! Вони, звичайно, можуть вирішувати будь-яку CMS, яку ви кидаєте на них), це абсолютно нікому не потрібно! Ой, + у них є 30-денна гарантія повернення грошей!

Плани SiteGrounds також містять безліч цікавих функцій, як неймовірно ефективна система безпеки, автоматизовані резервні копії та безкоштовні SSL (дуже важливі для сайтів електронної комерції)

У них 3 плани хостингу, їх найдоступніший план починається лише AUD $ 4,95 / місяць (тимчасова знижка на 67% від звичайної ціни)! 

siteground2

  Переможець – 9,6 / 10

Простота використання

97%

Доступність

91%

Продуктивність / Потужність

95%

2. Хостинг A2

Хостинг A2 дуже схожий на SiteGround, як за продуктивністю, так і за функціями (просто на кілька разів дорожчим), вони також мають різноманітні досить швидкі швидкі сервери по всьому світу (включаючи Сінгапур для нас, Aussies). Щодо електронної комерції, то вони нам подобаються, оскільки вони пропонують турбозаряджені сервери для збільшення швидкості, і вони досить гнучкі зі своїми серверними ресурсами, що дозволяє магазинам пристойного розміру працювати шовковисто гладко.

Вони також пропонують 3 хостингові пакети, їх найдешевший план починається лише Дол $ 3,92 / місяць (спочатку $ 7,99 / місяць).

Простота використання

87%

Доступність

92%

Продуктивність / Потужність

93%

3. ХостГатор

HostGator займається бізнесом дуже давно, вони розміщують мільйони сайтів. Хоча їхні сервери знаходяться в США, що призводить до уповільнення часу завантаження, я ставлю їх до списку, оскільки вони дуже дешеві. А дивлячись на вартість, яку ви отримуєте за вартість, це досить вражаюче.

Однак, якщо у вас є додаткові $ 1,5 / місяць, я б пішов із SiteGround. Використовуйте HostGator, якщо ваш бюджет є реальним.

Вони пропонують все, від базового спільного хостингу, до хостингу реселерів та хмарного хостингу.

Їх найдешевший план починається від $ 2,75 на місяць

Простота використання

86%

Доступність

90%

Продуктивність / Потужність

82%

дослідження електронної комерції австралії

Веб-хостинг електронної комерції для Австралії: подробиці

Нижче ми розберемося з частими необхідними функціями магазинів електронної комерції, різними типами хостингу, які ви можете вибрати, і на які конкретні функції веб-хостингу слід звернути увагу при дослідженні постачальників веб-хостингу (ми також проводив порівняння хостингу електронної комерції для Великобританії та хостингу електронної комерції для Канади). Це ті самі речі, які ми аналізуємо, пишемо свої огляди веб-хостингу.

Які відмінності між електронною комерцією та звичайним веб-хостингом?

Існує досить багато відмінностей між хостингом електронної комерції та звичайним веб-хостингом. Електронна комерція, очевидно, орієнтована на інтернет-магазини, які, порівняно зі створенням середнього веб-сайту, зазвичай вимагають більшої безпеки, більше місця на диску, більше баз даних, більшої масштабованості тощо.

Є кілька функцій і функцій, яким сайти електронної комерції потребують більше, ніж звичайні веб-сайти.

 • SSL
 • Підтримка баз даних для зберігання продуктів (хоча більшість сайтів зараз так чи інакше використовують бази даних)
 • Послуги з обробки платежів (або ви можете пройти через PayPal, заощаджуючи ваш час та витрати на налаштування користувальницького порталу)
 • Програмне забезпечення для кошика для покупок (у вас є тонна з них, і для цього потрібна окрема публікація, але, наприклад, WordPress має плагін Woocommerce, який може перетворити будь-який WP-сайт в інтернет-магазин)
 • Куленепробивна безпека

При цьому, більшість якісних постачальників хостингових послуг мають все це вбудовано в більшість пропозицій хостингу, майже виключаючи необхідність шукати конкретного хоста для електронної комерції. Це означає, що більшість нижченаведених порад щодо речей, на які слід звернути увагу, ви також можете застосувати до пошуку звичайного веб-хоста.

На що слід звернути увагу при пошуку хоста електронної комерції

Нижче ви знайдете кілька речей, про які слід пам’ятати, займаючись своїми дослідженнями, це ті самі речі, які ми дивимось, коли ми сортуємо наш список постачальників.

Типи хостингу

Існує досить багато різних типів хостингу. Більшість людей потребує спільного хостингу, оскільки це найдоступніший і вже може обробляти досить великий трафік залежно від самого хоста. Тоді звідти ви можете піднятися на рівень до хмари, vps або спеціалізованого сервера … всі вони можуть обробляти великі магазини та більше трафіку, хоча вони також мають більш високу ціну. Ви, звичайно, можете просто почати з спільного хостингу і рухатися вгору пізніше, коли потрібно масштабувати.

Спільний хостинг

Найпоширеніший і найдешевший тип спільного хостингу. Він поділяється між більш ніж одним сервером, тобто власники бізнесу повинні ділитися своїми ресурсами з іншими. Сюди входить обмін даними, пам’ять, дисковий простір, час процесора тощо. Залежно від розміру вашого бізнесу, це може призвести до уповільнення вашого веб-сайту..

Плюси

 • Найменш дорогий варіант
 • Простий у використанні
 • Вимагає мінімальних технічних знань

Мінуси

 • Більше одного сайту на сервері
 • Ви не матимете повного контролю над роботою свого сайту

Хмарний хостинг

Цей тип хостів пропонується практично, що робить його чудовим варіантом для кмітливих користувачів. Клієнти цієї послуги можуть користуватися нею стільки, скільки їм потрібно, і платити лише за те, що вони використовують. Це економічно вигідний варіант, тим більше, що на відміну від звичайного хостингу, ви фактично отримуєте всі свої ресурси та обладнання.

Плюси

 • Ви платите лише за те, що використовуєте
 • Економічно ефективним

Мінуси

 • Потрібні передові технічні знання

Ведучий VPS

Віртуальний приватний сервер часто описується як середина між спеціалізованим та спільним хостингом. Цей особливий тип хостингу, відмінний від спільного хостингу, створює декілька віртуальних серверів на одному фізичному сервері. Зазвичай існує 2 види хостингу VPS, що пропонуються компаніями: VPS, що керує власним управлінням, і VPS з керуванням.

Різниця між ними полягає в тому, що самостійне керування дає користувачам повне обслуговування на сервері, а кероване – не. Компанія-хостинг буде працювати з більшістю технічних речей, а власники бізнесу можуть зосередитись головним чином на своєму бізнесі. Керований коштує дорожче.

Плюси

 • Не потрібно ділитися з іншими
 • Більш потужний, ніж спільний хостинг
 • Кращі показники

Мінуси

 • Вища вартість

Виділений хостинг

Як саме це звучить, виділений хост – це сервер, створений спеціально для одного веб-сайту. Це найпотужніший вибір хостів, наданий вище, тому що вам не доведеться ділитися будь-якими ресурсами з іншими людьми, даючи вам повністю функціонуючий сервер все для себе.

Плюси

 • Клієнти мають повний контроль над сервером
 • Чудове виконання

Мінуси

 • Дорогий
 • Більше відповідальності

WordPress

Існує багато варіантів веб-хостингу електронної комерції для WordPress за допомогою одного з безлічі плагінів (наприклад, Woocommerce, про який ми згадували раніше). Це означає, що майже кожен хост, який підтримує WordPress, може розміщувати сайт електронної комерції, що значно полегшує пошук хосту електронної комерції

Місцезнаходження та швидкість сервера

Потрібно шукати високошвидкісний сервер поблизу. Якщо ви живете в Австралії, вам потрібно провайдера веб-хостингу в межах або принаймні близько від Австралії. Це дасть вам швидший час завантаження, і ви не матимете затримок, як якщо б ваш хостинг-провайдер перебуває в іншій країні, Сінгапур, безумовно, добре, а в багатьох випадках навіть швидше, ніж хостинг в Австралії.

Підтримка

Сильна та чуйна команда підтримки клієнтів є необхідною, коли ви шукаєте надійного хостинг-провайдера. Якщо щось не працює, як слід, або у вас виникли проблеми, ви хочете, щоб група експертів змогла допомогти вам у будь-який час доби. Більшість постачальників пропонують чат у прямому ефірі, підтримку телефону та доступність цілодобово.

Місце на диску

Чим більше місця на вашому сервері, тим більше файлів / продуктів ви можете завантажити. Вам не знадобиться більше декількох ГБ дискового простору для невеликих сайтів електронної комерції, однак для більших потрібен надійний план хостингу з більшим дисковим простором та об’ємом пам’яті..

Що таке SSL та чому це важливо для електронної комерції??

Використання сертифікату захищеного шару розеток (SSL) – хороший спосіб захистити свій сайт. Це стає вимогою, а не варіантом для всіх веб-сайтів. Сайти, які не є SSL, будуть позначені пошуковими системами, такими як Google, як незахищені. Тому це дуже важливо для електронної комерції.

SSL використовується для встановлення зашифрованих зв’язків між веб-хостами та клієнтами. Отже, він дозволяє надійно передавати особисту інформацію.

Час роботи

Щоб ваш інтернет-магазин працював безперебійно і завжди був доступний споживачам, вам потрібно принаймні 99% часу роботи, а також широку пропускну здатність. Ви хочете, щоб ваша веб-хостингова компанія запропонувала стабільний сервер з максимальним збільшенням часу роботи сервера.

Запуск веб-сайту електронної комерції може бути дещо дорогим, враховуючи витрати на веб-дизайн разом із платою за хостинг. Ні в якому разі не можна заохочувати ці збори, особливо якщо ви хочете, щоб ваш веб-сайт був успішним.

І це все, може здатися непосильним, щоб охопити всі моменти, але просто зробіть це крок за часом. Можливо, навіть створіть електронну таблицю і введіть усі характеристики найкращих постачальників веб-хостингів електронної комерції для Австралії, щоб у вас був простий огляд.

АБО

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author